Keresés

Részletes keresés

Jozso50 Creative Commons License 2021.05.23 0 0 706

Sziasztok! 

Segítséget kérnék!

Svédországból kaptunk ajándékba egy Wii-t pár darab gyári játékkal.

Tíz és hét éves fiam játszanak a gépen.

Szeretnének több játékot, valamint a gyári lemezek egy részét már nem olvassa be a wii.

Tudom hogy lehet letölteni játékot valahonnan, és pendrive-on lehet futtatni, de nem tudom

hogyan lehet ezt megoldani!

Tudnátok segíteni? :)

xl22 Creative Commons License 2021.05.13 0 0 705

sziasztok kezdö vagyok segit setek légyszi mért van az feltetem a usb  loadert a  wi re adig oké is volt de utána pc amikor meg nyitom a WiiBackupManager_Win64  és rá megyek  a files add ra és a iso fáljt meg akarnám nyitni akor nem nyitja meg hanem csak ez a kép  van utána

http://kepkezelo.com/images/alp1jg6thxf4xh9cs2kh.jpg

http://kepkezelo.com/images/n3uyvnrcc5efn0t46p2v.jpg

mért van ez szerintetek?

dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2021.02.12 0 0 704

Tehát semmire nem reagál a kontroller? Vagy csak nem csatlakozik?

Előzmény: Hasareng (701)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2021.02.12 0 0 703

Amikor csak hang van, előfordulhat, hogy a tv-be nincs megfelelően bedugva a kábel. Nem vicc, velem már többször előfordult. Kilazult a tv-ből a hdmi, elment a kép.

Előzmény: ashail (700)
Tulika97 Creative Commons License 2021.02.05 0 0 702

Sziasztok! 

Segítséget szeretnék kérni, adott egy Fehér Wii Softmodra szeretném alakítani, Veresegyház és Körzetében keresek olyan szakit aki megtudná nekem csinálni! Emailen szeretnék egyeztetni!
Email: tulika97@freemail.hu

Köszönöm szépen előre is!

Hasareng Creative Commons License 2021.01.25 0 0 701

Sziasztok,

Vettem egy Wii készüléket rengeteg kiegészítővel. 2db kontrollerel amiből az egyik szépen kéken világít és látja a gép, de a másiknál semmi reakció. Cseréltünk elemet, hátulján a piros gombot nyomva tartottuk, de semmi. Van valami tanács hogy mi baja lehet?

ashail Creative Commons License 2020.12.31 0 0 700

Sziasztok! Hátha tud vki válaszolni. Új tv-men nincs rca csatlakozó csak Hdmi. Vettem a nintendo Wii-hez egy hdmi átalakítót.

Az a gond, hogy nincs kép, csak hang.

Mi lehet a baj?

köszi

tomee81 Creative Commons License 2020.12.25 0 0 699

Rájöttem a hibára, úgyhogy már nem kell segítség :)

Leírom, hátha másnak is lesz ilyen problémája: Szóval a hiba az volt, hogy az usb loader kiírta, hogy "waiting for hdd", illetve, hogy nem ismeri fel az usb eszközt. Tualjdonképp azzal a hdd-vel volt baja, mert mikor kicseréltem egy másikra, akkor tökéletesen működött...Olvastam több fórumon, hogy bizonyos márkákat nem szeret a wii. Az érdekessége, hogy ezzel a bizonyos rossz hdd-vel használtam a wii-t és rendesen működött. Egyszer csak kiírta a hibát...passz, nem tudom mi lett vele.

tomee81 Creative Commons License 2020.12.24 0 0 698

Sziasztok!

USB loader-rel és HDD betöltéssel kapcsolatban tudna valaki segíteni?

Minden működött rendesen, majd egyik nap kiírta, hogy "waiting for hdd" és ennyi. Nem töltötte be...

szabot2@hotmail.com

Köszönöm!

No2168 Creative Commons License 2020.11.25 0 0 697

Hello. Keresek olyan személyt aki nintendo wii mini-t softmodolna, persze nem ingyen. 

no223175@citromail.hu címre várom a jelentkezéseket 

Köszönöm.

Cyroo Creative Commons License 2020.11.07 0 1 696

Kedves Nallebjörn,

WBFS rendszerre kell formázni.

Itt van egy leírás:

Hogyan formázzuk a WBFS

Innen lehet letölteni a szükséges programot (Wii Backup Manager). Nem csak a formázáshoz szükséges, de ezzel lehet felmásolni a programokat külső eszközre (pendrive, HDD)

Wii Backup Manager letöltés

Youtube-on sok videó van a használatról.

Előzmény: Nallebjörn (695)
Nallebjörn Creative Commons License 2020.11.07 0 0 695

sziasztok! 

szertenék egy kis segitséget kérni! 

mire kell / érdemes formázni a külsö winyot, hogy a sima WII felsimerje és tudja lejászatni a winyo / pendrive-röl a játékokat? 

Búzavirág80 Creative Commons License 2020.05.07 0 0 694

Koszi szepen!

Elvittem, megneztek, a tolto hibas volt. A gepet is tonkretette. :(((

Előzmény: dr. Lópici Gáspár (693)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2020.05.03 0 0 693

Szerintem telefonálj oda előtte a szervizbe, és kérdezd meg, de tuti segítenek.

Drukkolunk :)

Előzmény: Búzavirág80 (692)
Búzavirág80 Creative Commons License 2020.05.03 0 0 692

Szia!

Koszonom szepen a valaszt! 

Sajnos nem ismerek senkit, akinek lenne Wii U-ja. :(

Arra gondoltam, esetleg konzol szerviz boltban meg tudnak nezni. Szerinted?

Előzmény: dr. Lópici Gáspár (691)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2020.05.02 0 0 691

Hát, én sem találtam más adatot, működnie kéne. Ha esetleg van a közeledben másik gép, próbáld meg rádugni arra is, akkor okosabbak leszünk.

Előzmény: Búzavirág80 (690)
Búzavirág80 Creative Commons License 2020.05.02 0 0 690

Sziasztok!

Szeretnem a segitsegeteket kerni.
Az Angliaban vasarolt WII-U-mnak nem talaltam az adapteret, ezert rendeltem itthon egy utangyartottat. Tegnap meg is jott, de nem kapcsol be a gepem. Ha bedugom a konnektorba, halk zizego hangot ad ki.

Szerintetek hibas az adapter, vagy lehet olyan hogy nem kompatibilis?

Az adapterre ez van irva:
Input 100-240 V
50/60Hz
Output: DC 15 V - 5A
Model: SND-318

A gepemre: Wii U model: WUP-101(03)
Rating 15V-5A
USE WUP 002 adapter only

Elore is koszonom a segitseget!

dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2020.04.23 0 0 689

Sajnos nincs tippem erre sem :(

Előzmény: mate0323 (687)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2020.04.23 0 0 688

Sajnos nincs tippem :(

Előzmény: Péter Schubert (686)
mate0323 Creative Commons License 2020.04.17 0 0 687

Sziasztok!

Új wii használó vagyok. Tegnap előtt vettem egy konzolt tartozékokkal. Sikerült csatlakoztatni a tv-hez az rca kábellel (piros, sárga, fehér ), mivel nincs scart csatlakozó a tv-n. 

Bekapcsolt a keszülék, de a kép fekete-fehér, és enyhén vibrál is. Megmozgattam minden kábelt, csatlakozót, nem volt kimozdulva egyik sem. Minden működik rajta, külső winyóról is indulnak a játékok, működik a hozza kapott tartozékok is. Azért így is kipróbáltam pár játékot. Működnek. Este kikapcsoltam (nem húztam ki a konektorból).  Másnap reggel ujra bekapcsoltam, és akkor színes volt a kép. Pedig semmihez nem nyúltam, csak bekapcsoltam. Napközben játszottam rajta, többször ki- és bekapcsoltam, működött jól. Időközben vettem hozza egy av2 hdmi konvertert, hogy kicsit élesebb legyen a kép. Este kaptam meg, összedugtam vele a kábelt, és onnantól ismét fekete-fehér a kép, és vibrál kicsit. A játékok mennek rajta ugyanúgy, mikor a remote-t használom akkor halványan színes csíkok felvillanak vibrálva.

Segítsetek, mi lehet a baj?

Előre is köszi minden választ és ötletet.

Péter Schubert Creative Commons License 2020.03.31 0 0 686

Sziasztok!
Chipelt wii, wiibackupmanagerrel formaztam, usb-re felraktam a letöltött játékokat is a programmal.
Menüből indítva USB loader gx elindul, látja a játékokat, viszont eltűnik a cursor, controller semmire nem reagál, csak kikapcsolni tudom.
Valakinek ötlet mi lehet a gond?

Cyroo Creative Commons License 2019.12.06 0 0 685

Kedves Chani2!

A színes készülékek között használatra nincs különbség. A hardverben lehet hogy van egy kis eltérés, de sebességre használtra nincs eltérés. (A Wii Minit nem próbáltam)

A vásárlásnál, én szép állapotban lévőt keresnék és amiben biztosan működik a CD meghajtó. Sajnos így is megtörténhet hogy néhány héten belül tönkremegy benne valami.

Ezek az készülékek általában már 8-10 évesek. 

A SoftMod egy olyan szoftveres módosítás a gépen (Egy SD kártya is szükséges hozzá), ami segítségével másolt (feltört) játékokat is tudunk futtatni egy pendrive vagy egy külső HDD segítségével. Bármikor törölhető a módosítás.

A Wii-n alapból nincs HDMI kimenet. AV csatlakozója van amit SCART-ra lehet alakítani. Lehet még hozzá külön Composite kábelt.

HDMIre is van megoldás. "Nintendo Wii HDMI Adapter" a neve. 3000-5000 forint között lehet kapni. Így viszont nem lesz hangja, hacsak a monitorban nincs hangszóró.

Előzmény: Chani2 (684)
Chani2 Creative Commons License 2019.12.06 0 0 684

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni, hogy milyen Nintendo Wii készüléket vegyek a gyerekeimnek!

Hárman vannak (5, 6 és 9 évesek), ezért legalább 2-3 kontrollerrel szeretnék vásárolni egy használt gépet, és a kedvenc játékuk a Super Mario.

Az a kérdésem, hogy mire figyeljek vásárlásnál, melyik verziót ajánljátok, mire érdemes figyelni a géppel és a kiegészítőkkel kapcsolatban?

Nézegettem a neten, hogy milyen vannak, és kicsit elvesztem, mert eléggé sokféle van (Van fekér, fekete és piros színben, gondolom a belseje is más., Mi az a soft mód?, stb.). Annyi, hogy tévénk nincs, csak monitorunk, de abból van, aminek HDMI-s a csatlakozója.

Előre is köszönöm a válaszokat!

supermario4ever Creative Commons License 2019.05.30 0 0 683

Kulcsszó: Csak eredetit! Ez a Nintendóra különösen igaz.

Előzmény: caputo1988 (682)
caputo1988 Creative Commons License 2019.01.18 0 0 682

Sziasztok.

Érdekelne hogy tapasztalt e már valaki hasonlót mint én.

Nemrég újra tulajdonosa lettem egy wii-nek.

Mivel nem volt hozzá Nunchuck csak Wii mote így Nunchuckot rendeltem Kínából.

Meg is jött de sajnos gyakorlatilag használhatatlan.

Játék közben random időközönként lefagy a Nunchuck ezzel a Wii mote-ot is lefagyasztja.

A legtöbbször az segít ha széthúzom és újra összedugom.

Elvileg kicsit lötyög a Nunchuck csatlakozója amikor be van tolva de ilyen szinten fagynia szétkapcsolnia nem kellene.

Más is tapasztalt már hasonló problémát.

Van rá megoldás?

supermario4ever Creative Commons License 2018.01.26 0 0 681

Az a baj, hogy konzolok tekintetében sokan még az alapfogalmakkal sincsenek tisztában, és össze-vissza írják a dolgokat. Egyik ismerősöm konzolboltban dolgozik, és ő mondta, hogy vannak, akik a controllert mondják konzolnak... Mi meg csak néztünk, hogy ezt mégis hogy? Nem létezik, hogy ennyire műveletlen legyen a magyar, ha videojátékokról van szó. Azt tudjuk, hogy a média nagyon keveset foglalkozik a videojátékokkal, konzolokkal, amikor foglalkoznak is, legtöbbször csak hogy melyik videojáték hatására ki hogy volt pszichopatává. Innestől kezdve nincs min csodálkozni, hogy áll Magyarországon a videojátékos kultúra.

Szerintem abba zavarodott bele, hogy a Wiimote-ra is "Wii" van írva, és azt hitte, hogy annak az a neve.

Előzmény: dr. Lópici Gáspár (677)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2017.12.29 0 0 680

jééé :)

Én sosem használtam ezt, nem volt rá szükség.

Bármikor, amikor új kontrollert párosítottam, egész egyszerűen megnyomtam az A-t, és mindent elintézett.

Előzmény: Cyroo (678)
Cyroo Creative Commons License 2017.12.29 0 0 679

www.youtube.com/watch?v=BN3vaFb90NY

Előzmény: Csaba Talián (676)
Cyroo Creative Commons License 2017.12.29 0 0 678

A gépen (WII), ahol a CD-te kell berakni, ott van egy kis ajtó. Alatta egy kis piros gomb. Ezt egyszerre kell megnyomni a kontroller (WIIMOTE) elemfedél alatt lévő kis piros gombbal. Ezután várni kell néhány másodpercet amíg az irányítón lévő villogó lámpák egyike folyamatosan elkezd világítani.

dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2017.12.29 0 0 677

Nem értem a fogalmakat.

Mit értesz wii alatt? A kontrollert? (gondolom)

Elméletileg a párosítás egy gombnyomás. Ha valamiért nem megy a sima A-ra, menj be a home menübe, ott az alján van a kontroller settings, ott a reconnect, ott lehet párosítani az 1 és 2 egyidejű lenyomásával.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!