Keresés

Részletes keresés

mofli. Creative Commons License 2010.10.09 0 0 154
SOS Devecsernek!
Devecser és környékén a vörösiszap okozta katasztrófa következtében az embereknek el kellett hagyniuk házaikat, állataikat. Az állatvédők kérik a menhelyeket és magánszemélyeket, hogy aki ideiglenesen be tudna fogadni állatokat, jelentkezzen Lakos Györgynél a 30/507-2062-es számon a nap bármely szakában. FONTOS!
Ezek nem kóbor állatok, mindegyiknek megvan a gazdája, csak a kitelepítés miatt nem tudja hol elhelyezni. A sérült kutyák kezelését az állatvédők vállalják, ez ne riasszon vissza senkit. Kérünk mindenkit, aki tud, segítsen! Köszönjük !

mofli. Creative Commons License 2010.10.05 0 0 153
nekünk most ez a törzshelyünk, nagyon hangulatos, a többieknek ízlik is a pizza, csak én vágyom egy kemencére
Előzmény: mofli. (143)
mofli. Creative Commons License 2010.10.05 0 0 152
köszi, leteszteljük.. De ha nem lesz kemence...:)
Előzmény: H_G (149)
mofli. Creative Commons License 2010.10.05 0 0 151
köszi
Előzmény: Hepci (148)
H_G Creative Commons License 2010.10.04 0 0 150
http://masteszta.blog.hu/2010/10/04/vizes_lepedo_da_lello

Megegyezik a saját tapasztalatommal.

H_G Creative Commons License 2010.09.24 0 0 149
És amit már többször emlegettünk itt: Don Roberto.

Előzmény: mofli. (147)
Hepci Creative Commons License 2010.09.24 0 0 148
Il Terzo Cerchio (talán itt van a legjobb pizza Budapesten), Pomo D'Oro, Toscana
Előzmény: mofli. (147)
mofli. Creative Commons License 2010.09.23 0 0 147
tud valaki ajánlani Pesten egy-két olyan pizzériát, ahol kemencében sütik a pizzát?
NemeszteleN Creative Commons License 2010.09.06 0 0 146
Melyik ez az étterem?
Előzmény: zsuzso100 (142)
tescos Creative Commons License 2010.08.26 0 0 145
Szia
nagyon erdekes amit irtal, mert mi nagyon sokat jarunk a Bocanovaba es 100%-ban meg vagyunk elegedve. Mi nagyon szeretjuk az olasz konyhat, rengeteg olasz etteremben voltunk mar Budapesten, de merem azt mondani, hogy Pomodoro vagy Venezia szintu a konyhajuk es ami nagyon fontos, hogy kb a felebe kerul mint az emlitett helyek. Mivel latvanykonyhajuk van tudom, hogy nem mirellite anyagokbol dolgoznak, minden ott keszul es nagyon finomak!
Az elejen emlitettek, hogy a kiszallitassal gondok voltak a szemelyzet miatt, mi rendelni is szoktunk sot a barataink is, es soha nem volt problemank... lehet, hogy sajnos meg kifogtatok a kezdeti problemas idoszakot....:(
en batran ajanlom mindenkinek es radasul gyonyuro hangulatos az etterem!!!!!
nezzetek ra : www.bocanova.hu
egy olasz fun
Előzmény: cérosz (144)
cérosz Creative Commons License 2010.07.20 0 0 144

Sziasztok!

 

Ahonnan életem legsz@r@bb pizzáját rendeltem: bocanova.
A honlapjukon/szórólapjukon váltig állítják hogy eredeti olasz alapanyagokból, olasz receptek alapján készítik az ételt, fényezik magukat ahogy tudják. Ezzel szemben, mi rendeltünk tőlük és:
Egyértelműen fagyasztott majd kiolvasztott pizzáról van szó, azt sem tartom kizártnak hogy a tescoból szerezték. 40-50 percnek mondták a kiszállítási időt, végül 1 óra 15 perc után kihozták, full száraz és hideg volt, nem lehetett felszeletelni mert tört/szétporladt. Rendeltünk hozzá (sajnos) 2 tiramisut (tejszínhab+babapiskóta) is, azok sem voltak jobbak, nem tudom miből gondolják hogy az tiramisu volt.
Először és utoljára rendeltünk tőlük. Ha nem lenne más pizzéria Magyarországon, akkor sem rendelnék/ennék többet onnan.

mofli. Creative Commons License 2010.06.25 0 0 143
Cantina Pasta Fresca


Nagyon hangulatos étterem, isteni finom minden, és nagyon jók az árak!

zsuzso100 Creative Commons License 2009.10.15 0 0 142
Győrben is van egy nagyon jó hely....olasz a szakács, a többi a nyomába sem ér!
Előzmény: TTNora (136)
TTNora Creative Commons License 2009.10.15 0 0 141
Akkor továbbra is csak ácsingózom, hogy egyszer beengednek a fehérvári pizzéria konyhájába. :-)
Előzmény: mofli. (139)
mofli. Creative Commons License 2009.10.15 0 0 140
sütés-főzés off :)

Julie&Julia-két nő, egy recept



Julie&Julia

mofli. Creative Commons License 2009.10.15 0 0 139
ez is :)

Én Nizzában ettem olyan pizzát amiről írsz.
Sajnos nincs meg a magyar pincér srác elérhetősége, pedig ő biztos beavatna a titokba :)
Előzmény: TTNora (135)
mofli. Creative Commons License 2009.10.15 0 0 138
hmm de jól néz ki
Előzmény: Vik 23 (134)
zágoni Mikes Kelemen2 Creative Commons License 2009.10.09 0 0 137
Milyen a Pommo d'Oro-ban a pizza?
Előzmény: patrapinda (119)
TTNora Creative Commons License 2009.10.09 0 0 136

Van egy hely Fehérváron, a Veneto Pizzéria. Na, ott olyan a pizza, amilyet írtam. Ma is ott vacsoráztam, isteni hólyagos lesz a széle, de azért papírvékony.

Isteni finom! Semmi magyaros beütés az ízesítésben, mint téliszalámi, vagy kukorica.

 

A pincérek ugyan havonta változnak, elég gyengék, de a pizza...

Előzmény: TTNora (135)
TTNora Creative Commons License 2009.09.08 0 0 135

Szombaton kipróbáltuk az új kemencénket pizzasütéssel.

Az én kedvencem az a pizzatészta, ami nagyon vékony, ropogós, két réteg tészta között levegő is van... olyan jellegű, mint a pászka, ha tudjátok, mire gondolok. Igyekeztem nagyon vékonyra nyújtani, finom, ropogós is lett, de nem "üreges".

Van ötletetek arra, hogy csinálják ezt?

Hétvégén újra próbálkozunk, látom a kenyérlisztet is érdemes kipróbálni hozzá, én sima finomlisztből gyúrtam.

 

 

Meg valahogy azt sem tudom, hogy azt hogy csinálják a valódi fafűtéses kemencés éttermek, hogy állandóan meleg a tűztér. Ugye mi egyszer felfűtjük, "jól bedurrantunk", aztán megsütjük a pizzákat. De akik egész nap sütik, azok mindig lánggal égetnek a tészta mellett?

 

Vik 23 Creative Commons License 2009.08.31 0 0 134
Egy "valódi" Pizza margarita:

PIZZA MARGARITA

Így készül: http://www.szamoca.eoldal.hu/cikkek/pizzak/pizza-margareta
bakibaby Creative Commons License 2009.08.10 0 0 133

Köszi a tippet, kipróbáljuk, visszajelzek !

 

bb

Előzmény: Tomi Filth (132)
Tomi Filth Creative Commons License 2009.08.10 0 0 132
Még finomabb pizzát készítenek a Pizza Marzano-ban a Battyányi téren a nagyi palacsintázója mellett!

Drágának drága, a pizza nem olyan nagy, de igazán finom és ízletes! Én ha tehetem, most már csak oda járok! :)

Legjobban eddig a Quattro Carni és a Pollo con Funghi jött be. Fokhagymás olivaolajjal még meglocsolom bőven, úgy az igazi.

Előzmény: bakibaby (129)
bakibaby Creative Commons License 2009.08.03 0 0 131

Hajrá :-) ! Kiváncsian várom a tapasztalatotokat !!

 

bb

Előzmény: mofli. (130)
mofli. Creative Commons License 2009.08.02 0 0 130
konzerv gomba? uhh... Én jó pár éve még Érden ettem a családdal Egerszegi Krisztina Egérlyuk pizzériájában, ott volt hasonló elborzasztó élményünk. Ráborították a vega pizzára a konzervet...

szal köszi az infót, hallottam már a helyről, majd kipróbáljuk :)
Előzmény: bakibaby (129)
bakibaby Creative Commons License 2009.07.30 0 0 129

Többen javasoltátok a Don Roberto-t. Tegnap párommal kipróbáltuk.

Ezt a menüsort ettük végig :

 

Előétel : Juhtúróval töltött gombafejek rántva tartárral illetve  

              padlizsánkrém  (lilahagymakarikákkal,piritóssal)

 

Főétel : Hagymás rostélyos serpenyős grillezett zöldségekkel illetve pizza ungherese

             

Desszert :  Marlenka csokis illetve Marlenka diós

 

Ital : 3 pohár üdítő

 

Lelkesítőnek mondom, hogy a számla vége 7300 Ft ami igen korrekt. Az egyetlen kritika, hogy mind a grillezett zöldségekben és mind a pizzán konzerv gomba volt... (?). Ami azért is meglepő volt mert egyébként kifogástalan minőséggel találkoztunk.

A hellyel kapcsolatban hogy is fogalmazzak ? Keveset mondok hogy nem kell öltöny. igen egyszerű hely, igen egyszerű berendezéssel. Sokszor épp' ilyen helyre szeret menni az ember fia/lánya ;-)

 

Összegzés : Próbáljátok ki !

 

bb

 

 

Előzmény: Tomi Filth (125)
mofli. Creative Commons License 2009.07.26 0 0 128
off: Francia crepe

nyammmm, de fini is volt Nizzában :)

Tomi Filth Creative Commons License 2009.07.14 0 0 127
Nade régen nem jártam itt!

Kocsival mi a szemközti oldalon lévő bérházak között szoktunk parkolni, és átsétálunk a pizzériába. :)

Tomesz
Előzmény: mofli. (126)
mofli. Creative Commons License 2009.05.31 0 0 126
cím?:)
kocsival hol lehet parkolni a közelben....pölö...

tudom keressek rá...de most nincs kedvem :P

Tegnap beugrottunk a törzshely pizzahutba, ismét fini volt, és ismét nagy csalódás, mennyire mini pizzát hoznak ki családi néven.

marad a Fanyűvő:)
Előzmény: Tomi Filth (125)
Tomi Filth Creative Commons License 2009.05.27 0 0 125
Budapesten van még a Don Roberto, ahol szintén fa tüzelésű kemencében sütik a pizzát. Nagyon finom.

Tomesz.
Előzmény: patrapinda (122)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!