Keresés

Részletes keresés

dez1 Creative Commons License 2006.12.14 0 0 60
Ki a fenével lehet itt párbeszélni szerinted?
Előzmény: borsosalma (-)
malaclopo Creative Commons License 2006.12.14 0 0 59
ő nem szok beszélni; azoknak is csak kinyilatkoztat
Előzmény: Törölt nick (58)
Commander Pepe Creative Commons License 2006.12.14 0 0 57

Elemeztük ezt már sokszor. A kisebb csatornák között nagyjából megvan az egyensúly, de a három nagy (Mtv, RTL, TV2) inkább balra húz. Ezek közül az Mtv váltogatja a színét az aktuális kormány szerint. Most éppen balos. A Fidesz alatt jobbos volt.

A másik kettő mindig enyhén balos volt.

Előzmény: Törölt nick (56)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.14 0 0 56
"No igen.Lássuk csak:a Hír TV Fideszes,meg van még egy ami MDF-es.És melyik a baloldali TV?Hát az összes többi.
Ezek után ne csodálkozz ha a Hír TV kissé...vonalas."


Na már megint ez a baloldali média rögeszme.
Bár nagyon hatásosnak tartom a logikáját, mert nem muszály a bírálatokra egyenesen és nyílt lapokkal reagálni. Sokkal nagyszerűbb az egész médiát pártossággal vádolni, mint elviselni a rosszallásokat. Érdekes a baloldal nem talál ki ilyen mellékutas kibúvókat a kritikák miatt. Kapják ők is ugyan úgy.
Majd akkor lesz médiaegyensúly, ha a baloldalnak is lesz amolyan rémhírtévés faltörő kos csatornája mint a jobboldalnak. Ahol majd egy balos "békés"rendezvényen buzdítják az embereket a gyújtogatásokra.
Előzmény: magányos cédrus (47)
jegec Creative Commons License 2006.12.14 0 0 55

Fábry azért Gyurcsánynál semmi esetre sem nagyobb tahó.

Ő ugyanis Magyarország eddigi legtrágárabb miniszterelnöke.

Előzmény: doncike (7)
HAL9000 Creative Commons License 2006.12.14 0 0 53
Egyébként elismerés Néked mester. A szokásos színvonalon nyomod.:)
Előzmény: borsosalma (51)
HAL9000 Creative Commons License 2006.12.14 0 0 52

Jesszusom. Minden ilyen topik megérdemelne egy tükörtopikot:

Az értelmiség párbeszélne! NA ÉS GYURCSÁNY?

Előzmény: borsosalma (51)
borsosalma Creative Commons License 2006.12.14 0 0 51
Értelmiség péebeszédet folytatna, Na ÉS Orbán?
Előzmény: borsosalma (49)
Devil Inside Creative Commons License 2006.12.14 0 0 50
Ez itt már az értelmiségi párbeszéd?
borsosalma Creative Commons License 2006.12.14 0 0 49
Ez ugye egy szinvonalas FIDESZ értelmiségi hozzászólás volt?
Előzmény: volunteer (48)
volunteer Creative Commons License 2006.12.14 0 0 48
Te ne pofázz itt arról, hogy mit csinálna az értelmiség, mert fasz közöd sincs hozzá!
Előzmény: borsosalma (-)
magányos cédrus Creative Commons License 2006.12.14 0 0 47
No igen.Lássuk csak:a Hír TV Fideszes,meg van még egy ami MDF-es.És melyik a baloldali TV?Hát az összes többi.
Ezek után ne csodálkozz ha a Hír TV kissé...vonalas.
Előzmény: Törölt nick (43)
Commander Pepe Creative Commons License 2006.12.14 0 0 46

Mivel is? Hogy a vezető politikusok pszichopaták? Ez természetes, különben nem jutottak volna el ilyen magas pozíciókba. Ennyit hazudni gátlástalanul csak így lehet.

 

De légy erős! Ez igaz a szocikra is, mint ahogy az összes többire is.

Előzmény: Törölt nick (42)
Szilánkos Cédrus Creative Commons License 2006.12.14 0 0 45
Igen. Jó néha látni a gondjaink méregfogát tisztán és leplezetlenül.
Előzmény: smafu (44)
smafu Creative Commons License 2006.12.14 0 0 44
Ezt már olyan régen hallottam. És olyan újra jó hallani.
Ettől kinyílik az ember szeme, és megvilágosodik.

Persze lehet szánalmasba nyomatni, csak nem érdemes.
Előzmény: Törölt nick (42)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.14 0 0 43

Láttam a hírtévés forradalmi élőműsort is. Na ezek után ne beszéljünk arról ki próbál irányítani...
Előzmény: Szilánkos Cédrus (41)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.14 0 0 42

Hát pedig ugyan úgy mint 2002 -es buktája után injekciózni kellett, most gyógyszerezik. Elhiszem én, hogy nagyon ciki lenne beismerni egy ilyen tényt. Nem is vártam hogy bárki a jobboldalon képes ezzel szembenézni..
Előzmény: Törölt nick (39)
Szilánkos Cédrus Creative Commons License 2006.12.14 0 0 41

Olyan dolgokról nincs fogalmad amit nagyjából az egész ország tud.

 

Kicsim, ne nézd az ATV műsorait. Ne tudd meg soha, hogy kik is irányítják a "tudásodat" :((

Előzmény: Törölt nick (33)
Commander Pepe Creative Commons License 2006.12.14 0 0 40

Ezt azért legalább egyszer bizonyítani is kellene, mert egyelőre csak hajtogatjátok serényen, de a tízmilliós csekket mégis Toroczkay kapta, nem Orbán.

Értem, hogy a Párt célja Orbán démonizálása mindenáron, de akkor próbáljatok meg bizonyítható érveket hozni.

 

Nem mindenki Orbán embere, akiknek nem tetszik Gyurcsányék tevékenysége. Engem sem nevezhet senki orbánfannak, mégis rosszul vagyok a kormánytól. Szeretitek elmagyarázni, hogy aki nem szimpatizál Gyurcsányékkal, az Orbán által feltüzelt vérjobbos, de ez hülyeség. Van ok bőven arra, hogy útáljuk a kormányt, és ennek semmi köze Orbánhoz.

Előzmény: Törölt nick (29)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.14 0 0 39
Orbánnak kitűnő orvosai lehetnek, ugyanis teljesen normális benyomást kelt.

Egy elmeroggyantat vakon követni valóban nem szerencsés dolog, főleg akkor nem, ha az kizárólag annak hatalmi pozíciója miatt történik.

Az, hogy a gazdag ember csak lophatta a vagyonát, természetesen sehol nem hangzott el még az utalás szintjén sem, az viszont elhangzott, hogy Gyurcsány lopta a vagyonát, ami nem kommunista hülyítés, hanem tény.

A dolgok ilyetén történő összemosása, egybekavarása, nem más, mint kétségbeesett kísérlet arra, hogy egy vagyonát lopással gyarapító elmeroggyant vakon történő követésének indokolhatatlanságának nevetséges voltát egy másik személyre irányítsad, akire a felsorolt állítások nemcsak, hogy nem igazak, azoknak ellenkezője a valós, a felsorolt állítások éppenhogy arra illenek, akit oly vakon támogatsz, felruházol nemlétező jó tulajdonságokkal, az általad is felismert jellemzőit pedig rárakod arra, akit veszélyesnek tartasz a kiválasztottadra.

Szóval Gyurcsánynak sürgősen orvosra van szüksége, mert egyre inkább elhatalmasodik rajta az elmebaja, és a vagyonát egyszerűen a Magyar Köztársaság állampolgáraitól lopta a megörökölt kommunista kapcsolatrendszerén keresztül.
Előzmény: Törölt nick (25)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.14 0 0 38

Marhára bírom ezt az "ott voltam, de csak nézelődtem" dumát.

A tüzek öngyulladással gyúltak, a kockakövek maguktól ugrottak ki az úttestből, a passzív, de buzdító tömeg meg csak úgy véletlenül volt ott.

Aki meg odament, és a folyamatos rendőri felszólítás ellenére is ott maradt, magára vessen.
Előzmény: ExRambo (32)
meret99 Creative Commons License 2006.12.14 0 0 37
Gyurcsény is ott állt Kádár mögött, van kép róla és nagyon kellett nyújtózkodnia, hogy lássék a képen!:D Pedig Kádár aztán nem volt értelmiségi:D
Előzmény: borsosalma (6)
smafu Creative Commons License 2006.12.14 0 0 36
Érdekes módon, akik kint voltak, azok folyton azt szajkózták, hogy azért vannak ott.
De te biztos jobban tudod tőlük, hogy ők miért voltak ott.
Előzmény: Újlaki (34)
smafu Creative Commons License 2006.12.14 0 0 35
Elárulnám, hogy a szélsőjobboldali, náci, nyilas rendezvények a várban, és egyéb helyeken csak egy kormány alatt voltak betiltva, és az nem az MSZP-SZDSZ koala által vezetett volt. :DDD
Előzmény: Törölt nick (33)
Újlaki Creative Commons License 2006.12.14 0 0 34
"Javíts ki ha tévednék..."

Ki vagy javítva.

Természetesen nagyon jól hangzik, hogy a székház az Elkúrtuk szösszenet egyenes következménye, de hát ez még munkahipotézisnek is gyenge.
Előzmény: smafu (31)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.14 0 0 33
Olyan dolgokról nincs fogalmad amit nagyjából az egész ország tud. Illetve tudod te azt pontosan, csak úgy teszel, mintha nem tudnád. Nem kizárólag Torockayékat mozgósította Ovi és a fideszvezérek a forradalomról regélő bújtogató kettős beszéde...
Előzmény: Szilánkos Cédrus (30)
ExRambo Creative Commons License 2006.12.14 0 0 32

Én ott voltam. Igaz csak a Blaha Lujza téri másnapon "nézelődtem", de egy fidesznácit se láttam.

Na ilyen az amikor az ember agymosott és csak a baloldali médiából tájékozódik.

Abban az egyben közös lehetne a hangunk, hogy Orbán nem itélte el a lázadást csak az erőszakot a Blaha napon.

 

De tényleg neked mennyi az IQ-d? Megmérted már?

 

Előzmény: Törölt nick (29)
smafu Creative Commons License 2006.12.14 0 0 31
Javíts ki ha tévednék, de e székház az Elkúrtuk szösszenet egyenes következménye.
Az lett volna a furcsa, ha mindenki megértően megsimogatta volna Ferike buksiját, hogy"Nem baj Ferike, mennyit adjak még ?"

Egyébiránt többtízezer békésen ünneplő családanyát, családapát, öreget, és gyermeket egyszuszra lecsürhézni igen szép teljesítmény.

Előzmény: Törölt nick (29)
Szilánkos Cédrus Creative Commons License 2006.12.14 0 0 30
Mi köze Orbánnak Torockay-ékhoz? Ezt a hülyeséget ki gépelte az agyadba?
Előzmény: Törölt nick (29)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.14 0 0 29
Orbánnak nincs hatalma? A TV székház és az okt. 23 -ai rombolás kicsit mást jelez. Igaz sok melója volt, mert az első ezirányú lépéseket 2002 -ben tette (Tudjunk együtt mozdulni, ha itt az ideje...). A csűrhe koronázatlan királya.
Előzmény: ExRambo (26)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!