Keresés

Részletes keresés

cavecat Creative Commons License 2008.01.15 0 0 10

hát, tulképp Kleo is "goromba" madár, de azért néha "rájön a szocializálódás". Sokat kell vele lenni, és nem szabad elszalasztani a pillanatot, amikor épp kedveskedni támad kedve ;) (Persze az nem számít, hogy nekem mikor van kedvem kedveskedni, meg időm szocilizálódni - csak őfelsége hangulatai számítanak :oP)

 

a kedvenc sztorim, mikor ittvolt egy nagyobb társaság, és mindenkit óvatosságra intettem - volt egy srác, aki nagy bátran összehaverkodott vele, és simizni kezdte a fejét. Majd büszkén kijelentette, hogy őt mennyire szereti mindig minden állat - a jákó abban a másodpercben hatalmasat csípett a tenyerébe. Érzik ám, mikor nem velük foglalkozik az ember simizés közben, meg amikor nem őszintén foglalkozik velük az ember, és bosszút állnak! :oP

 

Kleo sokat van kint, és ha itthon vagyok, előbb-utóbb odajön babusgattatni magát.
Koko szokott szabadon lenni? oda tud menni hozzátok simiért, ha olyanja van?

Előzmény: Tündimanó (8)
zsuzsu27 Creative Commons License 2008.01.15 0 0 9
Szia.
Ha így megviselte a gazdi váltás,nem hiszem,hogy jót tenne neki,ha Te is tovább adnád.
Várjuk a képeket.
Előzmény: Tündimanó (8)
Tündimanó Creative Commons License 2008.01.15 0 0 8
Sziasztok!

Nekem is van egy jákóm, elvileg fiu, mert nemrégiben egy másik jákós szerette volna megkaparintani tenyészmadárnak. De lány kellett volna neki. Kokonak hivják, most lesz tavasszal 8 éves. Kicsit goromba madárka, de tud kedves is lenni. Azért is goromba mert gazdiváltás történt kb 5-6 éve és ugy maradt. Néha már ki sem akar jönni a ketrecéből, sajnos. Kicsit betoji madár. Lehet hogy jobb lenne mégis tenyészmadárnak.
Amugy gyönyörű.
Nem tudok felrakni képet most róla, de majd igyekszem.
zsuzsu27 Creative Commons License 2008.01.15 0 0 7
Nagyon aranyosan pózol.
Az enyémet Fibinek hívják,a tenyésztője szerint lány,de majd csináltatok DNS vizsgálatot,nem mintha sokat számítana,de szeretném tudni.Most lesz 7 hónapos,4 hetesen hoztam el.
Előzmény: cavecat (6)
cavecat Creative Commons License 2008.01.15 0 0 6

2002-es születésű a lelkem :)

a nemét nem tudom (a tenyésztő fiatalkorában lánynak saccolta, én meg az orrlikai, a farka és a szeme körüli csupasz folt alapján inkább fiúnak saccolom), ezért a neve Kleó: Kleofás és Kleopátra is lehet. De mindenki csak Jákónak hívja. Ő is magát. Meg "mucc"-nak. És lehetetlen róla rendes fotót készíteni, mert folyton produkálja magát a kamerának, pl így:

Előzmény: zsuzsu27 (5)
zsuzsu27 Creative Commons License 2008.01.15 0 0 5
Az enyém sem hiszem,hogy örülne neki.Ezt a képet találtam valahol és mint érdekességet tettem fel.A Te Jákód mennyi idős?
Előzmény: cavecat (4)
cavecat Creative Commons License 2008.01.15 0 0 4

valsz a Papagájok - minden mennyiségben c. topikban ;)

vicces ez a hám a jákón. az enyém soha nem hagyná, hogy ilyet rátegyek... ha meg mégis, fél percen belül leszedné, és apró darabokra aprítaná :D :oP

Előzmény: zsuzsa& (3)
zsuzsa& Creative Commons License 2007.12.18 0 0 3
Hol vannak a Jákósok?
kisqqcs76 Creative Commons License 2007.05.30 0 0 2
És egy kép őkelméről:-))
kisqqcs76 Creative Commons License 2007.05.30 0 0 1

Szia,

 

Nekünk december óta van Jákónk. Egy igazi rosszaság de nem lehet nem szeretni Őt. Nálunk is van, hogy hangos de akkor törődni kell vele és abbahagyja. Este fimnézés közben már követeli a simit.

Szeptemberben lesz egyéves így még elég fiatalka.

 

Tiétek mennyi idős?

 

 

 

 

bindera Creative Commons License 2007.02.15 0 0 0
sajn0s nincs
nagybetti Creative Commons License 2007.02.15 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Nekem van egy jákópapagájom.
Nagyon szeretem őt, pedig néha
igazán hangos, azért nyitottam
ezt a topicot mert rémelem hogy,
vannak még rajtam kívűl akik
szívesen megosztják velem és
másokkal a tapasztalataikat.

Üdv: topictulajdonos,Betti

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!