Keresés

Részletes keresés

MonnáLiza Creative Commons License 2007.01.29 0 0 32

igen-igen.... dán, norvég, cseh!! :)

Nem tom ki látta azt a felkészülési meccset, asszem a szlovénok ellen???, huh nem tudom.... amikor egy hetesnél Puki a kapuból "kirohant" a vonalig, a lövő meg az ijedtségtől mellédobta...??!!! :) Én nem láttam, de egyik rokontól hallottam... nagyon tetszett neki!! :)

Ez igaz?? :) huh... nagyon yo lehetett...:)

reckon Creative Commons License 2007.01.29 0 0 31
 nem
Előzmény: sfeca47 (26)
szása fan Creative Commons License 2007.01.29 0 0 30

Meg a magyar-cseh 1.félidő!

KÖSZÖNJÜK NENAD!!!

Előzmény: Furi(FTC) (29)
Furi(FTC) Creative Commons License 2007.01.28 0 0 29
Meg a magyar-norvég is.
MonnáLiza Creative Commons License 2007.01.28 0 0 28

Sztem nem bírta:) Már délután óta nem lehet írni!!!

Hát nagy csalódás, de lesz ez még jobb is!! Túl kell tenni magunkat ezen!!

A dán-magyar örök élmény, köszönhető NENADNAK!!!!!!

az ördög ügyvédje Creative Commons License 2007.01.28 0 0 27
Nem.
Előzmény: sfeca47 (26)
sfeca47 Creative Commons License 2007.01.28 0 0 26

Sziasztok!
Ti tudtok írni a nagy topikba? Mármint a kézisbe a vb-vel kapcsolatban :)
Nekem valahogy nem megy...
É-r-d-i Creative Commons License 2007.01.28 0 0 25
33%-osan véd EDDIG !!!! SZUPERMAN !!!!
wohwoi Creative Commons License 2007.01.28 0 0 24
Igen, ott van a pályán!:-)
Előzmény: sfeca47 (22)
balbek Creative Commons License 2007.01.28 0 0 23
sport1 hiányában lehet valahol nézni a meccset a neten??? :-(
sfeca47 Creative Commons License 2007.01.28 0 0 22
Hahó :)
Furi(FTC) Creative Commons License 2007.01.27 0 0 21
Igeeeeeeeeen!:D Reszkess címvédő!
Llaca Creative Commons License 2007.01.27 0 0 20

Németh András:

A tréner szerint a világbajnokság eddigi tanulsága, hogy óriási szerepe van a kapusok teljesítményének.

"Remek döntés volt Puljezevics honosítása. Sokat erősödött vele a válogatott. Nemcsak a kapuban mutatott teljesítményével, hanem a személyiségével is magával tudja rántani a társakat. Nagyon remélem, hogy látni fogjuk még a tornán a válogatott kapujában."

reckon Creative Commons License 2007.01.27 0 0 19
hurrrrrrrrrrrrááá

VÉGRE VMI JÓ HÍR
szása fan Creative Commons License 2007.01.27 0 0 18
Ennek külön örülök.Remélem összedrótozzák annyira hogy holnap az oroszok ellen is védjen!Aztán meg úgyis lesz egy kis pihenő,de ő addigra már isten lesz!!!
Hajrá Puki!
Hajrá Magyarok!
É-r-d-i Creative Commons License 2007.01.27 0 0 17
PUKI MA ESTE VÁLLALJA A JÁTÉKOT ! SZUPERRRRRRMEN !!!!!!
Furi(FTC) Creative Commons License 2007.01.27 0 0 16
 Még mindig nagyon fáj a dereka? – kérdeztük Puljezevicset, akinek a mozgásán, a járásán is látható volt, hogy minden lépésére vigyáz.
– Már nem sajog annyira, mint szerdán, amikor rásérültem a csehek ellen, illetve csütörtökön, amikor nem is szerepelhettem a horvátok ellen – válaszolta a vb-csatározások egyik hőse és fő-szereplője. – A gondos és hatásos kezeléseket azóta is folyamatosan kapom, és ezek eredményeként lassú javulást érzek.

– Miféle gyógymódot alkalmaznak az orvosok?
– Több kenőcsöt használok, ultrahangos besugárzást kapok, gyógytornász foglalkozik velem, és a rendszeres masszázs is sokat javít az idegbecsípődésen, amely roppant kellemetlen, nehezen gyógyuló, sok pihenést igénylő sérülés. Elegendő, ha annyit mondok, hogy már december óta küszködöm vele, és az is jelentős eredmény volt, hogy a keret világbajnoki felkészülésébe be tudtam kapcsolódni, valamint itt Németországban eddig három találkozón pályára léphettem.

– Elégedett a nemzetközi egészségügyi stáb munkájával?
– Nagyon jó német és magyar szakemberek fáradoznak szinte éjjel-nappal, hogy az egészségem helyreálljon. Különösen sokat köszönhetek csapatorvosunknak, Erdélyi Gábor doktornak, akinek persze rengeteget segít Klembucz Ferenc gyúró és Mezei Csaba, aki a keret technikai jellegű problémáinak megoldása mellett a masszázsnál, a kezeléseknél is segít. Hogy a regenerálódásom minél gyorsabb és jobb legyen, már nagyon várom Uwe Brandenburgot, a Kiel vezető terapeutáját. Ő a csoportmérkőzések idején a dánok, majd a norvégok elleni találkozóra egyaránt rendbe hozott, ezért tudtam segíteni a csapatnak a remek eredmények elérésében.

– A spanyolok ellen játszik?
– Ha jobban érzem magam, akkor feltétlenül, hiszen a világbajnok elleni csatát nem szívesen hagynám ki.

– Ha nem?
– Erre nem is akarok gondolni, hiszen szerda este már megkezdték a derekam gyógyítását, aztán a csütörtök és a péntek is ezzel telt el, valamint szombaton estig, a mérkőzés kezdetéig is kapok még kezeléseket. Nagyon remélem, ez elegendő lesz.

„Az a célunk, hogy a végén a legjobb hét között végezzünk.” (Puljezevics Nenad a magyar csapat terveiről)

– Mit vár a folytatásban a csapattól?
– A dánok megmutatták, hogy a világbajnok is legyőzhető, mi pedig megvertük a dánokat. Az a célunk, hogy a végén a legjobb hét között végezzünk. Ehhez negyeddöntőbe kell jutnunk. Szerintem nagyszerű, egységes, ezenfelül jól küzd a csapat, amely képes a még jobb játékra.

– A hétbe jutás pekingi selejtezőt érne.
– Ez az első lépés lenne. Nem titkolom, nagyon szeretném, ha pályafutásom újabb sikeres állomása lenne az olimpia.
lalá Creative Commons License 2007.01.26 0 0 15
-Igen. Én ettől a rossz mozdulattól féltem. Injekció, jobban érzi magát, de a döntőben jön a mozdulat, és fel sem tud állni. És akkor jönnek az okosok. Igazán méltánytalan lenne Nenaddal szemben.
Előzmény: zolcsi58 (14)
zolcsi58 Creative Commons License 2007.01.26 0 0 14
Csodálom ha rendbe hozzák Nenadot az orvosok,mert ennek a bajnak az igazi gyógymódja a pihenés,sok pihenés. Én sajnos többször küzdöttem hasonló problémával, s a gond az,hogy egy mozdulattól visszajöhet! A sérv amit emlitettek az egyik cikkben, gondolom gerincsérv lehet, ezzel nem csak a pályafutását ,hanem a civil egészségét is  kockáztatja!! Hatalmas akaratereje van!
lalá Creative Commons License 2007.01.26 0 0 13
-Tegnap a magyar habitus is hiányzott.
Előzmény: É-r-d-i (12)
É-r-d-i Creative Commons License 2007.01.26 0 0 12
SZEGEDEN egyszerűen csak SZUPERMEN,jó lenne ha tudna védeni a következő meccseken is a puszta jelenléte is sokat segítene a vállogatottnak és demoralizálja az ellenfelet. Tegnap láthatóan nagyon hiányzott a DÉLSZLÁV habitusával a horvátok ellen.
lalá Creative Commons License 2007.01.26 0 0 11
-Mondom, hogy pech. De akkor ezt Skala mester már kalkulálta.
Előzmény: Furi(FTC) (10)
Furi(FTC) Creative Commons License 2007.01.26 0 0 10
Már a Valladolid elleni itthoni meccs előtt is beinjekciózva játszott. Hat hetes pihenésre lett volna szüksége, de ő inkább segít a válogatottnak, ez mindent elárul mekkora sportember.
Előzmény: lalá (5)
Llaca Creative Commons License 2007.01.26 0 0 9
tized -> tizet
Előzmény: Llaca (8)
Llaca Creative Commons License 2007.01.26 0 0 8

És valahogy a kézilabdában a legkatartikusabb élmények a kapus bravúrok. Az, ha a lövő gólt lő, a ziccert bedobjuk, nem olyan frenetikus bravúr (az ellenkezője inkább csalódás), de ha a döntő pillanatban a kapus hetes véd, vagy a tízből tized dobó játékos ziccerét kifogja,.... na az, az a mámorító.

A dán meccs utolsó perceit - nagyrészt Puljezevicsnek köszönhetően - az életemben átélt legnagyobb sportélmények közé sorolom (pl. 1966. magyar-brazil foci VB-meccs, 1980. /?/ magyar-szovjet kézi meccs a BS-beli női VB-n, 1984. a Mezei-féle fociválogatott VB-selejtezőbeli menetelése, stb.)

Előzmény: Fáradt Vándor (4)
lalá Creative Commons License 2007.01.26 0 0 7
-Egy "kinemfeküdt" influenza is megbosszulja magát. Hát még ez.
Előzmény: Csbalázs (6)
Csbalázs Creative Commons License 2007.01.26 0 0 6
Nem volt rendben, már a BL-ben is küszködött a derekával.
Előzmény: lalá (5)
lalá Creative Commons License 2007.01.26 0 0 5
-Pech, határozottan. Biztos, hogy teljesen rendben volt előtte is?
Fáradt Vándor Creative Commons License 2007.01.26 0 0 4

Én is bírom a hapsit nagyon... Más két meccsen nem fog annyit, mint ő mondjuk a dánok ellen...

toto92 Creative Commons License 2007.01.26 0 0 3

Nekem nagyon szimpatikus :)

Gyógyul Puljezevics!

HAJRÁ MAGYAROK!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!