Keresés

Részletes keresés

1047 001-1 Creative Commons License 2006.11.15 0 0 1
Mint te.
Előzmény: drakulady (0)
drakulady Creative Commons License 2006.11.15 0 0 0
Egyelőre 0
Dundy Creative Commons License 2006.11.15 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Fifa 2007-et szeretnék multiplayer üzemmódban játszani.

Amíg egy hálózaton belül vagyunk (értsd pl: ugyanazon a routerhez csatlakozó gépekkel próbálkozunk) akkor minden megy.

Amit nem tudtunk megoldani az az, hogy a két gép a város két pontján van.

A readmeben megadott portokat érzésem szerint jól beállítottam a routeremen, de sehogy nem akarja látni egymást a két gép.

Hallottam olyanról, hogy egy proggival vmi virtuális hálózatot kell/lehet létrehozni és akkor a két távoli gép úgy látja egymást, mintha LANon lennének. Erről tudtok valamit?

Minden infót, ötletet, kérdést hálásan köszönök!

Dundy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!