Keresés

Részletes keresés

mammamija Creative Commons License 2007.03.01 0 0 281
Akkor máris írhatod a fellelhetőségi helyét annak a zacsinak....
Előzmény: magneszs (280)
magneszs Creative Commons License 2007.03.01 0 0 280
Nagyon szívesen, érezd jól magad. Katafa utmutatását vegyéten komolyan, és ne hagyjatok otthon semmit,amit az előre elüldött leírásban kér. Nekem a tépőzáras zsacsót sikerült otthon hagynom,ami aztán nagyon hiányzott, mikor arra került a sor.
Előzmény: metyi (260)
lean Creative Commons License 2007.03.01 0 0 279

Katafa!

 

Küldtem a mailt!

Előzmény: katafa (263)
editsokadik Creative Commons License 2007.03.01 0 0 278
Katafa, köszi, írok neked.
A karcagi azért nagyon messze lenne, oda csak nyári táborba szeretnék majd menni.

Edit
violini Creative Commons License 2007.03.01 0 0 277
hát,igen,asszem a lényeg ebben van:többről lesz szó,mint használati utasításról.Ahhoz nem kéne egy tapasztalt, segítőkész foltostárs,csak egy szótár.
Előzmény: procion (273)
violini Creative Commons License 2007.03.01 0 0 276
Hú,mártamásé,nagyon rejtélyes vagy!Mi lehet az az arasi sibori?El ne áruld,hagy furdaljon a kíváncsiság még egy kicsit!
Előzmény: Mártamásé (269)
borcsamama Creative Commons License 2007.03.01 0 0 275
Gondolom nem kell Katafát megvédeni sem nekem sem másnak, megválaszol Ő neked kedves Procion, de igenis felháborító a hozzászólásod, a  feltételezésed, és nem birtam megállni  hogy ezt ne tudassam veled.
Előzmény: procion (273)
katafa Creative Commons License 2007.03.01 0 0 274

Magát a festést nem tekintem sajátomnak. Nem én találtam fel/ki.  A célom az, hogy éppen az, hogy másokon segítsek - pl. ezért csinálom ingyen.

 

DE én befektettem sok pénzt több könyv megvásárlásába, belefektettem az anyanyelvi szintű angoltudásomat, belefektetettem az időmet sok tucat weblap kitanulmányozásába, belefektettem az időmet egy 10 oldalas anyag megírásába.

 

Természetesen, aki ott van/volt/lesz, azt csinál az ott hallottakkal, amit akar. Nem tudom és nem is akarom megakadályozni. De mindenesetre etikátlannak tartanám, ha valaki a következő héten ugyanazzal az anyaggal domborítana valahol.

 

Ez ügyben most szólok utoljára - nem erre szántam ezt a fórumot.

Előzmény: procion (273)
procion Creative Commons License 2007.03.01 0 0 273

Ezt most nagyon nem értem drága katafa!

Milyen szerzői jogról beszélsz?Könyvet írtál a festésről?

Vagy a használati utasítást a magad szerző tulajdonának tekinted?

És mi van azokkal akik megbeszélik ezt a technikát,miután részt vettek az oktatáson?Ők mind szerzői jogot sértenek?Be is fogod perelni őket?

Esküszöm nem értem ez a megjegyzés mire volt jó.

Azt hittem az a célod hogy segíts másoknak.

Előzmény: katafa (271)
zanoli Creative Commons License 2007.03.01 0 0 272
Ildikó nagyon egyetértek veled, helyettem is írtál, sajnos már én is szembesültem azzal, hogy tartottam egy alaptanfolyamot és a következő hónapban már az általam kidolgozott és kiosztott anyagból tanított valaki. Azóta aláírom vagy jelölöm a fénymásolatokat. Senkit nem szeretnék kioktatni, csak szépen kérni, hogy tiszteljük egymás tudását és önzetlenségét.
A segítőkész ötlet adó bizonyosan nem gondolta ezt így végig, nem akarok senkit megbántani csak elgondolkodtani azon, hogy egy tanfolyami anyag kidolgozásában mennyi idő és munka van.
Előzmény: katafa (271)
katafa Creative Commons License 2007.03.01 0 0 271

Kedves Procion!

 

Nem tudom, hallottál-e már olyasmiről, hogy szellemi tulajdon, szerzői jog stb.... Először nézz ezeknek utána, majd tegyél másoknak javaslatot.

 

Üdvözlettel:

 

Polyák Ildikó

Előzmény: procion (268)
Mártamásé Creative Commons License 2007.03.01 0 0 270
+,
Előzmény: Mártamásé (269)
Mártamásé Creative Commons License 2007.03.01 0 0 269
Katafa

Említetted, hogy tökéletesítettél a múltkori leírásodon (vagy fogsz), ha lehet küld el nekem is az Új változatot. Köszi!

Ha, most is csináltok arasi siborit egy csövet tudok kölcsönözni, Martamnak.
procion Creative Commons License 2007.03.01 0 0 268

Szervusztok kedvekéim!

Látom összejött egy oktatás.

Majd mutogassatok sok szép munkát.

Viszont látom,hogy katafa ideje nagyon kiszámolt és kevés.

Miért nem csináltok egy olyan variációt,hogy valaki átvállalja a helyettesi munkát?Amit úgy gondolok,hogy ott van ezen a találkozón,jegyzetel,mindent felír(színek,arányok,anyagok,stb),nagyon figyel,és akinek van beszélőkéje,aki elég agilis,hogy egy másik találkozón ezt tovább adja,ha nem is olyan szakgyakorlattal mint katafa,de sokatoknak már "bőven örülök ennek is" kategória szinten.Szerintem hasznos lenne.

Én egyenlőre csak távolból merengek ezeken a gyönyörűségeken.

borcsamama Creative Commons License 2007.03.01 0 0 267

Köszönjük a hasznos tanácsot, ha van még ilyen, jöhet , gondolom a többiek se haragszanak érte.

 

Téged is várunk szeretettel Évivel együtt.

 

Sütit majd én viszek:-)

Előzmény: Mártamásé (266)
Mártamásé Creative Commons License 2007.03.01 0 0 266
Sziasztok!

Eddig csak nosztalgiázva olvasgattalak benneteket, most viszont "muszály" megszólalnom.
Festősök,ha beleszólhatok, vigyetek magatokkal pólót is festeni.
Évi36 segítségével olyan tekerőst gyártottunk,hogy a család azóta is lelkesen hordja. ( Így megértőbbek is :-D ) A piaci pár száz forintos tökéletesen alkalmas.

Sütni kb. én is úgy tudok mint Évi (így látatlanban), de ha engeditek én is megnéznélek benneteket.
mammamija Creative Commons License 2007.03.01 0 0 265
katafa festős tanfolyama 2007. április 14.

1. mammamija + barátnője Anna

3. lean

4. zanoli

5. juhizs

6. metyi

7. lepusave

8. nzsuzsu

9. borcsamama

10. martam

11. cordula2

12. ivite

13. ertimar

14. violini (félidősként:))


várólistán: editsokadik
vendégként: 36évi
Előzmény: mammamija (242)
36évi Creative Commons License 2007.03.01 0 0 264
Az bizony! :)
Előzmény: violini (252)
katafa Creative Commons License 2007.03.01 0 0 263

Lean, Juhizs, metyi és Cordula2!

 

Küldjetek nekem emailt, hogy tudjak mindenkinek egyszerre írni.

 

Editsokadik! Te is írjál azért! Hátha valaki visszamondásra kényszerül. Na meg ott van Karcag is::())

Törölt nick Creative Commons License 2007.03.01 0 0 262

Nos, mostanra tudtam konkretizálni dolgokat szálláshelyről meg a teremről a karcagi festést illetően ami két napos lenne (május 5-6.), mint a fehérvári.

Egyelőre úgy néz ki, hogy még 6-8 ember számára van még hely.

Gondolkodjatok el rajta, hogy ki vállalja az utazást és ott(azaz itt)alvást és jelezze nekem (elérhetőségem az adataimnál, legalább is a honlapon, azon meg ott az emil).

editsokadik Creative Commons License 2007.03.01 0 0 261
Naggyon szomorú vagyok, hogy lemaradtam erről a festőstali lehetőségről, igen gyorsan megtelt a létszám....

Azért ha van várólista, akkor oda feltétlenül vegyetek be!

Köszönöm
Edit
metyi Creative Commons License 2007.02.28 0 0 260
Magnezs!Köszönöm a felajánlott helyet,örömmel elfogadom.Nagyon szomoru voltam,hogy lemaradtam.Ha sikerül festenem akkor küldök neked egy mintadarabot.
Előzmény: magneszs (259)
magneszs Creative Commons License 2007.02.28 0 0 259

Felajánlom a helyem! Vidéki lévén a késő estig maradást nem tudom bevállalni.

 

Katafa emailt küldök.

Előzmény: metyi (255)
foltos Viki Creative Commons License 2007.02.28 0 0 258

Húha!

Én meg jól "átaludtam" ezt a festős talit, pedig nagyon szerettem volna menni! Ha már így alakult, azért nyugtassatok meg, ugye lesz még ilyen lehetőség máskor is?

metyi Creative Commons License 2007.02.28 0 0 257
Köszi a vigasztalást.Egy társam benne van és jó lett volna együtt menni,mert én egy vidéki liba vagyok a nagyfaluban.
Előzmény: katafa (256)
katafa Creative Commons License 2007.02.28 0 0 256
Ne szomokodjál (nagyon)! Indítunk egy várólistát, annak Te leszel a tetején! Mindig vannak lemondások.
Előzmény: metyi (255)
metyi Creative Commons License 2007.02.28 0 0 255
Sajnálattal olvastam,hogy a festős hétvégéhez már megvagytok.Nagyon szeretnék elmenni és azonnal jelentkezem,hátha sikerül még valahogy bejutnom!Ha nem festhetek,legalább engedjétek meg,hogy nézzelek benneteket.
Előzmény: katafa (249)
violini Creative Commons License 2007.02.28 0 0 254
Nem,bocs,az a másik időponttal esik egybe,ami meg munkanap,így ez nálunk kiesett,úgy látszik a céh naptára nemjelezte a veszélyt.Tehát tök jó,aki tud,mindkettőre mehet.
violini Creative Commons License 2007.02.28 0 0 253

Azért ha megnézed,és úgy látod elfér még 1-2 ember...Jobban tudod,mekkora hely kell/fő anyaglobogtatni meg ilyesmi.

Bár én meg most kaptam meg a Színfoltot,és abban az áll,hogy a közös varrás is aznap lesz 10kor!Na ehhez mit szóltok?Milyen akadály merül még föl?

Előzmény: katafa (249)
violini Creative Commons License 2007.02.28 0 0 252
Melyik?A szállás vagy a koncert? Szerintem az utóbbi :-)
Előzmény: 36évi (241)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!