Keresés

Részletes keresés

KiberLovag Creative Commons License 2006.12.11 0 0 4

Nos...

 

anyag lezörgött, ISO-t betoltam emuba, telepítettem... újraindítás... természetesen nem nyálazta be magának a drivert, ezért manuálisan beavatkoztam, megint reboot... ezután végre megy a speaker settings, és a SUB is végre... néha még dobál mindenféle sw-hibákat, gondolom azért, mert előbb ment rá a frissítés a netről, és azután az eredeti motyó... majd most újra rátolom a frissítéseket, és akkor tán rendben lesz... :)

 

Köszönöm a help-et, a lényeg végülis most faxa! :)

Előzmény: szani (1)
KiberLovag Creative Commons License 2006.12.11 0 0 3

Ezt csak úgy nevezem, hogy igencsak konstruktív hozzászólás, csordogál lefele a cucc, betolom egy CD-emuba, felrakom, és beszámolok az eredményről... köszönöm! :) (csendben jegyzem meg, magam is beírtam keresőbe a crative lapokon, hogy driver, meg ISO, meg hasonló kulcsszavakat, de amit kidobott, az nem volt ennyire hasznos, úgy látszik, hajnalban nem voltam ez ügyben elég kitartó... :)

 

Mégegyszer köszi:

KL

:)

Előzmény: szani (1)
KiberLovag Creative Commons License 2006.12.11 0 0 2

Hi,

 

nos mivel korábban a régi gépben minden működött, ez a probléma már ezúton is kizárt... :)

Előzmény: locsemege (0)
szani Creative Commons License 2006.12.11 0 0 1

ezzel én is szoptam az elveszett CD miatt

a komplett CD nélkül képtelenség beizzítani a mélynyomót, a creative oldaláról viszont csak a legújabb updateket lehet letölteni, a komplett CD -t postán lehet náluk megrendelni

viszont a creative fórumán van link az összes driver CD-hez

itt megtalálod amire szükséged van

http://forums.creative.com/creativelabs/board/message?board.id=soundblaster&message.id=25677

Előzmény: KiberLovag (-)
locsemege Creative Commons License 2006.12.11 0 0 0
Nem 0 probléma. Csak arra hívnám fel a figyelmed, hogy az ilyen kártyákban sok esetben az egyik csatlakozó a szokásos 3.5mm-es sztereo jack, ez ugye három fémgyűrűt tartalmaz: bal, jobb, föld. Ugyanakkor a többi csatlakozó lehet, hogy négy fémgyűrűt tartalmazó dugót kíván magába, ahova nem szabad sztereo jack dugót bedugni. Mindenképpen olvasd el a kártya dokumentációjában a csatlakozókiosztást, úgy értem, nem csak azt, melyik lyuk mi, hanem azt is, hogy az egyes csatlakozón belül hány gyűrű van, s melyikre mi van kötve!
Előzmény: KiberLovag (-)
KiberLovag Creative Commons License 2006.12.11 0 0 topiknyitó

Üdv mindenkinek!

 

Segítségeteket kérném, van itt nekem egy SB audigy 2 (ha minden igaz value) kártya. Modellszáma: SB0400

 

A kártya most került átpakolásra egy korábbi konfigból egy másikba. A korábbi gépen is, és most is annyi a feladata, hogy egy Genius 5.1 szettet hajtson meg, leginkább filmnézés céljából... Nos a korábbi gépnél nem is volt semmi baj, de a CD, amiről telepítettem a szoftvereket hozzá egy költözés alkalmával vélhetőleg elkallódott... :( A creative support oldalról letölthető cuccok korántsem rendelkeznek azzal a tudással, mint az eredeti anyag. Igazság szerint nem vagyok benne biztos, hogy volt CD, de azért valószínűséítem, mert ha más forrású a driver, akkor egy fix helyen mindíg megvannak, és ennek nincs meg, a régi gép vinyóját is végigtúrtam az ügyben, eredménytelenül...

 

No de a lényeg, annó a driverben valamit át kellett állítanom, hogy a SUB megszólaljon, és megadhadtam azt is, milyen frekinél vág, nekem ennél több nem is igazán kell... most pedig nem szól a sub-om...  a 3 jacket sokszor ellenőriztem, elvileg minden stimmel, és korábban se volt baj velük... minden beállítást átnéztem, értelemszerűen beállítottam, hogy 5.1, semmi...

 

HELP, esetleg megvan valakinek az eredeti CD? ISO-ban szívesen venném, FTP elérést tudok biztosítani... :)

 

Előre is köszönöm:

KL

:)

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!