Keresés

Részletes keresés

Deviáns Messiás Creative Commons License 2023.11.18 0 0 4393

Keresek egy régebbi francia filmet - vígjáték-

A történetben egy régi kovácsmuhelyben dolgozik három pasas egy gépféleségen, pumpálnak és az eredmény egy kis mütyűr, amit egy nö talicskával fog fel, a szélső pasas rápacskol a nö alfelére jelezve, hogy a produkum elkészült, lehet továbbvinni.

Haladva a korral "modenizálják" a céget, A felújított változat ugyanazt a dolgot állítja elő csak a régi olajos gép el van rejtve csili-vili panelek mögé és a munkásokon elegáns ruha van.

 

Az ötvenesévekbeli alkotás lehet - maró gúnnyal és szellemes szarkazmussal a masztodon cégek ellen - nagyon érdekesek a hanghatások és a - akár még aktuálisnak is mondható - társadalomkritika.

Lady fantasy Creative Commons License 2022.07.06 0 0 4392

Talán 80' évekbeli film. Meggyilkolnak embereket, de nem tudják a halált hogyan idézték elő, mert nincsenek nyomok, csak egy halálos seb, amit nem tudni mi okozott. A végén derül ki, hogy jéglövedék ejti a sebet, és távcsöves puskával adják le a lövéseket.

Lady fantasy Creative Commons License 2022.03.15 0 0 4391

Tűzfény 1997.

 

Előzmény: Törölt nick (4385)
driver38 Creative Commons License 2022.01.10 0 0 4390

Köszi a tippeket, de sajnos egyik sem nyert.

Előzmény: Kipper (4389)
Kipper Creative Commons License 2022.01.10 0 0 4389

Ha magyar, akkor erre tippelnek:

 

https://hu.wikipedia.org/wiki/Az_er%C5%91d_(film,_1979)

 

 

Előzmény: driver38 (4387)
Kipper Creative Commons License 2022.01.10 0 0 4388

A naci - kincs - Del-Amerika alapjan nekem a Halalfolyo ugrik be, bar nem emlekszem repulore.

 

https://www.imdb.com/title/tt0098205/

 

 

Előzmény: driver38 (4387)
driver38 Creative Commons License 2022.01.08 0 0 4387

Keresek egy filmet, amiben egy tóba zuhant náci repülő után kutatnak, ami egy csomó aranyat szállított.

Valahol Dél-Amerikában játszódik, Brazília, vagy Argentína. odament a repülő. Amire emlékszem, a repülő

típusa "Condor".Egy focke-wulf fw 200-as, ha minden igaz. Valamikor a kilencvenes években adták.

Hátha valakinek beugrik. ( Nem az Arany a tó fenekén című film )

driver38 Creative Commons License 2022.01.08 0 0 4386

A film, amit keresek ha jól emlékszem magyar film, Van egy nagy kilátótorony, amire felmászik egy pár ember. Később katonák érkeznek, kiderül, hogy a torony előtt álcázott lövészárkok vannak. Oda beveszik magukat a katonák és tüzelnek a tornyon lévőkre, akik viszonozzák a kedvességüket. Szerintem második világháborús, de nem esküszöm meg. Kb. hetvenes években készülhetett

Törölt nick Creative Commons License 2021.12.28 0 0 4385

Sziasztok,

 

Volt régen egy film: Egy gazdag férfi fizet egy nőnek, hogy gyereket szüljön neki, mert a felesége beteg.Miután megszületik a kislány, az anya pénzt kap érte. Néhány év múlva a nő megkeresi a lányát, és a lánya tanítónője lesz. Titokban újra összejön a férfival, és a lányának is bevallja az igazat, hogy ő az édesanyja. A férfi felesége meghal, így végre a szerelmével és a lányával lehet.

Kérem, ha esetleg valaki ismeri a filmet, írja meg a címét. Előre is köszönöm.

kristof_hu Creative Commons License 2021.09.30 0 0 4384

A halál archívuma

Előzmény: DoomONMZ3 (4233)
gergo1234aaa Creative Commons License 2021.07.06 0 0 4383

Sziasztok!

 

Keresek egy filmet. A 9gag-en volt kb. 10 évvel ezelőtt egy kis kivágott jelenet ebből a filmből, ami nagyon vicces volt. Magát a filmet (még) nem láttam, de valószínűleg az is nagyon szórakoztató és vicces.

 

Valószínűleg koreai film (esetleg thaiföldi, japán, vietnami, stb.). A 9gag-re feltett jelenet az volt, hogy jön egy páncélozott kommandós csapatszállító autó a dzsungelben (sár, pálmafák), aztán megáll egy nagy épület mellett. Kiszáll kb. 20 szuperkommandós (éjjellátó, gépfegyverek, golyóálló mellény, szóval ilyen Rambo-cuccban van mindenki), felsorakoznak a jármű mellett, hogy mindjárt behatolnak az épületbe. Ekkor az egyik szuperkommandós elővesz egy szőlőzsírt, és beszőlőzsírozza a száját (mert kiszáradt és kicserepesedett neki). Utána bemennek az épületbe, és ilyen vicces paródiaszerű módon verekednek / karatéznak egymással.

 

Kb. olyan film lehet, mint a Csupasz pisztoly 1-2-3, csak DK-Ázsiában csinálták.

 

Nem tudja véletlenül valaki, hogy ennek a filmnek mi a címe?

 

Előre is köszönöm.

natiivok Creative Commons License 2021.01.14 0 0 4382

Szia! Én is régóta keresem ezt a filmet...esetleg meg lett a cím?

Előzmény: viki12345 (4364)
myermajonéz Creative Commons License 2020.10.26 0 0 4381

Sziasztok!

Ezt a filmet keresem én is. Sikerült azóta kideríteni a címét?

Előzmény: Kockafejú Nyúl (4356)
NWO2 Creative Commons License 2019.05.01 0 0 4380

Nagyon hasonlít a Testről és lélekrőlhöz. Azzal kezdődik hogy ölik le a marhákat a telepen. Van benne zárkózott titkárnő, akinek a férj disszidált, ezért figyelik az ávósok. Összejön a főnökkel, akinek szintén nincs már meg  a felesége, titokban szexelnek az erdöben ahol látnak szarvasokat. Összeverik a  férfit az ávósok, nem emlékszem a végére. Mi a címe? körülbelül egy éve még fenn volt a youtube-on, de azóta törölték sok más egyéb régi magyar filmmel együtt.

driver38 Creative Commons License 2019.04.01 0 0 4379

Keresek egy filmet! 

 

Egy nagy barlangban lóg egy ketrec. Akit bezártak, az kiszabadul és felmászik a láncon, vagy kötélen.

Felül talán egy kút van, de nem vagyok benne biztos. Román, vagy valamilyen koprodukciós film lehetett,

esetleg Yugo, de inkább román rémlik. Kosztümös film, nem indiános. Kb. hetvenes években készülhetett és moziban láttam.

Találtam egy filmet, A betyárkapitány a címe, de abban nem találtam ilyen barlangos jelenet.

agárdpuszta Creative Commons License 2019.01.07 0 0 4378

Kitano Bábok c. filmjével kapcsolatban van valakinek ötlete?

kulturkutato Creative Commons License 2018.12.28 0 0 4377

hello, keresek egy filmet. a főszereplő vagy Forest Whitaker vagy Samuel L. Jackson. történet: fehérek-feketék utcai zavargása mert eltűnik egy fehér kisfiú. Az anyja folyékonyan hazudik, mindenkit megvezet, míg rá nem jönnek hogy drogos.

köszönöm 

driver38 Creative Commons License 2018.12.23 0 0 4376

Na, az előző megvan, jöhet a következő film. Ha jól emlékszem magyar film, van egy nagy kilátótorony, amire felmászik egy pár ember. Később katonák érkeznek,

kiderül, hogy a torony előtt álcázott lövészárkok vannak. Oda beveszik magukat a katonák és tüzelnek a tornyon lévőkre, akik viszonozzák a 

kedvességüket. :) Szerintem második világháborús, de nem esküszöm meg. Kb. hetvenes években készülhetett

 

kisfeco131 Creative Commons License 2018.12.22 0 0 4375

Sziasztok!

Keresek egy filmet, aminek nem tudom a címét. Röviden arról szól, hogy egy középiskolai tanár felesége és a tanár diákja között szerelmi viszony alakul ki.

Ha valaki tud segíteni, köszönöm.

kisfeco

luci87 Creative Commons License 2018.12.12 0 0 4374

Mar regota keresek egy 2008 kornyeki ,(de lehet hogy korább) tv ben is leadott thrillert. 

Eleg megrazo,es izgalmas film,mert egy csaladba beepulo pedofil( gyilkos is?),az anya kislanyat gyogyszerrel elkabitja,es megeroszakolni keszul. 
Mikor az anya megtalalja oket,es a pasi nyakat hatulrol elvagja.... 
Ha valaki tudna a cimet,jo lenne.. 

A pasi tobb kislanyt is begyogyszerezett,es megeroszakolt,de arra mar nem emlekszem,megolte e oket.Az anya gyanakodok ra valamiert,es figyeli.A kislanyat egyszer nem talalja,es keresi a hazban,ugy nyit ra a pasira,a vegen megoli.....ennyi remlik. 

Közben kaptam tippet,de nem a Mostohaapa….

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.05 0 0 4373

Hali!

 

Egy filmet keresek amit régen láttam késő éjjel a TV-ben. NEM előről láttam sajnos...


Egy férfi és egy nők a szereplői, -a nő talán jósnő?- elsőnek a férfi próbálja a nőt megerőszakolni vagy megölni. Valahogy minden esetre ketten elmennek egy szigetre ahol a férfinek van egy háza. Amúgy lakatlan a sziget.


Itt fura viszonyt folytatnak majd a nő megöli a férfit, holttestét a mélyhűtőbe teszi.


Ezekután úgy tesz mintha mi sem történt volna, a hullát élő emberként kezeli, beszélget vele, mesél neki , társnak tekinti.
Nem tudom , a végén le e bukik....Nagyon rég láttam.


Kössz ha valaki felhomályosit MIT IS LÁTTAM?

vadmegymag Creative Commons License 2018.10.27 0 0 4372

Sziasztok!

Találkoztam egy film jelenettel, hozzá kellene valamilyen segítség...

https://www.youtube.com/watch?v=PFJ8q-AgC9Q&feature=youtu.be&t=93

A hangot ki is lehet kapcsolni alatta, mivel, na... és csak 10 másodperc kb... (Nem vágtam ki, gondoltam minek...)

Van egy olyan érzésem, hogy egyszerű azonosítani annak, aki látta, de ha nem, akkor vígjáték és színes :D

Lady fantasy Creative Commons License 2018.10.16 0 0 4371
Előzmény: R3n (4369)
Thibi Creative Commons License 2018.10.11 0 0 4370

Ezt a másik topikban már megkérdezted. Válaszoltak is rá valamit

Előzmény: R3n (4369)
R3n Creative Commons License 2018.10.11 0 0 4369

Sziasztok!

A film amit keresek arról szól, hogy egy gazdag nőt elvesz egy férfi aki az esküvőjük után a nászútukon előadja a halálát, egy hajón asszem, hogy a feleségét elítéljék gyilkosságért és börtönbe kerüljön, hogy aztán a legjobb barátnőjére hagyja minden vagyonát (előre megtervezték). A nő nem tudja bizonyítani hogy ártatlan, börtönbe kerül, mindig hívogatja a barátnőjét aztán egyszer meghallja a férje hangját a háttérben, rájön hogy átverték és elkezd bosszút forralni ellenük. Bizonyos év után "bevallja" hogy megölte férjét és azt mondja megbánta, kiengedik, és a férjére vadászik. A börtönbe folyamatosan edzett, csak arra várt hogy kiszabaduljon és ténylegesen megölje férjét, hiszen mégegyszer nem tudják elítélni érte, ha már egyszer megölte férjét. Mikor kiszabadul utána már nem nagyon emlékszem mi volt, de azt hiszem nem bírta megölni a férjét, ha valaki felismerte és tudja a címét kérem szóóóljon mert nagyon régen keresem. Köszönöm!

baca Creative Commons License 2018.10.09 0 0 4368
Előzmény: agárdpuszta (4366)
driver38 Creative Commons License 2018.10.09 0 0 4367

Volt egy régi film, hetvenes, vagy nyolcvanas évek. Egy férfi rossz repülőre száll és egy másik városba megy, Moszkva helyett Leningrád, vagy fordítva.

Szovjet vígjáték, ha jól emlékszem, de mintha rémlene, hogy magyar verziója is volt, valami Tv-játék.

 

Köszi,ha valaki tud segíteni

agárdpuszta Creative Commons License 2018.08.22 0 0 4366

A film végére emlékszem:

 

egy faházban egy fiatal pár megkötözve, aki rabságban tartja őket, egy idősebb férfi, a fiúhoz szexuálisan közelít.

Tudom, ez így nagyon kevés, de egy próbát megér. 

Kipper Creative Commons License 2018.07.24 0 0 4365

A telefontol eltekintve ez nagyon olyan, mint a klasszikus John Hughes alkotas:

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Weird_Science_(film)

Előzmény: viki12345 (4364)
viki12345 Creative Commons License 2018.07.24 0 0 4364

Sziasztok. 
Keresek egy filmet de régen láttam már igy pár dolog jut eszembe róla. 
Van két fiú egy 18 év körüli meg egy 16 év körüli a bátyja mindig szekálja őt, majd rendez egy házibulit kint és az öccsének megtetszik a barátnője de nem tud csajozni a telefonján van ilyen (hologram féle..xd )van egy lány a telefonjába aki segít neki a csajozásba majd egyszer kiis jön a telefonból hogy mit hogy fogjon meg rajta a srác. a vége pedig az hogy a fiú a homokba dobja a telefont és a végén bekapcsol a telefon.. Fontos lenne a segítség már vagy 6 éve keresem :( de sehol se találom

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!