Keresés

Részletes keresés

dalibaba Creative Commons License 2007.09.01 0 0 238
Hello, megnézem, olvasható-e a legújabb szkennelésem, ha nem haragszol, édes...
Fine Tune Creative Commons License 2007.07.26 0 0 221
"Mivel foglalkozol ?"

MSZP-s párttitkárnak tippelem:)))
Előzmény: dalibaba (210)
dalibaba Creative Commons License 2007.07.26 0 0 220
Előzmény: forintocska (219)
dalibaba Creative Commons License 2007.07.17 0 0 217
Mi van Veled ???
dalibaba Creative Commons License 2007.06.13 0 0 216

Kösz, válaszoltam.

Nem érdekel a polidili rendőrerőszak rovata ?

Elég sok igaztalan véleményt látok ottan...

Előzmény: forintocska (215)
dalibaba Creative Commons License 2007.06.04 0 0 214

Köszi, ok. Én megírom az enyémet itt : rd.8495@vipmail.hu.

 

Előzmény: forintocska (213)
dalibaba Creative Commons License 2007.05.31 0 0 211

Küldök neked egy cikket, ha még nem láttad volna.

 

http://www.nol.hu/cikk/448479/

dalibaba Creative Commons License 2007.05.31 0 0 210

 

Én neg a Balatonra járok; egy cég kibérelte a házunkat, és ennek örömére teljes kert- és kerítésátépítést csináltunk a tavaszon.

Most rúgjuk az utolsókat.

 

Nekem nagyon tetszettek a hozzászólásaid a Korán-topikon. Szívemből szóltál mindig.

Mivel foglalkozol ?

 

 

Előzmény: forintocska (209)
dalibaba Creative Commons License 2007.05.30 0 0 208
Messze voltál ???
Előzmény: forintocska (207)
dalibaba Creative Commons License 2007.05.29 0 0 206

 

 

dalibaba Creative Commons License 2007.05.29 0 0 205

topikon.

Mikor jársz erre ?

dalibaba Creative Commons License 2007.05.29 0 0 204

 

dalibaba Creative Commons License 2007.05.29 0 0 203

 

 

dalibaba Creative Commons License 2007.05.24 0 0 202
Kösz, várom. Melyik tupikon vagy a legsűrűbben ?
Előzmény: forintocska (200)
vitéz Ebőváry Nyüglönc Creative Commons License 2007.05.18 0 0 199
Miért ki halt meg?
Előzmény: forintocska (197)
dalibaba Creative Commons License 2007.05.18 0 0 198

 

Szia !

 

Már élveztem a véleményeidet a Koránnál is. Köszi hogy reagáltál első topikomra, ez kedves tőled.

Az a helyzet, hogy tényleg rossz témába került, de ezt a nyitásakor nem tudtam szabályozni. Legalábbis szándékkal ilyet nem tettem.

Megkértem a modikat, hogy helyezzé át, ha lehet a helyére.

 

Te hogy találtál rá ???

 

E-mailben is válaszolhatsz, úgyis megbeszéljük még azt a tatai kirándulást, nem ?

asmo Creative Commons License 2007.04.26 0 0 196
Sok szeretetel köszöntöm az ország vezetőit mintkét kormány pártot és támogatóit és haszonélvezőit. Kérem őket mivel munkájukkal nem vagyok megelégedve legyenek szívesek elmenni a büdös pincék mellett jobbra. Ott van egy nagy tér játszanak papást mamást, a másképgondolkodók gondolkodjanak máskép. Majd szólok ha visszajöhetnek.
Előzmény: forintocska (195)
asmo Creative Commons License 2007.04.26 0 0 194
Ok se anyázás se lófaszozás semmi ilyen vettem. Csupán érvek rendicsek.
Előzmény: forintocska (193)
asmo Creative Commons License 2007.04.26 0 0 192
A krefkencke a példa ő néki nincs is anélkül született. Mégis ő a legokosabb ember minálunk.
Előzmény: forintocska (168)
macmester Creative Commons License 2007.01.23 0 0 191

Viktor tényleg tehetsége, de hogy mennyire tisztességes, hát számomra necces a dolog...

 

Amit írtál, az önként dalolva, annak nyomát sám leátom. lásd Kósárol a véleményét...

A mostaniu húhó is kérdéses, mi a fene leht mögötte...

A KDMP átvétel is érdekes lehet...

 

Ez politika leszarom... a kérdés aki pozícióba kerűl/van annak mi a gazdasági progija ennyi... nem az, hogy mit mond, mert demagógiákkal ígéretekkel tele apdlás...

Előzmény: Wendelbacsi (190)
Wendelbacsi Creative Commons License 2007.01.23 0 0 190

Hogy jut el oda? Ezt nem tudom, ez az ő gondja, majd megoldja.

 

Az viszont tény, hogy bár Orbánt tehetséges és tisztességes embernek tartom, a baloldal démonizálása miatt az ő nevével nem lehet választást nyerni. Ráadásul a 2006 szeptemberi eseményeket sem kezelte megfelelően! De ennek már utána vagyunk. Ha Vitya tényleg inteligens és nem hatalommániás, akkor átadja a helyét (mint miiszterelnök-jelölt) mondjuk épp Kósának és ő pedig szépen marad pártelnök.

 

Talán szerencsésebb leosztás lenne, mint a mostani! :)

 

 

Előzmény: macmester (189)
macmester Creative Commons License 2007.01.23 0 0 189

"majd jön egy hozzá hasonlóan tehetséges jobboldali politikus, aki oda küldi a sok maszopos bírkát, ahová való, a süllyesztőbe! (Csak hogy tiszta és világos legyen, Kósára gondolok!)"

 

no és szerinted, hogyan fog Kósa oda eljutni? vagy akárki, és milyen lesz a progija, amit lehet támogatni? nem hiszem hogy más lesz, max amit eddig csináltak azt átfestik narancsra, igazítanak egy kicsit rajta... de nem fogják visszavonni, majd jól rákenik a vörösökre, ők pazaroltak, ők kurták el, ők szorítottak meg ,ők alakítottak át, de ezen most nem lehet változtatni... majd, ha elindultak a kedvező folyamatok (az elkúrás miatt kényszerből megtett eddig halogatott lépések) akkor... és nem lesz koronaúsztatás, és lőzung, lesz CEMI program, Járay stb. ami köszönő viszonyba sincs a 2006 óta kommunikáltakkal... erre ott lesz a?

 

Sajna nem látom ennek realítását, de ha lesz, legyen és ámmen...

Előzmény: Wendelbacsi (187)
macmester Creative Commons License 2007.01.23 0 0 188

"Várj, A 2002 óta tartó szoclib ámokfutás alatt az ország teljesen csődbe ment, 5000 milliárddal nőt az államadósság, az infláció, most kb ment a duplájára, a költségvetési hiány is, a munkanélküliség jelentősen emelkedett, 2000 milliárd állami vagyon gyakorlatilag szőrén-szálán eltünt.. Az embereknek nincs jövőképük, néhány 10.000, esetleg 100.000 fényesen élő ember kivételével, egyik-napra a másikra élnek, morális válságba jutott az ország... Te komolyan jól látod a helyzetet? :-P"

 

erről a ma reggeli Fidesz szocpolos emberke nyilatkozata jut eszembe... járják a videkét és kérdezik a népet, hogy érzi magát, mit akar stb... csak hogy felmérjék az ígényeket mire vágyik a nép, bejárják az eddig vörös vidékeket, elmaradott helyeket... stb.

 

és tény szar van, az embereknek nehezebb, bár nemzethalál messze van... és nagyok a szakadékok, lehetőségek, de vannak lehetőségek, amikkel sokan nem élnek, bla.. bla.. bla...

 

de az egészbe az a lényeg, hogy a megszorítások... azok nem... de ők kidolgozzák mire is vágyik, mit lehet tenni ezért...

 

sajnos egyre inkább azt látom mindenki a cucializmust sírja vissza, minden juttatásával, iszonyatos erős az ellenállás a "gondoskodj, magadról" rendszerel szemben... helyette álombácsi megoldja van...

 

és számomra a FiDesz vagy mi most éppen, legnagyobb bűne, hogy ezt erősítik, hogy megy ez, majd mindenki kap, és nincs gerince senkinek kiállni és azt mondani, nem megy, mimcs pénz, nincs annyi GDP amit el akarnátok költeni, eddig se volt, de most már kölcsön sincs a fedezetre... ennyi volt, tovább kell lépni... nincs nyugdíj, támogatás stb...

illetve akik kimondták gazdasági emberkék azok már nincsenek ott, vagy döntéshozó pozicióba

Előzmény: Törölt nick (186)
Wendelbacsi Creative Commons License 2007.01.23 0 0 187

Megtisztelsz, hogy szájbarágósan próbáltad meg elmagyarázni a nagy semmit, de akkor sem értem! Orbán elleni féktelen gyűlöleted tompítja a tisztánlátásodat!

 

Csak arra a tényre világítanék rá, hogy 2002-ben még maga Medgyesi is elismerte a gazdaság stabil voltát, most, 2007-ben pedig megszorításokra van szükség! Ergo, ki is k.rta el, de nagyon? Természetesen, aki 2002 óta kormányon van! Ráadásul feri is megmondta, hogy ő k.rta el! Hogy már a szeretett vezérednek sem hiszel, nem szép dolog!!

 

Az utcai zavargásokról csak annyit, hogy ez a rohadt nagy demokrata szarrá verette a Fidesz-megemlékezésről hazafelé tartókat, nem a csőcseléket, hanem azokat, akik megpróbáltak a metróhoz jutni, ok nélkül megkötözték őket, a megbilincselt embereket rugdosták, viperával és gumibottal püfölték az éppen a rendőrség útjába kerülteket!! Jobb helyen a gyilkosokat felmentik, mert nem volt szabályszerű a letartóztatás, mert nem olvsaták föl a jogait, mi meg ronggyá veretünk ártatlan embereket, mert nem a mi pártunk támogatói! Végül is, tipikus demokrata viselkedés!

 

Egyébként pedig mindenki lesz.rja, hogy mit hiszel, de tény, ami tény, a maszop elcseszte kicsiny országunkat, eladósodtunk, leszakadtunk, a demokráciának a csírái sincsenek ebben a mostani ál-kormáynban!! Titeket vert át saját vezéretek, nektek hazudott, ti meg felültetek neki! Elhiszem, hogy nehéz lenyelni a békát, de hát ti akartátok! De mindegy is! Feri ebbe szépen belebukik, és mivel Viktort annyira démonizálta a baloldal, majd jön egy hozzá hasonlóan tehetséges jobboldali politikus, aki oda küldi a sok maszopos bírkát, ahová való, a süllyesztőbe! (Csak hogy tiszta és világos legyen, Kósára gondolok!)

Előzmény: forintocska (184)
Alex Raps Creative Commons License 2007.01.22 0 0 185

Melyik részét nem értetted? A "hazudtunk éjjel meg este" és vagy az "elkúrtuk"-at v. nem győzött meg az általam belinkelt KSH-s államháztartási defficit kimutatás, amelyből tisztán látszik hogy a 2005-ös éppen duplája a 2004. évinek (merazorbán mi'?)? Ehhez nem kellett 58 percig hallgatni egy idióta szónoklatát! Megmosolyogtató ahogyan "reformnak" látjátok még mindig az adóemeléseket, pedig nyilvánvaló hogy csak pénzbehajtásról és folytatódó lopásokról van szó. A reformok mérsékeltebb adóemeléseket és a költségoldal drasztikus csökkentését jelentették volna. Ezzel szemben rekordszíntű adóemeléshez "odakúrtak" egy rekord mértékű költségoldalt is a 2007. évi költségvetésben. Csak a fától nem látod az erdőt, de mindegy. :/

 

1. nagyon fontos lenne tudomásul venni, hogy az államnak nem dolga adni mert nem ez a fő feladata;

2. ha kinyírod az aranytojást tojó tyúkot akkor nem lesz aranytojás sem (vállakozások vs. nyugdijemelések)

Előzmény: Újlaki (176)
macmester Creative Commons License 2007.01.22 0 0 182

Inkább ne is kommentáltad volna...

 

de hidd el nem vagyok elvtársad

 

Én pl. nem mondom, hogy a "jobbos" fele szar, sőt a balos felét sem szidom... mert vélemény és vélemény, az hogy mennyire értek egyet az egy dolog...

 

((amúgy sajnos szerintem ez az ország hát, nem éppen a helyzet magaslatán álló, és erről nem csak a kormány tehet, a népnek is van benne része bőven, az egész hozzáállás a dolgokhoz, amit próbáltam érzékeltetni))

 

és egészségedre, csak ne csodálkozz, ha valaki aki nem ért veled együtt így kezel téged is, mert lehet, hogy felháborodsz...

Előzmény: Wendelbacsi (180)
Wendelbacsi Creative Commons License 2007.01.22 0 0 181

Mint már említettem a gondolkodást hiányolom szerény személyedtől! Azt írtam, hogy a szeptemberben bevezetett intézkedések hatásai érződnek, azt nem mondtam, hogy ezek jók is egyúttal!

 

Mint azt már korábban is leírtam, az utcai zavargások kizárólag a maszop malmára hajtják a vizet, és a te kurva nagy demokrata vezéred több tucat embert veretett szarrá a pribékjeivel, csak azért, mert rosszkor voltak rossz helyen! Ez a demokrácia? A te degenerált agyadban!!

 

Egyébként ha téged boldoggá tesz, gondold azt, hogy a Fidesz ártott az országnak, csakhogy a maszop látszatkormányzása látszatintézkedései miatt gondolhatják a magadfajta csököttagyúak, hogy most minden rendben van!! Hát nincs rendben! Az az idegbeteg kúrcsányi lerabolta az országot, hazudott, ezért jobb helyen főbe lövés jár, de rosszabb esetben is le szoktak mondani, de ő nem, mert ő szeret miniszterelnök lenni! (Ő mondta!!) Viktor megmondta, hogy ő nem akar miniszterelnök lenni, kizárólag akkor, ha arra a választóktól felhatalmazást kap! Most nem kapott! Nem akar előrehozott választásokat sem! Akkor ki is a hatalommániás??

 

Gondolkozni, elvtárs, gondolkozni!!!

 

Előzmény: forintocska (173)
Wendelbacsi Creative Commons License 2007.01.22 0 0 180
Nem kommentálom a véleményedet, elvtárskám! Nem szar ez az ország, csak a balos fele!
Előzmény: macmester (177)
kopasznyakú Creative Commons License 2007.01.22 0 0 179

az ezer apró trükk, meg a feri telefonja almuniának, meg mi sem tudju mi a 3 ik 5 ik lépés stb

Előzmény: Újlaki (176)
macmester Creative Commons License 2007.01.22 0 0 177

"Tegyük félre azt is, hogy melyik oldal lop, mert mindkettő lop, csak nem mindegy, hogy mennyit. A maszop kormányzás ével alatt napi 1 milliárd folyt el különböző csatornákon, a Fidesz idején ez havi egy milliárd! A különbséget tessék kiszámolni!"

 

tipikus magyar mentalítás...

 

Én lopok az jó, ha más az fújj...

Ha én nem tartom be a törvényt az OK és még lehet hogy szent is, ha más bűnöző...

Ha kicsit lopok az egyik az jó, ha sokat a másik az már rossz...

 

ezért szar ez az ország... ahol már berögzült ez a mentalítás...

Előzmény: Wendelbacsi (170)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!