Keresés

Részletes keresés

zividivi Creative Commons License 2006.10.31 0 0 52
A "rendszerváltó" kormányok sara, hogy ennyire kiszolgáltatottá tették röpke 18 év alatt az országot az idegenek profitéhségének.

Szerintem nem okozott túlságosan nagy meglepetést egyik parlamenti pártnak sem, hogy csődbe jutott a gazdaság. Tudták az urak és hölgyek, hogy egyszerűen hazaárulók. Pontosabban, miután egy Világffynak hazája a nagyvilág, inkább orgazdái az országnak, melynek lakói mindmáig úgy tudják, hogy megbízott képviselői érdekeiknek.
Előzmény: boci boci tarka (51)
boci boci tarka Creative Commons License 2006.10.31 0 0 51

Cukor ügyben EU  döntés és intézkedés történt, ez most nem Gyurcsány sara. A kabai gyár tulaja az összes cukorüzemét bezárta Európában.

 

 Csak a tények kedvéért.

Előzmény: zividivi (47)
zividivi Creative Commons License 2006.10.31 0 0 50
Nem, csupán eltérítették a járatot! :-))
Előzmény: narancsbukta (48)
zividivi Creative Commons License 2006.10.31 0 0 49
Az én helyemben majd én fogok intézkedni, ha nincs ellene kifogásod!

Elég lesz neked a magad baja.
Előzmény: narancsbukta (45)
narancsbukta Creative Commons License 2006.10.31 0 0 48
alllj! a kormany mar addigra repulovel megszokott. Vagy ez masik mese? :))))))))))))
Előzmény: zividivi (47)
zividivi Creative Commons License 2006.10.31 0 0 47
Hát persze!

Cukornádból készült édességet teszünk ezentúl a teánkba, nem holmi répacukrot. És állami szinten megnő az export-import szakadék. Amit ismétcsak képtelen lesz betömni a kormány.

Gyurcsány gazdasági csodaterveivel csupa-csupa szakadékot lehet gyártani, szinte minden szinten.

Nem kereszteshadjárat folyik! Megsemmisítő hadművelet.
Előzmény: Törölt nick (44)
zividivi Creative Commons License 2006.10.31 0 0 46
Egy ideig-óráig le lehet verni minden baromságukat a népen, de a végletekig ez sem megy.

Ha nyakukon szorul a hurok, ők is fogyatkozni lesznek kénytelenek. Szóval ennek a csodálatos mechanizmusnak közülük is lesznek áldozatai.

Csak a nép sokkal edzettebb áldozat, mint nagyajólthez szokott urai. Életképesebb és ezért alkalmasabb egy evolúciós ugrásra is. :-)))
Előzmény: Törölt nick (41)
narancsbukta Creative Commons License 2006.10.31 0 0 45
ha ilyen szar a helyzet, en a helyedben elkezdenem begyujteni a zengedelyt a viztartalyra. Tudod, amibol kiveszed maj a zoxigent....
:)))))))))))
Előzmény: zividivi (42)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.31 0 0 44
Ja,a kieső cukormennyiséget meg a kinti gyárából hozná be a cég.Ki van ez találva.
Előzmény: zividivi (42)
narancsbukta Creative Commons License 2006.10.31 0 0 43
mi a te munkahelyed? A szent gumitehen temploma, ahol a sziriuszi gandalf imadja a jelet? :)))))))))))))))))))
Előzmény: baIekka (40)
zividivi Creative Commons License 2006.10.31 0 0 42
Ezen már gondolkodtam én is eleget.

Megbuknak oszt menekülésre fogják a dolgot. Ki veszi meg a hátramaradt ingatlanokat tőlük? Legfeljebb valamelyik bank. Jó! És a bank mit fog kezdeni vele? Fogja a lovát és szántásba kezd? El akarja majd adni. De kinek?

Egyelőre a kabai cukorgyárat tanulmányozom. Megszüntetik és vége. Nagyobb az EU-tól kapott kárpótlás, mint a termelésből kihozható profit. És most mi lesz az ingatlannal, a berendezéssel meg a leltári vagyonnal? Ebek harmincadjára fog jutni, mint a földvárak, és betemeti az egészet a sívóhomok? Vagy ócskások megveszik az egészet csupán a gyár területéért? Ki fog odaköltözni és mihez fog majd egy elsivatagosított városban?

Várom a fejleményeket.
Előzmény: narancsbukta (38)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.31 0 0 41
Elkúrhatják,max.leverik a népen.Semmi anyagi felelősségvállalás.Annyi szavazójuk meg mindig akad,hogy a parlament legyen a munkahelyük.Este meg úgy fexenek le aludni,mintha az ország gondjait tényleg a hátukon cipelnék.Azt meg 0 kockázat.
Előzmény: zividivi (39)
baIekka Creative Commons License 2006.10.31 0 0 40

Hát hanyatlik a színvonalad :( Azért ennél többet vártam 3.ra, de úgy látom kifogytál. Sebaj, nem kell törnöd a fejed, mert megyek aludni. Ugyanis nekem nem ez a munkahelyem.

 

Előzmény: narancsbukta (37)
zividivi Creative Commons License 2006.10.31 0 0 39
Megoldás lenne, ha képviselők is felelnének összes vagyonukkal az országnak okozott károkért. Ha már a visszahívhatóságot olyan nagyon ellenzik, evvel is meg lehetne fogni az urakat. Saját magukra szabott törvényekkel ugyanis lehetetlen.
Előzmény: Törölt nick (32)
narancsbukta Creative Commons License 2006.10.31 0 0 38
termeszetesen a penz abbol lesz, hogy eladjak alolad a foldet. Es akkor? Na? :)))))))))))))
Előzmény: zividivi (36)
narancsbukta Creative Commons License 2006.10.31 0 0 37
majd ha erre jarok, esetleg pottyantok meg neked valamit, hogy bevilagitsa az ambiszod.
Előzmény: baIekka (35)
zividivi Creative Commons License 2006.10.31 0 0 36
Ha elrepülnek a gépmadarak, csak a pénzüket vihetik magukkal. Az ország területe ide van nőve! :-))))
Előzmény: baIekka (30)
baIekka Creative Commons License 2006.10.31 0 0 35
Hozod a formád, még még! :)
Előzmény: narancsbukta (34)
narancsbukta Creative Commons License 2006.10.31 0 0 34
hozzad szoltam csak, le abba a melyseges sotetsegbe. Most valaszoltal, vagy csak valami belgaz boffent fol?
Előzmény: baIekka (33)
baIekka Creative Commons License 2006.10.31 0 0 33
Tőled nem is vártam értelmesebbet. De legalább nem okozol csalódást :)
Előzmény: narancsbukta (31)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.31 0 0 32
Én a teljes vagyonommal felelek a cég dolgaiért.Kiváncsi lennék,hogy Szabó G. be merné vállalni itt ,ha bukta van,fizet a teljes vagyonával?
Előzmény: baIekka (28)
narancsbukta Creative Commons License 2006.10.31 0 0 31
te csak tudod! azee a tescos zsomlet meg visszasirod kulhonbol! :)))))))))
Előzmény: baIekka (30)
baIekka Creative Commons License 2006.10.31 0 0 30

Miből tart felszállni a saját magánrepülődre? :)

Főleg egy vagon pénzzel pár neves ország pár neves bankjában.

Előzmény: zividivi (29)
zividivi Creative Commons License 2006.10.31 0 0 29
Akkor a költözködésből fogunk rájönni!
Előzmény: baIekka (28)
baIekka Creative Commons License 2006.10.31 0 0 28
Mire megtudod, hogy nem jött be a project már rég nem lesznek itthon.
Előzmény: Törölt nick (27)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.31 0 0 27

OK. Akkor őt röhögd ki, minket meg sajnálj.

Max.akkor lesz bennem egy kis sajnálat irántatok,ha nem jön be gyurcsótányotokkal a nagy országmegmentő program.Ha mégjobban tönkrevágjátok,eladósítjátok,akkor futhattok a népharag elől.De akkor az országhatárig meg se álljatok.

Előzmény: Szabó G. Zoltán (23)
BandW Creative Commons License 2006.10.31 0 0 26
Mi a bánatért köll ugyanarról a századik topikot nyitni.
Mijafranc ujdonság vagyon abban, hogy a fidesz 239-szer bejelenti, hogy Gyurcsány ne csinálja azt, amit épp csinál, hanem "monnyon le".
Vagy keressük a dicső 500-ik brilliáns megfogalmazását a "monnyon le"-nek?
:-)))
zividivi Creative Commons License 2006.10.31 0 0 25
Fakutyáknak nincs ilyesmire szükségük. Mindenen vigyorognak.
Előzmény: Szabó G. Zoltán (24)
Szabó G. Zoltán Creative Commons License 2006.10.31 0 0 24
Köszönjük az engedélyt.
Előzmény: zividivi (19)
Szabó G. Zoltán Creative Commons License 2006.10.31 0 0 23
OK. Akkor őt röhögd ki, minket meg sajnálj.
Előzmény: Törölt nick (16)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!