Keresés

Részletes keresés

LUCzI FERencz Creative Commons License 2006.11.04 0 0 19
Persze, nekik az lenne az igazi rendszerváltás, ha vikibohóc ülhetne az ország kormányrúdjához, és ő oszthatná szét a pénzeket a híveinek. "

Mikor fogják már fel az egybites agyukkal, hogy ez a vonat már elment, és Gyurcsány miniszterelnök úr úgysem fog lemondani?

Vegye már észre a sok hülye egybites, hogy a gazdasági stabilitás és reform, az, hogy valaha is kimásszunk ebből a gazdasági kakiból, amiben az ország van, csak a Gyurcsány-program révén valósulhat meg!

Fejezzék már be végre ezt a tüntetősdit, balhézást, és üljenek már meg végre a seggükön, és örüljenek neki, hogy lyuk van rajta és még nem estek bele!
Előzmény: Rendszergyártás (9)
Drift Creative Commons License 2006.11.04 0 0 17
1 bit pont elég.
Megdögöljön valaki vagy ne. Minden más duma...
ZöPö Creative Commons License 2006.11.04 0 0 16
winstonsmith84 Creative Commons License 2006.11.04 0 0 15

Egybites fideszes elnevezést a baloldalról az Amőba - telepes egysejtűek inspirálták.

 Ilyen egysejtűek alkotnak Amőba telepeket.

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.11.04 0 0 14

Tessék az egybites.

 

 

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Xlen Creative Commons License 2006.11.04 0 0 13
meg kosúttéri szabadtéren vizelők, ahogyan Gerő András történész úr mondta a Friderikusz műsorban.
Előzmény: spooler (12)
spooler Creative Commons License 2006.11.04 0 0 12
Ezekszerint a Fideszesek haléktalan sátorozók, és light nácik?
Mert ők akarják még tovább folytatni az osztályharcot, még tovább váltani a rendszert...
Előzmény: Rendszergyártás (9)
Xlen Creative Commons License 2006.11.04 0 0 11
uzsi helyett...
Előzmény: ZöPö (10)
ZöPö Creative Commons License 2006.11.03 0 0 10
Orrot fúj vagy az uzsi után törli a száját?
Előzmény: haromttt (0)
Rendszergyártás Creative Commons License 2006.11.03 0 0 9
A fideszesek nem egybitesek, csak van egy álmuk a rendszerváltás. Na nem az ami most van. Olyan igazi. És nem tántorítanak tőle.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Hufnágel Pisti Creative Commons License 2006.11.03 0 0 7
Az egy bit ugye lehet 0 vagy 1.
A híres jelmondat úgy hangzott, hogy
"hozzon magával mindenki még 1 embert"
vagyis az 1 az akit magukkal kell vinni - akkor a fideszesnek csak a 0 marad
:)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.03 0 0 5
Az olcsó és hatékony állam jegyében különösképpen követelem az egybites szadeszest is !!!!!!!!!!!!!!!!!!
G.hu! Creative Commons License 2006.11.03 0 0 3

Hazádnak ... légy híve ó *****!

 

(A szöveg értelmezéséhez 2 bit kell barátom :)

Előzmény: haromttt (0)
ooloo Creative Commons License 2006.11.03 0 0 1
(0rbán) = 0 bites fideszes
haromttt Creative Commons License 2006.11.03 0 0 0


A szimetria kedvéért:D
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2006.11.03 0 0 topiknyitó
Tükörtopic, csak a szimmetria kedvéért.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!