Keresés

Részletes keresés

Tcím Creative Commons License 2006.10.25 0 0 53
A két kötés közül melyik az, amelyik a törött lapockáját takarja? (Nem vagyok egy nagy anatómus)
Előzmény: gotovina (20)
Devil Inside Creative Commons License 2006.10.25 0 0 52
Ebből látszik, hogy ez a Révész Máriusz mekkora IQ-fighter, ugyanis ki nem sz@rja le a mentelmi jogát: a probléma az, hogy a rendőrség nekiállt az épp oszló és hazafele induló tömeget oszlatni és elverni olyan embereket, akiknek semmi köze nem volt a zavargásokhoz. (Mondjuk érthető, sokkal könnyebb ezeket az embereket megverni, mint akik zavarognak és próbálják elkerülni, hogy elkapják őket...)
Előzmény: user81 (49)
PRAETORIANUS Creative Commons License 2006.10.25 0 0 51

És nem a szmokingom(öltönyöm) zsebébe, hanem a helyére, a farzsebbe...

 

Előzmény: avacs (43)
PRAETORIANUS Creative Commons License 2006.10.25 0 0 50

Oda is csak kést viszek.....

Előzmény: avacs (43)
user81 Creative Commons License 2006.10.25 0 0 49
"Révész Máriusz szerint hétfőn az Astoriánál megsértették parlamenti képviselői mentelmi jogát."

Ja, ez a politikus mentelmi jog olyan, mint amikor ittasan gyorshajtunk, és az igazoltató rendőr arcába röhögünk...
vizinikk Creative Commons License 2006.10.25 0 0 48

http://www.mti.hu/cikk/168650/

 

máiusz ugyan nem sokra emléxik, de majd megmondják neki, mit is tettek vele, és neki mit is kell tennie

Előzmény: morticia addams (47)
morticia addams Creative Commons License 2006.10.25 0 0 47
a Vektorék meg már inkább kussolnak, belsô információk szerint ma Martensben mentek be a dagadt lábujjaik miatt.
Előzmény: szuncu (35)
morticia addams Creative Commons License 2006.10.25 0 0 46
:)))
Előzmény: szuncu (35)
Murcus Creative Commons License 2006.10.24 0 0 45
"egy tanto pengés CRKT-ét"  :-)
Előzmény: avacs (43)
fekvőrendőr nem pihen Creative Commons License 2006.10.24 0 0 44

régóta tudjuk, hogy a legszebb öröm a káröröm.

 

szegény Máriusz Parlamenterusz! :-)))) :-((((

Előzmény: Törölt nick (37)
avacs Creative Commons License 2006.10.24 0 0 43
És ha egy opera előadásra mégy,a szmokingod szebébe beteszel egy franciakulcsot és a kést, vagy csak az egyiket?
Előzmény: PRAETORIANUS (41)
pooncso Creative Commons License 2006.10.24 0 0 42
freesleep megmondja a tuti frankót. kedves vagy.
PRAETORIANUS Creative Commons License 2006.10.24 0 0 41

Hát tévedésben leledzel...

Én is hosszú évek óta hordok kést, most épp egy tanto pengés CRKT-ét.

Elég viseltes már szegény, ma éppen pneumatika csövet vagdostam vele könyékig egy gépben...

Előzmény: freesleep (28)
Murcus Creative Commons License 2006.10.24 0 0 40
Csak ne feledd, már nem Pintér irányítja a rendőrséget!
Előzmény: Törölt nick (33)
freesleep Creative Commons License 2006.10.24 0 0 39
én-e?
én csak leírtam mit csinált az egyetlen hírekbe került fideszes, meg mit mondott pokorni arról h mit csinált akkor a fidesz

a fidesz-tüntetések hagyományairól keveset tudok, de én máskorra halasztottam volna a helyszínen-időzés gyakorlását.

ne de télleg jó éjt
Előzmény: Törölt nick (37)
freesleep Creative Commons License 2006.10.24 0 0 38
azé ennek lehetnek méretbeli határai... nem lehet pl mindenkinél egy tankot találni..
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.24 0 0 37
Persze, hogy nem az, de akkor te sem próbáld Révész Máriuszt beterelni kétértelmű mondatokkal, hogy mit csinált ott.
Volt egy fidesz gyűlés. Normális esetben 2 óra múlva is ott vannak az emberek.
Előzmény: freesleep (34)
freesleep Creative Commons License 2006.10.24 0 0 36
ez már egy ilyen topik.. csak írjátok, de nem nekem:))
én meg válaszolk morcosan...
illetve most jó éjt

de addig is, ne süllyedj, topik! politikai blődliket ide, mindkét oldalról:)
Előzmény: Törölt nick (32)
szuncu Creative Commons License 2006.10.24 0 0 35
A valódi történet: Máriusz a rendezvény után petanqu-ot akart játszani a többiekkel a Kossuth téren elkobzott vasgolyókkal amik Grespik László szerint szerves részei egy demonstrációnak.Sajnos mivel náluk(vitya,tomi,stb) eddig csak ki tudja miért a focit játszották azt hitte itt is azonosak a játék alapelemei.Ezért történt a baleset. Az első eldobott golyóba bele stukkolt és ahogy leesett a földre  a golyó még ráesett a karjára is mivel túl magasra fejelte.A többi sérülését pedig a többiek okozták a túlzott segíteni akarásukkal.Végül eszükbe jutott a reklám: igyál mégegyet és fogd a Gyurcsányra! Ezt is megjátszották és lőn siker.
freesleep Creative Commons License 2006.10.24 0 0 34
mi ez, nagyotmondási verseny? most akkor jöjjek az 1,8millió maradék békés bp-ivel, akik ha megmozdulnak, hűderossz lesz orbánnak?

de egyébként az a 200e aki ott volt, ki se ment volna, ha azzal hívják, h gyertek, kukákat borogatunk, barrikádot építünk és levadásszuk együtt a rendőröket egymással...

amúgy nem is értelek, az előbb még békés tüntetés volt, szerintem most is az, és nem potenciális rendőrgyilkos-csapat, ahogy te körvonalazod...
Előzmény: Törölt nick (30)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.24 0 0 32
korrektúra:
De úgy látszik szeretné valaki megtudni már amennyire az itt levő nagyarcú hozzászólásokat olvasom.

Nem neked volt címezve a mondat.
Előzmény: Törölt nick (30)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.24 0 0 31
Nekem is van pedig én mérnök volnék.
Jó kis victorinox.
Soxor kell.
Előzmény: freesleep (28)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.24 0 0 30
Nem. Én csak arról beszéltem ami volt.
A fidesznek volt egy fegyelmezett békés ünnepi megemlékezése és csak úgy közbevetettem, hogy fogaalmad nincs mi lett volna ha megindul 200 ezer ember.
De úgy látszik szeretnéd megtudni már amennyire az itt levő nagyarcú hozzászólásokat olvasom.
Nem a fideszre gondolok itt, hanem amikor kétszázezer emberben szakad el a cérna.
Bezárhatnád Gyurcsány III. köztársaságát.
Előzmény: freesleep (26)
Murcus Creative Commons License 2006.10.24 0 0 29

Dehogynem! Több ismerősöm is van, aki mesélte, hogy otthon csak bicskával a zsebében megy be a "falatozó"-ba!

 

Előzmény: freesleep (28)
freesleep Creative Commons License 2006.10.24 0 0 28
dehogy van, én még egyáltalán nem láttam olyan pasit aki ügyvitelszerűen bicskát dugdosna a zsebében
Előzmény: Törölt nick (21)
fekete kutya Creative Commons License 2006.10.24 0 0 27
A képen 20 halef (kenyérvágó, disznóölő, csontozó) van és csak két bicska. Ezek szerint a tüntetők 10 %-a volt normális férfiember?..:)
Egyébként mit szólsz a benzinbe áztatott, szénporral töltött zoknikhoz?...:)
Előzmény: Törölt nick (21)
freesleep Creative Commons License 2006.10.24 0 0 26
úgy tiudom, egy párt, és a pártrólszólt a nyilatkozat.
amúgy viccelsz? pár hetet a hűtőmből simán kibírok, amúgy meg a nagy áruházlácok boldogan járnának a kedvemben olcsó és jó/rossz nemmagyar áruval... a vidék min. annyira kiszolgáltatott a felvevőpiacnak mint fordítva..
vagy azt vizionálod, h lezárják a gazdák vagy akárkik az összes utat? minek? mi tud elérni x traktor a lezárt utakon? egyáltalán mit akar a budapestiektől? mi osztjuk/nem osztjuk a pénzt nekik vagy mi?
addig bőszítik csak ilyanekkel az embereket, hogy mindenki megkönnyebbüléssel fogadja ha jól leavarják őket nemszelíd eszközökkel onnan...
Előzmény: Törölt nick (18)
fekvőrendőr nem pihen Creative Commons License 2006.10.24 0 0 25
Révész Máriusz Parlamenterusz
Előzmény: gotovina (20)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.24 0 0 24
így még rondább mint hétköznap szegény
Előzmény: gotovina (20)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.24 0 0 23
Szerintem nem vicces.

Gyurcsány rendőrségénél bárki járhat így mint ahogy járt is.
Előzmény: gotovina (20)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!