Keresés

Részletes keresés

drakulady Creative Commons License 2006.11.15 0 0 0
0 ötlet jelenleg
Dundy Creative Commons License 2006.11.15 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Sony Ericcson T630-asom van, s nagy hibája, hogy a SIM kártya kivételekor az összes telefonon tárolt SMS törlődik. FloatMobileAgent-öt használok az SMSek lementésére, de az FMA-vel nem tudom visszatölteni a telefonra a korábban már a sz.gépre lementett SMSeket.

Van vmi megoldás arra, hogy lementsem a T630-ról az SMSeket a számítógépre, majd SIM kártya csere után (amikor törlődik a telefonból) a sz.gépről vissza tudjam másolni az elmentett SMSeket?

Minden ötletet szívesen fogadok!

Előre is köszi az ötleteket!

Dundy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!