Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2007.01.17 0 0 11
Ismered őket? Gyanús is voltál nekem.. te vagy a PR felelős? :-)
Előzmény: sziliria (10)
sziliria Creative Commons License 2007.01.17 0 0 10
Ez még titok. Majd egyeztetek a szerzőkkel!
Előzmény: 300eoss (9)
300eoss Creative Commons License 2007.01.17 0 0 9
Mi mennyit kapunk hogy reklámozzuk a kiadványt?
sziliria Creative Commons License 2007.01.16 0 0 8
Nem fért bele. Gondold már el mekkora sikerei voltak?
Előzmény: rács1 (7)
rács1 Creative Commons License 2007.01.16 0 0 7
Csodálkozom, hogy Csabainéról nincs történet a könyvben.
sziliria Creative Commons License 2007.01.14 0 0 6
Azt el tudom képzelni, hogy sokan akarnának ilyen könyvet is írni, meg persze olvasni. Abban viszont már nem nagyon hiszek, hogy ezt bárki is finanszírozná.
Előzmény: 300eoss (5)
300eoss Creative Commons License 2007.01.14 0 0 5
Nem akar valaki írni azokról, akiknek hiába voltak /vannak jó ötletei, becsületesen nem tudnak sikeresek lenni (anyagi téren)? Akik dolgoznak rendületlenül, de falakba ütköznek. 23 szívás címmel mondjuk.
sziliria Creative Commons License 2007.01.14 0 0 4
Egyébként is nagyon síkos talajra téved Magyarországon, aki itt akar sikeres embereket bemutatni. Mivel gyakorlatilag nincs olyan része a társadalomnak, aki vagy a még többért vagy a megélhetésért ne szegné meg a szabályokat, ha valaki a felszín alatt is szeretne kaparni, rögtön talál olyan részletet az egyén sikertörténetében amit az illető is legszívesebben elfelejtene, de semmiképpen nem reklámozna, főleg az APEH-nek nem.
sziliria Creative Commons License 2007.01.14 0 0 3
Ez nyilvánvaló! Nem szeretném a szerzőket elítélni és azt állítani, hogy esetleg a valódi cél, nem a sikeres ember/emberek megismerése volt, hanem burkolt reklám a sikeresnek vélt embernek/vállalkozásnak és persze rajtuk keresztül önmaguknak/a szerzőknek, mert ez így bizonyosan nem igaz. De nyílvánvaló, hogy ezt a könyvet soha nem sikerült volna kiadni, ha a kiszemelt sikeresnek vélt ember, nem áll mögé anyagi tőkével is. Ez persze azzal is jár, hogy reklámmal lesz tele a könyv.
Előzmény: rács1 (2)
rács1 Creative Commons License 2007.01.14 0 0 2
És ha jól figyeltem a könyv felét a reklámok, hírdetések teszik ki.
Előzmény: sziliria (-)
nyman Creative Commons License 2007.01.13 0 0 1
A mutkor kokat hallottam sikeres uzletembernek bemutatva az egyik reklamban. Kivancsi lennek, hogy gyurcsanyirol, vagy orbanrol is reklamoznak-e ezzel a szoveggel. :o)
Előzmény: sziliria (-)
tongue Creative Commons License 2007.01.13 0 0 0
St0ry!
sziliria Creative Commons License 2007.01.13 0 0 topiknyitó
Megvallom, a könyvet nem olvastam, csak átlapoztam. Gondoltam megnézem, hogy a szerzők kiket állítanak példának, mint sikeres embereket. Azért egy-kettőnél elgondolkodtam. Mondjuk: Mandala dalszínház. Csak remélni tudom, hogy a róluk szóló méltatásban fél szó esik arról is, hogy hány milliót sikerült összekunyerálni a várostól és a megyétől, amivel aztán nem tudtak elszámolni soha normálisan. No meg arról is, hogy hány darabot mutattak be úgy, hogy jogdíjat elfelejtettek fizetni utána.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!