Keresés

Részletes keresés

Daikini Creative Commons License 2006.10.24 0 0 18
Oh lesz magyarsag... a hatarontuliak magyarok maradnak, es ha megkerdezik, hogy mi kozuk a hataron inneniekhez, buszken jelentik, hogy mar semmi.
Előzmény: Silverwol (16)
Silverwol Creative Commons License 2006.10.24 0 0 16

Melyen egyetertek a topic-kal. Ez valo nekunk. Sajnos elkorcsosultunk, 1848ban meg volt vmi egyseg, 1956 meg szinten. Ma mar nincs. Oljuk egymast, mert az jo. Nyilvan.

 

3-4 ev nagyobb politikai valtozas nelkul (mindket oldalon) es azt hiszem a magyar nep vegleg eltunik a terkeprol...

Törölt nick Creative Commons License 2006.10.24 0 0 15

:))

De miért nincs?

Előzmény: Törölt nick (12)
Qqberci Creative Commons License 2006.10.24 0 0 14
a törpe ordibál...
Előzmény: vibor (6)
I.C.A. Creative Commons License 2006.10.24 0 0 13
Műlovarnő?
Előzmény: Törölt nick (12)
I.C.A. Creative Commons License 2006.10.24 0 0 11
Ildikó a lovarnő....
Daikini Creative Commons License 2006.10.24 0 0 9
Revesz Mariusz mehet szomoru bohocnak. Gyurcsany a vidam bohocnak. Csintalan Sanyi rozmarnak, Alfoldi Albert mikulasimitatornak.
Előzmény: vibor (6)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.24 0 0 8
Fűrészpor?
hócipő Creative Commons License 2006.10.24 0 0 7
A vezető bohócot kihagytad.... OV. úgy híjják, meg a porondmestereket is: Szíjjártó, DFT. Semjén....meg az átváltozó művészeket is: Szűrös, Pozsgai.....
Előzmény: Törölt nick (2)
vibor Creative Commons License 2006.10.24 0 0 6
a törpe is adott...
Előzmény: Törölt nick (2)
vibor Creative Commons License 2006.10.24 0 0 5
H0pp 0rbanc
Előzmény: Daikini (-)
mb3rgyulolo Creative Commons License 2006.10.24 0 0 4
Támogatom. A tv-k már úgyis valóságshownak nézik az utcát.
Toxicus Creative Commons License 2006.10.24 0 0 3
Porondmester már van, csak kicsit böszme...
Előzmény: Daikini (1)
Daikini Creative Commons License 2006.10.24 0 0 1
Elnézést, de én cirkuszigazgató leszek vagy menedzser!
Előzmény: Törölt nick (0)
Daikini Creative Commons License 2006.10.24 0 0 topiknyitó
Aki hajlandó beleáldozni egy ezrest, szóljon!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!