Keresés

Részletes keresés

TomPalika Creative Commons License 2009.05.20 0 0 23
tegnap olvastam erről az általad belinkelt oldalról,és nagyon jó kezdeményezésnek tartom..
több "híres" vagy inkább hírhedt doki is szerepel a filmeken,ami nyilván elég jó reklám.
színvonalas és igényes lett az oldal ez a lényeg
Előzmény: kabalaa (18)
Szilard Szikla Creative Commons License 2009.05.20 0 0 22
Vannak azért az arcátültetésnél érdekesebb videók is...
Majd Csernus rendeléseire leszek kíváncsi
lepane Creative Commons License 2009.05.13 0 0 21
az arcátültetéses videó nagyon durva !
Előzmény: silentdiszno (20)
silentdiszno Creative Commons License 2009.05.13 0 0 20
Jó ötletnek tűnik, egyszerűen kihasználja az internetben adódó lehetőségeket. A health 2.0 megjelent nálunk is.
Remélem azért segít az embereknek, van pár érdekes video.
Előzmény: kabalaa (18)
afintha Creative Commons License 2009.05.12 0 0 19
http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9122901
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9097157
http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9124448&la=89488582
http://www.hazipatika.com/services/faq
Előzmény: emi1616 (15)
kabalaa Creative Commons License 2009.05.11 0 0 18
...én itt szoktam nézegelődni: http://www.videoklinika.hu/
Szerintem nagyon jó kis oldal! Nézz körül rajt és kérdezz bátran!
Csucsubi Creative Commons License 2009.05.11 0 0 17
Hát néha jól jönne, ha pl rendelési idő után is beszélhetnék egy orvossal, szóval remélem van ilyen oldal:P Meg azt is remélem, hogy gyorsan válaszolnak:D
Előzmény: emi1616 (15)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.11 0 0 16
Szia, én nem ismerek ilyen oldalt de engem is érdekelne a dolog. Bejártam már pár egészségügyi oldalt de ott nem találtam olyan funkciót ahol beszélgethek vagy kérdezhetek egy orvost. Vannak egyáltalán ilyenek?
Előzmény: emi1616 (15)
emi1616 Creative Commons License 2009.05.11 0 0 15
sziasztok!
a sópipát én nem próbáltam ugyan, de sóbarlangban voltam, és van sókristály lámpám is.. :)
amikor vmi felső légúti problémám van, mindig veszek egy forró fürdőt, közben a párologtatóba sós vizet teszek, és szép mély levegőket veszek, és szokott segíteni, szóval szerintem nagyon jótékony hatásai vannak!

más:
ti írtatok már internetes orvosnak? olyan kérdésem van, amivel felesleges lenne orvoshoz mennem, mert csak érdeklődök. milyen hamar válaszolnak, illetve hova érdemes írni?

köszi, üdv!
mood25 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 11

OFF

Háziorvosi praxisjog (vegyes praxis, Tapolcától 5km -re, Veszprém megyében) SŰRGŐSEN eladó Zalahaláp - Sáska települések illetékességi területén. Érdeklődni: 30/357-5321, 20/911-65-05, illetve Zalahaláp-Sáska Körjegyzőségen.

 

u.i.: tudna valaki segíteni, melyek azok a lapok a neten , amit a legtöbb orvos olvas?

thx

 

ON

Zs_a_3on Creative Commons License 2008.01.28 0 0 10
Előzmény: Mad árka (2)
afintha Creative Commons License 2007.02.01 0 0 9
peldaul?
Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.31 0 0 8
Például az általad belinkelt pagén.
Előzmény: afintha (7)
afintha Creative Commons License 2007.01.31 0 0 7
hol politizalnak elsosorban?
Előzmény: Törölt nick (1)
fairytale Creative Commons License 2007.01.31 0 0 6
Hát igen, sajnos már ez is szempont! Mert már találkoztam olyan orvossal, aki elkezdett velem politizálgatni is, és azon gondolkodtam, vajon ha elárulnám neki, én nem értek egyet a nézeteivel, mit tenne?! Igy csak bólogattam!
Előzmény: Törölt nick (1)
Mad árka Creative Commons License 2007.01.31 0 0 5
Köszönöm szépen, azóta megoldódott a bajom, csak azért írtam be a "nem tudom"-ot, hogy ha valaki esetleg keresné a jövőben, én nem fogok tudni segíteni, de amit tudtam, leírtam. Mindenesetre köszönöm! :)
Előzmény: tyukodi pajtás (4)
tyukodi pajtás Creative Commons License 2007.01.30 0 0 4

Csak aztán magánpraxisra váltott, nem tudom, most hol-merre.

 

Ha nagyon kell, szerintem én ki tudom deriteni, hol van...

Előzmény: Mad árka (2)
Mad árka Creative Commons License 2007.01.30 0 0 3
(Mármint a rendelés és a név nincs összefüggésben, nem így értettem. :)
Előzmény: Mad árka (2)
Mad árka Creative Commons License 2007.01.30 0 0 2
Az egyik legemlékezetesebb orvosom Esztók Klára volt, bőrgyógyász, nem tudom, most hol rendel, de elég egyedi neve van.

Kb. 10 évig nem tudták megmondani, mitől nőnek időnként hólyagok a tenyeremen. Hormonbirizgálástól kezdve a folyamatos vérvételeken át vezetett az út, végigszedtem hat tonna gyógyszert, már vártuk, anyatigris-végbélbe mikor kell dugdosnom a kezemet, mikor EK ránézett és annyit mondott: á, diszhidrózis? Na, ő profi volt. Egyből kiderült, mi a baj, elmagyarázta a lényeget és hozzá sosem térdrezegve mentem be. Csak aztán magánpraxisra váltott, nem tudom, most hol-merre.
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.30 0 0 1
Itt rengeteg önzetlen és segítőkész orvos van. Ráadásul elsősorban nem politizálnak.
Előzmény: afintha (0)
afintha Creative Commons License 2007.01.30 0 0 0
fairytale Creative Commons License 2007.01.30 0 0 topiknyitó

Elsőként kerüljön ide annak a fülésznőnek a neve Gyálról, aki az 5 éves unokahugomnak végre diagnosztizálta a fülével kapcsolatos baját és nem drága gyógyszereket vagy műtétet javasolt, hanem egy egyszerű praktikát, sósvizes inhalálást! A gyerek már nem hallott, túl volt egy orrmandula műtéten, mindenféle hülyeséget mondtak már a szülőknek különösebb vizsgálatok nélkül. Ez a doktornő pedig mondta, attól van ez, hogy a gyerek arcüregében valami szűkebb, vagy mi, és ez sok gyereket érint. Ettől fáj a füle sokszor, és hogy már nem hall attól van, hogy az arcüregben letapadt a trutyi.

 

Mivel maszek orvos, a vizsgálat pénzbe került, de nem sokba, 7 ezer forint volt, és már kezelték is, a gyereknek átmosták az arcüregét. Viszont segített, már most érezhető!

 

Akit mi ismetrünk, Gyálon van. De ha kell a név, írjon nekem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!