Keresés

Részletes keresés

Hé te Creative Commons License 2021.06.23 0 0 52

Tisztelt uraim, ha valaki tudna nekem naumann-textima_8014.40-es varrógép szálfeszítő összerakási sorrendet mondani, ill. valamijen módon illusztrálni.

Köszönettel.

Kövi Réka Creative Commons License 2016.10.13 0 0 51

Kedves Palhen!

 

Olvastam, hogy Brother PE-100-as hímzőgépem van. Kérlek, amennyiben még áll a korábban írt ajánlatod, írj a hbtimi7521@gmail.com címre. Előre is köszönöm. Üdvözlettel: Timi

Előzmény: palhen (4)
szacsiga Creative Commons License 2014.09.17 0 0 50

Sziasztok! Vennék egy varrógépet. Találtam használtan egy BM2600-ast. Van valakinek ilyen? Mi a vélemény róla?

 

Köszi

palhen Creative Commons License 2010.11.15 0 0 48
Előzmény: caffi (47)
caffi Creative Commons License 2010.11.09 0 0 47

Sziasztok!

Látom vágod ezt a hímzőgépes dolgot....kérhetek segítséget?:)

Előzmény: palhen (4)
Funkey_20D Creative Commons License 2010.02.03 0 0 46
Varrógép szervíz. Használt Adás-Vétel. Új gépek. Alkatrész beszerzés

http://www.varrogepcenter.hu/
rampi Creative Commons License 2010.01.24 0 0 45
Sziasztok!
Segítsetek, márha olvassa még valaki e fórumot.
Vettem egy brother BS-2420 - as gépet. Leírást nem kaptam hozzá. Honlapokon nem találom e típust. Hol keressek rá?
köszönöm!
szoketimi Creative Commons License 2009.12.28 0 0 44
Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem. Szeretnék vásárolni egy ilyen típusú gépet, de nekem olyan kellenne ami elbírja a farmer anyagot is. Tudnátok ajánlani vmilyet?
Köszi előre is!
Mums Creative Commons License 2009.11.24 0 0 43
btrudy! azt ajanlom ,ne szedd szet a gepet mert csak nagy kart okozol vele!! Erteni kell hozza  mert csupa nyomtatott aramkor es csupa kompjuter! Olajozni nem kell de erdemes neha kb 5.-6. alkalommal megtisztitani ahova a por es a szoszmosz bemehet.

Ha megis nagyon olajozni akarsz, a bobin agyat szedd szet es olajos roggyal torold at.

udv. mums

Előzmény: btrudy (35)
Mums Creative Commons License 2009.11.24 0 0 42

mammka! Szia ! Az Elizanikot kerdezd meg kitol rendelt varrogeptalpat. Azt mondja nagyon rendes ficko (azt hiszem a Szep Gabor, de nem vagyok biztos benne)Valoban jobb a sajat gephez valo talpat rendelni , de en azt hiszem , hogy egy markan belul mindegy .Persze a leg jobb , ha ugy is rendelni kell, hogy rogton a sajat gepedhez kerjed.

udv. mums

Előzmény: mammka (38)
Napsugár4 Creative Commons License 2009.09.19 0 0 41
2
Gisell Creative Commons License 2008.02.12 0 0 40
Van több eladó hímzőkártyám.
(pes.vip. vagy bármely formátumban.)
Több kártya vásárlás esetén adok ajándékba 10.db (tetszés szerinti!) himzőmintát.
több info : gabor1972@libero.it
crowkins Creative Commons License 2007.10.16 0 0 39

Sziasztok!

Nem tudtok véletlenül eladó varrógépet amivel bőrt is lehet varrni?

Előre is köszi!

 

üdv!

mammka Creative Commons License 2007.10.10 0 0 38

Lányok!

A foltos topikról vagyok és az a nagy bajom,hogy nem kapok a Brother BM2600-as varrógépemhez -egyenlőre remélem- felsőanyag továbbítót.

Ha kapnék ötletet,hogy hol keressem,megköszönném. ugye csak a megfelelő típúsút lehet egy adott géphez használni?? A bolt reagálásából ezt vettem ki.

dj.onil Creative Commons License 2007.05.05 0 0 37
Üdvözletem mindenkinek!
Örököltem egy nagyon régi varrógépet ami sajnos szét lett kicsit szedve,de véleményem szerint meg lehet csinálni!Ha nem akkor viszont aki szereti a régies dolgokat annak biztosan tetszene!
Ha valakinek megtetszett az írjon a: dj.onil@citromail.hu-ra
vagy hívjon a: 06-70-251-5926-os számon árban megegyezünk
elizaniko Creative Commons License 2007.04.05 0 0 36

Csak furdalt a kíváncsiság. Felhívtam a József krt. 21-et.

Nagyon segítőkész volt az úr. Azt mondta, hogy nem kell olajozni, legfeljebb a tűtartó rúdra kell 1 cseppet tenni.

Ha felviszem a gépemet, akkor a vásárlástól számítottan 3 évig ingyen szervizelik.  Erre nem emlékeztem. Én akkora izgalomban voltam amikor vettük a gépet, hogy ha mondták ezt, akkor sem hallotam.

Tehát itt a nagy lehetőség, élni kell vele.

Előzmény: btrudy (35)
btrudy Creative Commons License 2007.04.04 0 0 35
Nem olajoztam még, úgy emlékszem a boltban - amikor vettem rákérdeztem, és azt mondták, hogy nem kell, elég ha szervizelni viszem, akkor a szerelő megnézi.
Kicsit furcsa is, mert az elődjét a Pfaffomat, szoktam időnként olajozni, annak a bobintartójára kellett egy cseppet tenni és kész volt. (Néha eszembe jut szegénykém, hogy hűtlen lettem hozzá, mert szuper kis gép, tizenévig kutya baja sem volt, most a nagylány örül neki.)
Brothert még nem mertem "szétszerelni".
Előzmény: elizaniko (34)
elizaniko Creative Commons License 2007.04.04 0 0 34

A múlt hétvégén semmire nem volt időnk ... csak varrtunk.... varrtunk ...

Szerettem volna megkérdezni, hogy Te olajoztad már a gépedet? Hol, és hogyan kell ?

Előzmény: btrudy (33)
btrudy Creative Commons License 2007.04.02 0 0 33
Most már jobb lesz, ha a kis brotheren gyakorljátok a kukacolást, én legalábbis megfogadtam, hogy a gépi trapuntót, fogom varrni.
Nagyon megtetszett a tihanyi táborban, amit Irénke tanított.
Előzmény: patchworkpicik (32)
patchworkpicik Creative Commons License 2007.03.29 0 0 32
én is elhanyagoltam a gépem,mint ti meg a varrást is.szégyenszemre elő kellett vennem a nagy könyvet is.teljesen elfelejtettem a kezelését.majd tihanyba begyakorolom magam.mindig a tesom jam-jét kapjuk elö,mert az egyszerübb.
elizaniko Creative Commons License 2007.03.28 0 0 31

Én továbbra is fanatikus Brother rajongó vagyok!!!

Márc 14-én volt 1 éves a kicske.

 

Ja, és kaptam egy repi Brother-es pólót!!!

Igaz, hogy XL-es, de azért vettem az oldalvágó talpat, hogy azzal sitty-sutty kisebbre alakítottam.

Előzmény: btrudy (30)
btrudy Creative Commons License 2007.03.24 0 0 30
Igazából nekem sem csak gondoltam kicsit felélénkítem a topikot. Tihanyban majd jól kibeszéljük a dolgot.
Előzmény: elizaniko (29)
elizaniko Creative Commons License 2007.03.22 0 0 29
Nekem eszembe sincs megválni tőle. Én imádom.
btrudy Creative Commons License 2007.03.20 0 0 28
Igen, sajnos az enyém is eléggé "parlagon hever" mostanában. Sőt... (halkan mondom) már az is megfordult a fejemben, hogy lecserélem egy berninára, mert mindenki annyira lelkesedik érte, lehet, hogy tényleg annyival több (nemcsak az ára).???
Előzmény: elizaniko (27)
elizaniko Creative Commons License 2007.03.20 0 0 27

Én rájöttem, hogy nagyon mostohán bántam a kis drágámmal!

Most 1 éves. Eddig még nem olajoztam meg!!!  De hová, és hogyan? Ugye megmutatod TTihanyban?

Előzmény: btrudy (26)
btrudy Creative Commons License 2007.03.19 0 0 26
Eddig még sajnos nem, talán majd Tihany után.
Előzmény: elizaniko (25)
elizaniko Creative Commons License 2007.03.19 0 0 25
Az NX-400-assal kipróbálta már valaki a minta szerkesztést?
btrudy Creative Commons License 2007.03.08 0 0 24
Mi páran nyüzsgünk csak itt, de most engem is levert egy vírus. Addig nem varrogattam. Még mindig van olyan művelet az NX-400-asomon, amit ki sem próbáltam.
Hajrá, várom a tippeket, tapasztalatokat.
Előzmény: fgyöngyi (23)
fgyöngyi Creative Commons License 2007.03.05 0 0 23

A gondom  megoldódott!!!! A Bp-i Brother cég megküldte e-mail-be a teljes magyarnyelvű használati utasítást!!))

Ahogy elnézem, nemigen van itt nyüzsgés...((

fgyöngyi Creative Commons License 2007.03.03 0 0 22

Szevasz patchworkpicik!

Nagyon köszönöm, hogy segítesz! Ma megyek a gépért, mivel kéz alól veszem. Az eladó azt mondta, hogy annak ellenére, hogy Mo.-on lett vásárolva, nem kaptak hozzá semmilyen magyar leírást. Ha az egész anyag fénymásolatát elküldenéd, az számomra több, mint tökéletes megoldás lenne!! Természetesen minden költséget állok!!!!!!

Szia, fgyöngyi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!