Keresés

Részletes keresés

kábelbúvár Creative Commons License 2007.11.06 0 0 57
Bolcsik távozik a posztyáról...
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2007.02.22 0 0 56
Most esik le. Ment ellene az uszítás, ugye?
Előzmény: A falu Bikája (55)
A falu Bikája Creative Commons License 2007.02.22 0 0 55

az haggyán, de hol van ehhez az ötlethez Orbánék APEH-vizsgálósdija... :o)

 

Előzmény: Álomvédelmi twist (54)
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2007.02.22 0 0 54

Mondjuk azokat is megértem, akik félnek a jogtalan baszogatástól, politikai boszorkányüldözéstől, szomszéd bosszújától, stb.

Az elv nem rossz, de hogy milyen lenne ez az egész a gyakorlatban? Kissé aggályos, itt ebben az Balkánon  újonnan csatlakozó európai országban:-)

Előzmény: A falu Bikája (53)
A falu Bikája Creative Commons License 2007.02.22 0 0 53
netán van mitől félned? :o)
Előzmény: horst_fuchs (21)
babilonia Creative Commons License 2007.02.21 0 0 51

Szerintem, az NNI tábornok azokra a vagyonokra gondolt, amelyek birtokában gengsztereink a szűkebb lakókörnyezetükben pöffeszkednek, általános tiszteletet élveznek, a polgármester, a rendörfőnök megsüvegeli őket, újévkor a gulyáságyú mellett róbertbácsit játszanak,

 

egyszóval, mint Prikkelék, meg a zsiványtársaik, akik most éppen legyilkoltatták őket...

Előzmény: sanyi (50)
sanyi Creative Commons License 2007.02.21 0 0 50

Mar csak az a kerdes hogy milyen felhatalmazassal lehet ezekhez az adatokhoz hozzaferni. Az amcsik (FBI) meg tudjak csinalni, nemreg volt belole botrany hogy a SWIFT-rendszerbe beleneztek, ezt nehezmenyeztek az europaiak, mert igy olyan tranzakciokat lathattak, amikbol uzleti titkokra kovetkezhettek (kenopenz, stb :)) es ezzel versenyhatranyba kerulhettek. Egy csucs-kategorias bunozo (pl. magyar liberalis politikus) pezugyi tranzakcioit azt bajos lesz lenyomozni. Talan meg az Interpolnak is nehezsegei lennenek, ha eljutna odaig az ugy.

Egyebkent hogy hamis szemelyazonossagival is lehet szamlat nyitni. Jelenleg nincs eloirva, hogy szamlanyitashoz kelljen biometrikus azonosito, (leszamitva az alairasat, de az nem az igazi.)

Előzmény: KalózPepi (48)
KalózPepi Creative Commons License 2007.02.21 0 0 48
Nem is arra gondoltam, hanem mezei bankszámlára valahol külföldön.
Előzmény: Törölt nick (47)
KalózPepi Creative Commons License 2007.02.21 0 0 46
Pont ez az, hogy nem lehet. Minden gépen fut. Simán rájönnek pillanatok alatt, hogy milyen számláid vannak bárhol a világban.
Előzmény: sanyi (45)
sanyi Creative Commons License 2007.02.21 0 0 45

Eleg jol el lehet rejteni a vagyont a nagyvilagban. (Hala a globalis bankrendszernek)

Levike Creative Commons License 2007.02.21 0 0 44
Hat csak foltunne a sok csimpi kozott egy King-Kong.
Előzmény: mb3rgyulolo (40)
zi_laj Creative Commons License 2007.02.21 0 0 43

Mindjárt helyre jönne a költségvetés!

 

Csak hát új választásokat kellene kiírni!

Előzmény: macmester (36)
zi_laj Creative Commons License 2007.02.21 0 0 42
Jesszus, hogy megszaporodnának a hajléktalanok öltönyös úriemberekkel!!
Előzmény: A falu Bikája (-)
babilonia Creative Commons License 2007.02.21 0 0 41

A Nemzeti Nyomozó Iroda 40-50 országos jelentőségű bűnszervezetet tart számon. Ezekben 300-500 bűnöző "dolgozik". Ők a kemény mag. A bűnszervezetek holdudvara lényegesen nagyobb. A szervezetek száma és összetétele naponta változik, hangsúlyozta Bolcsik tábornok. Ha felbomlasztanak, felszámolnak egy csoportot, tagjai szétszélednek, néhányan önálló szervezetet próbálnak alakítani, mások más csoportokhoz csapódnak.

 

kb. hány csoportot számolnak fel naponta?

Ez hülyének néz mindenkit.

Valamit nagyon fel akar deríteni, de beleütközött az előtte tornyosuló pénzfalba, ami egyelőre a gengszterek tulajdonába van.

Vajon melyik az az aktuális országos ügy, amiben az NII elakadni látszik?

 

Előzmény: A falu Bikája (10)
mb3rgyulolo Creative Commons License 2007.02.21 0 0 40

"Torgyant meg vissza lehetne hivni, hogy probaljon cserelni meggyet bananra a kubaiakkal."

 

:D

Veszélyes. Ha egyszer elkeveredik köztük, az istennek nem találod meg és újra beszivárog a hatalomba.

Előzmény: Levike (39)
Levike Creative Commons License 2007.02.21 0 0 39
Jo otlet. Kene csinalni ugy 30-40 gombot, rajta vezerelvekkel az elmult 100 evben szerzett kozgazdasagi tapasztalatokbol, es 4 evente 1x a majmok szavazhatnanak. Ami kijon azt kene 4 evig betartani. Szerintem sokkal rosszabb nem lenne mint amit a hivatasosok muvelnek. :)
Torgyant meg vissza lehetne hivni, hogy probaljon cserelni meggyet bananra a kubaiakkal.
Előzmény: mb3rgyulolo (37)
macmester Creative Commons License 2007.02.21 0 0 38

Abszolut nem hülyeség...

 

 

mb3rgyulolo Creative Commons License 2007.02.21 0 0 37

Újragondolva: maradjunk egy majomfalkánál.

Tisztábbak, kulturáltabbak, a banán olcsó, frakcióban gombokat nyomogatni azok is tudnak, és megkockáztatom, hogy az általuk benyújtott törvényjavaslatok is jobban átgondoltak leszbek.

A gyerekek is szeretnék őket.

Előzmény: mb3rgyulolo (33)
macmester Creative Commons License 2007.02.21 0 0 36

USA-ban van...

 

ha adót csalsz... nagyon keményen betartják...

Levike Creative Commons License 2007.02.21 0 0 35
Jo moka lesz lehet elkobozni a kepviseloktol es a haverjaiktol mindent. Visszajonnek a milliardok amik hianyoznak a koltsegvetesbol. :) Mondom en mar regota, hogy itt kell kezdeni.

Ja hogy ok maskepp gondoltak mert a csoroktol akarjak elvenni amit osszekuporgattak ?
smafu Creative Commons License 2007.02.21 0 0 34
Vissza a gyökerekhez.
Elkobzás, államosítás.
Végül is a nagy ELKÚRÓ villája is így került az Apró családhoz.
Előzmény: A falu Bikája (-)
mb3rgyulolo Creative Commons License 2007.02.21 0 0 33

Én benne vagyok, régi álmom. :)

Csak nem bízok abban, hogy találnánk akár 200 embert az országban, aki: alkalmas is, megbízható is, és nincsenek kapcsolatai az előző rezsimekkel. Bár a kockázat tekintetében a pozitív mérlegre nagyobb az esély a mostani állapothoz képest.

Előzmény: borzimorzi (32)
borzimorzi Creative Commons License 2007.02.21 0 0 32

Csak addig kivitelezhetetlen, amíg nem cseréljük le a politikai elitet... Nem egyik korruptat a másikra, hanem en bloc.

Csót:

b

Előzmény: mb3rgyulolo (29)
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2007.02.21 0 0 31

Én ezt a "néhány hét" alatt kitételt durvának tartom. Annyi idő alatt én még a személyimet se találnám meg:-)

Biztos más kifogás is lehet ellene, de alapvetően nem rossz irány.

A Shield-ben (Kemény zsarukban) azt ábrázolták, hogy ez a módszer nagyon jól bevált az USA-ban a drog-, stb. kereskedő bűnözőkkel szemben.

De hogy nálunk mit hozna ki ebből egy gyurcsányi, azt nem tudom.

Előzmény: A falu Bikája (10)
originalqszi Creative Commons License 2007.02.21 0 0 30

Ha komolyra fordulna a dolog, akkor bizony ferdén állna az a mérleg piszkosul!!!!!!!!!

Mondanák a komcsik: Jéééééééé de lent vagyunk:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: Törölt nick (26)
mb3rgyulolo Creative Commons License 2007.02.21 0 0 29

Igen korrekt, ebből eredően kivitelezhetetlen ötlet. :)

Azért valami nem ártana, ha megvalósulna belőle.

Henco Creative Commons License 2007.02.21 0 0 27

ugyanis nagyon sok embernek gőze se lenne róla, mit mondjon, hogy a 15 milliós lakását vajon miből fedezte, de ezeket csak nem nézegetik

 

Csak ne legyél nagyon nyugodt. Ezekkel kezdik.

Előzmény: Törölt nick (24)
originalqszi Creative Commons License 2007.02.21 0 0 25

De díjaznám, de díjaznám!!!!!!!!!!!! Rohadt qrva anyjukat, a sok úszómedencés kacsalábonforgóéknak:DDDDDDDDDDDDDDD Persze megint azok járnának jól.......de nem is folytatom!!!!!!!!!!!!!

Szerintem ilyen törvény Mo. elképzelhetetlen, amíg egy ballib is létezik a kúrmányban:DDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: A falu Bikája (-)
Qqberci Creative Commons License 2007.02.21 0 0 22
Bányát, szõlõt vissza nem adunk...
horst_fuchs Creative Commons License 2007.02.21 0 0 21
nekem nem tetszik az ötlet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!