Keresés

Részletes keresés

hájbrájen Creative Commons License 2007.08.13 0 0 8
Háj!
Hát akkor szedd le:)
ha mások azt javasolják rakd fel azt. Erre nem lehet tuti tippet adni, mindenkinek más jön be, vagy ezé, vagy azé. Ha komplett megoldásban gondolkodsz,az AVG-nek az outpost-nak is van hasonló csomagja. nem is sok pízé, de 30 napig kipróbálhatod ingyen is.
Kérdésedre az ugrik be :tessék mondani melyik a túloldal?a másik? érdekes ott meg azt mondták ez.:)
Komolyra fordítva: csak egyhelyen kérdezni, hisz ugyanaz a néhány megszállott szakértő olvassa az összes témábavágó topic-t, csak a válaszok aprózódnak el.
Tényleg Guru Urak: valahol leleledzik egy kérdezési etikett,érdemes lenne időnként azt is kopipésztelezni mint a féregirtást.
Meg is találtam,ha ezaz
Előzmény: fscent (7)
fscent Creative Commons License 2007.08.12 0 0 7
 

Sziasztok!

Már egy másik fórumra írtam ezt, de azt hiszem ide kellett volna.

 

Felraktam a Norton Internet Security 2007 Basic-et.

 

A gép nagyon lelassult, még a betöltési is perceket vesz igénybe. (Asus A8V, AMD 64 X2 4200+, 2 GB DDR400, Saphire R1950Pro 512Mb)

 

Van valakinek ilyen tapasztalata NIS 2007-el?

 

Máshol azt javasolták, hogy rakjam fel inkább a NOD32-t, egy tűzfallal, pl Outpost Firewall.

 

Nektek mi a véleményetek?

 

Köszi

Törölt nick Creative Commons License 2007.04.26 0 0 6
Valaki használja az 5-ös internet security bétát?
Airbus A380-800 Creative Commons License 2007.02.22 0 0 5
Mért csökkentett módba csinálod?



Amúgy sztem töröld nyugodtan.
Előzmény: balcsi70 (4)
balcsi70 Creative Commons License 2007.01.05 0 0 4
Lenne egy kérdésem:Nekem van egy olyan gondom,hogy csökkentett módba elinditottam az Outpost kémprogram irtóját talált is.Keresés közben 7-et talált.Mikor a végére ért akkor ugye feljön az új ablak,és 1-et irt ki.MEZZIA(ezen belül 15-találat), Na mondom neki hogy irtás. Kiirta hogy karanténba rakta. Kitöröltem a Naplónál ott alol karanténbol, és bementem a C:Program FilesAgnitumOutpost FirewallPluginsAntiSpywarequarantine mappába és onnan is töröltem.(lomtárbol is)
Kikapcsoltam a windows rendszer visszaállitási pontot,Ujrainditottam a gépet megint csökkentett módba megint lefuttatom már közbe irja hogy 7-találat(mondom ááááááá),a végén egyet mutat MEZZIA ezen belül 11-találat.Ha kinyitom akkor ezt irja :Malicious program that can damage the host system upon instalacion. (nem tom mi ez)Ha mégjobban kinyitom akkor irja hogy hol vannak ezek.(rendszerleiró adatbázisba) pl.:MEZZIA:-HKLMsoftwareMicrosoftMSSMGR
HKLMsoftwareMicrosoftMSSMGRSSTV
---||--------||--------MSSMGRSSLIST
---||--------||---------SCLIST
---||--------||----------PSTV
--------------------------MSLIST
---------------------------LSTV
----------------------------Data
-----------------------------BSTV
------------------------------Brnd
------------------------------MSSMGR
ez mihez tartozik? Ezt kitörölhetem manuálisan? mert ugy látom igy sosem lessz kitörölve

Köszönöm elöre is.
Airbus A380-800 Creative Commons License 2006.12.13 0 0 3
Előzmény: Törölt nick (1)
Airbus A380-800 Creative Commons License 2006.12.13 0 0 2
Előzmény: Törölt nick (1)
Airbus A380-800 Creative Commons License 2006.12.12 0 0 0
boccs 2.5 ös .
Előzmény: Airbus A380-800 (-)
Airbus A380-800 Creative Commons License 2006.12.12 0 0 topiknyitó
Én a 25.ös verzió óta kisebb nagyobb megszakításokkal ezt használom.


Megbízható könnyen kezelhető cucc.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!