Keresés

Részletes keresés

Mártonka_131 Creative Commons License 2018.09.15 0 0 18
6809 Creative Commons License 2015.10.18 0 0 17

Szia, a baràtnöm keres ilyet, megvennèm neki ha megvan mèg. Van ròla fotòd? Hogy hozzuk össze az üzletet?

Előzmény: Slendy (14)
indexpeti85 Creative Commons License 2014.08.22 0 0 16

Csak azt felejtetted ki hogy nem csak egyszínű hanem polarizált is . A polarizált fénnyel meg végeztek kísérleteket amiben az jött ki hogy parányi teljesítménnyel is hatottak a szövetekre erekre vérkeringésre , így összekapcsolható a hajhagymák erősítésével is + azért mert vörös színű és ezt nyeli be legjobban a bőr (kozmetikán is használnak ilyet) .

 

Az már egy esetleges véletlen és marketing hogy pont ez a piros dióda pár forintba kerül a gyártónak de méregdrágán árulják . Láttam már 200e ft ért piros lézerpointert is orvosi segédeszközként pofátlanul elárulni amilyet 1000 ft ért rendelsz kínából.  Ugyan így a bioptron lámpa is filléres cucc csak mivel egy svájci cég megvette a licenceit az ő mértékegységeikkel árulják itthon is 140e ft ért ,mert megtehetik ,ez az ő mércéjükkel tök normális ár.  Amúgy az lcd monitor is folyamatosan lineárisan polarizált fénnyel világítja meg a fejeteket és olyan színt raksz be amilyet akarsz  ha már a hegyikristályos baromságnál tartunk amihez én is csak gratulálni tudok de az a durva hogy nyugdíjasok meg is veszik mint a cukrot .

Előzmény: locsemege (2)
Slendy Creative Commons License 2013.12.12 0 0 14

Sziasztok !

Én nekem van egy vadi új lézerfésűm.

5000 Ft-ért eladom.

én kaptam,de már volt ilyenem.

A hajam kihullot, betegség miatt.

Minden nap használtam kétszer, reggel és este tíz-tíz percet és a hajam gyönyörűen kinőtt ,sűrű, nem hullik.

A nővérek mindik megjegyzik, amikor megyek konrollra,hogy "milyen szép a hajad"

Most is használom, hetente 3-szor biztos.

Votom Creative Commons License 2011.11.29 0 0 13

Sziasztok! Nekem van egy nem használt lézerfésűm! Power Grow Comb, manikűrkészlettel! 8000 Ft-ért postával együtt bárki viheti!

 

Emailben szóljon akinek kell!

khonfi Creative Commons License 2010.07.29 0 0 12

Hello,

a lézerfésű tényleg pár dolcsi, csak nem írja oda hogy k.drágán postázza ki.

én a két fésűs változatot vettem ahol a fésűk( egy olajbedolgozós masszírozós kütyü és a lézeres infrás akkupresszúrás) 90 dolcsi + szállítás

Előzmény: totomen (11)
totomen Creative Commons License 2010.07.12 0 0 11
lehet kapni ebay en is par dollarert...
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.01.29 0 0 10
írd be a méregtelenítést is, ez az egyik kedvencem!!!
Előzmény: tongue (1)
congati Creative Commons License 2009.01.26 0 0 9
Hello

Én próbáltam a fésűt és sajnos nem használt semmit. A hajam nem nőtt ki általa.
De kellemes volt vele a fésülködés :)

Voltam orvosoknál is többnél is, és egy orvos ajánlotta hogy olyan hajszeszt keressek ami minoxidilt tartalmaz.
Próbáltam a Vichy-t ami drága volt és nem volt hatásos.
Aztán kipróbáltam a Kirkland terméket is és ettől elkezdett nőni a hajam és már szinte nem is észrevehető a volt kopasz hely.
Törőlt_nick Creative Commons License 2008.01.09 0 0 8

ez pont olyan ipari hulladék, mint a med-colur lámpa:

 

Med-Colour™ Hegyikristály
szín- és fényterápiás készülék

 

 

http://www.meditens.hu/medcol/medcol.htm

 

idézet az oldalról:

 

"A hegyikristály kvarckristály, amely több tízmillió, illetve több százmillió éve keletkezett hatalmas nyomás alatt a Föld belsejében, így tartalmazza azokat az információkat, rezgéseket amelyek alapvetőek bármilyen földi élet számára."

Mad árka Creative Commons License 2007.01.27 0 0 7
A hajhullás oka noha a legtöbb esetben hormonális, nem mindig az. Az ilyen egyetemes, bármilyen ok által kiváltott bajokra általánosan gyógyírt nyújtó dolgokkal szemben erősen bizalmatlan vagyok.

Persze nem állíthatom azt, hogy nem használ eme csodakütyü, mert nem ismerem. De amikor azt olvasom, hogy nincs mellékhatása, MERT betartották a biztonsági előírásokat, no, akkor az én hajam is elkezd hullani. Tesztelték hosszú távon, körültekintően? Mire vonatkoztak a biztonsági előírások? Ez az egész attól függ, xy mit írt bele az előírásokban, s korántsem jelenti azt, hogy a szervezettel is tökéletes összhangban volna. Másfelől elég sok mindenről derült már ki adott esetben 20–30 év után, hogy mekkora melléfogás volt használni.

Ettől persze még mindenki azt vesz, amit akar, ezzel senki másnak nem lehet ártani, szóval a fenti csak egy magánvélemény. :)
hovámésztekisnyulacska Creative Commons License 2007.01.27 0 0 6
Pedig gyorsan is megértjük.
Egyébként köszi, gondoltam.
Előzmény: Veritas liberabit vos (5)
Veritas liberabit vos Creative Commons License 2007.01.27 0 0 5
Lassan mondom: N-E-M-M-Ű-K-Ö-D-I-K
hovámésztekisnyulacska Creative Commons License 2007.01.27 0 0 4
Nem tudok véleményt nyilvánítani, de ha valaki kipróbálta és működik, én is veszek egyet a férjemnek.
Mellesleg - tudom, nem releváns - egy újabb "hogyan csináljunk komplett idiótát a fogyasztókból" terméknek hangzik.
HalfDemon Creative Commons License 2007.01.27 0 0 3
Egyetlen egyet tehetsz: kopaszra borotvaltatod a fejed. :)
Ez, amiatt, ahogy a borotvalkozas erositi az arcszorzetet, amiatt is hasznal, masreszt, elegendo feny is eri a fejed. :)
Előzmény: kalambo (0)
locsemege Creative Commons License 2007.01.27 0 0 2
Szerintem parasztvakítás. Eddig is érte fény a fejedet, mégis hullik a hajad. Akkor? A laser annyiban különbözik a hagyományos fénytől, hogy egyetlen frekvenciájú fény, ha úgy tetszik, egyetlen spektrumvonala van, más szavakkal tökéletesen egyszínű. Egy audio példával élve: a hang úgy általában sok különböző frekvenciájú hang összessége. Ilyen például a fehérzaj. (Nem véletlen az optikai analógia: a fehér fény is mindenféle szín keveréke.) Ugyanakkor az egyetlen frekvenciájú, tökéletesen egy hangmagasságú hang egy szinuszos időbeli lefolyású, mint például a 440 Hz-es normál "A" hang.

Én erősen kétlem, hogy a tökéletesen egyszínű fénytől megállna valakinek a hajhullása, azt viszont hiszem, hogy az ezt elhitetők sok pénzt keresnek így azokon, akik átaludták a fizikaórákat annak idején.

Ugyanakkor a biológiában bármi lehetséges, így legfeljebb azt mondom, hogy szerintem átverés az egész.
Előzmény: kalambo (-)
tongue Creative Commons License 2007.01.27 0 0 1
energetizál !!!
Teccik ez az újabb bűvös szó, felírtam a gyűjteményembe, közvetlenül a szilanizál mellé!
Vannak akik az ilyenekre buknak.... különben is, Ámerika a csodák országa! 8o)

Előzmény: kalambo (-)
kalambo Creative Commons License 2007.01.27 0 0 0

Sziasztok!

Mi a véleményetek erről a termékről, ha valóban annyira jó, mint írják, akkor még a borsosnak nevezhető árát is megéri?!

Sajna eléggé hullik a hajam, és szeretnék rá valami megoldást, hisz még fiatal vagyok, de már valahogy nem bízok a sok "találmányban"...

 

Ha van valakinek tapasztalata a termékkel, kérem, hogy írja meg!

Köszi!!!!

kalambo Creative Commons License 2007.01.27 0 0 topiknyitó

Egy szabadalmaztatott amerikai készülék segít megállítani a hajhullást.

Állítólag. A találmányt Amerikában a Év találmányaként emlegették.

A lézerfésűtől gyártói azt várják, hogy áttörést hoz a hajhullás elleni harcban.

A készülék fényterápiával orvosolja a hajhullást.

A fésű, illetve hajkefe használat közben gyenge lézersugarakat bocsát ki, ezzel stimulálva a fejbőrt.

 

A terméket szigorú biztonsági előírásoknak megfelelően alakították ki, a lézernek semmilyen káros mellékhatása nincs.

A fésű által kibocsátott lézer energetizálja a fejbőrt és a hajhagymákat.

Ezáltal növekedésre serkenti a hajszálakat.

A fésű használata nemcsak a hajhullást szünteti meg, a hajhagymák erősebb, fényesebb hajszálakat termelnek.

 

Már az első 5-10 hétben láthatók a pozitív változások: a fejbőr állapota normalizálódik, kevésbé zsírosodik, illetve korpásodik.

A bőr irritáltsága is csökken.

A hajszálak fényesebbek, erősebbek lesznek. Néhány hónap múltán pedig a haj érzékelhetően dúsabb.

A tesztcsoportban 10-ből 9 -en tapasztalták ezeket a változásokat, nők és férfiak egyaránt.

 

A lézerfésű használata igazán egyszerű.

Hetente kétszer 10 percig kell fésülni a hajat lassan és alaposan.

Szintén a lézer használata mellett szól, hogy semmilyen káros mellékhatás nem lép fel, ami kemikéliák használatakor gyakran előfordul.

A lézer nem bocsát ki magából hőt, tehát használata nem kényelmetlen.

A lézerfésű Magyarországon egyelőre nincs forgalomban. Megrendelhető azonban a www.amazon.com on-line áruházban.

 

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!