Keresés

Részletes keresés

növendék76 Creative Commons License 2016.05.30 0 0 757

Sziasztok! N95 8GB Nokia készülékemnek elfelejtettem a biztonsági kódját. Utánanéztem itt a neten de amit találtam egy nokia kód generáló oldalt az nem működik, nem oldható fel a készülék. Van valami olyan megoldás ami nem tünteti el az adatokat a telóról? Köszönöm előre is, nagyon fontos lenne!

Giricica Creative Commons License 2013.12.24 0 0 756

Sziasztok!

Kérdésem lenne: N95 hibaüzenete, "sim érvénytelen". Másik telefonban működő telenoros kártyákat nem smeri fel, a blue mobilosokat igen. Elvileg kártyafüggetlen... úgy vettem... khm.

PiciPeti22 Creative Commons License 2013.07.17 0 0 755

Próbálkozom de ugy tünik bekacsolni se akar rendesen.....bedugom usb t és ahogy bekapcsolom a számitogép kiirja hogy hiba az usb eszköznél ...... ha valakinek lenne ötlete még akkor érdekel bármi ....

 

estleg szétszedés kitisztitás segithet rajta ?

Előzmény: Vad (754)
Vad Creative Commons License 2013.07.15 0 0 754

az usb attól működhet, csak el kéne fogadtatni a telóval, hogy pendrájvként használod, ahhoz meg nem árt a kijelző...

még van egy esély: az androidosok felajánlják, hogy átszedik bultoothon az összes adatodat, de ott sem árt némi leokézás, tán vaktában működik.

 

Előzmény: PiciPeti22 (753)
PiciPeti22 Creative Commons License 2013.07.15 0 0 753

telom beesett a vizbe és a képernyö sötét de telo mükszik le kéne mentem rola dolgokat telomemoriárol pc suite progit letöltöttem aztán most meg az usb ne makar csatlakozni elhet az is beszart...... ki mit ajáln nokia szervizbe mentem ott azt mondták lementeni se tudják és 12e ft csuszka csere 20e a kijelzö csere :S

ocsi601 Creative Commons License 2013.04.03 0 0 752
sm laca irj mailt ocsike6661@gmail.com ra
top of the line Creative Commons License 2013.02.28 0 0 751

Hat a hard reset megoldotta.bekapcsolas utan azonnal megszunt az 5 particio,hala istennek,de lett mas gondom.A masik nokia n95 8gb-os telcsimen van egy garmin progi es jol muxik,de nem sikerul attelepiteni a masikra.valami terkepkod problemaja van...ezt irja ki:

 

"nem lehet feloldani a terkepeket a 80986428 keszulekazonosit"

 

Na akkor en elrontottam valamit..:-((  csak hogyan hozzam helyre???

Vad Creative Commons License 2013.02.08 0 0 750

ezek már bonyolult kérdések, nekem sima n95 volt, abban volt kártya.

aszittem, a 8gb ugyanaz, csak támogatja a nagyobb microSD-t (a sima csak 4 gigást fogadott el)

 

esetleg, ha szét van particionálva, próbáld meg usb-vel összedugni egy pc-vel, ha értelmezi a partíciókat külső merevlemezként, talán meg tudod őket külön formázni.

 

de összevonni őket windózzal? nagy kérdés...

 

a háttérszín, betűszínek, stílusok azok skin-ek.

netről letölthető kismillió, az enyémben 4 gyári közül lehetett választani

a beállításoknál megjelenést, vagy kijelzőt keress, már nem emlékszem

Előzmény: top of the line (749)
top of the line Creative Commons License 2013.02.07 0 0 749

Ennek csak beepitett memoriaja van,igy nem tudod kivenni.(N95 8GB)

Ha formazas utan az jonne vissza ami akkor volt amikor vettek a telcsit akkor okes,de en azt hittem olyan lesz,mint egy szoftver nelkuli pc...mert en ahhoz mar nem ertek.

 

Akkor mindent lementek pc-re aztan formazas...

 

Az elozo gazdaja hogyan tudta megvaltoztatni benne az alapdolgokat?5 particio van benne...:-(

A hatter szin sotetebb lett es az idot kek szinben irja.Ezeket hogyan lehet atvaltoztatni?

 

Joszi a segitseget...

Előzmény: Vad (747)
Laci6802 Creative Commons License 2013.01.13 0 0 748

csak a formázás tőről mindent. utána olyan lesz a telo mint amikor vadi ujonnan bekapcsolod.

Előzmény: top of the line (746)
Vad Creative Commons License 2013.01.12 0 0 747

kövezz meg, de megrögzött hitem, hogy a microSD memóriakártyáról beszélsz.

azt kikapod a telcsibül, berakod egy pc-be, és megformázod, majd hagyod, hogy a telefon is megformázza magának.

(nehezen tudom elképzelni, hogy a telefon saját memóriája lenne szétparticionálva)

Előzmény: top of the line (746)
top of the line Creative Commons License 2013.01.12 0 0 746

udv mindenkinek

 

Egy olyan kerdesem lenne,hogy meg tavaly vettem egy N95 8GB-os hasznalt telcsit es az elozo gazdaja ugy hasznalta,hogy tobb particiot letesitett rajta,de a telefon nem tudja hasznalni oket illetve barmit masolok ra nem nyitja meg.Csak egy particiot hasznal.A tobbiben csak tarolni tudok es masolni...

A lenyeg hogy en megszuntetnem az egeszet es visszaallitanam az "eredeti" allapotot.Valaki azt javasolta eleg ha a "gyari beallitasok" menut megnyomom es kesz.Szerintetek ez eleg lenne ehhez...Alap beallitas lenne es torolne minden egyeb mast.Ez igaz szerintetek...

 

elore is kosz barkinek aki tud segiteni

Casey25 Creative Commons License 2012.02.28 0 0 745

Sziasztok!

 

szeretném a segítségeteket kérni. Van egy N95 8GB-om, és a mi nap 8GB memória hirtelen RAW fálrendszerű lett.

Elindítottam a formázást a telón le is futott, kiírta hogy mass memory lesz a neve, utánna kiírta hogy "hibás memóriaegység".

Próbáltam a számítógépen is formázni a hatás ugyanez volt. Próbáltam még cmd-ből a format h:/fs:fat32 parancsal

le is formázta kiírta hogy 7,5Gb (tudom, kilobyte-ban írja ki) szabad lemezterület, x lemezfoglalási egység......stb,stb.

De a helyzet változatlan! Jah volt kb már 3x újratelepítve a firmware (v35.0.001)!

 

Valakinek esetleg egyébb 5let???

 

Segítsetek pls! :(

GYA Creative Commons License 2012.02.27 0 0 744

Mobil TV-nek ez kiválló:

http://www.spbtv.com/symbian-software/tv

Előzmény: rigó178 (738)
smlaca Creative Commons License 2012.02.26 0 0 743

Sziasztok!

 

N96 (N95-8Gb)-hoz keresek használt, gyári, jó állapotú kijelzőt elfogadható áron.Előre is köszönöm!

Üdv:Laca

Vad Creative Commons License 2012.02.24 0 0 742

szerintem keress nokiaszervizt, jobb ötletem nincs.

ez az előző hsz-re is vonatkozik

Előzmény: Beer Monster (741)
Beer Monster Creative Commons License 2012.02.23 0 0 741

Sziasztok,

Az enyém ugyan N80, de az elég halott topic, és sürgős nyűgöm van vele.

 

Becsukáskor csíkos kijelző első körben, másnap már mindig csak fehér. Kéne valamit csinálnom vele, tud valaki segíteni?

Egyáltalán hogyan kell szétszedni? Csak két csavar látszik a hátoldal fölső sarkaiban.

 

N95 HELP ! Creative Commons License 2012.02.07 0 0 740

Sziasztok!
kérlek segítsetek!
Van egy nokia N95-öm. Olyan baja van hogy nincs háttérvilágítása a kijelzőnek. A kijelző maga működik ha fényben állok vagy ha megvilágítom valamivel...Kilett próbálva új csúszkával, új kijelzővel, új szallagkábellel de továbbra sincs háttérvilágítás.
Valakinek esetleg nincs ötlete, hogy mi okozhatja a hibát? vagy valaki nem találkozott ilyen problémával?

Vad Creative Commons License 2012.01.15 0 0 739

azt nemtom

de a helyedben nem kísérleteznék vele, mer minek.

Előzmény: rigó178 (738)
rigó178 Creative Commons License 2012.01.15 0 0 738

Köszi sikerült!! a mobiltv t hogy tudom alkalmazni? mert az előfizetésemben van 10 óra de fogalmam sincs hogy tudnám nézni is???? köszönöm elöre is a segítséget!!!!

Előzmény: Vad (737)
Vad Creative Commons License 2012.01.02 0 0 737

Internethez telepítsd az Opera böngészőt, ingyé.

Előzmény: rigó178 (736)
rigó178 Creative Commons License 2011.12.31 0 0 736

Sziasztok!! Új vagyok köztetek és segítségre lenne szükségem! már régota van n 95 8g telom de eddig csak telefonálásra és fényképezésre használtam és most szeretnék vele internetezni de tul nagyba jeleníti meg és igy nem jutok vele semire és még szeretném használni a mobiltv t is de fogalmam sincs hogyan köszönöm a segítséget

Előzmény: 109HA185 (735)
109HA185 Creative Commons License 2011.12.11 0 0 735

Sziasztok!

 

Eladnám a következőket:

 

Nokia N95 OEM készülékház + billentyűzet (új bontatlan) (lila+ezüst)

Nokia BL-5F Akkumulátor (új bontatlan, EREDETI)

Nokia CA-75U Videokimeneti kábel (sosem használt, eredeti)

Nokia HS-45, AD-54 zenei fülhallgató (új bontatlan, eredeti)

USB adatkábel (új)

Carl Zeiss 5mpxl kamera (bontott)

Autós, kerékpáros (univerzális) tartó. (Az autós tartó használva volt, de kifogástalan állapotú)

USB BT adapter

2Gb MicroSDHC kártya + adapterei.

Nokia BH-104 Bluetoothos füles. (Tökéletes állapotban töltőjével, dobozával)

A tartozékokkal küldök még egy telepítő CD-t + felhasználói kézikönyvet a készülékről.

 

Egyben szeretném ezeket eladni, ezért is kérek értük nagyon jutányos árat (15.000,-Ft).

Sajnos a szeretett N95 telefonom 30 méter zuhanás után örök nyugovóra tért, így a felsoroltak megtartása okafogyottá vált, és valakinek biztosan jól jön.

Képeket természetesen tudok küldeni! mail: 109ha185(kukac)gmail.com

 

mn72 Creative Commons License 2011.11.05 0 0 734

Sziasztok!

N95 re is van ingyenes ovi maps?...navigálás kezdete után pár másodpercel az áruházhoz akar csatlakozni és mikor

nem lépek be, megszakad a navigálás...

robolos Creative Commons License 2011.08.31 0 0 733

sziasztok nagy problémám van....felraktam a telómra egy uj garmint de vmiért nem sikerült az emai csere  pontosabban sikerült és el is indul a garmin csakhát nem talál gps-t tehát nem sikerült a crack többször vissza néztem és csak arra tudok gondolni hogy vmivel ütközik a garmin és le kellene formázni a telót de még nem formáztam soha ezt is meg kell tanulnom mint a garmint de egy kis segítség el kelne és megköszönném ha valaki megtenné

Törölt nick Creative Commons License 2011.07.03 0 0 732

N 95,fekete szinben,T-mobilos jó állapotban eladó.

Iár:22e ft

30-478-7700

celicatony Creative Commons License 2011.06.07 0 0 731

Hali, akinek szüksége van N95 házra:

http://hardverapro.hu/apro/nokia_n95_haz/hsz_1-50.html

 

Üdv

Laci6802 Creative Commons License 2011.02.16 0 0 730
Ja, még annyit: milyen jelenséget tapasztaltál ami miatt vírusra gyanakszol?
Előzmény: ha4nz (727)
Laci6802 Creative Commons License 2011.02.16 0 0 729
Ha a formázás nem segít akkor jöhet a sw frissítés. De formázás mindenképp kell , még sw frissítés után is memória kártyával együtt.
Előzmény: ha4nz (727)
Laci6802 Creative Commons License 2011.02.16 0 0 728
Átmásolod memóriakártyára és onnan gépre , így át tudod nézni. Amúgy mi van telóra mentve? Ezek szerint nem az 8gigás n95-öd van? Symbiannál nem célszerű telefon memoriába menteni semmit mert foglalja a helyet és ha valami nagyobb helyigényű alkalmazást nyitsz meg, lehet hogy nem fogja bírni .
Előzmény: ha4nz (727)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!