Keresés

Részletes keresés

agata* Creative Commons License 2006.10.30 0 0 10

„Egyesek a mi gladiátori játékainkat kegyetlennek és embertelennek tarthatják, ahogy ezek manapság lejátszódnak, talán azok is. De amikor egy gonosztevõ karddal kezében küzd az életéért, akkor talán van a fülnek jobb iskola a fájdalom és halál eltûrésére, de a szem számára biztosan nincs” – írta Cicero

 

Lehet hogy én túl egyszerűen látom a dolgokat, de törvényszerűnek tűnik, hogy akkor áll az egyensúly, ha kevesebb kenyér mellé több ciruszt adnak, nem?? :o)

skorpio-m Creative Commons License 2006.10.30 0 0 9
"Egy érzés mindent eltakart
S elhittük, mindörökké tart
S a törvény nálunk dől le majd"
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.30 0 0 8
Gondolom a rendvédelmi szervezetek,köztük a rendőrök is azért tüntettek,mert unatkoztak.
kizsgé Creative Commons License 2006.10.30 0 0 7

Álmomban egy angyal voltam

S minden áldott hajnalon.. :o)

Előzmény: Ipari-antidepresszió (2)
honoska Creative Commons License 2006.10.30 0 0 5
Csakazértisszerelem.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
hiszelnekem Creative Commons License 2006.10.30 0 0 4
Ezzel lebuktál, hogy magyar magyar vagy. :)
Előzmény: Ipari-antidepresszió (2)
vanrajtasapka Creative Commons License 2006.10.30 0 0 3
ez kemény volt, rosszkedv marketing? :)))
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2006.10.30 0 0 2
Á-á-állj vagy lövök, a csatát én nyertem. Az á-á-átkaroló hadművelettel:)
vanrajtasapka Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1

"York napsütése rosszkedvünk telét tündöklő nyárrá változtatta át." :)))

 

 

Csak eszembe jutott, bocsi.

vanrajtasapka Creative Commons License 2006.10.30 0 0 0
r0szkedv
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2006.10.30 0 0 topiknyitó
A tüntetések a rosszkedv marketing folytatásai lennének? Csak azért is rossz a kedvünk, csak azért is dühösek vagyunk, csak azért is szerelem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!