Keresés

Részletes keresés

_fawlty_ Creative Commons License 2006.12.26 0 0 11
Miazhogy? Nagyonis!
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.26 0 0 9

fossá adóztam magamat

 

az apeh kiemelt ügyfél ajándékot küldhetett volna idén karácsonykor, de nyomorult bunkó, nem tette

Előzmény: kokinkínai (8)
kokinkínai Creative Commons License 2006.12.26 0 0 8
Csak ha az APEH-nek is van nick-je ezen a fórumon.
Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.26 0 0 7

én vagyongyarapodok, igaz, mostanában lassabban

 

baj?

Előzmény: kokinkínai (-)
JEFFREY Creative Commons License 2006.12.22 0 0 6
A vagyonosodás egy relativ valami.Nem számitom vagyonosnak azt, aki normális lakásban lakik és a lakása háza értéke a renszerváltoztatákor bekövetkezett értékváltozásokból adodik.Pl saját:1986-ban a Rózsadombon vettem (szabadalmi pénzemből) egy Luxus akkor az elsőnek épített Lakóparki Öröklakást (72 négyzetméter) meg hozzátartozó garázsal.600.000 ezer Forintért.1990-ben eladtam 5 millió forintért és kertes házat vetem a II/ A kerületbe, azt szépen csinosítgattuk, de a sors úgy hozta, hogy túl nagynak találtuk , s nem tudtuk kíhasználni, keveset tartozkodtunk benne, mert más országban tartozkodtunk rövidebb-hosszabb ídeig.Így eladtuk 60 millió forintért 2000.-ben és vettünt a XII-ben egy társasházi villalakást kertrésszel, garázsal, ami azóta is a tulajdonunk.A vételi ára, s jelenlegi"eszmei értéke" már duplájára nőtt.Nem gondolom, hogy egy nyerészkedő, gazdag alatomos modon meggazdagodó, embertársaim kárára nyerészkedő lennék.Nagyon sokan vannak így, egy lakás értéke anélkül is változhat, hogy egy fillért ráköltene valaki, s nem is nagyon számit, mert addig mig benne lakik az ember nem számolja, hogy mit ér, csak akkor, mikor értékesíti.Továbbá közlöm, hogy 70-es években a Siklósí szölőhegyen 1 azaz egyforontos négyzetméter áron 16 ezer négyzetméter területet vettünk, gondolom  mi már földbirtokosok vagyunk, valamint 79-ben parceláztak a Balaton déli és északi partján a települések, ekkor vásároltunk egy 200 négyszögeles telket, és egy nyaralot építettünk(kb öt éven át apránkétnt) most adtuk el 24 millíóért, mert baranyában örököltünk egy házat, így megterhelő lett volna.A pénzt a gyerekeknek adtuk, mert szeretnének építkezni.Gondolom nagyon sokan vannak így, de nem jelenti azt, hogy hasonló vagyoni háttérrel nincsenek nehézségei a hétköznapokba, a megélhetéssel.A kettő nem zárja kí egymést.Orbánéknak nem a szűlővárosa mellett, hanem a SZŰLŐFALUJÁBAN van rét-legelő és egy vájogház, amit tavaly fejeztek be.A falú neve FELCSUT:Lehet tovább csámcsogni.A Tokaji szölő terűlet 6,5 Hektár, ami úgy gondolom kevesebb, mint az enyém, az Anikó asszony nagyija, aki ott él a mai napig  kárpotlásból kapott vissza szölőt és az Anikó asszony még vett hozzá.A helység Sárazsadány.Undorodom azoktól az emberektől, akik mindig másokon köszörülik a nyelvüket.Gusztustalan víselkedés.
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2006.12.22 0 0 5
Mit szeretnel tudni?

Szerintem az APEH rendorseget Juszt is be kell vetni, akar megtorlas gyanant is hisz tudjuk nyilvanvalo torvenytelenseg tortent es ilyen embereknek nincs helye...

kesz.

Előzmény: kokinkínai (3)
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2006.12.22 0 0 4
O nem gyarapodik! Ne hozzuk hirbe szegenyt!

Orban csak evi ketmilliot tud 1986 ota sajat bevallasa szerint megtakaritani. Nyolcvanhat ota! Hat az semmi, minden atlag magyar 5 gyerekkel lazan megteszi iden is, nem hogy 1986-tol mondjuk 1998-ig tette!

Orban nem gyarapodik, o csak 111x haszonnal adja el lakasat. De ez nem spekulacio (azokat mindoannyian eliteljuk)

Orban nem gyarapodik, minden tobbgyermekes magyar csaladnak szoloje van tokajon, es foldbirtokai szulovarosa mellett.

Szoval kerem, ne hozzak itt hirbe ot! :-)




Előzmény: Törölt nick (0)
kokinkínai Creative Commons License 2006.12.22 0 0 3
Csak szerényen jegyezném meg, hogy volt egy kérdésem, ám semmi érdemleges választ nem kaptam.
BIO vagy B10 Creative Commons License 2006.11.14 0 0 2
Ki vagyongyarapodik? Hát Te, egynyári. A nickjeid szaporodnak, mint parlagfű a csendes nyári éjen!
Előzmény: kokinkínai (-)
kokinkínai Creative Commons License 2006.11.14 0 0 topiknyitó
Olvasom, hogy megemelték az APEH büdzséjét és kontingensét is 500 fővel, hogy a kirívó vagyongyarapodásokat vizsgálják. A Gyurcsány-csomagtól ki vagyongyarapodik Magyarhonban?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!