Keresés

Részletes keresés

i love metric Creative Commons License 2011.05.27 0 0 8

Ez is bizonyítja, hogy a magyar film nem halott! Jó oké, lehet, hogy nagyjátékfilmek terén eléggé gyérül állunk... mert az még mindig ott tart, hogy szerezzünk néhány tehetségtelen színészt és csináljunk velük egy romantikus vígjátékot. Andy Vajna próbálkozott ugyan egy '56-os témájú akciófilm-dráma kombóval, de jó magyar szokás szerint a gyártásvezetők elkaszinózták a forgatásra szánt költségvetés egy jó részét... ezért olyan lett amilyen. Pedig ő aztán nem kispályás rendezés terén... a Rambo és Terminator filmekkel bebizonyította, hogy tud izgalmas akciót.

Na de jelen esetben nem ez a lényeg, hanem Magyar Gábor, aki az egyik élvonalbeli külföldi előadónak készített klipet, méghozzá nem is roszat! Szóval csak gratulálni tudok neki! :)

Mellesleg a magyar filmművészet rövidfilmekben az ász! Kár, hogy ez nem vonz szélesebb tömegeket, mint egy csöpögős mozifilm csitrillió dollár költségvetéssel leforgatva.

Előzmény: Cseszirka (7)
Cseszirka Creative Commons License 2011.05.27 0 0 7

Nem igazán tudom, hogy helyes-e a topikválasztás, de nem találtam ennél alkalmasabbat.

 

 

Moby egyik új számához egy magyar rendező készített klipet. Kicsit nyomasztó, illetve inkább olyan Orwellesen világvégi hangulata van és jól passzol a zeneszámhoz. És, hogy nevesítsem is azt, akire büszkék lehetünk: Magyar Gáborról van szó.

 

Check it out! :)

BéDéKá Creative Commons License 2011.04.06 0 0 6
BéDéKá Creative Commons License 2011.02.07 0 0 5

Blogomban újanbban beszámolok félmélményeimről. Zsigmond Dezső filmjéről így foglaltam össze véleményemet (gyertek, vitatkozzunk): Boszorkánykör

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.06 0 0 4

http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/2011/01/06/filmszemle/

 

alul néhány trailerje megtekinthető

 

tutyimutyi szereplők, "nem tudom mit tegyek, valaki mondja meg" hangulat

 

ez a magyar film

VitezV Creative Commons License 2006.11.06 0 0 3

1990-2004 közötti magyar, nézőszám szerint sikerfilmekről van szó a kérdőívben, azokról, amelyek a bemutatást követő első évben több, mint 200 ezer nézőt vonzottak a mozikba.

VitezV Creative Commons License 2006.11.06 0 0 2
Írok egy sort, hogy segítsek szem előtt tartani a témát... :-)
Előzmény: cs_geza (-)
dragan11 Creative Commons License 2006.11.02 0 0 1
Elküldtem.

Miről fog szólni a szakdolgozat? Közönségfilmekről?
Előzmény: cs_geza (-)
cs_geza Creative Commons License 2006.11.02 0 0 0
Előzmény: cs_geza (-)
cs_geza Creative Commons License 2006.11.02 0 0 topiknyitó

Kedves Mindenki,
Kérlek Titeket, töltsétek ki kommunikációs szakdolgzatomhoz készült kérdőívemet-nagy segítség lenne ez nekem. Ha
kérhetem, és van lehetőségetek rá, kérjetek meg még egy embert magatok körül, hogy töltse ki a kérdőívet, ugyanis 200 emberre lenne
szükségem.Előre is köszönöm, hogy szántok időt erre bokros teendőitek mellett. A kérdőívet -ami név nélküli- a linkre kattintva érhetitek el:
http://ftc.braincontrol.org/vera/kerdolap.php

Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!