Keresés

Részletes keresés

TTAMAS Creative Commons License 2006.11.03 0 0 35

Ott voltam a Deák téren 23-án délután. (Nem tüntetni, családi program.) Balról lövések hangja, az emberek meglepő módon jobbra futnak. Jobbra az Astoria...

Ekkor találtam tanácsosnak metróval távozni...

Előzmény: Egy értelmiségi (-)
weress Creative Commons License 2006.11.03 0 0 34
Szólok, az MSZP sem baloldali. Milliárdos vállakozók csapdájába esett megélhetési párt lett.
Előzmény: geva54 (32)
weress Creative Commons License 2006.11.03 0 0 33

És ez miért nem volt meg egy hete? Akkor kevésbé lenne gyanus az ügy.

 

A teljes anyagot meg soha nem fogjuk megismerni.

Előzmény: raschi (25)
geva54 Creative Commons License 2006.11.03 0 0 32
Na igen, az , MDF, SZDSZ pl nem baloldali part, csak szolok. Kar, hogy jobboldalt az emberek mar nem hallanak es latnaK. Szitjak bennuk a gyuloletet oda sem figyelnek a jozanok szavara. Ez nagy baj.
nezet Creative Commons License 2006.11.03 0 0 31
Neked egy bajod van: kevesen vagy.
Előzmény: Ext-rém (24)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.03 0 0 30
Szerintem nem kell ahhoz értelmiséginek lenni, ha egy elég széles úton lőnek rám, akkor megpróbáljak eliszkolni a szűk mellékutcákon keresztül.
Előzmény: Egy értelmiségi (11)
vanrajtasapka Creative Commons License 2006.11.03 0 0 29
nyilván civilruhás, fedett nyomozók voltak....
Előzmény: tongue (27)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.02 0 0 28
komolyan boldog vagyok hogy ezt hajlandó volt leírni valaki aki magát jobboldalinak valja!!! köszönöm!

Előzmény: Ext-rém (24)
tongue Creative Commons License 2006.11.02 0 0 27
Milyen beosztás, rendfokozat vagy mittoménmi a "bűnügyi munkás" ???? 8-/
Előzmény: raschi (25)
PBGI Creative Commons License 2006.11.02 0 0 26
nem.
Előzmény: raschi (25)
raschi Creative Commons License 2006.11.02 0 0 25

Erre a felvételre gondolsz?

 

http://www.fn.hu/index.php?id=3&cid=147883

 

A rendőrségi beszélgetések:

 

 

16:14:52
……….a többi vízágyúval igyekezzen már, mer itt állóháború alakult ki és már régen
szétzavartuk őket, de tovább menni meg nem tudok.
Vonalon vagyunk.
Hungária 300-as, az Astoriához ne engedjétek ezt a tüntető csoportot, akadályozzátok meg,
megy a többi kötelék is.
Hungária 600-as vagyok, pont abba az irányba mennek.
Gyorsítsátok meg, számoljátok fel, a tüntető tömeg nem mehet oda az Astoriához, nem
zavarhatja meg a Fidesz nagygyűlését. Ott a 300-as besegít, körbezárni őket, teljesen
fölszámolni, ha kell az összeeset előállítani.
Hungária 704-es, 704-es 705-ös, 705-ös a 630-nak
Álljunk meg.
16:19:00
Hungária 300-as, sikerült megakadályozni a tömegnek az Astoria felé történő mozgását?
………, direkt arra utaznak.
Ha mögéjük már nem tudunk kerülni akkor már mi is ott vagyunk az Astorián.
Teljes körűen akadályozzátok meg, hogy oda menjenek, körbezárni őket és felszámolni.
16:20:57
Hungária 705-ös hívja a Hungária 600-ast vagy a Hungária 300-ast, jelentkezzen már valaki!
Itt a 600-as.
Az az utasítás, hogy ez a tüntető tömeg nem mehet oda az Astoriához. A 300-as
mindenféleképpen akadályozza meg az odajutásukat, ott volt a Deák térnél, remélem tovább
nem ment a tömeg, tömeg. Kérek arra visszajelzést, hogy hol van.
A tömeg túl ment a Deák téren és az Astoria felé tudjuk innen a kereszteződéstől terelni.
Ne tereljétek az Astoria felé, menjen ……………
16:22:58
Hungária 200-as vagyok 705-öst kérem.
Itt a 200-asnak a 705-ös.
Rabos kocsit kérek a Markó utca kereszteződéshez, Markó utca a Nyugati felüljáró melletti
résznél túszunk van.
Mitek van, ismételd meg, nem értem.
A Bajcsi-Zsilinszky úton a Markó utcai kereszteződénél a felüljáró sarkánál előállított
személyünk van, kérek rabosító kocsit.
BRFK oda
Hungária 705-ös, 705-ös itt a 600-as.
A 705-ös
A 600-as a Bajcsy és az Andrássy út kereszteződésében 3 vízágyúval áll, mert amennyiben
megindulunk úgy a teljes tömeget a Fidesz rendezvényére toljuk rá. Nem tudok továbbmenni
egyelőre, mert akkor a rendezvényt megzavarom.
Álljatok ott, jelenleg a tömegoszlató kötelék, már 2 század felsorakozik a Dohány utca
magasságában, és zárja azt a területet, mihelyt megkapom a jelzést, akkor körbezárjátok őket.
Oldalról megindulnak, és teljesen körbefogjátok és teljesen felszámoljátok. Nem mehetnek rá
a Fidesz nagy rendezvényére. Ha van még plusz erőd akkor még így beküldheted körbe, úgy,
hogy a Dohány utcából.
16:24:54
Hungária 705-ös a 100-as kér.
705-a 100-asnak.
A 100-as konkrét információkkal rendelkezik arra, bűnügyi munkások megnézték, hogy a
Deák tértől az Astoriáig teljesen be van állva a civilekkel az út. Azt javaslom, hogy
biztosítsuk a rendezvényt, és ne zavarjuk meg az engedélyezett demonstrációt.
Kérdezem még egyszer, hogy hol van a tömegnek a vége? Tehát teljesen összeért az
Astoriánál lévő tüntetőkkel ez a vonuló tömeg?
Hungária 100-as vagyok. A tömeg eleje az Astoriánál van, összeért a Fidesz rendezvénnyel. A
vége pedig a Deák térnél van a metró kijáratoknál. Tehát ez az egész massza összeért,
bűnügyi munkások jelentették, ezt nem lehet tovább nyomni, javaslom a rendezvényt, ami
engedélyezett annak a biztosítását ezzel a területzárással.
Nyugtáztam ezt. Kérem megerősíteni a Hungária 300-as részéről is a 100-as jelentését, kérek
helyzet jelentést, mert 2 század útban van a Dohány utcán keresztül.
Itt a Hungária 300, én már ezt akkor mondtam amikor kiértünk a Deák térre, hogy a tömeg
eleje már összeér az Astóriával. Direkt azért szaladtak erre, hogy a nagygyűlésre
mehessenek. A Deák térnél megálltunk, most itt vagyunk a Paulay Ede utcába. Nem tudunk
bemenni az Astoriára…………..
210-es a 210-nek
Nyugtáztam a jelentéseteket, álljon meg akkor a tömegoszlatás ne zavarjuk meg a Fidesz
nagygyűlését.

2006. október 23. Bev. Pk. 1. 16.30-17.00
16:34:27
Hungária 600-as, 600-as a 705-ös hív jelentkezz vétel
Jelentkezik a 600-as a 705-ös nek
Rendező 1-es megbeszélte a Fidesz szervezőivel, hogy addig megállunk, míg tart a nagygyűlés. 18 órakor befejezik és 18 órakor elhagyják békésen a területet akik ott maradnak
azokkal szemben újra meg fog indulni a felszámolás tehát addig rendezzétek a kötelékeket
szervezzétek meg, hogy amennyiben a nagygyűlés befejeződött, utasítást kaptok, akkor
tudjátok folytatni a felszámolás rendjét
……tam
2006. október 23. Bev. Pk. 1. 17.30-18.00
17:43:53
100-as a 705-ösnek
Jelentkezik a 705-ös a 100-asnak, jelentkezik
Kérésem, hogy jönnek az IFA-k, akkor itt a Bajcsyn jöjjenek, a Deák téren vagyunk, a
vízágyúk között előre engedjük őket, és akkor tudnak ütközni, tehát hogy elállják az útját
ennek a tanknak.
Nyugtáztam, Intézkedem
Ezekkel a tankokkal 101-es vagyok, ezekkel a tankokkal barikádokat állítottak, most
keresztbe álltak mind a kettővel az úton.
Hungária-100-as 3 teherautó van útba feléd, gépkocsivezetők meg a Szolnoki megyei század
megerősítésként.
100-as nyugtáztam
A vízágyú megindult, a harckocsi megindult a vízágyúk felé, kérném hogy a mögöttem lévő
gépkocsik tolassanak el, hogy mi is el tudjunk tolatni, mert ha a csövével nekünk jön, akkor
meghalunk
Gyertek vissza

Előzmény: Egy értelmiségi (-)
Ext-rém Creative Commons License 2006.11.02 0 0 24
Tisztelt topiknyító. Jómagam jobbildali lévén, azt hiszem van erkölcsi alapom bírálni a fideszt és annak viselkedését. A jobboldal értékrendjébe nem fér bele az, amit a fideszes politikusok tesznek. A baloldalon hazudnak, lehet... a rendőrség nem végzi rendesen a dolgát vagy túlkapásokat csinál ? Lehet. De kérédés, nekünk jobboldalikanak hülyéknek kell lennünk ? Elfogultaknak, agymosottaknak, vakoknak? Talán nem. Egy jobboldali embernek kell, hogy legyen értékrendje, erkölcsi tartása...
Nekem ne mossák az agyam a fideszesek, ne akarják megmondani mit higgyek...
Nem hiszem, hogy Gyurcsány adott volna bármilyen utasítást a rendőrségnek. Nem hiszem, hogy a rendőrség tudatosan össze akarta vona keverni a tüntetőket.
Azt viszont hiszem, hogy a fidesz nem tett meg mindent, a saját szimpatizánsai védelme érdekében, és azt is hiszem, hogy saját maga a párvezetés alakította ki ezt a háborús hangulatot, jó táptalajt adva a szélsősőgeseknek. Ez a véleményem. Akkor én most nem vagyok jü jobboldali ? Mivel nem vagyok hajlandó az agymosásnak alávetni magam, és nem vagyok hajlandó hülye lenni ?
Előzmény: Egy értelmiségi (-)
Ki(vagyok)_én Creative Commons License 2006.11.02 0 0 23
Itt

http://www.meh.hu/tevekenyseg/tevekhirek/tenyek_20061102.html
bogel Creative Commons License 2006.11.02 0 0 22
Bocsi elnéztem, Egy értelmiségire alkalmazhatóságát vizsgálom.
Előzmény: kujak (15)
kujak Creative Commons License 2006.11.02 0 0 21
:)))
Előzmény: bogel (19)
bogel Creative Commons License 2006.11.02 0 0 19
Már möghót vagy 2 éve.
Nem evidens, hogy esetedben alkamazható, ez igaz.
Előzmény: kujak (15)
PBGI Creative Commons License 2006.11.02 0 0 18
Akkor gyerünk támadd meg az álláspontját, na mi lesz...
Előzmény: mistral96 (5)
Tégy egy szivességet Creative Commons License 2006.11.02 0 0 17
Ez a pap is olyan ügyes  túlélő, mint az félholtra vert többi képviselő? Tudok, aki a halálos ágyán bekötött fejjel tisztán válaszol a riporterek kérdéseire, másnap törött bordával pisszenés nélkül ki be rohangál a vezér intésére a parlamentben.
Előzmény: Egy értelmiségi (14)
bogel Creative Commons License 2006.11.02 0 0 16
(Első szint: tagadás, a második szint: düh)
Mondom, fejlődsz!
Előzmény: Egy értelmiségi (11)
kujak Creative Commons License 2006.11.02 0 0 15
Kübler-Ross nem evidens.
Az egy vén hülye lotyó.
Előzmény: bogel (10)
Újlaki Creative Commons License 2006.11.02 0 0 20
Pillanatnyilag te próbálod magyarázni a magyarázhatatlant.

Irracionális. Ezt hajtogatom hetek óta: minden elhisznek, ami a prekoncepciójukba belefér, a legvadabb marhaságokat is, és amikor fetekén-fehéren kiderül, hogy nem igaz, akkor képtelenek elfogadni, annyira beleélték magukat.
Előzmény: Egy értelmiségi (11)
Egy értelmiségi Creative Commons License 2006.11.02 0 0 14

Vagy a másik pap aki megkér egy lovasrendőrt, hogy legyenszíves már egy 5 cm hosszú vágást ejteni a fejem tetején a kardjával.

 

Ugye láttad?

Előzmény: Wolff (12)
CLASSFIGHTER Creative Commons License 2006.11.02 0 0 13
uzival?
Előzmény: Egy értelmiségi (11)
Wolff Creative Commons License 2006.11.02 0 0 12
Ja, a pap, aki dierkt visszamegy, hogy "üssetek még, gecik!"
Előzmény: Egy értelmiségi (11)
Egy értelmiségi Creative Commons License 2006.11.02 0 0 11

Tehát megy a tömeg valamerre. Majd rájövök, hogy arra nem akarom tovább engedni őket. Erre mit csinálok? Lövöm őket mindennel! Ettől megállnak?

 

Az MSZP próbálja magyarázni a magyarázhatatlant. Szétverték a Fidesz gyűlést, pappal, időssel, képviselővel, rokkanttal együtt.

Előzmény: Kettes számú törzsvendég (8)
bogel Creative Commons License 2006.11.02 0 0 10
Már a Kübler-Ross modell szerinti második szinten vagy! Gratulálok!
Előzmény: Egy értelmiségi (-)
CLASSFIGHTER Creative Commons License 2006.11.02 0 0 9
neki legalább van
Előzmény: Kettes számú törzsvendég (8)
Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 2006.11.02 0 0 8
Hát persze, hogy nem érted. Ha megértenéd, összeomlana a világképed.
Előzmény: Egy értelmiségi (-)
Tégy egy szivességet Creative Commons License 2006.11.02 0 0 7
Ha egy tömeg megindul feléd, nehéz eldönteni, hogy tolják, vagy jönnek maguktól, de legyen. A rendőrök tolták, a ribanc meg élvezte.
Előzmény: Egy értelmiségi (-)
CLASSFIGHTER Creative Commons License 2006.11.02 0 0 6
Támadja a támadhatatlant!
Előzmény: mistral96 (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!