Keresés

Részletes keresés

spooler Creative Commons License 2006.11.20 0 0 65
akkor ez most mit "idéz"?
Előzmény: Törölt nick (64)
spooler Creative Commons License 2006.11.19 0 0 63
Írtam én egy betűt is arról, hogy mit idéz a nikked?
Előzmény: Törölt nick (62)
spooler Creative Commons License 2006.11.19 0 0 61
Állítom, hogy te már az ötvenes években valami gazdasági szaktanácsadó voltál, valahol arrafelé, amiról a nikked szól.

Csak azóta nem tanultál semmit.

De legalább önbizalmad van.
Előzmény: Törölt nick (60)
spooler Creative Commons License 2006.11.19 0 0 59
Még sok ilyen tökös gyereket keresnek svédországban, mint te vagy.
Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.19 0 0 58
Esetleg én beállnék barrikádot bontani. Persze, nem ingyen. :)
Előzmény: Törölt nick (53)
spooler Creative Commons License 2006.11.19 0 0 57
Ó, vaze, esetleg annak nézzél már utána, hogy hol vannak a TELJES fizetésükkel bejelentve, FEHÉREN foglalkoztatva az alkalmazottak, és milyen cégeknél megy a szürke, vagy a teljesen fekete foglalkoztatás.
Meg hogy a működőtőke milyen cégek révén jön az országba.

Mimcsen annál nagyobb tolvajbanda, és gusztustalanabb pénzmosoda, mint a magyar is és középvállakozások serege.
Sok közülük azért kénytelen kvázi tisztességesen működni, mert multinak szállít be, és azok megkövetelik a tisztességes működést.
Előzmény: Törölt nick (3)
toloba Creative Commons License 2006.11.19 0 0 56
Ölég rossz nicknevet választottál magadnak...
Előzmény: Egy értelmiségi (49)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.19 0 0 53

Mondjuk engem érdekelne, hogy a multik mekkora áldozatra lennének hajlandók a magyarországi barrikádok lebontása érdekében.

 

Hm?

Watchdog Creative Commons License 2006.11.19 0 0 52

Egy demokrácia attól még életképes lehet, hogy a szélhámosokat a kormány helyett a börtönben gyűjtögeti. Sőt, csak akkor életképes...

A multik csak egyet akarnak: nyugodt, kiszámítható üzletmenetet. A mindenkori helytartó feladata ezt biztosítani. Demokráciában is, diktatúrában is... még itt is!

alto Creative Commons License 2006.11.19 0 0 51

Egy nagy frászt! Te is állsz még bíróság elé, Kóka!

 

Izzad a tenyered egy kis akasztgatós diktatúráért, ugye? Csak egy kicsit, mert a szent cél szentesíti az eszközt, de megígéred nekünk, hogy utána talpig demokrata leszel.

 

Egy frászt leszel te demokrata. Most sem vagy, ahogy a vekkeres főnököd is csak addig az, amíg érdekében áll. Most nem áll, tehát a szélsőjobbot faltörő kosként használva meg akarta puccsolni a köztársaságot.

 

Csak hát nem jött össze neki, de tudjuk, hogy nem adta föl és fog még itt szart keverni becsülettel.

 

Na, ezért lenne jó az országnak, ha eltakarodna végre a közéletből.

Előzmény: Egy értelmiségi (49)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.19 0 0 50

milliárdokat loptak össze

 

Ez egy divatos kis panel a Magyar Nemzet és a hülye Bayer által szajkózva. Bizonyíték nélkül semmit sem ér.

 

S ha bebizonyítod, nyugodtan becsukathatod őket, senki sem fog egy tolvajért könnyeket hullatni. Természetesen ez vonatkozik a jobboldal tolvajaira is, elvégre a nagyobb lopás nem teszi legálissá a kisebbet és fordítva.

Előzmény: Egy értelmiségi (49)
Egy értelmiségi Creative Commons License 2006.11.19 0 0 49

Kóka támogatja? De kis aranyos! Szétkurták az országot, milliárdokat loptak össze, de most támogatja, hogy legyen mindenki csendben!

 

Egy nagy frászt! Te is állsz még bíróság elé, Kóka!

Előzmény: ingovány (-)
e_p_e_r_f_a_g_y_i Creative Commons License 2006.11.19 0 0 48
Azaz, megzasaroljuk a frakciótagokat, hogy "ha én, akkor ti is!"
Előzmény: Watchdog (47)
Watchdog Creative Commons License 2006.11.19 0 0 47
"többé nem akarunk hazudni, megmondjuk az igazat" a frakciótagoknak...
Előzmény: alto (41)
tüzes fal Creative Commons License 2006.11.19 0 0 46

szocik bevallották, kijelentették, hogy csak az elkúráshoz értenek, mit lehet ezen kiegyezni?

Max túlélni lehet, amíg el nem húznak a picsába...

Előzmény: ingovány (-)
toloba Creative Commons License 2006.11.19 0 0 45
Nincs más akibe kapaszkodjanak, az egyetlen élő ember a jobboldalra küldött komcsik közül Orbán, aki össze tudja fogni őket...eccer rájönnek majd a saját kárukon...oszt jónapot...
Előzmény: alto (44)
alto Creative Commons License 2006.11.19 0 0 44

Tudom, hogy nem fogják elismerni.

 

De néha bele kell verni az orrukat, hogy lássák: hazudnak önmaguknak, mikor a hazugság fogalmát csakis és kizárólag a baloldalnak tulajdonítják.

 

A jobboldal legnagyobb öncsalása az a hazugság, hogy demokrata politikusnak tartja Orbánt.

Előzmény: toloba (43)
toloba Creative Commons License 2006.11.19 0 0 43
Jobbról a kutya sem fogja elismerni...pedig igazad van...
Előzmény: alto (41)
toloba Creative Commons License 2006.11.19 0 0 42
Tuggya a rossebb....
Előzmény: Törölt nick (36)
alto Creative Commons License 2006.11.19 0 0 41

Érdekes fogalom ez az "öszödölés".

 

Nézzük csak, mit is jelent?

 

Azt jelenti, hogy többé nem akarunk hazudni, megmondjuk az igazat és nekiesünk a reformoknak, még akkor is, ha a népszerűségünk emiatt súlyos csorbát szenved.

 

Nos, Szabadházi barátom, mikor tett Orbán bármi olyat, amiről tudta előre, hogy a népszerűsége csökkenni fog?

 

Soha. MINDIG alárendelte az ország érdekeit ennek.

 

Balkáni lótolvaj, ahogy DJ írta róla.

Előzmény: Törölt nick (20)
méregkeverő Creative Commons License 2006.11.19 0 0 40
Valóban nem szalagon dolgozok, és valóban nem minimálbérért...
Előzmény: Törölt nick (17)
alto Creative Commons License 2006.11.19 0 0 39

Ha eltűnne a balfenéken és visszamenne Alcsútra magánvállalkozónak, az több szempontból is hasznára válna az országnak.

 

Nőnének az adóbevételek és megszabadulnánk egy antidemokrata, egyeduralomra törő balkáni politikustól.

Előzmény: Goldnadi (28)
ooloo Creative Commons License 2006.11.19 0 0 38
Bush elvtárs jó elvtárs. A helyén hagyják... :DDD
Előzmény: Törölt nick (37)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.19 0 0 37

Fordítva igen akkor mszp-szdsz eltávolítja Busht?

:))

Előzmény: ooloo (10)
toloba Creative Commons License 2006.11.19 0 0 34

A Strabag már megkezdte...zsebében a Magyar Nemzet és a HírTv (is)...
Zabosló Creative Commons License 2006.11.19 0 0 33
Szerintem, először az szdsznek kéne eltakarodni, nagy szarkeverők.
Előzmény: Törölt nick (31)
ooloo Creative Commons License 2006.11.19 0 0 32

Patthelyzetről szó sincsen. A kormány biztos parlamenti háttérrel működik, akadályoztatva csak a kétharmados törvények megváltoztatásában van. Nála a pénzesláda kulcsa és ő fog diszponálni az EU-s pénzek felett is. 0rbánékkel pedig egyikük sem akar mindenáron puszilkodni...

A multik Viktorékat fogják megtörni, de ez már egy másik történet lesz.

Előzmény: e_p_e_r_f_a_g_y_i (30)
e_p_e_r_f_a_g_y_i Creative Commons License 2006.11.19 0 0 30
Akkor ugye ez patthelyzet.
Mert ugye az ellenzéknek kurcsány nem elfogadható. Vele én sem ülnék egy asztalhoz. Kezet sem fognék vele egyetlen ellenzéki képviselő helyében sem.

Viszont a multik a megegyezést szorgalmazzák. Gondolom, nem úgy gondolták, hogy majd 4 év múlva...
Előzmény: ooloo (27)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.19 0 0 29

Nincs olyan ember az MSZP-n belül, akivel csórbán* beszélgetne, egyezkedne.

 

Nem ismerek ilyet, nem is volt soha megnevezve bárki a kormányoldalról, akivel a Fidesz leülne tárgyalni. Már Medgyessy is folyamatosan kereste a megbeszélést az ellenzékkel, mégis csak ügynököztek állandóan. Bárki jön Gyurcsány után, nála is találni fog az ellenzék hibát, majd jön a szokásos koreográfia.

 

Naivitás azt képzelni, hogy valakivel egyezkedne a Fidesz, csak az lenne a jó jelölt, akit ők javasolnának az MSZP élére.

 

*nem szoktam Orbánra ilyen nevet illeszteni, annyira buzgón kurcsányozol, hogy gondolom nem bánod...

Előzmény: e_p_e_r_f_a_g_y_i (25)
Goldnadi Creative Commons License 2006.11.19 0 0 28
Szerintem meg minden vitánk megszűnne,ha Ocsmányi Wekker Vikkancs visszatakarodna alcsúti kis falujába,azz övéi közé.
Előzmény: e_p_e_r_f_a_g_y_i (25)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!