Keresés

Részletes keresés

Packolombo Creative Commons License 2008.11.13 0 0 18
működik, köszönöm a segítséget :)
Előzmény: suhanbongo (16)
suhanbongo Creative Commons License 2008.10.06 0 0 17
Bocs eddig nem olvastam vissza s most látom valaki már megelőzött, de legalább megerősíthetem, hogy mükszik....
Előzmény: suhanbongo (16)
suhanbongo Creative Commons License 2008.10.06 0 0 16

Ok srácok!

 

Itt a segítség.

 

 

Easy CiD popup removal

http://cidhelp.com/This is the parent site for the (No Lop) uninstall program.No HJT logs, no technical wrangling. Just click the link, and if you don't know where LOP is hiding, click the part that says you don't know which bundled software installed the darn CiD thing in the first place.The whole thing took me about 3 minutes to free my computer of CiD pop-ups.I had tried BitDefender, Adaware (Lavasoft), SpyBot, Avast, AVG, and CCleaner. The only help I got was from the sneaks that put it there in the first place!froedge

 

 

Köszönet froedge-nek aki megosztotta az infót.

 

Akinek nem megy az andol, röviden:

 

Katt a linkre, a bejelentkező oldalon a 4) pont 5. bekezdésben található "here" linkre katt. Programot letölt, indít, a megadott ellenőrző kódot begépel -> uninstall katt vár, örül.

 

Remélem tudtam segíteni....

Előzmény: Szögrágó (13)
locsemege Creative Commons License 2008.09.27 0 0 15
Már csak az a kérdés, a művelet során hány kémprogram települt a gépre.
Előzmény: dönci91 (14)
dönci91 Creative Commons License 2008.09.27 0 0 14
CiD pop up írtás:

Helló! Találtam egy oldalt ahonnan cid uninstalt lehet leszedni:
http://cidhelp.com

5. If you do not remember which bundled software product you installed that included the sponsor software you can download and run the universal uninstaller located here

Ennél a mondatnál a here re kattintva letudsz tölteni egy CiD uninst fájlt.
Azt telepíteni kell. Beírsz egy ellenörzőkódot amit fölötte ír. Majd ha kész akkor kiírja h completed. Enniy. Nekem bevállt!! Remélem hasznos volt az infó!!
Szögrágó Creative Commons License 2008.07.09 0 0 13

Tök véletlenül megtaláltam az ellenszert, mégpedig úgy, hogy bejelentkezés után egy hibajelzést adott egy "grid wait.exe" nevű program. Megnéztem, hol van ez a gépemen, hát itt volt:
"C:Documents and SettingsAll UsersApplication DataPing Sign Byte Tool"

Megnéztem, mi az ördög ez a "Ping Sign Byte Tool" és ezt találtam:

 

http://www.google.hu/search?hl=hu&q=%22Ping+Sign+Byte+Tool%22&btnG=Keres%C3%A9s&meta=

 

Hát persze, hogy a CID popup!

 

Nekem úgy sikerült megölnöm, hogy ebben a könvtárban mindent töröltem (valójában csak átneveztem őket). Ez egy kivételével sikerült, a kivétel az "else bat.exe" nevű volt, ami nem hagyta magát. Ezt úgy sikerült legyűrnöm, hogy a task managerben az állandóan több példányban futó iexplore.exe-t lelőttem, és - többszöri próbálkozás után - olyan gyorsan át tudtam kattintani az "else bat.exe" törlésére, hogy nem volt ideje újból elindulni az iexplore-nek, ami persze amikor futott, fogta az "else bat.exe"-t. Most végre eltűntek a proceszek közül az állandóan, kéretlenül is ott lévő iexplore processek.

 

Mások mást (pontosabban: több mindent) írnak megoldásnak, ld. pl.

http://www.d-a-l.com/help/spyware-adware-viruses-hijackthis-logs/53408-cid-popup-resolved.html

 

 

bapetya84 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 12

Szia! Honnan tudom eltávolítani a CID Helpet?

Előre is köszi!

Előzmény: Bálint3 (7)
myrtill82 Creative Commons License 2007.12.10 0 0 11
helllo!
én nem is találtam ilyet!
hogyan tudom akkor kiirtani?mert van egy csomo!szinte percenként!
Köszi!
Előzmény: Bálint3 (7)
locsemege Creative Commons License 2007.08.17 0 0 10
Higgadj már le. Az a gyanúm, a moderáció áldozatául fogsz esni...
Előzmény: commodus (9)
commodus Creative Commons License 2007.08.17 0 0 9
 

Sziasztok!

 

El szeretném adni NOD32 vírusölő programom (személyes átadással Budapesten),ami a boltban 12 ezer forint.Én 8000 forintért árulom(lehet belőle alkudni)........

enam Creative Commons License 2007.08.16 0 0 8

Franciául van, de nagyon hasznos:
http://www.commentcamarche.net/faq/sujet-5996-comment-bloquer-les-fenetres-cid

Kiderül belőle, hogy a CiD a Windows Messenger Plus-szal települ (mint szponzor).
A magyar céghez nincs köze...



Bálint3 Creative Commons License 2007.05.29 0 0 7
Kösz a tanácsokat, a CiD Help eltávolításával a felugró ablak megszünt. Csak azt nem tudom, hogy hogyan települt fel a gépemre. Úgy gondolom, hogy a CiD: készítői és hírdetői megérdemelnék a piranjákat.  
Előzmény: Not Sure (6)
Not Sure Creative Commons License 2007.05.09 0 0 6
Nekem is a programok telepítése és törlésénél a "Cid Help" eltávolításával sikerült megszüntetni a problémát.
egyefene Creative Commons License 2007.05.08 0 0 5
helo! nekem is ez a CiD-es izé van, és nem tudom kiirtani, nem találtam a programok közt cidhelp-et, de nekem mindenféle előszokott ez alatt a CiD alatt jönni... pl angliai nyereményút és hasonlók... eléggé zavaró valami megoldás kéne... köszi
sz_imre Creative Commons License 2007.05.03 0 0 4
Van egy olyan a programok között, hogy CiDhelp. Aztat tüntesd el, aztán meglátod!
hájbrájen Creative Commons License 2007.03.04 0 0 3
Hali!
Az explorerben is lelehet tiltani a felugró ablakokat, ha jól emlékszem: mert egy jó ideje én sem használok explorert:)
Előzmény: Irgalmatlan nővérke (2)
Irgalmatlan nővérke Creative Commons License 2007.03.04 0 0 2
(azon kívül, hogy ne haszláljak iexplorert)

Azon kívül...?

- Doktor úr! Ha ütöm az ujjamat akkor fáj!
- Hát ne üsse...
Előzmény: Szögrágó (-)
Szögrágó Creative Commons License 2007.03.04 0 0 1
Egyébként a CID egy magyar direktmarketing cég neve is. Enyhén gyanús egybeesés.
Előzmény: Szögrágó (-)
bindera Creative Commons License 2007.03.04 0 0 0
virusirt0
Szögrágó Creative Commons License 2007.03.04 0 0 topiknyitó

Tegnap óta valami barom víus, vagy spyware program azt csinálja a gépen, hogy ha megnyitom az Internet Explorert, akkor bedob egy reklámablakot, ilyet, amilyet mellékeltem.

 

Próbáltam leírtani a NOD32-vel, a Lavasoft Ad-Aware-rel és a Spybottal is, de egyik sem írtotta ki. Tud valaki megoldást erre? (azon kívül, hogy ne haszláljak iexplorert)

 

 

Cid:

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!