Keresés

Részletes keresés

sashimi Creative Commons License 2007.03.02 0 0 64
Másképpen: ha a környezetvédelemnek ilyen barátai vannak, akkor már nincs is szükség ellenségre

Pontosan.
Előzmény: b.viridis (59)
sashimi Creative Commons License 2007.03.02 0 0 63
A rendorseg/tuzoltosag osszes koltseget + karteritest a hid lezarasaert be kellene hajtani polgari perben a Greenpeace aktivistain!
A falu Bikája Creative Commons License 2007.03.02 0 0 62

a klímaváltozás globális probléma. minket is érint.

 

egyébként tényleg lehetne több lokális célú tüntetésük.

 

Előzmény: Törölt nick (54)
A falu Bikája Creative Commons License 2007.03.02 0 0 61

szélerőmű, napenergia.

csak kettő így hirtelen, ami Magyarországon is elég jól kihasználható, és környezetbarát.

 

www.naplopo.hu

 

Előzmény: Törölt nick (51)
toloba Creative Commons License 2007.03.01 0 0 60
"Remélem a félpályás útlezárókat is bepereled. "

Majd rájössz, kiscsávó...:))
Előzmény: lujo2 (47)
b.viridis Creative Commons License 2007.03.01 0 0 59
Attól tartok, hogy nem tudok veled egyetérteni.
Hosszú évek tapasztalata azt mondatja velem, hogy ha valakik hülye módon artikulálnak egy problémát, akkor annak van egy olyan nagyon káros hozadéka, hogy maga a probléma is diszkreditálódik.
Másképpen: ha a környezetvédelemnek ilyen barátai vannak, akkor már nincs is szükség ellenségre.
Előzmény: Geyza (52)
toloba Creative Commons License 2007.03.01 0 0 58
ha mán annyira feldemhedett, ment volna dugni egyet...
Előzmény: Törölt nick (51)
b.viridis Creative Commons License 2007.03.01 0 0 57
:-)))
Előzmény: Törölt nick (51)
Pávek úr Creative Commons License 2007.03.01 0 0 56
Hát, ha nem agresszívak, akkor gyöngéden kell őket oszlatni.

Ha odaláncolják magukat a hídhoz, akkor el kell tőlük venni a kulcsokat, oszt jónapot.
ujbedos Creative Commons License 2007.03.01 0 0 55
Greenpeacet miért nem verik szét?

Mert nem volt olyan hosszú viperájuk.
Előzmény: Mal Voisin (-)
Alezredes Creative Commons License 2007.03.01 0 0 53
Nem haragszom én rájuk, csak én nem ilyen exibicionista megmozdulásokat szerveznék ha környezetvédő aktivista volnék (mint ahogy nem vagyok). Az öko-mozgalommal is sok szempontból ez a bajom.
Előzmény: b.viridis (50)
Geyza Creative Commons License 2007.03.01 0 0 52

Elég szomorú, milyen gyűlölet van itt olyan emberekkel szemben, akik szeretnék tisztábbá és élhetőbbé tenni a világot.

Lehet, hogy tévednek sok mindenben, biztos nem értenek mindenhez, amihez hozzászólnak, de talán nem az a legnagyobb baj Magyarországon, hogy emberek felhívják arra a figyelmet, hogy merre halad a világ, ha az emberek gondolkozás nélkül pusztítják a természetet.

 

Civilizált országban főleg tisztelet illeti meg az ilyen embereket, de az átlag magyar bunkót csak az érdekli, hogy gond nélkül használhassa az autóját.

b.viridis Creative Commons License 2007.03.01 0 0 50
Ne a talpasokra haragudj, azok javarészt jószándékú emberkék, akik becsócsálták a maszlagot.
Gyanítom, hogy valami lelkes hegyrejáró emberkék lehettek, vagy legalábbis kellett legyen köztük olyan és ők különösen fogékonyak az ilyen sötétződ indoktrinációkra.
Az éceszgéberekkel kéne kicsit elvitatkozgatni, hogy merre is az arra, de hát ez kemény dió...
Előzmény: Alezredes (49)
Alezredes Creative Commons License 2007.03.01 0 0 49
Istenbizony jobban csípném őket, ha a technikájukat meg a szervezőkészségüket valami értelmes dologba ölnék.
Előzmény: b.viridis (48)
b.viridis Creative Commons License 2007.03.01 0 0 48
Azért nem semmi, ami technikát felvonultattak.
Csak az indexes kisvideót tudtam megsasolni, annak alapján minimum a félmillát verte csak az alpincucc, amivel pókembereztek. És nagyon úgy tűnt, hogy kezelni is tudják.
Előzmény: Alezredes (46)
lujo2 Creative Commons License 2007.03.01 0 0 47
Remélem a félpályás útlezárókat is bepereled.
Sztem azért nem verték szét őket, mert nem álltak ellen, enm dobáltak, nem törtek-zúztak. Ők elérték a céljukat, a figyelmet felhívták magukra.
Előzmény: Törölt nick (19)
Alezredes Creative Commons License 2007.03.01 0 0 46
Imádom ezeket a környezetvédőket a sárga nejlonkabátjaikban...
fairytale Creative Commons License 2007.03.01 0 0 43
Hát ez aztán logikus válasz volt!
Előzmény: molar (41)
saukoo Creative Commons License 2007.03.01 0 0 42
A Greenpeace egyik alapítója, Patrick Moore szerint itt az ideje, hogy a környezetvédők korrektül hasonlítsák az atomenergiát a többi energiatermelési módhoz. A Nuclear Energy Institute (NEI) éves konferenciáján elmondta, más neves környezetvédők is az atomenergetika mellett szóltak a klímaváltozás elleni küzdelem kapcsán. Egyben azt javasolta a nukleáris iparnak, folytassák az atomenergetika előnyeinek ismertetését az emberek számára.

Moore szerint bővülő nukleáris kapacitásra van szükség az USA gazdasága és a környezet számára. 1973 óta a gazdaság 157%-kal nőtt, míg a lakossági energia-termelés csak 32%-kal. Elmondta, az USA-ban jelenleg kevesebb, mint 2 cent egy kW villamos energia atomerőművi előállítási költsége, és hozzátette, itt az ideje, hogy a környezetvédők megbarátkozzanak ezekkel a tényekkel, és korrektül hasonlítsák össze az atomenergiát a többi energiatermelési móddal. Moore, a Greenspirit Strategies vezető szakértője és elnöke elmondta, üdvözlendő, hogy az amerikai kormány lépéseket tett a kiégett üzemanyag reprocesszálásának előmozdítása érdekében.
Elmondta, az orosz atomtöltetekből származó hasadóanyag üzemanyagként történő felhasználása ("Megatonnákból Megawattokat" program) minden tizedik háztartás számára termel villamos energiát. Moore szerint az atomenergia "sok jót nyújthat az emberiség számára".
molar Creative Commons License 2007.03.01 0 0 41

 

Nem te hozattad be a németektől a szemetet?

 

Előzmény: fairytale (39)
Első Polgár Creative Commons License 2007.03.01 0 0 40

Kurvára igazad van!

 

A Greenpeaceseket simán szét kell lőni. Kritikus objektumokhoz láncolják magukat, katonai terükletekre próbálnak meg bejutni.

 

Ha a Parlementbe bejut illetéktelen, annak sok kára nem lesz, bezzeg, ha Paksra bejutna egy pár ilyen zöld terrorista, gondolom nem átalnának megszabotálni az ország energiatermelésének 40%át!

 

Ha valami müveleti terület kell, hogy legyen ebben az országban, hát az a paksi erőmü és nem a Kossuth tér!

 

Hasonlóképpen meg kell vonni az összes cigánytól a segélyt, a gyerekeiknek ingyen kaját, tankönyvet, ruhát adni.

A bekövetkező cigánylázadást pedig gumibottal, vizágyúval, gázzal szétverni, börtönöket megtölteni!

Előzmény: Mal Voisin (-)
fairytale Creative Commons License 2007.03.01 0 0 39

Én hagynám őket ott lógni az idők végezetéig. csak megunják egyszer és rohadt hideg tud lenni a Duna felett. Ez vonatkozik azokra is, akik meg a hidkorláthoz láncolták magukat. Szerintem az eső meg a hideg hamarabb elűzi őket. Igy meg megint hősök lettek.

A grínpísz számomra nem már, mint egy anarchista társaság. Az ő házuk helyén is fák álltak anno. Ők is szemetelnek, vásárolnak, villanyt gyújtanak, kocsiba ülnek....

Törölt nick Creative Commons License 2007.03.01 0 0 38
Nem, itt nincs biznisz. De én sem ülök ki a blaha közepére hogy több pénzt szeretnék keresni, és nem tartok fel ezzel másik tízezer embert. Vagy Nálad az a demokrácia, hogy valaki a saját hülyeségei miatt kárt okoz neked, és korlátoz? Ha igen, akkor sajnálatos.
Előzmény: Kántor Nyomoz (20)
Gerenda Creative Commons License 2007.03.01 0 0 37
Valaki kínálja meg őket egy kis teával és pogival:-))
G
LUCzI FERencz Creative Commons License 2007.03.01 0 0 36
????
Előzmény: Törölt nick (17)
urál Creative Commons License 2007.03.01 0 0 35
A levágásnak a lepottyantás-kihalászás-elfogás lenne a célja. Ha csak úgy a Dunába potyogtatják őket azzal semmire sem mennek, csak veszélyeztetik a függeszkedők életét, például felfázhatnak, elviheti őket a víz, stb.
Előzmény: Kamukáze (27)
Éseztígyhogy? Creative Commons License 2007.03.01 0 0 34
Elvitték. Majd a következő sarkon szabadon engedték őket.

Trendi globalistáknak nem eshet ma bántódásuk.
Előzmény: Libera nos, Domine! (25)
Kántor Nyomoz Creative Commons License 2007.03.01 0 0 33
Nekem meg tök mindegy.
Előzmény: saukoo (31)
murmeli Creative Commons License 2007.03.01 0 0 32
Domine
DE nem ajánlott bent laposra verni öket !!
Előzmény: Libera nos, Domine! (25)
saukoo Creative Commons License 2007.03.01 0 0 31

trendi szingli   -    én mélykeresztény házaspár egyik tagjára gondoltam.

Előzmény: Kántor Nyomoz (29)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!