Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.11.17 0 0 101
Persze...ha egyszer szereti. Mondjuk néha fordítva sül el, pl. tegnap este...De ha azt is szereti, hát engem lekötelezhet.
Előzmény: aliszultan (100)
aliszultan Creative Commons License 2006.11.17 0 0 100
Wau!
Kikötözve megdugtad?
Előzmény: Törölt nick (65)
mennyi?husz! Creative Commons License 2006.11.16 0 0 99
ahh, katasztrofa a dolog! d ezt tudtam, hogy en fogom megszivni. kaosz van nala a kobon. ossze nem tudnam foglalni, h mi van mert en se latom at tisztan. nemertem, nemeretem. de banom, hogy belementem es egyaltalan megismertem. bar tanulok belole, tanultam belole...
Előzmény: lilywhite (98)


lilywhite Creative Commons License 2006.11.15 0 0 98
Persze, megértem.
De ha ilyenje van, azért nem egy hét után kéne közölni, úgy érzem, főleg, ha többször jelentkeztél nála. Legalábbis szerintem az a fair ha megmondja egy hete, hogy ne haragudj, most magányra vágyom, ennyi...

De remélem rendeződik a dolog. ;-)
Előzmény: mennyi?husz! (96)
kopasz01 Creative Commons License 2006.11.15 0 0 97
én a lábaktól imádom a harisnyás lábakat először azt nézem meg
van e rajta harisnya és gerjedek ha rá gondolk hogy a lábával izgatja a fütyimet
mennyi?husz! Creative Commons License 2006.11.14 0 0 96

Hat ez az. En is ezt modnom.

Ma kaptam a valaszt: egy 7ig el akartam tunni...

 

De ezt miert nem lehetett volna meguzenni mar a mult7en nem ertem? Vmi nyomja , depis hangulata volt, nem akart senkivel se talalkozni , rendet kellet rakni magakorul es ennyi, vagy barmi. Ezt en abszolut megertem, nincs ebben semmi.

 

Nem egyszeru a dolog na.

Előzmény: lilywhite (95)
lilywhite Creative Commons License 2006.11.14 0 0 95
Jó, az ilyen nőt én nem értem.
Ha először találkoztatok, és beszéltetek, de úgy érzi, hogy megváltozott benne valami, akkor azt miért nem tudja megbeszélni veled?
Nyilván nem tettél olyat amivel ezt kiérdemelnéd. Legalább egy magyarézattal tartoik neked, hogy ne haragudj, időre van szükségem, hagyj magamra egy ideig, majd jelentkezem. Vagy valami hasonló.
De az ilyet sosem értettem meg, hogy miért nem tudja megmondani, ha valami böködi, ill. miért kell meneküli előled/ a problééma elől. Ettől jobb lesz neki hogy ezt csinálja?
Bizonyosan nem.
A helyedben ha nem válaszol se sms-re, se nem veszi fel a telefont, elmennék oda ahol lakik, és addig állnék az ajtó előtt amíg ki nem nyitja és még nem mondja hogy miért viselkedik így.
Ha ez sem válik be, akkor arrivederci bella...
Előzmény: mennyi?husz! (94)
mennyi?husz! Creative Commons License 2006.11.14 0 0 94

Nem valtoztt meg ugyolyan mint mikor eloszor beszeltunk. Reszben...mert azt ereztem a hangjan miota utoljara beszelunk, hogy vmi nem stimmel. Ez majd masfel 7e volt. Azota kerestem nem 1x de nem tudom elerni nem vszi fel es sms-re jon valasz. De beszeltem egy baratjaval es o is azt mondta hogy egesz (mult)7en nem tudta lerni szoval ez csak nekem szol hanem vmi van de hogy mi nem tudom es idegesit.

Most mit tudok csinalni? Bealitok varatlanul es"ratorom" az ajtot?

Szoval ez a nem veszem fel dolog nem csak nekem szolt de volt egy sms amit nem kellet volna elkuldeni de igegesitett hogy elerhettlen amikor 3x hivtam egy nap es semmi...msot meg azon agyalok hogy most mar amiatt a sms miatt nem veszi fel.

Hatalmas egy kerdojel lett a szamomra es totalisan elbizonytalanitott. Ami ugyan csak idegesit, hogy ilyen vagyok. Egy szo mint szaz megbabonazott.

Veszedelmesek az ilyen nok es ezert irtam, hogy banatomra mert belezugtam.

Sorry az offert.

Előzmény: lilywhite (93)
lilywhite Creative Commons License 2006.11.14 0 0 93
Egyszerűen megváltozott az idők folyamán, más lett, vagy pedig megismerted, és kiderült, hogy mégsem úgy gondolkodik, mint ahogyan hitted?
Előzmény: mennyi?husz! (91)
lilywhite Creative Commons License 2006.11.14 0 0 92
Ah, bocs, valóban elírtam, túlsáogsan rohantam két óra között.
Úgy értettem, sajnálom, ha a te életed nem álmokból áll.
Ezt ne értsd félre, azért írtam, mert nem hitted el, hogy amit James Joyce írt, nemcsak egy álom, hanem valami olyasmi is, ami valóra válhat.
És valóra vált az, amiről végig álmodozott. Ennyi :)
Előzmény: Törölt nick (81)
mennyi?husz! Creative Commons License 2006.11.14 0 0 91

Hat nagyon ugy fest, hogy nem sikerul megszerezni igy van!

 

"az ilyenekkel az a jó, hogy a dolog egyértelmű ,magától értetődő, és spontán. Nem kell küzdeni, kapálózni érte, nem azért mert kurva, hanem azért, mert nincs szükség játszmázásra"

 

Na ez az, hogy igy indult a dolog, pont szorol szora ahogy irod de vhol vmi elromlott es lovesem nincs, hogy hol es mikor es miert. Ez az ami a legjobban idegesit...

Előzmény: Törölt nick (75)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.14 0 0 90
Ezt a hozzászólást sem értem, hogyan passzol Lilywhite kommentjéhez. Lehet, hogy csak én vagyok fáradt... :)
Előzmény: Törölt nick (78)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.14 0 0 89

Nem nagyon értem, miről beszélsz, bevallom.

Nem mai nyeretlen kétéves tacskó vagyok, ha erre gondoltál volna. Van összehasonlítási alapom, és túlzottan kritikus is vagyok ahhoz, hogy belevetítgetések banánhéján csússzak el. Ha megtaláltam, hát megtaláltam. Elég ha én tudom, hogy így van, most minek bizonygassam olyannak, aki még meg sem találta?

Előzmény: Törölt nick (76)
szirl v2.0 Creative Commons License 2006.11.14 0 0 88
Sikerélménytől.
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.14 0 0 87

Ez mondjuk eléggé beindító:

 

Mákdaráló (()) Creative Commons License 2006.11.14 0 0 86
:)) Érdekes... Magamból indultam ki.
Előzmény: Törölt nick (85)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.14 0 0 85

De, unja. Ő maga mondja. Egyszer felveszi (most nem a hétköznapiakról beszélek, hanem az "éjszakai" meglepetésekről), aztán ő nem akarja többet. Én igen :)

És az ékszerekkel is ez a helyzet. Szerencsére a bilincseket nem unja.

Előzmény: Mákdaráló (()) (84)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2006.11.14 0 0 84
Nem valószínű, hogy a barátnőd vagyok... :)) Már csak azért sem, mert nincs olyan hosszú hajam, hogy hullámozzon ;)

A fehérneműt meg sztem nem unja meg, hanem bővíti a kollekciót... ;)
Előzmény: Törölt nick (83)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.14 0 0 83

Barátnőmmel nem tudom elhitetni, hogy nem kell minden egyes alkalomra venni egy új garnitúra bugyit vagy ékszert, vagy csizmát. Én nem tudom olyan hamar megunni, mint ő :)

Úgyhogy nálam is kb. ugyanez a helyzet. És az sms-ek is :)   Hééé...nem vagy te véletlenül a bnőm? :)

Amire még felpezsdülök, az amikor hazajön fittneszből, leszorított mellekkel, és nekiáll vetkőzni...a haja behullámosodik a strapától, kipirosodik, és veszi le azt a sok feszes cuccot...GGGRRRR.... :))

Az is izgat, ha telefonál. Ilyenkor ha meztelen, mindig odaügyeskedem magam, és nyalni kezdem...szegényke próbál értelmesen, nyugodtan beszélni a telefonba, de én meg csak adok neki, egyre rafináltabban...ÉLVEZEM :P

Előzmény: Mákdaráló (()) (82)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2006.11.14 0 0 82
Változó :)

Barátomnak elég ha meglát fehérneműben, tök mindegy, hogy azt a kollekciót már látta rajtam kismilliószor, akkor is beindul, vagy ha csak küldök neki egy olyan sms-t amiben csak annyit írok, hogy "Szeretném, ha ma délután jó alaposan megdugnál". Neki ennyi elég.

Viszont volt egy srác akivel ilyen témáról beszélgettem, és mondta, hogy ez neki kevés, kell előjáték, ami hosszú legyen, és izgató. És ő nem tud diszkóban vagy mosdóban szexelni egy csajjal se, mert előjáték nélkül nem áll fel neki annyira, hogy menjen...
fan_törp Creative Commons License 2006.11.14 0 0 80
Így van! :) Engem általában be sem kell indítani... a páromat viszont igen! :)))
Előzmény: pulykika (79)
pulykika Creative Commons License 2006.11.14 0 0 79

Attól indul be ha beindítják :P

 

Amúgy ne vegyük őket egy kalap alá, mégha olyan 'jó' dolog is az általánosítás...ami az egyiknél bejön, az a másiknál nem biztos. Szerepet ne játszunk...

Törölt nick Creative Commons License 2006.11.14 0 0 78

Van ugye, aki csak ÁLMODOZIK. (Tudja, kinek írtam ezt, bizony, kislány. Pedig nem kell félned, amit kikerülsz, az attól még ott van :)

 

Idevágó idézet a topicnyitónak:

 

Némely férfi rendkívül passzív, fantáziátlan vagy gát­lásos. Különös, de
ilyenkor a nők nem válnak ennek arányában agresszívvé. Titkon talán
sóvárognak: jó volna ezt vagy azt csinálni, és elszomorítja őket, hogy nem
lehet, de szólni többnyire nem mernek. Ezért a nő csak jó szerető mellett
lesz jó szerető; sőt, unalmas fér­fi mellett sértve érzi magát, nemcsak az
unalmas együtt­lét miatt, hanem mert tudja: ő maga is unalmasnak mi­nősült.

Előzmény: lilywhite (77)
lilywhite Creative Commons License 2006.11.14 0 0 77
Nem, az álomnak nincs vége, életünk végéig tart. Sajnálo, ha a te életed csak álmokból áll... :)
Előzmény: Törölt nick (76)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.14 0 0 75

Na de miért bánatodra, megkérdezhetem?

Nem sikerült megszerezni azt a tüneményt? :(

Ne add fel, jön másik tünemény... az ilyenekkel az a jó, hogy a dolog egyértelmű ,magától értetődő, és spontán. Nem kell küzdeni, kapálózni érte, nem azért mert kurva, hanem azért, mert nincs szükség játszmázásra.

 

Csak kevés az ilyen. Aki még nem növesztett páncélt, gyermeki lelke van, és közel enged magához... :)

 

Előzmény: mennyi?husz! (48)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.14 0 0 74

Van bizony. 10 év, és nyolc kapcsolat kellett hozzá, de megtaláltam. Most is Vele vagyok... :)

Előzmény: LUCzI FERencz (41)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.14 0 0 73

Hááá....ez jó, és akkor hol marad a meglepetés? Nem közös munkára akarom meginvitálni, és ő sem annak örülne, hanem szépen kidolgozott, válogatott, kész képeknek :)))

Gondold végig.

 

(csináltunk már képeket egymásról, de az valahogy vagy ellaposodott egy idő után, mert elmaradt a meglepetés, vagy szexbe torkollt... :)

Előzmény: vw_akos (72)
vw_akos Creative Commons License 2006.11.14 0 0 72
Ott a barátnőd. Ő miért nem tudja megnyomni a gombot, ha annyira szeretne ilyen képeket rólad? Digitális gépen akárhányszor próbálkozhat.
Előzmény: Törölt nick (71)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.14 0 0 71
Van gépem. Másnak is van. Ahhoz, hogy az én elképzeléseim, vagy az övé szerint lefényképezzen engem, ARRA BÁTORSÁGA nincs a csajoknak.
Előzmény: vw_akos (70)
vw_akos Creative Commons License 2006.11.14 0 0 70

erre meg énnem találok partnert

 

Jaj neeeee. Még elhiszem. Fényképezője mindenkinek van.

Előzmény: Törölt nick (69)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!