Keresés

Részletes keresés

bevmatmegvan Creative Commons License 2007.05.11 0 0 129
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: bevmatmegvan (128)
bevmatmegvan Creative Commons License 2007.03.24 0 0 128
ÍRjatok valamit, ne haljon meg a topik!!!!!!!!!!!!!!!!
Lécci Lécci!
bevmatmegvan Creative Commons License 2007.03.11 0 0 127
Épp az a baj, hogy nem büntetik meg ezért a rendőrt. Mert ugye nem nem lehet azonosítani AZOKAT, akik a még földön fekvő embereket is jól megverték.
AZOKAT, akik mások szeme világát elvették.(Zárójelben a pofázás elkerülése végett: legalább 2 ember vakult meg legalább a fél szemére!!!!!!!! )
AZOKAT, akik úgy lőtték a gumilövedéket, hogy az életveszélyes sebet ejtsen teljesen békés embereken. De az élet megy tovább ugye. Már a kutyát nem érdekli, hogy mi történt akkor. Jól megverték a csürhét, úgy kellett nekik, mondják. De én azt nem értem, hogy micsoda egy ország az, ahol ezért nem feddik meg a rendőrségi vezetőket.
Elméletileg két út lehetséges:
A) A rendőrség adta ki a parancsot(és valószínűleg őka adtak parancsot a brutális fellépésekre is....)
B) A miniszterelnök, vagyis a kormány adta ki a parancsot.

Namost hogyha az A verzió állt fenn, akkor kicsit súlyos a helyzet, mert ebben az esetben rendőrállam van. Hiszen a rendőri döntés a kormány döntése fölé helyeződik(nyilván azáltal, hogy kedve szerint ver szét mindenkit, és nem csak a feladatát végzi).

Ha a B variáns volt igaz, úgy GY. F. -nek kell viselnie a felelősséget, bocsánatot kérni a meghurcolt emberektől nyilvánosan, aztán meg elhúzni mint a vadlibák, oda, ahol pojácákat nem röhögnek ki!(ez utóbbi verzió azt jelentené, hogy a rendőrség és ezzel együtt Gergényi tényleg csak az utasítást hajtotta végre. Csakhogy ebből meg az következik, hogy a parancsot gy.f. és kormánya adta ki, mármint azt, hogy mindegy milyen áron, oszlassák fel az ünneplő tömeget.)

Na ezen tessenek elgondolkodni.
Előzmény: BlackByrd (124)
PJ Proby Creative Commons License 2007.02.18 0 0 126
Voltak túlkapások, ez vitathatatlan.

 

Emberek, segítsetek! A barátom van bajban!
Megfogták a smasszerek, bezárták, mert szeretett!

Előzmény: BlackByrd (124)
PJ Proby Creative Commons License 2007.02.18 0 0 125

Őszintén mit vársz a hugyos csürhétől?

 

Útonálló, randa csürhe, rohadjanak börtönökben!

Előzmény: wizes (111)
BlackByrd Creative Commons License 2007.02.15 0 0 124
Voltak túlkapások, ez vitathatatlan. Viszont ne mérjünk kettős mércével... Ha a tüntető lehet ideges, akkor sajnos a rendőr is. Csakhogy a rendőrt ezért megbüntetik, a tüntető meg ezzel villog a kocsmában...
Előzmény: bevmatmegvan (123)
bevmatmegvan Creative Commons License 2007.02.14 0 0 123
Nézd, én leírtam már az esetemet a Burger Kingben! Valjuk be őszintén, ez nem volt szép dolog, hogy a békésen vacsorázó emberekre rárontottak a rendőrök. Egyik ismerősünket úgy üldözték ki a kocsmából, hogy utána két, egymással szembenálló rendőrsorfal között kellett elmenniük, és mindegyik jól rájuk vágott egyet! De egyébként még millió történet van! Nem akarok semmi esetre sem általánosítani, úgy vélem, nyilvánvalóan elképesztő sok rendőr tette rendben a dolgát, de ugyanakkor sajnos elég nag számban voltak olyan történések, amik nagyon nem voltak demokratikusak.

"Na, ezek közül páran, amikor átengedtük őket és szépen elmondtuk, hogy merre javaslojuk az utat neki, amikor megfelelő távolságra kerültek tőlünk akkor leköcsögrendőröztek és ávéhásoztak bennünket. Ezek a drága jó, szelíd, ártatlan emberek..."

A helyzet az, hogy én magam is roppant nagy feszültséget éreztem. Hidd el, sok normális ember volt kinn, de a félelem ugye indulatokat gerjeszt. Ha neked kevés nehéz helyzetben volt részed, akkor annak örülni kell!

Egyébként az még érdekelne, hogy szerinted elfogadható volt a rendőrség fellépése?
Nem volt ez egy kicsit sok?
Előzmény: BlackByrd (105)
Fortissimo Creative Commons License 2007.02.11 0 0 122
"Nem lenne honlap, és nem lenne bizottság - ha nem vesztette volna el mintegy féltucatnyi ember a szeme-világát a fejre célzott lövések következtében.

Ha nem szakította volna le a felrobbanó gránát egy fiatalember ujjait.

Ha nem kellett volna több sérültből is tízesével kiszedni a gumilövedékeket.

Ha nem rúgták volna azonosító-jel nélküli, sí-maszkos rendőrök a földön fekvőket, a magatehetetleneket addig, amíg csontjuk nem tört.

Ha nem fuldoklottak volna annyian az iszonyatos könnygáztól. Ha nem kardlapoztak volna a félelmetesen vágtázó lovasrendőrök a Filmmúzeumnál.."http://www.oktober23bizottsag.hu/
Fortissimo Creative Commons License 2007.02.11 0 0 121
Fortissimo Creative Commons License 2007.02.11 0 0 120
Fortissimo Creative Commons License 2007.02.11 0 0 119
BlackByrd Creative Commons License 2007.02.11 0 0 118
Azoktól semmit, de akiről szó volt, azok jól öltözött úriembereknek és asszonyoknak látszottak...
Előzmény: wizes (111)
wizes Creative Commons License 2007.02.11 0 0 117

Bruhaháhuioá!

 

te mondod ezt egy 51-ben kitelepítetnek meg 54 ben teljes vagyonelkobbzott osztályidegen besorololású családúnak!!

 

Olvass tanújj csak ne szaporoggy, elég hülye van má!

 

Előzmény: JEFFREY (116)
JEFFREY Creative Commons License 2007.02.11 0 0 116
Mikor születtél, hogy bruhaházol.Gondolom megkaptad, a szoci pedagogiai elvek szerínti iskolákat, szüleid meg hallgattak, vagy ők is már így nevelkedtek.
Előzmény: wizes (114)
wizes Creative Commons License 2007.02.11 0 0 114

kokárdáinkkal voltunk felfegyverkezve, s maximum gyertyával s egy szál sárga rózsával.

 

Bruhahaháhuioá!!

 

Előzmény: JEFFREY (113)
JEFFREY Creative Commons License 2007.02.11 0 0 113
Na ja, akkor nem volt Demskay, aki kiállítás cimén odapakolta raklapokra kockaköveket, és nem volt Demszkay, aki müködő tankocskát állított kí, hogy a beszervezett, megfízetett provokátorok cukkolva a fíatalságot balhét csináljon,s utánna eltünjön a helyszínről mire a barbárok megjellennek tevőlegesen, hanem mi csak a kokárdáinkkal voltunk felfegyverkezve, s maximum gyertyával s egy szál sárga rózsával.Kérdem én?Hol vannak a letartoztattok között ezek a figurák, hol van a nagy tankvezér?Elözetesben, vagy birósági ítéletről hallottál, mert én nem.
Előzmény: Törölt nick (112)
wizes Creative Commons License 2007.02.11 0 0 111
Őszintén mit vársz a hugyos csürhétől?
Előzmény: BlackByrd (105)
wizes Creative Commons License 2007.02.11 0 0 110

Te csalsz!!

Jó szokás!

Jobbos szokás!

Előzmény: Törölt nick (99)
unsereiner Creative Commons License 2007.02.11 0 0 109
Én otthon néztem a hírtv-ben az eseményeket. Megdöbbentő volt!
Ilyet utoljára gimnazista koromban, 1972 március 15.-én láttam élőben.
Akkor magam is kaptam néhány gumibot ütést kádár rendőrségétől.
Egy holland barátom szerint Magyarország inkább a bizánci politikai- és kúltúrkörhöz tartozik, semmint a nyugat európaihoz.
Sokáig vitatkoztam vele erről, de ezekután be kell látom, hogy neki van igaza.

BlackByrd Creative Commons License 2007.02.11 0 0 108
Igen, habár Október 23-ra a számuk igencsak megfogyatkozott, ugyanis nem nagyon bírják az ilyenfajta fizikai és pszichikai megterhelést és a gázt sem. A mi egységünkben nincs nő.
Előzmény: anton pavlovics (107)
anton pavlovics Creative Commons License 2007.02.11 0 0 107
Ejnye-ejnye. Inkább örültek volna a nagylelkűségeteknek. Hiszen jól meg is botozhattátok volna őket.

Régóta akarom kérdezni: nők is voltak az oszlatók között?
Előzmény: BlackByrd (105)
BlackByrd Creative Commons License 2007.02.11 0 0 106
A baj csak az tesó, hogy ezen a képen külföldi rendőröket látni, külföldön...
Előzmény: Törölt nick (99)
BlackByrd Creative Commons License 2007.02.11 0 0 105
Konkrétan... egész éjszaka biztosíásában voltunk, mert itt volt az a sok delelgáció... Tartalékként riadóztattak bennünket, mert keményedett a helyzet. Aztán csatlakoztunk a körúton a tömegoszlatáshoz, de jó sokáig álltunk. Utána megindultunk előre. Kb. 3/4 7-kor értük el az Astóriát, ahol keresztbe húzták előttünk a korlátokat és tüzeket gyújtottak. Aztán többfelé toltuk a tömeget, de közelharcra nálunk nem került sor. Egészen hajnal kettőig szigetelést hajtottunk végre (ez az mikor lezárják az utcákat) de átengedtünk sok embert, olyanokat akik dolgozni mentek, vagy csak beszorultak valahová... Na, ezek közül páran, amikor átengedtük őket és szépen elmondtuk, hogy merre javaslojuk az utat neki, amikor megfelelő távolságra kerültek tőlünk akkor leköcsögrendőröztek és ávéhásoztak bennünket. Ezek a drága jó, szelíd, ártatlan emberek...
Előzmény: bevmatmegvan (-)
PJ Proby Creative Commons License 2007.02.10 0 0 103
Az álruhás csőcsléket szaggatják a rendőrkutyák?
Előzmény: Törölt nick (99)
Tony Creative Commons License 2007.02.10 0 0 101
Az események (percről percre) szerint teljesen egyértelműek vóltak !!! Ami valószinű a provokáció majdnem tökéletes vólt....csak az a kis bibi játszott közre ,hogy az emberek jogos felháborodásukban és utálatukban csak tüntetni akartak !!! A rendőrkapitány egy felsőbb utasításra szarházi ,primitív bérencként viselkedett!!! ! Nm tudom mire esküdött fel....igazán....a régi esküje érvényes számára....az újabbat csak végig aludta? vagy nem fogta fel? Az események magukért beszélnek...nézhette az egész világ! A hatalom szégyent hozott (nem kicsit) az egész országra...és azóta csak ront a helyzeten!!!
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.10 0 0 99
arról a szolgálata közben megsebesített rendőrről is,

Előzmény: wizes (94)
zuglo_14 Creative Commons License 2007.02.10 0 0 98
Szerbusz rocsoska:-)))

Mikor is hozod a megfigyelési ügy bizonyitékait?:-)))

ja még nem sikerült összegyüjteni?:-)

hát akkó jó munkát:-)))
Előzmény: A falu Bikája (97)
A falu Bikája Creative Commons License 2007.02.10 0 0 97

Nem fogok Neked minden mondatot, szavanként elmagyarázni.....

 

nehéz is lenne az összefüggéstelen baromságaidat logikus egésszé összegyúrnod, hiába magyaráznád.

 

Előzmény: zuglo_14 (95)
A falu Bikája Creative Commons License 2007.02.10 0 0 96

Kedves topiktársunk meg a tömegbe el tudott menni egészen a madács térig:-)))))))))))))))

 

képzeld, én meg a Depeche Mode koncerten (1986-87 körül) alig fél óra alatt leghátulról eljutottam a szinpad elé annó.

 

pedig ott kicsit sűrűbb volt a tömeg, mint a Madách téren.

 

 

szóval ezt újra kéne gombolnod.

senki nem állította, hogy akkora tömeg volt, hogy mozdulni sem lehetett.

 

Előzmény: zuglo_14 (61)
zuglo_14 Creative Commons License 2007.02.10 0 0 95
Kedves jó topiktársam!

Szövegértési nehézségeiddel fordulj oktatódhoz....

Nem fogok Neked minden mondatot, szavanként elmagyarázni.....

Kurva jó lenne, ha leszoknátok az egy a tábor, egy a zászló egy a mondat stilusról akkor végre lehetne értelmesen csevegni.....
Előzmény: upi2000 (71)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!