Keresés

Részletes keresés

chichimaun Creative Commons License 2007.01.09 0 0 38

Sajnos nekem is ez volt a tapasztalatom a magyar rendorokkel.  Ket hetes magyarorszagi tartozkodasom alatt negyszer allitottak meg a rendorok csak rutin ellenorzesre, nem szabalytalansagert.  Kanadaban talan 10 ev alatt allitotattak meg negyszer. 

 

Hozza kell tennem, hogy a negy esetbol haromban nagyon durva es udvariatlan volt a rendor, pedig meg csak szabalytalansaggal sem vadoltak.

 

Eleve nem ertem a topiknyitot: Magyarorszagon nem tipikus problema, hogy felfegyverzett hatosagi szemelyt megtamadnanak.  A nem megfelelo, eroszakos es durva rendori fellepes a fegyvertelen civilekkel szemben viszont sajnos jellemzo Magyarorszagon.

 

 

Előzmény: blueeyeddevil (32)
Vidékisrác Creative Commons License 2006.11.21 0 0 37
Az a Glock és a 20 skuló megvéd?! Ne röhögtess. Mitől véd meg. Az a helyzet, hogy minden hozzád hasonló bunkónak van. Majd lövöldöztök egymásra? Túl sok amcsi filmet nézel. Hacsak nem arra gondoltál, hogy miatta letartóztatnak és a rácsok mögött, majd biztonságban leszel. Meg mi is tőled.
Előzmény: pijozsi (31)
Vidékisrác Creative Commons License 2006.11.21 0 0 36
Én még megnézem a lányokat. És te? Gondolom te is azok közé tartozol akik nem ítélik el a tv székház elleni ostromot és azt követelik közben, hogy szabadítsuk ki a politikai foglyokat. Kár, hogy nem azt követelték:"szabadítsuk ki Táncsicsot"
Én büszke vagyok arra, hogy falun születtem és a te szóhasználatoddal élve paraszt vagyok. Te mire vagy büszke, hogy bunkó vagy?
Tudod itt vidéken az ilyeneken hasogatjuk a fát.
Visszatérve te kiket védesz?
Előzmény: pijozsi (29)
pijozsi Creative Commons License 2006.11.09 0 0 35
Majdnem eltalaltad..:) Csak a bal felso sarka kek szinu, csillagokkal..:)
Előzmény: Törölt nick (33)
blueeyeddevil Creative Commons License 2006.11.08 0 0 32
"Anyuci segíts a rendőr bácsik nem jönnek."

Hát Magyarországon nem jönnek, az biztos. Magyar rendőrök 3 dologra alkalmasak: autósokat molesztálni, tüntetőket verni és korrumpálódni. Bünőzés, bűnözők ellen tökéletesen alkalmatlanok. Szeretném látni őket a cigányokkal szemben úgy fellépni, ahogy azt október 23-án tették a tüntetőkkel.
Előzmény: Törölt nick (30)
pijozsi Creative Commons License 2006.11.07 0 0 31
Kicsi komcsi majomka nem szokasom sirni...A Glock meg a 20 skuloja majd megved..:))
Előzmény: Törölt nick (30)
pijozsi Creative Commons License 2006.11.06 0 0 29
kicsi paraszt(videki)srac  megertem en hogy veded a bunko tarsaidat ,de jobban tenned ha visszamennel a lanyok bugyi nelkul topicba.....ott csorgathatod a nyalad....
Előzmény: Vidékisrác (27)
Vidékisrác Creative Commons License 2006.11.05 0 0 28

Megemelem tudásod előtt a lkalapom, hogy mennyitre tzisztában vagy azzal, hogy a rendőrnek mi a joga és kötelessége, azt nem tudom tudod-e, hogy a Magyar Köztársaság állampolgárainak mik a jogaik és kötelességük. Valószínűsítem, hogy nem igazán. Javaslom, hogy próbáld ki a rendőri szakmát és utána legyen nagy a szád. Amit a híradásokban láttál az egy felvett és egyesek szájíze szerint megvágott anyag, ami csöppet sem a valóságot tükrözi. Azt nem állítom, hogy egyes rendőrök nem követtek el szabályszegést, de azért nem kellene általánosítani, mivel lopni sem szabad és ha mondjuk egy két orvos lop nem mondjuk azt hogy tolvaj orvosok.

Honnan tudod, hogy az illető pap volt, azért mert papi ruha volt rajta?

Most nagy a szád, de kíváncsi vagyok, ha bajban vagy kinek szólsz?!

Előzmény: Törölt nick (5)
Vidékisrác Creative Commons License 2006.11.05 0 0 27
Te is követheted, ha értelmesen nem tudsz hozzászólni a témához, csak a másikat ócsárolni. Észérveket hozz és ne pocskondiázz, arra ott vannak a hőn "szeretett" politikusaink akiket megválasztottatok.
Előzmény: pijozsi (19)
Klyka Creative Commons License 2006.11.04 0 0 26
A ria ria Hungária-t skandálja a "tömeg" ,ezek azt hiszik még mindig focimeccsen vannak, azt sem tudják miért üvöltöznek és mi a fenének járkálnak a hidegben???.....
Előzmény: Törölt nick (25)
Klyka Creative Commons License 2006.11.01 0 0 23
56-os? Gratulálok , hogy ilyen idős korában internetezik, és élénken fórumozik...vagy csak 56-os születésű.....
Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.01 0 0 21

Látom jól elvagy saját hülyeségeddel. De mit keresel itt? Fröcsögésre ott van számodra a polidili...

Előzmény: Törölt nick (20)
pijozsi Creative Commons License 2006.10.31 0 0 19
Nem mennel any a francba evvel a sunyi szoveggel ? Mondjuk a polidilibe...
Előzmény: Törölt nick (17)
marpat Creative Commons License 2006.10.29 0 0 16
Ezzel csak egyetérteni tudok!
pijozsi Creative Commons License 2006.10.29 0 0 15
Hm... neked meg verni sem kell....:)
Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.28 0 0 14

Büszke lehetsz érvekkel teli, intelligens válaszodra. Ezért kár volt topikot nyitnod. 

Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.28 0 0 13

 

 

 

 Mondhatsz miset vagy istentiszeletet.... hagy tanuljon az ember. Külömben  nem tartom a komcsikat nem" felebaratomnak", meg negyednek se.

bye.

Előzmény: Bandipilot (12)
Bandipilot Creative Commons License 2006.10.28 0 0 12

Timur, csak ugy arad beloled a felebarati szeretet!

Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.27 0 0 10

 

 

 

  Ne tanitgass, '56s vagyok.  A Nagy Imrét meg ilyen faszok mint te ne emlegesék. Mint ahogy azt   az állam fô mondta " nem lehet egyszerre  '56 nak meg a kádári rezsimnek  áldozni". Man te tudodod hun a helyed.  A z AVOs rendôreid meg menj el megvédeni, te hasonlo. Ne itt ugass. De oda nem mersz ki menni mi? Provokator patkány vagy. 

Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.27 0 0 8

 

 

 

 

 Csürhe a komunista nagymamád meg te. Szarházi veres pribek.

Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.25 0 0 5

Az a probléma, hogy a rendőr feladata és joga a randalírozók lekapcsolása lenne A demokratikus alapjogukat gyakorló embereket pedig védeniük kellene.

Ehelyett: kb. 500randalírozót beletoltak a BÉKÉSEN ÜNNEPLŐ kb. 80.ezres tömegbe, majd az íly módon szándékosan, és tudatosan létrehozott elegyet elkezdték módszeresen gumilövedékkel és gránátokkal lőni. Nem csak a randalírozót, hanem az ártatlan mamókától kezdve az éppen arra járó külföldi turistán át mindenkit akit értek. A felvételeken tisztán látszik, hogy a rendőrökél vipera volt, ami szigurúan tilos tüntetők oszlatására használni. ezt az eszközt kizárólag speciális egységek használhat(nák) kiemelten veszélyes bűnözők, pl. terroristák ellen.

Továbbá, összevertek egy papi ruhában sétáló papot, a nála lévő nemzeti színű zászlót pedig megtaposták.

Ez nem demokratikus rendőrség. Ez rendőrállam.

Előzmény: Törölt nick (3)
SindbaD Creative Commons License 2006.10.25 0 0 4
Ne féltsd őket, oldják meg.

Ezért kapják (elvileg) a fizetésüket, nem azért, hogy állat módjára reagáljanak, még akkor sem, ha az ellenük támadók között vannak ilyenek.
Vagy a leggyengébb és esetleg ártatlan járókelőket terrorizálják, mert ott nincs ellenállás.

Néha esetleg "dolgozni" is kellene a fizetésért, ők választották ezt a szakmát.

Előzmény: Törölt nick (3)
IDKFA Creative Commons License 2006.10.25 0 0 2
Mert egy baromság, azért.
Előzmény: Törölt nick (1)
sneci Creative Commons License 2006.10.25 0 0 0
csak egy 0.
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.25 0 0 topiknyitó

A Fidesz ösztüzes támadást indított a renőrök ellen. Ha ezzel azt fogja elérni, hogy a rendőrök elbizonytalankodnak, nem lépnek úgy fel a focihuligánok ellen, hogy tudják biztosítani a rendet, akkor elfog szabadulni a pokol. Én eggyáltalán nem irigylem őket, hogy sokszor életüket kell kockáztatniukat fillérekért.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!