Ó, vaze, esetleg annak nézzél már utána, hogy hol vannak a TELJES fizetésükkel bejelentve, FEHÉREN foglalkoztatva az alkalmazottak, és milyen cégeknél megy a szürke, vagy a teljesen fekete foglalkoztatás. Meg hogy a működőtőke milyen cégek révén jön az országba.
Mimcsen annál nagyobb tolvajbanda, és gusztustalanabb pénzmosoda, mint a magyar is és középvállakozások serege. Sok közülük azért kénytelen kvázi tisztességesen működni, mert multinak szállít be, és azok megkövetelik a tisztességes működést.
Egy demokrácia attól még életképes lehet, hogy a szélhámosokat a kormány helyett a börtönben gyűjtögeti. Sőt, csak akkor életképes...
A multik csak egyet akarnak: nyugodt, kiszámítható üzletmenetet. A mindenkori helytartó feladata ezt biztosítani. Demokráciában is, diktatúrában is... még itt is!
Egy nagy frászt! Te is állsz még bíróság elé, Kóka!
Izzad a tenyered egy kis akasztgatós diktatúráért, ugye? Csak egy kicsit, mert a szent cél szentesíti az eszközt, de megígéred nekünk, hogy utána talpig demokrata leszel.
Egy frászt leszel te demokrata. Most sem vagy, ahogy a vekkeres főnököd is csak addig az, amíg érdekében áll. Most nem áll, tehát a szélsőjobbot faltörő kosként használva meg akarta puccsolni a köztársaságot.
Csak hát nem jött össze neki, de tudjuk, hogy nem adta föl és fog még itt szart keverni becsülettel.
Na, ezért lenne jó az országnak, ha eltakarodna végre a közéletből.
Ez egy divatos kis panel a Magyar Nemzet és a hülye Bayer által szajkózva. Bizonyíték nélkül semmit sem ér.
S ha bebizonyítod, nyugodtan becsukathatod őket, senki sem fog egy tolvajért könnyeket hullatni. Természetesen ez vonatkozik a jobboldal tolvajaira is, elvégre a nagyobb lopás nem teszi legálissá a kisebbet és fordítva.
Nincs más akibe kapaszkodjanak, az egyetlen élő ember a jobboldalra küldött komcsik közül Orbán, aki össze tudja fogni őket...eccer rájönnek majd a saját kárukon...oszt jónapot...
Azt jelenti, hogy többé nem akarunk hazudni, megmondjuk az igazat és nekiesünk a reformoknak, még akkor is, ha a népszerűségünk emiatt súlyos csorbát szenved.
Nos, Szabadházi barátom, mikor tett Orbán bármi olyat, amiről tudta előre, hogy a népszerűsége csökkenni fog?
Soha. MINDIG alárendelte az ország érdekeit ennek.
Patthelyzetről szó sincsen. A kormány biztos parlamenti háttérrel működik, akadályoztatva csak a kétharmados törvények megváltoztatásában van. Nála a pénzesláda kulcsa és ő fog diszponálni az EU-s pénzek felett is. 0rbánékkel pedig egyikük sem akar mindenáron puszilkodni...
A multik Viktorékat fogják megtörni, de ez már egy másik történet lesz.
Akkor ugye ez patthelyzet. Mert ugye az ellenzéknek kurcsány nem elfogadható. Vele én sem ülnék egy asztalhoz. Kezet sem fognék vele egyetlen ellenzéki képviselő helyében sem.
Viszont a multik a megegyezést szorgalmazzák. Gondolom, nem úgy gondolták, hogy majd 4 év múlva...
Nincs olyan ember az MSZP-n belül, akivel csórbán* beszélgetne, egyezkedne.
Nem ismerek ilyet, nem is volt soha megnevezve bárki a kormányoldalról, akivel a Fidesz leülne tárgyalni. Már Medgyessy is folyamatosan kereste a megbeszélést az ellenzékkel, mégis csak ügynököztek állandóan. Bárki jön Gyurcsány után, nála is találni fog az ellenzék hibát, majd jön a szokásos koreográfia.
Naivitás azt képzelni, hogy valakivel egyezkedne a Fidesz, csak az lenne a jó jelölt, akit ők javasolnának az MSZP élére.
*nem szoktam Orbánra ilyen nevet illeszteni, annyira buzgón kurcsányozol, hogy gondolom nem bánod...