Keresés

Részletes keresés

BELABACSI Creative Commons License 2006.11.27 0 0 12
A tinta sehogy nem jön ki, hogy ne sérüljön a papír. Én legalábbis még olyat nem láttam.
Előzmény: Ordas (-)
Ordas Creative Commons License 2006.11.27 0 0 11

Más modellen kiprobálom :)

 

Az is igazlmas lenne, hogy ez nyilván minden más nyomtatott dolgot eltüntetne (ha oda nyomtattam volna)

Előzmény: I.C.A. (7)
Ordas Creative Commons License 2006.11.27 0 0 10

No igen, ezért gondotlam, hogy az a radír "varázs" radír lenne.

 

Akkor maradna a vegszer. De lehet egyszerűbb a becsületes út.

 

Kicsit sok utána járás lenne újra aláiratni midnenkivel.

Előzmény: Herr X (9)
Herr X Creative Commons License 2006.11.27 0 0 9
a radír baromság.

A toll és a ceruza közt az a különbség, hogy a ceruza grafitport hagy a papír pólusaiban, a tinta pedig beivódik a papír rostjaiba.

Ergo mechanikus úton csak az átitatott rostok eltávolításával jön ki a tinta a papírból (a papírral együtt...)

Szerintem ha a szerződést nem lehet újra nyomtatni (legalább azt a bizonyos oldalt) és nem csak te írtad már alá, akkor karikázd be és írd mellé a szignód, hogy firka.
Előzmény: Spanci (1)
I.C.A. Creative Commons License 2006.11.27 0 0 8
Halványzöld lett!
Előzmény: I.C.A. (7)
I.C.A. Creative Commons License 2006.11.27 0 0 7
Most kipróbálom a hypót, majd jelzem mi történt, ha megszárad.
Előzmény: Ordas (5)
Ordas Creative Commons License 2006.11.27 0 0 6
Ez tréfa?
Előzmény: papa50 (4)
Ordas Creative Commons License 2006.11.27 0 0 5
Azt gondoltam az hülyén venné ki magát. Ha fénymásolhatnám, ez lenne a megoldás...
Előzmény: I.C.A. (3)
papa50 Creative Commons License 2006.11.27 0 0 4
Hypó a nyerő.
I.C.A. Creative Commons License 2006.11.27 0 0 3
Miért nem fested le hibajavítóval, vagy fehér temperával? /Nekem egy számlakönyvemet firkálták össze a gyerekek/.
Előzmény: Ordas (-)
Ordas Creative Commons License 2006.11.27 0 0 2

Húúú, köszi...

 

Tehát a régi-régi fehér-kék végű radír a menő? először a szürkével simogatom, majd a kékkel enyhén durvábban? És nem fog szöszölni? No ebédszünetben kirohanok érte...

Előzmény: Spanci (1)
Spanci Creative Commons License 2006.11.27 0 0 1
Van úgymond két pólusu radír. Az egyik fele cerkára, a másik tollra. Bármelyik Ápiszban (vagy hogy a francba híják már őket) megkapod. Csak aztán ügyesen radírozz. Először finoman a cerkással, aztán mehet rá a durva, és így tovább felváltva. Jó munkát:o)
Előzmény: Ordas (-)
pipi Creative Commons License 2006.11.27 0 0 0
0lló?:))))))
Ordas Creative Commons License 2006.11.27 0 0 topiknyitó

Tisztelt Topicolók!

 

Kis segítséget szeretnék kérni. Adott egy szerződés, amit tök sok helyen aláirattam, de voltam olyan ostoba, hogy elöl hagytam kikészítve, és egyik buta családtagom tollal kis firkát helyezett el, kipróbálva, hogy a toll fog-e. Fogott. Szerencsére nem szövegbe firkált bele.
Kérdésem: van oylan "varázs" radír, vagy vegyszer, amivel minden különösebb gond nélkül az ákom-bákomot eltüntethetem? Szerencsére (talán) a lézerprintert használtam és nem éles szöveg fölé firkáltak.

 

Essünk túl a vicces nullázásokon, és a hülyeségem felemlegetésén. Koncentráljunk a problémára!
Hátha jön vmi használható módszer (a pengézés okozta szöszösödést el akarom kerülni).

 

Előre is köszi
O.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!