Keresés

Részletes keresés

geszthi Creative Commons License 2006.11.28 0 0 34
A magyar emberek hiresen ragaszkodnak a megyekhez. Volt ilyen felmeres is az EU-s regiok kapcsan, hogy miert ellenzik. Pedig ugye - mint utalsz itt ra - semmi jelentosege az egesz ugye. Es lam meg akkor is igy allnak az emberek hozza, ha euromilliardokrol van szo.

Szoval ennek fenyeben, hogy egy szankai miert bajan jelenti be magat lenyegtelen.
Előzmény: Törölt nick (31)
geszthi Creative Commons License 2006.11.28 0 0 33
Bacs-Kiskunban....ahol Baja is.
Előzmény: Törölt nick (29)
geszthi Creative Commons License 2006.11.28 0 0 32
"Egyebkent en is több mint 100szoros haszonnal adtam el a lakasom.Most akkor mit csinaljak??"

Akkor meg mi a gond ezzel az egesszel? Ezen szegeny Huber 1000%-hogy nem fogja hozzad es Orbanhoz hasonloan 100x haszonnal eladni a lakasat ! Meg negyszeres aron se!

Hat ennyit er az ilyen orbani vedekezes....
Előzmény: Törölt nick (17)
zogu Creative Commons License 2006.11.28 0 0 30
Szentendre is?
Előzmény: geszthi (28)
geszthi Creative Commons License 2006.11.28 0 0 28
Mi koze?

Mintha Bacs-Kiskunban lenne mindketto....
Előzmény: Törölt nick (17)
geszthi Creative Commons License 2006.11.28 0 0 27
Akkor ketten (Gep-eszzel alabb), ket teljesen mas illetot talaltunk a mostani Huberhez.

Erdekesen MINDHAROM Huber kornyezetvedelmi/vegyeszeti teruleten mozog...

Nem is tudtam ennyire gyakori a Huber nev e szakmaban...:-))

Előzmény: Törölt nick (17)
Gép-ész Creative Commons License 2006.11.28 0 0 26
Az életrajz!
Előzmény: Törölt nick (24)
geszthi Creative Commons License 2006.11.28 0 0 25
Egyebkent igazad van, egyet is ertek. DE.

Csak ugye a sunyi, partlap MNemzet eseteben nem art 5x is elolvasni es utanajarni a dolgoknak, mert allandoan parpropagandat csinalnak :

Erdekes, hogy ELHALLGATJAK, hogy az Orban-kormany alatti FKgP-s kinevezett az illeto !

Előzmény: b.viridis (15)
Gép-ész Creative Commons License 2006.11.28 0 0 23
Az 98-ban volt! A Baja meg nem jelent semit. A lakás dolog után kinézem az úriemberből, hogy a bajai nagyanyjához van bejelentve, mert az volt a legmesszebb élő rokon :)
Előzmény: Törölt nick (21)
zogu Creative Commons License 2006.11.28 0 0 22
Nemigen van min gondolkozni. A 3 millás ürge bajai. 
Előzmény: geszthi (14)
zogu Creative Commons License 2006.11.28 0 0 20

Tanulékony a fijúúú!

Még felújíttatni sem mulasztotta el, akárcsak a min.elnöke a Szalay utcát!

Előzmény: torvill (-)
Gép-ész Creative Commons License 2006.11.28 0 0 19
Végülis nem biztos, sőt, az is lehet, hogy akit én találtam, az se az, csak gyanús, hogy ilyen nem túl gyakori névvel dolgozzon ugyanott több ember.
Előzmény: Törölt nick (17)
méregkeverő Creative Commons License 2006.11.28 0 0 18

Ejnye-bejnye!

 

Nem nézed a HírTv-t????

 

Mert én ott láttam-hallottam 17:00-kor, hogy Persányi Miklós vizsgálatot rendelt el az ügyben...

Előzmény: torvill (-)
geszthi Creative Commons License 2006.11.28 0 0 16
Tehat akkor melyik kormany alatt is volt ?!

"a tárca a munkavégzéshez biztosított egy budapesti lakást a IV. kerületben a Virág utcában és egy szolgálati autót."

ha meg ugye kirugnak minden elozokormany alatti alkalmazottat akkormeg jaj diktatura, verengzes van....
Előzmény: geszthi (14)
b.viridis Creative Commons License 2006.11.28 0 0 15
Ne húzd fel magad, mindösszesen arról van szó, hogy ez itt most éppen nem a "Beszélgessünk a MaNem elfogulatlanságáról" rovat.
Az ilyen ügyek jól rávilágítanak a közéletünk langyos pocsolya voltára és a közszereplőink mérhetetlenül gátlástalan és néha pitiáner jellemére.
Engem igazán a kisstílűség basz fel. Ez a fószer, Gép- ész olvtárs kutatásai szerint feltehetőleg minimum hatodik éve bassza a rezet közhivatalban, ráadásul nem is segédfogalmazói beosztásban.
Óvatos becslés, hogy tízmilliókat fújhatott be a szél az ablakán ennyi idő alatt.
De még az sem elég!!!
Mibe, hogy a megkezdett tekercs budipapírt is hazavitte a hivatalából?
Előzmény: geszthi (11)
geszthi Creative Commons License 2006.11.28 0 0 14
Csak, hogy legyen min gondolkodni:


FÜGGETLEN KISGAZDAPÁRT országos listája
önálló nyilvántartásba véve 1998. 04. 17.

Önéletrajz: Dr. Huber Miklós

1946. XII. 6-án születtem Szankon. Szüleim rajtam kívül öt testvéremet nevelték fel. Az általános iskola elvégzése után a Budapesti Élelmiszeripari Technikumban érettségiztem, majd a Szegedi József Attila Tudományegyetem biológus kutató szakára jelentkeztem, ahol 1971-ben szereztem diplomát. Egyetem után az Orvostudományi Egyetem Biokémiai Intézetében dolgoztam, később az Élelmiszerellenőrző és Vegyvizsgáló Intézetben tudományos osztályvezetőként. Ekkor doktoráltam és szereztem felsőfokú német, középfokú angol nyelvvizsgát. 1980. óta vagyok vállalkozó, 1991-től mint Kft ügyvezető.

Egyik munkaterületem kórházak műszerparkjának kiépítése, valamint útépítési munkák. A pártnak 1997-óta tagja vagyok. Kedvenc időtöltésem az utazás, szeretem a környezetvédelmi tanulmányokat és a kertészkedést. Családommal - 2 leányom és 2 unokám van - Szentendrén élek. Tiszta szívemből bízom a Független Kisgazdapárt céljainak megvalósításában, győzelmében hazánk érdekében.

Előzmény: torvill (0)
Gép-ész Creative Commons License 2006.11.28 0 0 13
Ja és egyébként az ilyen pofátlan, pitiáner lenyúlásoktól kinyílik a bicska a zsebemben, hiába kis összegről van szó. Mennyit keres egy ilyen igazgató? Gondolom valahol bruttó fél és egymillió között. Nem sok, de nem is túl rossz. Ha már lop, akkor csinálja nagyban. Hát milyen senkiháziak ezek, hogy ilyen ügyleteik vannak?
Előzmény: Gép-ész (10)
b.viridis Creative Commons License 2006.11.28 0 0 12
Jó káder nem vész el...
Előzmény: Gép-ész (10)
geszthi Creative Commons License 2006.11.28 0 0 11
Komplett sorozatot keszitettek az mszp/szdsz-es illetok hazairol fenykepekkel.
Egy fideszeset nem raktak bele osszehasonlitasnak.

Ugyanigy NEM szoltak Solyom es Orban trukkjeirol lakas ugyben.

Ennyit mondtam...
Előzmény: Törölt nick (9)
Gép-ész Creative Commons License 2006.11.28 0 0 10
Ez a fickó szerintem kisgizda.
Előzmény: Print Screen (3)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.28 0 0 9

Érdekes agyad van.Ha a Mn az általad felsoroltakról nem ír,akkor másról se írjon.Hm.Akkor ,ha má nem írta meg,lehet osztogatni 3 milkáért a lakásokat.

Ha nekem is adnak,űristen bizony befogom a szájszerkezetemet.

Előzmény: geszthi (7)
olajbaro Creative Commons License 2006.11.28 0 0 8

Tele kell rakni valamivel a lapot.

Előzmény: geszthi (7)
geszthi Creative Commons License 2006.11.28 0 0 7
Mar megint kezdi az MNemzet masok lakasat....

Akkor irjon Orban 111 x[ (nem tevedes szaztizenegyszeres !!!) haszonnal eladott lakasarol.

Akkor irjon Solyom Laszlo "lakastrukkjerol", hogy a lanyanak utalta at a sajat lakasat, hogy utana arra hivatkozva, hogy neki magank nincs lakasa bekoltozzon az AB tulajdonaba es meg meg is magyarazza, hogy ez milyen erkolcsos, mert o csak ingyenberli, de nem az ove.

Akkor irjon Dajcs millios berelt lakasarol stb...

Ha egyszer ilyeneket is megerni az MNemzet akkor johetnek ujra a masok lakasainak/hazainak dolgaival.
Előzmény: torvill (-)
olajbaro Creative Commons License 2006.11.28 0 0 6
Nagyon jól megvoltál, te komcsi naplopóként mindig is.
Előzmény: Print Screen (3)
olajbaro Creative Commons License 2006.11.28 0 0 5
Ha egyszer igaza van.:)))
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.28 0 0 4
Ezt sem engedném sosem a közéletbe!
Előzmény: torvill (-)
Print Screen Creative Commons License 2006.11.28 0 0 3

Tudtam, hogy MSZP-snek kellett volna mennem! Az egyik milliárdos, a másik meg negyedéért kap mindent!

 

Csak az erkölcsöm nem engedi!

Előzmény: torvill (-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.28 0 0 2

Aki önnulláz az egy elveteműlt alávaló anyagyilokra is képes pondró!

:)

Előzmény: torvill (0)
olajbaro Creative Commons License 2006.11.28 0 0 1
Szégyen, hogy egy ilyen magas beosztású embernek ennyire filléreskedni kelljen.
torvill Creative Commons License 2006.11.28 0 0 0
Tombol a szociális igazságosság, dübörög a jólét.
Előzmény: torvill (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!