Keresés

Részletes keresés

liann88 Creative Commons License 2015.02.02 0 0 9

Sziasztok! 

Kérnék minden allergiás fórumozót, hogy legyen szíves kitölteni a következő kérdőívet, mely csak pár percet vesz igénybe ! 
Előre is köszönöm! 

https://docs.google.com/forms/d/1ybsOibehwOEzMbfVWO0qlHgkCkD3jQB8H2QQDR98p2E/alreadyresponded?usp=send_form

Fizil András Creative Commons License 2013.06.02 0 0 8

 Üdvözletem!

 

  A hírhedt Zepter által forgalmazott "Szuperkombi" Tuttoluxo 6S porszívó is teljesen jó, nem csak az atkák ellen, hanem úgy a lakás teljes tisztántartására is. Ha érdekel benneteket, milyen lehetőségek vannak a jobb életkörülményekhez, szóljatok nekem nyugodtan. Szívesen segítek. Ha nem akartok előadásokra beülni, akkor közvetlen környezetben is tudok fogadni benneteket. 

 

     tel.:0620 4983425

 

     e-mail: katzenjammer87@gmail.hu

 

 

 

      Tisztelettel: Fizil András

kormaet Creative Commons License 2008.11.18 0 0 5

Sziasztok! Találtam egy webáruházat, ami nagyon jó. Nem csak kaják vannak, hanem pl. orrcsepp is, ha mondjuk valaki pollenre allergiás (mint énJ ), illetve vannak antiatkás dolgok is. De sok minden van, érdemes megnézni! www.naturformula.hu

body joe Creative Commons License 2008.08.06 0 0 4
Atka ellen egy jó megoldás:

http://videa.hu/videok/tudomany-technika/roboclean-lako-es-legtertisz-aura-egeszseg-porszivo-bgNZxiVgxZAX8fdq

Amúgy nekem is van, mivel én is allerigás vagyok az atkákra. Amióta használom (kb 1,5 éve) nincsenek atkáim :)
milendee Creative Commons License 2007.01.04 0 0 3
ne bántsuk az élőlényeket! legyünk dzsainisták.
Előzmény: glad (-)
Takoca_ Creative Commons License 2007.01.04 0 0 2
atka csapó kell ellenük! de kicsi mert az atka is kicsi
Előzmény: glad (-)
Tombolda Creative Commons License 2007.01.04 0 0 1
Most már van 1 topik róla.
Előzmény: glad (-)
Tombolda Creative Commons License 2007.01.04 0 0 0

Eddig 0 volt.

Előzmény: glad (-)
glad Creative Commons License 2007.01.04 0 0 topiknyitó

Létezik, hogy nincs ilyen fórum még???
Hogy lehet védekezni ellenük?
Tippek, trükkök?

 

Anno külföldön láttam egy ember barát matracra fejlesztet spray-t, de itthon csak csont kemény kemikáliák vannak, ami nem csak az atkát hanem engem is mérgez. :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!