Keresés

Részletes keresés

hókiflivég Creative Commons License 2012.02.22 0 0 514

Sokan. NAGYON sokan.

ooloo Creative Commons License 2007.02.25 0 0 512

Egy stabil közösségnek meg kell védeni magát és le kell tudni szerelni a provokátorokat. Van rá fideszes példa is: 2006 november 4-e.

 

üdv ooloo

Előzmény: Törölt nick (511)
ooloo Creative Commons License 2007.02.25 0 0 510
Természetesen a békésen ünneplőktől - legyenek ők akár 0rbán ájult hívei is - senkinek nincsen oka tartani. Tőlük sem a Kossuth Lajos utca, sem pedig a Vár nincsen veszélyben. Attól tartanék, hogy az 2006 október 23-i események közeli emléke (a helyszínazonosság miatt) vagy a Kossuth téri kordon gyors elérhetősége fog egyeseket meggondolatlanságra sarkallni. Ne legyen igazam.
Előzmény: Törölt nick (509)
ooloo Creative Commons License 2007.02.25 0 0 508
Természetesen, ha Te mondod: vitának helye sincsen... :o)
Előzmény: rupa (507)
rupa Creative Commons License 2007.02.25 0 0 507
Az októberi eseményekért egyérelműen a Feri a felelős
Előzmény: ooloo (496)
ooloo Creative Commons License 2007.02.25 0 0 506
A szocikra az (500)-ban, a zsidóságra az (503)-ban utalt a partnerem. Sem okom, sem jogom nincsen velük azonosulni. Elfogadom őket, mint ahogy elfogadok minden embert, akinek tisztességesek a szándékai. Ha azok...
Előzmény: m52 (505)
m52 Creative Commons License 2007.02.25 0 0 505
olooo

tedd már fel az ujjaidat másképp is. A "Sem szoci, sem zsidó nem vagyok" nagyon gyenge... (a kontroll betette a lábát ;-))) de miért fontos ez neked? )

Előzmény: ooloo (504)
ooloo Creative Commons License 2007.02.25 0 0 504

Amennyiben fenn tudják tartani a maguk területén a rendet mint november 4-én, semmi kifogásom a jelenlegi helyszín ellen. Én tettem volna 0rbánék helyében egy látványos gesztust és hallgatok a javaslatra: a Budai Vár (Bem tér..Vérmező..Tabán), a Felvonulási tér, a Népliget, a lágymányosi egyetemi negyed lettek volna az első elképzeléseim.

 

Sem szoci, sem zsidó nem vagyok. A shalom=béke, ha jól tudom. Legyen.

Előzmény: Törölt nick (503)
ooloo Creative Commons License 2007.02.25 0 0 502

Örjönghet ez a kis pojáca 2010-ig, amennyit csak akar, az engem nem zavar. Az utca kormányt buktatni, új választásokat kikényszeríteni ma Magyarországon nem tud, annál sokkal bölcsebb a társadalom nagy többsége. Aggódom viszont azért a néhány ezer, néhány tízezer fiatalért; akiket ezek a szirénhangok meggondolatlan cselekedetekre sarkallnak. Nem akarok ismét rendőrattakot, vérző fejű emberet látni. Sem fideszest, sem szocit, sem mást.

Előzmény: Törölt nick (500)
halaszz Creative Commons License 2007.02.24 0 0 499
Jajj, de egy kis poéngyilkos vagy :D
Előzmény: ooloo (497)
halaszz Creative Commons License 2007.02.24 0 0 498
Bennem okoz feszültséget! Es még jópár millió magyarban. Nyíltan, mentelmi joggal a zsebében adócsalóként egyéb jogsértést elkövetni magának a jogalkozónak... kicsit morbid.

De legalább nem tűnik ki a fidesz szellemiségéből (kiflit lopunk, adót csalunk, zsarolunk, fenyegetőzünk, konzervvel focizunk...). A teljes BTK. felsorolhatójelen párt érdemei megismertetéseként. Aki nem hiszi, járjon utána!
Előzmény: Törölt nick (492)
ooloo Creative Commons License 2007.02.24 0 0 497
 Mondjuk Fidesz...
Előzmény: halaszz (495)
ooloo Creative Commons License 2007.02.24 0 0 496
A külön-külön ünneplés ellen semmilyen kifogás nem lehet. Nyilván senki nem akar ezen a napon sem közösködni olyanokkal, akiknek a közelségét a hétköznapokban is nehezen viseli el. 0rbán azonban kifejezetten a kormányfő eltávolítására törekszik és nyilvánvaló, hogy ezt az ünnepi megemlékezést is ennek a kihangsúlyozására fogja felhasználni. A szólás szabad, tehát ehhez is joga van. Az általa feltüzeltek rendbontását viszont nem írhatja más számlájára: ha megismétlődnek az októberben látott események, az ő felelősége is egyértelmű lesz.
Előzmény: Törölt nick (494)
halaszz Creative Commons License 2007.02.24 0 0 495
Azért ne mondjuk ki előre a főbűnös nevét! Miért kell egyből orbánnál kezdeni? Csak lassan fokozzuk! Pokorni, áder, navracsics, szijjártó, dajcsfür, kövér, ja meg a nemzet orvosa. Minden olyan, aki a lázadás, a lázítás pártján áll.
Előzmény: ooloo (493)
ooloo Creative Commons License 2007.02.24 0 0 493
Egy forradalmat én már átéltem Budapesten. Annak a céljaival egyetértettem, a halottak látványa viszont máig bennem él. Itt most egyesek a polgári demokrácia megdöntésére készülődnek és ebben 0rbán Viktor teljesen sem vétlen.
Előzmény: Törölt nick (492)
ooloo Creative Commons License 2007.02.24 0 0 491
Nem Demszky bont kerítést Alcsútdobozon, hanem 0rbán kelti a feszültséget Budapesten.
Előzmény: Törölt nick (490)
ooloo Creative Commons License 2007.02.24 0 0 489
Demszky Gábor Budapest sokadszor újraválasztott főpolgármestere. Ma Magyarországon senki nem viseli a tisztségét nála több, a személyére leadott szavazattal. Akihez szólt, az pedig egy egyszerű pártlistás országgyűlési képviselő, aki időnként megfeledkezik a törvényes kötezettségeiről... :(
Előzmény: Törölt nick (488)
rupa Creative Commons License 2007.02.24 0 0 487
A Demszky nek nem tetszett, hoyg az erzsébet hid pesti hidfőjénél lesz a gyűlés:-))
Javaslatot nem tett.


- Kedves Gábor! - egyéb javaslat, hogy hol legyen a megemlékezés?

Erőd Creative Commons License 2007.02.24 0 0 486

Ráadásul vannak olyanok akik még mindig mindent elhisznek. Fingjuk nincs róla, hogy mekkora a valóságalapja egy bejelentésnek.

Előzmény: Fine Tune (461)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.24 0 0 485
"...Azért arra kiváncsi lennék, ha Sashalmon lenne a Fidesz gyűlés, akkor nem a kormány megdöntésére irányulna az ünnepség? Ezt komolyan gondolja bárki, hogy az utcáról akarják kergetni a kormányt? Hogyan? Azt értem, hogy a tömeg irritáló lehet ennek a pár magatartászavarosnak...."


A szépen berendezett szobában a gyerek 1-2 pajtása hancúrozik, az elfogadható.
De amikor tucatnyian gyűlnek össze jobban örülök, ha a kert végeben teszik azt ahol kevesebb holmiban tudnak kárt tenni.

Egyszerűen féltem a környékbeliek otthonát, hiszen a tömeg oltalma alatt olyanok is támadhatnak, akiknek aljas indokai vannak.
Előzmény: Törölt nick (474)
Újlaki Creative Commons License 2007.02.24 0 0 484
Nézd, a te prekoncepcióidból kiindulva a másik oldal nem lehet más, csak ostoba. Igen ám, de ők meg a maguk prekoncepcióiból indulnak ki, és azokból meg az következik, hogy te és a veled egyetértők az ostobák.

Innen középről meg úgy látszik, hogy mind a két társaság egy jelentős része ostoba, és persze mind a két oldalon vannak normálisak, akikkel még akár beszélgetvni, vitatkozni is lehet. Sajnos, a szélsőségesen ostoba vélemények elnyomják az értelmes vitát.

A politikai véleméyntől függetlenül leszögezhető, hogy a legostobább mind közül, mindkét oldalon az, aki a saját korlátoltságában a másikat nézi ostobának.
Előzmény: Játék a tetükkel (475)
noir2 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 483

nagyon sok mindent "nehéz" elfelejteni

 

azért az a jusztlászló...milyen igaz ember

 

szal vannak komolyan vehető és komolytalan piti történetek ki mit tart megjegyezendőnek

csak erre próbáltam felhívni a figyelmedet

 

viszont amit érdemes:

 

az első cikk

 

ehhh

 

gyüljenek, gyüljenek és ha szép idő lesz én és a családom inkább a réteken fog ugraburláni

:O)

Előzmény: Törölt nick (482)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.23 0 0 482
Te jottel azzal, hogy a szadesznak milyen szerepe volt az eltavolitasban. Errol nekem eszembe jutott peterunk egy mondata. Nyilvan, hogy nem az egyetlen mondata volt, hogy igaz-e azt meg en nem tudhatom. Es nem ertem, hogy mirol beszelsz. En nem minositettem, csak mint idevagot felhoztam.
Előzmény: noir2 (481)
noir2 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 481

egyetlen igaz mondata volt, mi?:-)

 

ejj de jó ha jónak akarjuk látni..a pokol tüze is milyen remek nagy telek idején

:O)

Előzmény: Törölt nick (480)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.23 0 0 480
En arrol nem beszeltem, hogy miert vesztettuk el petert, csak ovtalak a javasasszonykodastol. Egyebkent emlekszem, hogyne emlekeznek, vott valami csunya mondasa a jo oreg szdszrol, hogy a legkorruptabb gyulekezet, vagy hogy is, azert ezt nem konnyu elfelejteni.
Előzmény: noir2 (479)
noir2 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 479

MP-t a saját pártja, jobban mondva az szdsz  "na ebből már elegünk van" hozzáállása buktatta neg s nem a "nép", s főleg nem a "patás":-)

 

gondolj vissza

te is

:O)

Előzmény: Törölt nick (478)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.23 0 0 478
Hat erosen gondolj vissza peterunk esetere. Peldaul ezert, ha masert nem:)
Előzmény: noir2 (477)
noir2 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 477

mert miért?

 

holnap Ő pártelnök is lesz, a legközelebbi választások pedig 3 év múlva lesznek

 

fontosabb dolgok is vannak ám, mint orbán ambiciói

:O)

Előzmény: Törölt nick (472)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.23 0 0 476
Nos ezeket a kerdeseket egy normalis orszagban az ujsagirok teszik fel az illetekes rettegoknek megfelelo forumokon. De. Normalis orszagban nem lehet ilyen antidemokratikus, rettegest kelto szovegeket lenyomni a nepsegnek. Es lehetne ezt hosszasan folytatni...
Előzmény: Törölt nick (474)
Játék a tetükkel Creative Commons License 2007.02.23 0 0 475
Igazad van, Gyurcsánynak nem népe van, hanem idomított birkái. Nyírás közben is elégedetten bégetnek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!