Keresés

Részletes keresés

Powersystem Creative Commons License 2006.11.03 0 0 59
Szánalmasak ahogyan mosdatni prbálják kedvenc pártjukat! Szerintem is hozzák nyílvánosságra a többi felvételt is! Aztán majd azokra is azt mondhatják a fanok hogy stúdióban készült!
Előzmény: Blue Stone (58)
Blue Stone Creative Commons License 2006.11.03 0 0 58
Simicskó bemelegedett mint az undorálkeresztény semlyénzsolti. Természetesen ő csak tudja, hogy a hangfelvételek eredetisége megkérdőjelezhető.
Powersystem Creative Commons License 2006.11.03 0 0 57
Magyar Rádiónak a "D-ként" lehallgatott tüntető azt mondta, hogy ő a Duna felé akarta terelni az embereket.

Dobrovics József a rádió stúdiójában felvett beszélgetésben közölte, hogy ő nem káoszt, hanem rendet akart csinálni.

A férfi a közzétett beszélgetésben ugyan egyértelműen fogalmaz, („húzzátok magatokkal az Astoria felé!”), a rádiónak viszont azt mondta, hogy más beszélgetésekben azt próbálta elérni, hogy a rendőrökkel szembenálló demonstrálók az Astoria előtt a Duna felé forduljanak el. Az interjúból az derül ki, hogy Dobrovicsot már október 23-án őrizetbe vették, autóját átkutatták, viszont jelenleg nem áll eljárás alatt.
Powersystem Creative Commons License 2006.11.03 0 0 56
Az mszp ois azt kéri a kormánytól hogy hozzák nyílvámosságra a többi felvételt! Nem olvastad a délutáni híreket?
Előzmény: AT/NT (53)
E.T. Boglárka Creative Commons License 2006.11.03 0 0 55
Kicsit olyan filmesre hajaznak a dógok: A "két csőcselék" beszélgetése tisztára a "Rózsaszín párduc", amikor Peter Sellers telefonszerelőként lehallgatna valakit, és azok ezt tudva tisztára így beszéltek.
A randőrök beszélgetése meg tisztára olyan volt, mint a Gyula vitéz télen nyáron vége, amikor Gyula vitéz bekötött fejjel a kórházi ágyon űrhajós: "itt a hungária...hungária" szinte láttam a befőttesüveget a jó rendőrbácsi mellett...
Előzmény: Törölt nick (48)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.03 0 0 54

A számokat illetően nekem kicsit gyanús,hogy már már fenyegetésszerűen nyilatkozzák orrba-szájba,hogy milyen qrva sokan lesznek a zsernyákok holnap.

Szegénységi bizonyítvány,nem nagy kunszt át látni rajta.

Az RTL-híradó szerint alig 200 falusi (tírpák bunkó)rendőr várakozik egy lepattant fóti lak(nyomor)tanyában.

Szerintem meg arra sincs pénz,hogy parasztrendőrők Budapesten állomásozzanak.

Fletónak elő kéne vakarni a szalmazsákból a kétes milliárdokat ha azt akarja,hogy kutyái megvédjék.

Ingyé nics "hazafias" csetepaté.:-)))

Előzmény: AT/NT (51)
AT/NT Creative Commons License 2006.11.03 0 0 53
Ámbár valamiért épp az MSZP nem szándékozik közzétenni őket.
Ennyire lovagiasak lennének a Fidesszel szemben, nehogy nagyot zuttyanjanak?
Előzmény: AliceCsodaországban (52)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2006.11.03 0 0 52

Hallgattam délben Simicskót - hát ez legalább olyan jó volt, mint Dajcs Tominak a "csak ki akartuk ugrasztani a nyulat a bokorból" szövege....

 

Tényleg jó lenne, ha a többi titkosítottat is lejátszanák, szvsz. nagyon zuttyannának a fijjug. (Bár valami agyament magyarázat akkor is lenne...)

Előzmény: Kettes számú törzsvendég (18)
AT/NT Creative Commons License 2006.11.03 0 0 51
Ha így volt, mit csinált a rendőrség 4-től 6-ig? Miért nem állt a két elkülönülő csoport közé? Tudtommal 2100 rendőr teljesített aznap szolgálatot.
Előzmény: artisan (43)
vanrajtasapka Creative Commons License 2006.11.03 0 0 50

No, hát akkor nincs miről beszélni, elkúrták oszt' jónapot!

 

Ha 6-kor vége a rendezvénynek, akkor legalább egy óra míg lassan elcsorog a tömeg.

 

Szvsz a többi (hangfelvétel, lehallgatás) már csak a körítés. Hamarabb kezdték az oszlatást és így civilek is kaptak szépen. Ezt nemigen lehet kimagyarázni.

 

 

Ja, esti program:

21:35 Célpont
Oknyomozó riportműsor
- Téglák
Újságíró rohamsisakban. B-középben sose járt futballhuligánok. Célpontban a téglák, és a visszaépülő szocializmus, avagy vállap nélkül ismerszik meg a fakabát.

Előzmény: szepesjo (49)
szepesjo Creative Commons License 2006.11.03 0 0 49

Rendező 1-es megbeszélte a FIDESZ szervezőivel, hogy addig meg állunk, míg tart a Nagygyűlés ö 18 órakor befejezik és 18 órakor elhagyják békésen a területet akik ott maradnak azokkal szemben újra megfog indulni a felszámolás tehát addig rendezzétek a kötelékeket szervezzétek meg hogy amennyiben a nagy gyűlés befejeződött utasítást kaptok akkor tudjátok folytatni a felszámolás rendjét

 

VAGYIS

Vége a hivatalos programnak, utána elkezdik oszlatni az ünneplő tömeget, amelyik békés, bejelentett (asszem 19:00-ig) megemlékezést tart.

Pont így volt. A Burger King előtt beszélgettünk a járdaán az ismerőseinkkel, aztán repültek a könnygázgránátok.

 

ÁZSIA

 

De jó fejek, hogy nem a HIMNUSZ alatt lőtek!!!

 

 

Előzmény: vanrajtasapka (47)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.03 0 0 48

Nemcsak gyanús,hanem szánalmasan gyengére is sikredett.

Szinészeket kellett volna bérelni,ez így qrva ciki!

Előzmény: AT/NT (-)
vanrajtasapka Creative Commons License 2006.11.03 0 0 47

Asszem az utolsó felvételen azt mondja a rendőr, hogy beszélt a fideszes szervezőkkel és azok azt mondták, hogy 6-ig tart a rendezvényünk.

 

Akkor azt mondta, hogy mivel összekeveredett a két tömeg, ezért megvárják amíg levonul a fidesz tömeg és csak utána kezdik az oszlatást.

 

Tudja valaki, hogy mikor kezdődött az oszlatás?? Hallottam olyat, hogy már 17.50-kor ott voltak és oszlattak. Ez igaz?

szepesjo Creative Commons License 2006.11.03 0 0 45

Végig kerestem a rendörség beszélgetésének a szövegét. Nem találtam benne olyan szót, hogy ünneplő tömeget készült volna szétzavarni. Bekopiznád, hogy melyik részre gondolsz? Mert igy csak üres duma

 

 

http://mf.index.hu/belfold/0611/okt23_hanganyagok/163427.wav

00:24

 

 

Előzmény: birsalmasjt (40)
Korrekt Orr Creative Commons License 2006.11.03 0 0 44
Na ja. Az első hangfájlban, amikor azt mondja a palóc bácsi, hogy "a tüntető tömeg nem mehet oda az Astoriához, nem zavarhatja meg a Fidesz nagygyűlését", hát hangosan felröhögtem.

Már csak az hiányzik belőle, hogy "fiúk, vegyétek fel a leesett azonosítókat!"

Vagy: "tegyétek al azokat a viperának látszó, de valójában ártalmatlan eszközöket!"

Esetleg: "gumilövedékkel még véletlenül sem céloztok fejre, ugye? Helyes!"


:D:D:D
Előzmény: AT/NT (-)
artisan Creative Commons License 2006.11.03 0 0 43

Még valamit hozzátennék:

 

1. Számomra teljesen logikus, hogy a balhézók a velük szimpatizálók felé menekülnek és nem onnan el. Feloszlani nem akarnak, folytatni akárják a balhét, viszont felismerik, hogy ha csak ennyien maradnak, akkor rövid időn belül felszámolja őket a rendőrség. Nyilván felmerült bennük, hogy milyen jó lenne, ha az Astóriánál álldogáló ezrekből maguk mellé állítani, amennyit csak lehet.

 

2. A rendőrség meg ugyanezekért nem akarhatta, hogy egyesüljenek. Ezzel az 1-2 ezer emberrel is nehezen boldogultak, ha még csatlakozik hozzájuk 10 ezer, akkor már végképp kicsúszott volna kezükből az elenőrzés.

 

3. Politikailag is öngyilkosság lett volna ez a lépés(majdnem az is lett). Megdönti a "békés tüntetőket nem bántjuk, de a randalírozókkal szemben keményen fellépünk" jogszerűséget.

 

Szerintem.

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: helenioherrera (38)
Bucser Creative Commons License 2006.11.03 0 0 42
Már vártam ezt a topicot és íme itt van:D Sőt az egyik FIDESZfiúcska már sajtótájékoztatót is tartott:) Gratulálok neki:D Szóval a rendőrségnek bizonygatnia kell a bizonyítékot:D kurva jó:D
artisan Creative Commons License 2006.11.03 0 0 41

1) a rendőrség feladata az lett volna, hogy a garázdákat távol tartsa a jogszerű rendezvénytől. ellátták ezt a feladatot?

A fő feladata az volt, hogy valahogy szétzavarja a garázdákat. Kb ötször annyi rendőr kellett volna ahhoz, hogy megakadályozzák a gazarádák becsatlakozását a fidesz rendezvényhez. (Az Astóra 4 irányból közelíthető meg + az eredeti csapat)

 

2) Szilvássynak vannak bizonyítékai? Meg lehet ezeket ismerni most, nem pedig nyolcvan év múlva? Ezek a bizonyítékok alátámasztják a vádjait?

 

Most vezette elő őket. Nem is értelek.

 

3) Mi az akadálya a titkosítás feloldásának? Mi indokolja, hogy ezeket a nyagon komoly vádakat alátámasztó bizonyítékokat a nagyközönség csak nyolcvan év múlva ismerheti meg?

 

Nem tudom. De az NBH akcióit általában nem szokták kiteregetni.

(Sehol a világon nem gyakorlat ez)


4) igen? és? ez törvénybe ütközik?

Feltételezem igen.

5) nem?
?


6) titkos volt? törvényes volt? közpénzekből finanszírozták?

Nem minden publikus, amit közpénzekből finanszíroznak. Ilyen alapon kikérhetnéd a haditerveket is.


8) van ilyen beismerő vallomás, vagy elfogott provokátor?

Nem kell mindig beismerő vallomás, van amikor bőségesen elégendőek a közvetett bizonyítékok.

9) aham. van ilyen?

Miért kérdezed meg kétszer ugyanazt ?

én igazán nem vagyok egy véresszájú jobber, de úgy kíváncsi lennék a válaszokra ...

 


 

Előzmény: helenioherrera (38)
birsalmasjt Creative Commons License 2006.11.03 0 0 40
Végig kerestem a rendörség beszélgetésének a szövegét. Nem találtam benne olyan szót, hogy ünneplő tömeget készült volna szétzavarni. Bekopiznád, hogy melyik részre gondolsz? Mert igy csak üres duma
Előzmény: szepesjo (14)
Hufnágel Pisti Creative Commons License 2006.11.03 0 0 39

 

1. a rend biztosítása a rendezők feladat, az pedig nem a rendőrség volt

 

2. a bizottság ülésén megismerette azokkal, kiket illetett, az a kettő éppen elég érdekes volt, amit közzétett.

 

3. erről az BNH-t kellene megkérdezni, végül is ők csinálták a lehallgatásokat, csakúgy mint a fityisz kormány idejében titkosított sokszáz dologról.

 

 

 

Előzmény: helenioherrera (38)
helenioherrera Creative Commons License 2006.11.03 0 0 38
akkor a retorikán picit túl:

1) a rendőrség feladata az lett volna, hogy a garázdákat távol tartsa a jogszerű rendezvénytől. ellátták ezt a feladatot?

2) Szilvássynak vannak bizonyítékai? Meg lehet ezeket ismerni most, nem pedig nyolcvan év múlva? Ezek a bizonyítékok alátámasztják a vádjait?

3) Mi az akadálya a titkosítás feloldásának? Mi indokolja, hogy ezeket a nyagon komoly vádakat alátámasztó bizonyítékokat a nagyközönség csak nyolcvan év múlva ismerheti meg?

4) igen? és? ez törvénybe ütközik?

5) nem?

6) titkos volt? törvényes volt? közpénzekből finanszírozták?

7) meg?

8) van ilyen beismerő vallomás, vagy elfogott provokátor?

9) aham. van ilyen?

én igazán nem vagyok egy véresszájú jobber, de úgy kíváncsi lennék a válaszokra ...
Előzmény: Kettes számú törzsvendég (18)
Hufnágel Pisti Creative Commons License 2006.11.03 0 0 37

Én legalább csak most élek vele, mások sajnos folyamatosan - és nagyban.

Előzmény: baIekka (34)
Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 2006.11.03 0 0 36
Ahh, forrás a mértékadó, konzervatív Al-Kurucinfó, a Hamász üzemi lapjának magyar nyelvű mutációja. Melnyikovéknak még akkor sem hiszem el egy szavát sem, amikor Orbánt ekézik.
Előzmény: Törölt nick (33)
Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 2006.11.03 0 0 35
Még egyszer: "a demonstrálók az _Astoria előtt_ a Duna felé forduljanak el"

... vagyis a Kossuth Lajos utcán. Az van az Astoria előtt.

;-)
Előzmény: toloba (28)
baIekka Creative Commons License 2006.11.03 0 0 34
Az, hogy odabiggyesztetted a kommented végére csak annyit bizonyít, hogy élsz a jogaiddal...
Előzmény: Hufnágel Pisti (29)
Hufnágel Pisti Creative Commons License 2006.11.03 0 0 32

Legalább vissza tudták volna állítani a megszüntetete Budapest-Debrecen légijáratot.

Kósa had örüljön.

 

:)

Előzmény: drzyx (30)
Hufnágel Pisti Creative Commons License 2006.11.03 0 0 31

"Megszavaztam a 13. havit, oszt jónapot"

egyébként is

"Én sem hazudtam sohasem"

Előzmény: AT/NT (27)
drzyx Creative Commons License 2006.11.03 0 0 30
ne akadékoskodj már, repültek volna...
Előzmény: toloba (28)
Hufnágel Pisti Creative Commons License 2006.11.03 0 0 29

Meghallgattam - nem.

 

De ez legyen az én problémám

 

"A ahülyeség állampolgári jog" - mondta nagy vezérünk (kétjobbkeze)

Előzmény: baIekka (26)
toloba Creative Commons License 2006.11.03 0 0 28
"azt próbálta elérni, hogy a rendőrökkel szembenálló demonstrálók az Astória előtt a Duna felé forduljanak el. "

Kérdés hol, mert a Deák tér után csak egyetlen pici ucca van, a Gerlóczy, ahol sok mindent lehet, csak tömeget elvezetni nem...
Előzmény: Kettes számú törzsvendég (24)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!