Keresés

Részletes keresés

Gavrosz Creative Commons License 2011.09.18 0 0 9

Nocsak! Még egy rég elfeledett fórum. :)

aktedron Creative Commons License 2006.11.09 0 0 8

 

  Sziasztok!

 

  2006.10.22-23 án kint voltam R31 mellett ill.13R mellett és bizony nem tetszett a látvány.szemét mindenhol. a szeméttárolók főlborítva ,gondolom valaki arra ált rá.

  Ezzel a mentalítással amit a magyarok képviselnek nem csoda,hogy nem szivessen látott nemzet vagyunk.

Janos32 Creative Commons License 2006.11.03 0 0 7
Hát ez az, amit soha nem fogok megérteni. Én Manchesterben élek és itt valahogy rájött a repülőtér vezetése, hogy a spotterek fizetőképes ügyfelei is lehetnek a repülőtérnek. Ezért a T1 parkolóház tetején van egy spotter-terasz, külön spotter-shop , fixen telepitett távcsövek, stb. A pálya végénél egy spotter-park, benne melegkonyhás büfé, wc, kis emelvények a fotósoknak, kihangositva szól a Tower, itt is van egy jól felszerelt spotter-shop, egy DC-10, egy DC-9 és egy AVRO RJ-85, nameg egy külön részen a G-BOAC Concorde, ami belülről is megtekinthető.
Belépőt kell fizetni, ami kemény 1 Font, de tömegek vannak kint folyamatosan. Itt senki sem küld rendőröket a spotterekre, meg a biztonsági őrök sem zavarják el őket, hanem szivesen látott vendégek.
Előzmény: aktedron (5)
aktedron Creative Commons License 2006.11.03 0 0 6

 

 

 

www.gportal.hu/aktedron

 

 

IL-62M 

aktedron Creative Commons License 2006.11.03 0 0 5

 Sziasztok!

 

 Zoli vagyok,aktedron névvel  szignálom a képeimet ,videóimat.

 

 2006.10.22-én fotóztam a delegációkat szállító gépeket semmi probléma nem volt.

 Reggeltől estig kint voltam a családdal senki nem szól hozzánk.

 De 23-án kértek az FBŐ-sök ,hogy ne fotózzak,ill. ha jön valaki akkor rejtsem el a gépet természetessen szótfogadtam pedig tisztában vagyok vele,hogy nem szólhat ha betartom a szabályokat.

 rá tíz percre egy másik is odajött és kért,hogy menjek el ,mert ha ezt nem teszem akkor a rendőrök küldenek el.

 Megkérdeztem,ugyan meddig kell elmennem? Az erdőig!

 Természetessen szótfogadtam mert a gyerekkel voltam és nem akartam balhét.

 a videóimat amit föltettem az oldalamra az erdőtől készítettem,hát olyan lett amilyen.

  www.gportal.hu/aktedron

UI. Az FBŐ munkatársai nagyon kuluráltan közölték velem  a rendőrség utasításait.

 

Janos32 Creative Commons License 2006.11.03 0 0 4
Mielőtt anyáznál, vagy idejönnél megverni, esetleg szembeköpnél valahol az utcán:
beirtam az index topic keresőjébe, hogy SPOTTER és azt a választ kaptam, hogy
"NINCS TALÁLAT".
Előzmény: BudaiG (3)
BudaiG Creative Commons License 2006.11.03 0 0 3
Akkor ez mi, ha nem spotteres topic??Először TÉNYLEG nézz utána, hogy van-e,és majd azután nyissál újat!!! OK?
Janos32 Creative Commons License 2006.11.03 0 0 2

És néhány héttel ezelőtt Frankfurtban.
bendediver Creative Commons License 2006.11.03 0 0 0
sp0tter
Előzmény: Janos32 (-)
Janos32 Creative Commons License 2006.11.03 0 0 1

Kezdetnek egy kis érdekesség Manchesterből.
Janos32 Creative Commons License 2006.11.03 0 0 topiknyitó
Remélem minden spotter előbb-utóbb ide talál és csatlakozik!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!