Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.01.11 0 0 6
Elnézést kérek uram, de itt mit kell nézni? Azt mondtad, hogy a kottavonal-húzót nézzem, de mit nézzek itt? Itt adják vissza a képrakási jogokat is? Vagy most akkor mi van már?
Stms Creative Commons License 2006.12.21 0 0 5
Jó kísérletezést.
Előzmény: lvsti (4)
lvsti Creative Commons License 2006.12.21 0 0 4
No, hát köszönöm szépen, a művészellátóban tényleg volt, tollszárba kell dugni és lehet mártogatni mindenbe ami folyik :)
Előzmény: Stms (0)
lvsti Creative Commons License 2006.12.20 0 0 3
Ezer köszönet, holnap megnézem!
Előzmény: Stms (0)
Csíkosmókus Creative Commons License 2006.12.20 0 0 2
Láss csodát, itt a segítség!
Csíkosmókus Creative Commons License 2006.12.20 0 0 1
Jóéjfélt!
Szerintem nézz utána a kőbányai bazárban, volt ott régen egy öreg, aki mindenfélét árult :)
Bár én évek óta nem járok arra (félek a 28-ason) :)
Stms Creative Commons License 2006.12.20 0 0 0
Művészellátóban (Nagymező utca, a Bajcsytól 500m) van, tussal működik. Filléres darab.
Előzmény: lvsti (-)
lvsti Creative Commons License 2006.12.19 0 0 topiknyitó
Kicsit gondban vagyok a topik jó helyre nyitását illetően, de sebaj.

Szóval, nemrég valaki bogarat tett a fülembe azzal, hogy létezik egy olyan eszköz, amivel régen az ötvonalas kottát húzták; na azóta hajkurászom ezt. A cucc kb. úgy nézhet ki, mint egy villa, csak értelemszerűen ötágú, és gondolom anno tintába mártogatták. Bp. nagyobb zene- és hangszerboltjait már meglátogattam, de még csak nem is hallottak róla. Az igazság az, hogy én sem tudom, mi lehet ennek a becsületes neve. Ti tudtok ebben segíteni, vagy hogy egyáltalán hol találhatnék ilyet nullánál nagyobb valószínűséggel? Közben elkezdtem felhajtani a régiségboltokat is, ezért ha tudnátok néhányat javasolni, ahol hangszerekkel is foglalkoznak, az is nagy segítség lenne.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!