Keresés

Részletes keresés

kalasnikov Creative Commons License 2012.02.10 0 0 17973

Nagyon kevés eladó van belőle, nehéz megmondani. De 400eFt körül reális.

 

Ezt pl. tudom ajánlani:

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=115960897&t=9156364

Előzmény: studio64 (17972)
studio64 Creative Commons License 2012.02.10 0 0 17972

Sziasztok,

Mennyikért mennek mostanság a hibátlan állapotú, "kevés" expós A900-as gépek?

Köszi előre!

csorszfoto Creative Commons License 2012.02.10 0 0 17971

Alig használt Tamron AF 70-300 F4-5.6 Di LD Macro eladó!

Ára 29 ezer Ft.

 

Üdvözlettel:

 

Tel: 06 30 206 52 51

 

e-mail: budapestrol@gmail.com

extekergo Creative Commons License 2012.02.10 0 0 17970

Köszi az infókat!

Hozzám közelebb van Miskolc. Meg is kérdeztem tegnap őket a témában. Van nekik is. Mint kiderült, egy karácsony előttről maradt összetapogatott példány. Félpénzért sem kéne... de nem is adnak rá kedvezményt! :P

Előzmény: Dynax 7 (17969)
Dynax 7 Creative Commons License 2012.02.10 0 0 17969

Kecskeméti Média Marktban is van A35

Előzmény: extekergo (17950)
fecskea1 Creative Commons License 2012.02.09 0 0 17968

Urak!

Az általam hirdetett Minolta 101b és a 2,8/135 új gazdára talált, köszi az érdeklődést.

 

Más: Ha érdekel valakit, eladó egy 2,8/135 Pentacon M 42-es véggel, és a hozzá csavarozható M42-Sony A bajonettes chipes adapter.

Az obi penge éles, az adapter is jól végzi a dolgát, már ha valaki meg tudja szokni, hogy a rekesz nem tükröződik be a keresőbe, és az obiról leolvasható információ nem a prizma előtt, hanem máshol van.

Nem azért adom el, mert nem jó, hanem azért, mert másra kell a pénz.

Természetesen az obiról tudok fotót küldeni, de abszolute új.

A két egység ára: 14 ezer forint, ennyibe került nekem is nemrég.

 

Fehérpárduc Creative Commons License 2012.02.09 0 0 17967

OFF - picit beletartozik, mert adnék és vennék :) - ON

 

Más:

 

Minolta/Sony csatlakozós beépített vaku fényére működő vakukioldó (?) vagy minek hívják :) eladó. Nekem az A35-el Minolta 3500Xi-vel nem jó időben villant, de sok mással állítólag tökéletesen működik. Én inkább ezt cserélem, mint a vakut, vagy a gépet. :)

janos.c(kukac)gmx.com

 

Előzmény: kalasnikov (17965)
titite1 Creative Commons License 2012.02.09 0 0 17966

urak!

 

kéne segítség:

 

KATA 3n1-33-as fotóstáskát vettem a minap és amikor itthon kinyitottam láttam, hogy nem az a bélés van benne (elválasztók), mint amik a neten, ergó nem tudom passzentosan beletenni a gépemet obival, mert teljesen más elválasztós cucc van benne, persze KATA az is, de nem ide-ebbe való.

mivel alkalmi vétel volt, nem szeretném a táskát (amely egyébként kifogástalan) visszaadni, inkább komplett bélést vennék bele. Tripontra gondoltam és láttam, h van olyan megoldás, amelyet ollóval lehet méretre vágni, de nekem nem ez a megoldás kell.

van ötletetek, h honnan tudok beszerválni hozzá elválasztótkat?

 

danke előre is!

kalasnikov Creative Commons License 2012.02.09 0 0 17965

Egyáltalan nem tartozik az adok-veszekbe a kerdés, de minőségben jelentős visszalépés lenne a csere ;-)

Előzmény: Fehérpárduc (17959)
zdra Creative Commons License 2012.02.09 0 0 17964

Sony A55V 18-55 SAM objektívvel eladó. Tartozékok: doboz, CD, kábelek, töltő, 3db B+W szűrő, +1db akksi (NP-FW50)

6 hónap garancia van még rá. Újszerű állapot, kevés expó, az LCD-n védő fólia.

angyalmano Creative Commons License 2012.02.09 0 0 17963

Érdekelne, max 15eft.

Előzmény: nemvagyokokos (17961)
kosagy622 Creative Commons License 2012.02.08 0 0 17962

Frissítés:

 

Minolta 28-105 F3.5-4.5 RS (napellenző, B&W UV és Polár szűrő)     30000Ft Eladva

Minolta 35-70  F4 (napellenző, UV és Polár szűrő)                            12000Ft  Eladva

Carl Zeiss Jena Pancolar Zebra 50mm 1.8                                    10000Ft   Eladva

Minolta 100-200 F4.5  (napellenző)                                               20000Ft

Minolta 800si (vázsapka, új elem)                                                 8000Ft

Minolta 404si                                                                               1000Ft

 

Érdeklődni a kosagy@gmail.com-on lehet.

A terméket kipróbálni ill. átvenni a Győrben lehet, és néhány hetente Pesten.

 

Szép napot.

nemvagyokokos Creative Commons License 2012.02.08 0 0 17961

nekem van egy eladó

 

Előzmény: angyalmano (17932)
nemvagyokokos Creative Commons License 2012.02.08 0 0 17960

eladók a következp cuccok, nem saját, de itt van nálam minden, leteszteltem őket, barátom adja el, mivel problémái adodtak

sony dslr a700as váz, 130ezer forintért, eredeti nagy sony táskával

minolta macro 50mm 

minolta 500mm reflex tele tükrös obi

sony dt 18-70 dobozos, sosem használt 15ért

sony 18-55 20ért

sony 55-200as nagyon ritkán használt, 

illetve van egy vaku is, az azt hiszem 

sony hvl f56am, ezt holnap megnézem

ár ajánlatokat emailban

emailcim13@gmail.com

mindegyik szép állapotban van, bármeddig tesztelhető

 

Fehérpárduc Creative Commons License 2012.02.08 0 0 17959

talán félig adok-veszek témába illő kérdés :)

 

Egy gyári Sony 18-200mm F/3.5-6.3 minőségben mennyiben más a határokon (vagy úgy általában) mintha külön használnék két (18-55mm és 55-200mm) kit obit. Megéri eladni a gyári dupla kit obit és venni helyette egy ilyet?

Vandras Creative Commons License 2012.02.08 0 0 17958

Nem tudom érdekel-e valakit egy komplett MINOLTA felszerelés.

 

MINOLTA SRT 102 váz

 

MINOLTA ROKKOR X PG  50 mm 1:1,4 objektív

 

   

 

MINOLTA ROKKOR X 28 mm 1:2,8

 

  

 

ALBINAR ADG 80-200 mm 1:3,9 MC makro zoom

 

  

 

VIVITAR AUTO 252 vaku (2 db AA elem/aku vagy hálózati üzem)

 

 

2 db asztali állvány

 

  

 

Napellenzők, kioldózsinór, objektívekhez tokok.

 

  

 

Minden szinte új állapotú, lencsék sterilek, sérülésmentesek. Nem tudom mit érhet ez a cucc, egy munkatársamé, és csak pihent a szekrénybe, zacskókba csomagolva. Jó lenne egyb eladni. Az 50-es obi megdobogtatta a szívem, de én Olys vagyok.

 

Ha nem kell, senkinek, legalább egy sacc árat adjatok, ha tudtok. Köszönöm.

Fehérpárduc Creative Commons License 2012.02.08 0 0 17957

mediamarkt-ban van mind2

Előzmény: extekergo (17950)
zsugazsuga Creative Commons License 2012.02.08 0 0 17956

Írtam Neked még az este.

Előzmény: funlovin (17948)
extekergo Creative Commons License 2012.02.08 0 0 17955

Igazából én is azt hittem, hogy oda írtam a bejegyzésem. :)

Előzmény: Apama (17953)
vikinyussz Creative Commons License 2012.02.08 0 0 17954

Eladó MINOLTA DYNAX 7Xi tükörreflexes fényképezőgép.
Két objektív: AF 70-210 mm and 28-80 mm.

Ár: 60000 Ft

Érdeklődni: 06202251774

e-mail: viktoriak@windowslive.com

Apama Creative Commons License 2012.02.08 0 0 17953

upsz, elnézést az off-ért, azt hittem a klubban irok. Bocsánat. 

Előzmény: Apama (17952)
Apama Creative Commons License 2012.02.08 0 0 17952

Nem értem mi a baj ezzel? Vehettél volna TV-t vagy bluréj játékost esetleg egy memoriakártyát vagy videókamerát. Hol a lojalitás? Miért mindig azt akarod ami épp nincs. Tipikus hozzáállás :DDD 

Az a szörnyű ebben, hogy nem egyedi esetet. Nem pillanatnyi készlethiány. Nem tegnap vásárolta fel valaki a készletet, hanem NINCS... igy mondjuk nehéz is eladni. :) 

Előzmény: extekergo (17950)
Maddock Creative Commons License 2012.02.08 0 0 17951

 

Sony DT 16-105  objektív új állapotban eladó!

 

90-ért vihető.

 

Okos telefon csere vagy beszámítás lehetséges

 

kissakos72@gmail.com

 

 

 

extekergo Creative Commons License 2012.02.08 0 0 17950

Hmmm... tegnap felhívtam a Sony szalont. Egy darab SLT gépük sincs! a35-öst kerestem, de akár az a55-ös is jó lett volna.... :P

kosagy622 Creative Commons License 2012.02.07 0 0 17949

Sziasztok,

 

Minolta 800si-hez vennék VC-700-as portrémarkolatot. Ha esetleg még valakinek van ilyen és eladná az kérem a kosagy@gmail.com-on jelezze.

 

Szép estét.

funlovin Creative Commons License 2012.02.07 0 0 17948

Sony 35mm f/1.8 DT SAM objektívet keresek. Ha van valakinek eladó, írjon bátran.

vikinyussz Creative Commons License 2012.02.07 0 0 17947

Eladó Minolta Dynax 7xi és két AF objektív: AF 70-210 mm and 28-80 mm.

Érdeklődni: 

06202251774

pittton Creative Commons License 2012.02.06 0 0 17946

Sziasztok! Eladó Sony A 350-es gépem, utángyártott portrémarkolattal 18-70-es kit obival plusz egy utángyártott akkuval, töltővel. Megkímélt állapotban van. Ára: 100000 Ft. Ha az obi nem kell 90000-t vihető.

Tel.: 06/70 577563négy

Napközben telefont nem mindíg tudom felvenni!

Pápán lehetne átvenni.

kosagy622 Creative Commons License 2012.02.06 0 0 17945

Frissítés:

 

Minolta 28-105 F3.5-4.5 RS (napellenző, B&W UV és Polár szűrő)     30000Ft

Minolta 35-70  F4 (napellenző, UV és Polár szűrő)                            12000Ft  Eladva

Carl Zeiss Jena Pancolar Zebra 50mm 1.8                                    10000Ft  Lefoglalva

Minolta 100-200 F4.5  (napellenző)                                               20000Ft

Minolta 800si (vázsapka, új elem)                                                 8000Ft

Minolta 404si                                                                               1000Ft

 

Érdeklődni a kosagy@gmail.com-on lehet.

A terméket kipróbálni ill. átvenni a Győrben lehet, és néhány hetente Pesten.

 

Szép napot.

Előzmény: kosagy622 (17902)
Noxin Creative Commons License 2012.02.06 0 0 17944

nyilván írni fog neked...
"érdeklődni csak telefonon 06 húsz - 513 ötven4ötven4

(nem olvasom a fórumot!)"

És egy jótanács: ha szükséged van valamire, talán vedd a fáradtságot, hogy te írsz az eladónak...

Előzmény: tikli (17943)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!