Keresés

Részletes keresés

Dvdman003 Creative Commons License 2015.05.13 0 0 581
A sorozat összes része meg van
elérhetőség email
dvdman002@hotmail.com
Gambrinus Creative Commons License 2013.10.21 0 0 580

Na, megnéztem én is. Háát. Picit elnagyolt lett a végére, sajnos. És kissé, mintha lapos is lenne...

keménykalap és ... Creative Commons License 2013.10.12 0 0 579

Végigdaráltam az utolsó évadot, elkeserítő. Sorozatban ilyen karaktergyilkosságot még nem láttam, kár Dexterért.

bábuvagy Creative Commons License 2013.10.11 0 0 578

azon túl vagyok, de nem sikerült, ezért kérdeztem:-)))

Előzmény: Mrs Tremond (577)
Mrs Tremond Creative Commons License 2013.10.11 0 0 577

örülök, hogy sikerült kedvet csinálnom hozzá :-D de hogy én nem fogom neked elmagyarázni, hogy hogy kell torrentezni, az biztos, szerintem inkább a guglit kérdezd meg

Előzmény: bábuvagy (576)
bábuvagy Creative Commons License 2013.10.10 0 0 576

honnan lehet ezt letölteni?

Előzmény: Mrs Tremond (574)
Mrs Tremond Creative Commons License 2013.10.08 0 0 575

 

totál egyet értek az egésszel:

 

http://www.buzzfeed.com/louispeitzman/ways-dexter-went-wrong

 

http://www.buzzfeed.com/louispeitzman/the-dexter-series-finale-was-unbelievably-awful

 

annyira sok idegesítően szar részlet volt már a végén a Dexterben, hogy egyszerűen nem is tudnám hol kezdeni (vagy folytatni)

Előzmény: Mrs Tremond (574)
Mrs Tremond Creative Commons License 2013.10.08 -1 0 574

Iszonyatosan szar volt az egész Dexter-évad, de a finálé különösen, mi végül tegnap este feszengtük végig. Inzultus a nézővel szemben, hogy hova süllyedt a színvonal. Iszonyú kiábrándító, de így legalább nem sajnálom, hogy vége lett, csak azt sajnálom, hogy 2 kvauncsi évadot végignéztem.

Előzmény: Bob Loblaw (573)
Bob Loblaw Creative Commons License 2013.10.02 0 0 573

Miért végződött brutális sorozat-gyilkossággal a Dexter?

Két emblematikus antihős-sorozat zárult le a napokban. Egyiket még évtizedek múltán is a műfaj legnagyobbjai közt fogják emlegetni, a másikra viszont talán még a legelfogultabb rajongói is csalódottan gondolnak majd vissza. Természetesen az előbbiről, a Breaking Bad ről is[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

nicko Creative Commons License 2013.09.26 0 0 572

az a baj ha ennél többet ír az ember a 8x12 részről hatalmas spoiler lenne :)

Előzmény: Gambrinus (571)
Gambrinus Creative Commons License 2013.09.26 0 0 571

Hát én nem tudom, most akkor mit várjak, hamarosan el kezdem megnézni végra 8ik évadot, de nem túl bíztató, amiket itt látok. Ezt a cikket sem olvastam, csak a címét, sajnos:

http://comment.blog.hu/2013/09/25/dobbenetesen_debil_dexter?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2013_09_26&utm_campaign=index

Dr.Drake.Ramoray Creative Commons License 2013.09.25 0 0 570

Pár millióan vagyunk így, nyilván.

Bár így is elég zaklatott éjszakám volt.

:-/

Előzmény: nicko (569)
nicko Creative Commons License 2013.09.25 0 0 569

nem igazán értem miért ilyen lett a vége...

Dr.Drake.Ramoray Creative Commons License 2013.09.25 0 0 568
Bateman Creative Commons License 2013.09.24 0 0 567

3 évadot néztem meg idáig. valahogy abba maradt. most akarom újra elkezdeni.

Előzmény: nicko (565)
pancer1 Creative Commons License 2013.09.24 0 0 566

Hát én valahogy úgy vagyok ezzel a Dexterrel, minta  LOST-al voltam. Azt is imádtam, ha akadozott, hullámzott, egészen az ötödik évad végéig ahol be kellett volna fejezni a robbanással. Kár volt a hatodik, úgy mondom azóta, LOST volt öt évad meg egy fél.

Dexterrel is ez a helyzet, csak itt hat évad az ami nézhető. Főleg az első négy de az 5-6 is csak önmagához képest ingadozott, más sorozatokhoz képest magas színvonalú volt. A hetedik már előrevetítete hogy kifogytak az írók a sztorikból, főgonoszokból, főszereplők fejlesztéséből.  Nyolcadik meg ezt erősítette meg de durván és csúnyán. Nem sikerült színvonalasan búcsúzni.

nicko Creative Commons License 2013.09.24 0 1 565

azért még a bőven nézhető kategória és azt nehezen hiszem el ha valaki végig nézte a 7 évadot pont a 8.-ra ne lenne kiváncsi :)

Bateman Creative Commons License 2013.09.24 0 0 564

ezek szerint kukázzam az utolsó évadot?

Gambrinus Creative Commons License 2013.09.24 0 0 563

Ez elég rosszul hangzik. Nem sokára elkezdem azért, de valóban nincsenek nagy elvárásaim.

Előzmény: DanGer88 (562)
DanGer88 Creative Commons License 2013.09.18 0 0 562

Olyan mennyiségű negatív kritikát kapott az utolsó évad, hogy ne számíts nagy dolgokra. Tényleg elég gyengus és unalmas lett, igen sok amatör hibával. Sajna nem sikerült összehozni egy ütős záróévadot, pedig volt benne potenciál. 

Előzmény: Gambrinus (561)
Gambrinus Creative Commons License 2013.09.17 0 0 561

Nem sokára belekezdek a 8ik évadba, már csak asszem egy rész van hátra , és befejeződik. Vélemények eddig, csak úgy rébuszokban, spoiler nélkül? Hányasra osztályoznátok ezt az évadot? Mit várjak, nagy csalódást, vagy csak kicsit?

Dr.Drake.Ramoray Creative Commons License 2013.07.15 0 0 560

“You’re exactly what you need to be, ‪#‎Dexter‬. You’re perfect” – Evelyn Vogel

:-)

Dr.Drake.Ramoray Creative Commons License 2013.07.13 0 0 559

Debra kezd eléggé elszabadulni.

Az mondjuk nagyon meglepő lenne, ha Debrát fektetné kétvállra Dexter?

Vagy túl egyszerű, ha a pszihiáternő lenne a sorozatgyilkos?

 

Méltóan bekezdett a 8. évad, mit mondjak...

:-)

nicko Creative Commons License 2013.07.03 0 0 558

A Dexterrel párhuzamosan ment a Homeland 2. évadja, nem tudom, azt nézte-e valaki, nekem az első se tetszett különösebben, de azért a másodikat is megnéztük, az elején volt 1-2 jobb rész, de a végére iszonyatosan idegesített. Sokkal jobb a Dexter, nem nagyon vagyok képes felfogni, mire ez a díjeső a Homelandnek.

 

két teljesen más műfaj nem szabad hasonlítani.

na vajon miért kaphatott díjat, ha az USA és a teroristák kapcsolatát nézzük napjainkban? :)

Előzmény: Mrs Tremond (553)
nicko Creative Commons License 2013.07.03 0 0 557

lehet ez az évad (ami asszem a záró is) elég űtős lesz ha már ilyen volt az 1. rész.

Előzmény: Bateman (555)
Pandus Creative Commons License 2013.07.03 0 0 556

indul az új évad - néhány hete már, igen

Előzmény: Bateman (555)
Bateman Creative Commons License 2013.07.02 0 0 555

indul az új évad. fck yeah. mondjuk nekem még van 4, amit be kell pótolnom:)

 

Gambrinus Creative Commons License 2013.03.06 0 0 554

Szerintem ez az évad leginkább a második évadra hajazott, ami szerintem a legjobb volt, de ez jóval lemaradt attól. Itt megint végre elég nagy pácban volt, több tekintetben, de valahogy mégsem volt olyan erős, és poénos, mint a fentebb említett 2. season. Háát, nem tudom, mi lesz most az utolsó évadban, kiváncsi vagyok, mit hoznak ki belőle, de valahogy nem remélek túl sok jót. Talán nem lesz végre szükség cliffhangerre, tekintve, hogy tudtommal a 8ik lesz a befejező évad.

Előzmény: Mrs Tremond (553)
Mrs Tremond Creative Commons License 2013.01.07 0 0 553

SPOILER annak aki nem látta: Nekem csak a csúcsjelenet legvégén esett le, hogy ez most elvileg úgy volt beállítva, hogy meg kellett volna lepődnünk, hogy Deb nem Dextert lőtte le, hanem LaGuertát. De miközben néztem, azt hittem, az történik, hogy Deb vívódik, hogy kettejük közül melyiket lője le, aztán a végén esett csak le, hogy asszem fel se szabadott volna merülnie a fejemben, hogy LaGuertát lövi.

 

Mondjuk tényleg nem szabadott volna, mert semmi de semmi értelme nem volt az égvilágon, hogy lelőtte. Simán hagyhatta volna, hogy Dexter befejezze, amit elkezdett, semmi más indítéka nem volt Debnek arra, hogy maga lőjön azon kívül, hogy így sokkolóbb a befejezés. Szóval a végső csavar nem nagyon tetszett, de egyébként jó volt ez az évad. És főleg sokkal jobb, mint az előző.

 

A Dexterrel párhuzamosan ment a Homeland 2. évadja, nem tudom, azt nézte-e valaki, nekem az első se tetszett különösebben, de azért a másodikat is megnéztük, az elején volt 1-2 jobb rész, de a végére iszonyatosan idegesített. Sokkal jobb a Dexter, nem nagyon vagyok képes felfogni, mire ez a díjeső a Homelandnek.

missParker Creative Commons License 2012.12.22 0 0 552

Én is összevártam, de csak az utolsó hármat :) Magamra zárom az ajtót, hogy senki ne zavarhasson, mikor nézem! Láttam a 'tube-on egy pici összefoglalót az évadzáróból, jól beszólogattak ketten is Dexnek, szorult a hurok rendesen.

 

Már annyira foglalkoztat, hogy mi lesz a vége, hogy ma azt álmodtam, ott vagyok a a miami policenál és beviszek valami iratokat Dexternek, menet közben meg gondolkozom, hogy mit fogok mondani neki és álmomban fordítottam :D Ez már függőség?:D

Előzmény: Gambrinus (551)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!