Keresés

Részletes keresés

thoughts Creative Commons License 2006.11.09 0 0 12
(((:
Előzmény: Kövezett (6)
thoughts Creative Commons License 2006.11.09 0 0 11

nyilván kamu.

 

mondtam, hogy megkérdezem a családom, az ügyvédeim és a bankom,  mire már nem írt...

 

 

mindenesetre érdekes volt napokig azon fleshelni, hogy kordában tartsam a fantáziám...

mallecka Creative Commons License 2006.11.08 0 0 10
Ha te ezen gondolkozol, akkor inkább küldd azt a pénzt.

Tudok egy magyarországi számlaszámot, amire mehetne is a pénz. (-:
Előzmény: (CSD) (5)
Daikini Creative Commons License 2006.11.08 0 0 9
ird vissza neki nem tul jo angolsaggal:

Dear Sir,

What a coincidence, I'm a farmer in Hungary, and I'm the son of the president of the moldovan republic. I want to leave the country and I have 10 million euros in a bank. But it's not in safe because our economy is collapsing, please save me!
Phone Nr. 472-6347-1149

Best regards, Gheorghe Voronin
Előzmény: thoughts (-)
MamaSaid Creative Commons License 2006.11.08 0 0 8
Lehet, hogy a nickjét kölcsönadta a nigériai lány öccsének, aki hazánkban tanul és már nála lakik.
Előzmény: v_peti (7)
v_peti Creative Commons License 2006.11.08 0 0 7
Egy új nicknél még talán érthető lenne, na de 18000 hozzászólással a hátad mögött fogalmad sincs a nigériai levelekről, és a tegezés-magázás kérdésén dilemmázol, akkor az azért már elég furcsa.
Előzmény: thoughts (-)
Kövezett Creative Commons License 2006.11.08 0 0 6
Szerintem vedd feleségül a csajt és költözz hozzá a menekülttáborba. A pénz úgyse boldogít. :-))
Előzmény: thoughts (-)
(CSD) Creative Commons License 2006.11.08 0 0 5
Ha te ezen gondolkozol, akkor inkább küldd azt a pénzt.
Előzmény: thoughts (-)
MamaSaid Creative Commons License 2006.11.08 0 0 4
J0j! A lényeg!
schpenoth Creative Commons License 2006.11.08 0 0 3
Létezik az, hogy ezt a "nigériai levelet" mindenki ismeri a világon, csak te nem? Ezen már a bivalyröcsögei kiscsoportos ovodás is röhög.
Előzmény: thoughts (-)
brioska Creative Commons License 2006.11.08 0 0 2

szia

mondjuk google-n keress ra a "nigériai levelek" -re

;)

Előzmény: thoughts (-)
MamaSaid Creative Commons License 2006.11.07 0 0 1
Ez még viccnek is rossz...
thoughts Creative Commons License 2006.11.07 0 0 0

először is arra kérem az itt fórumoló komolyabb urakat is, hogy had tegezzem őket.

 

na most sül le a bőr a képemről. /:

természetesen a hölgyeket is.

 

elnézést hölgyeim!

kérem bocsássanak meg!

még nem vagyok benne a bizniszben annyira, hogy lássam az már mióta emancipálva van!

Előzmény: thoughts (-)
thoughts Creative Commons License 2006.11.07 0 0 topiknyitó

sziasztok!

 

 

 

 

 

 

 

először is arra kérem az itt fórumoló komolyabb urakat is, hogy had tegezzem őket. itt a fórumon nem nagyon menne a magázódás, ráadásul nyilván nem is mindenki várná el... (...tán senki...)

 

 

 

kérlek benneteket, hogy segítsetek!

 

 

 

a követkző gondom támadt.

 

3 napja megkeresett egy afrikai csaj a love.hun, hogy érdeklem, és levelezzünk.

elmondta a sztoriát röviden, hogy a szüleit lázadók megölték, és ő most a hazájától távol él egy menekülttáborban.

tegnap előállt azzal, hogy szeretné az apja papírjait elküldeni majd nekem, hogy egy nagyobb összeget utaljunk így a bankszámlámra, amiből majd én küldözgetek neki, a kijutáshoz onnan, meg ilyesmi.

 

most ott tartok, hogy még a 107en is megkérdeztem a számát a tagnak, aki felvette. (aki egyébként csak a nevét mondta meg, ha valakinek ez gyanús szóljon.)

 

szal nem is az a lényeg, hogy pofás kis összeget ajánlott fel a lány a segítségemért, hanem tényleg szívesen segítenék rajta, ha tényleg gondban van.

ez az egész viszont baromira bűzlik.

 

ha valami pénzmosás van a dologban ugyanakkor, akkor meg lehet érdemes lenne ráállnia a rendőrségnek.

 

egyelőre odáig jutottam, hogy reggel hívom a kerületi rendőrkapitányság gazdaságvédelmi alosztályát. (de hozzáteszem, hogy most ott tartok, hogy ilyen összegekért akár rendőrséget is berendeznek, hogy a végén rajtam csattanjon az ostor.)

 

 

 

 

Ti mit mondtok?

segítenék ugye, mert miért ne, de hogy lehet 100%osan leellenőrizni ezt az egészet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!