Keresés

Részletes keresés

kisbetu Creative Commons License 2020.10.08 0 0 13

Ez jó neked?

Előzmény: XNC (12)
XNC Creative Commons License 2020.10.07 0 0 12

Most épp 3 Toshiba vinyót kerregtetek a gépemmel......

 

KIRÁLY!  :D

XNC Creative Commons License 2020.10.07 0 0 11

Bár hallgatnék magamra......   :D

Előzmény: XNC (9)
sos-adatmentes.hu Creative Commons License 2019.10.09 0 0 10

Szia!

 

Formázni valóban a lemezkezelőben tudod a windowsban.

A lemezkezelés Windows -ban  a Start menü - Vezérlőpult - Felügyeleti eszközök - Számítógép kezelés - Lemezkezelés résznél található

Ha nem találod meg akkor esetleg javaslom a minitool partition manager programot!

Remélem tudtam segíteni

 

Tamás

Előzmény: Norti 1 (6)
XNC Creative Commons License 2019.09.30 0 0 9

Addig BACKUP-olj, amíg nem késő!

kisbetu Creative Commons License 2015.03.15 0 0 8

Nem elég merev?

Előzmény: Fehérvári Úr (7)
Fehérvári Úr Creative Commons License 2015.03.15 0 0 7

Szerintem ilyen merevlemezt ne használjatok. Fából készült SSD.

Norti 1 Creative Commons License 2014.07.31 0 0 6

Üdv.

 

LG TV-m  inicializálta a rácsatlakoztatott winchesterem. Minden jól is működik (felvétel, visszajátszás). Így természetesen a windows nem ismeri fel, ha rácsatlakoztatom a pc-re. A kérdésem az lenne, hogy  mivel lehet újraformázni, ha ismét a pc-n szeretném használni, ezt a winchestert windos alatt? Egy hozzászólásban azt olvastam, hogy a lemezkezelőben van erre lehetőség. Én azonban nem találtam meg ezt az opciót. 

 

Tudna valaki segíteni abban, hogy mit kell tennem?

 

Köszönöm.

johngold Creative Commons License 2014.05.15 0 0 5

Bár a hibára nem tudok megoldást, de megkérdezném, hogy az istallálás miért nem abban a gépben történt, amelyikben majd fog működni az öreged winyója?

Előzmény: HG 0 MDa (4)
HG 0 MDa Creative Commons License 2014.04.29 0 0 4

Sziasztok!

 

Talán valaki elolvassa. Van (vagyis egyre inkább úgy tűnik, hogy már csak volt) egy WD 250-es HDD-m. Kivettem a gépemből addig, amíg faterom vinyójára feltelepítettem az XP-t. Az rendben végig is ment, viszont a WD visszahelyezése után azt a gép már nem tudta kezelni. A Sajátgépben abszolút nem látszódik, de a Disk Managementben is csak mint "unallocated" kötet látható, Disk 1 elnevezéssel. Nem tud sem meghajtó betűjelet, sem fájlrendszertípust megjeleníteni. Bármilyen művelet megkezdése előtt inicializáltatni akarja a win7, de ezt később hibával dobja vissza: "The request could not be performed because of an i/o device error". Próbáltam volna betűjellel ellátni, formázni, majd a File Recoveryvel visszamenteni róla a cuccaimat, de gyakorlatilag semmit sem lehet vele kezdeni. Annyit még, hogy még működőképes állapotában "D" meghajtóként volt elnevezve, majd faterom vinyója is "D"-ként szerepelt, amire az oprendszert feltettem. Az esetleg okozhat efajta gebaszt?

 

Köszönöm előre is az építő jellegű hozzászólásokat!

xxldvd Creative Commons License 2013.12.11 0 0 3

Ha szükséged van a +40 GB-ra akkor természetesen használhatod nyugodtan, de mivel nagyon régi a merevlemez ezért a fontos adatokat az új winyón tárold. Én a helyedben vennék hozzá egy merevlemez keretet és hordozhatónak használnám.

.dustman. Creative Commons License 2007.01.07 0 0 2

Üdv!

lenne 1 kérdésem, minap vettem egy 160as winyót és lecseréltem a 40gigásat,nos azt szeretném megtudni h érdemes a 160assal együtthasználni egy 40gigásat, vagy nem ajánlatos mert előbb-utóbb tönkremegy?

 

Kösz!

Takoca_ Creative Commons License 2007.01.06 0 0 1
hát először azt kéne tudnod hogy hol lehet kereseni! (topiknyitás elött)
aztán azt kéne tudnon, hogy hogy kell okossan kérdést feltenni

egyébként meg pl alaplap függő
Előzmény: Murgoncka (-)
locsemege Creative Commons License 2007.01.06 0 0 0
Erre mi szükség volt?
0
Előzmény: Murgoncka (-)
Murgoncka Creative Commons License 2007.01.06 0 0 topiknyitó

Figyeljetek honnan tudom meg hogy milyen merevlem kell nekem??

SATA vagy SATAII

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!