Keresés

Részletes keresés

sela1 Creative Commons License 2006.10.20 0 0 5

:) Köszi a hozzászólást. Cinikus akartam lenni. Valami hasonlóra gondoltam, amikor leírtam nagybetűvel. Mert nekem végső soron mind1, hogy mellém az asztalra, vagy a táblára, vagy akár rám... A történet nem is erről szólna. De nehéz megfogni. nehezebb, mint gondolnám. De talán majd csak kikerekedik...

Előzmény: Lars Turms (4)
Lars Turms Creative Commons License 2006.10.20 0 0 4

A Naplóba, nagybetűvel, gratulálok. Mintha egy feszületet köpött volna le a templomban kb.

Miért nem keresel más állást?

Előzmény: sela1 (1)
sela1 Creative Commons License 2006.10.20 0 0 3

Mielőtt beleköpött, hosszan káromkodott, bömböltette a discmant, tapsikolt, visított etc... A többiek kb. rezignáltan vették tudomásul.

sela1 Creative Commons License 2006.10.20 0 0 2

Miután beleköpött, megkértem, jöjjön már ki, és távolítsa el a köpetet a Naplóból, ne má' nekem kelljen..

sela1 Creative Commons License 2006.10.20 0 0 1

Ma E. beleköpött a Naplóba. Nem, nem a nyálát. Vagyis nemcsak azt. Hanem egy jól összenyálazott papírzsepi darabot, köpőcsővel. Vagyis nem egyet...

.fruzsi Creative Commons License 2006.10.20 0 0 0

n0fene...

sela1 Creative Commons License 2006.10.20 0 0 topiknyitó

Ma kétségbeesetten próbáltam megértetni a főnökömmel, hogy ebben a hónapban már kicsengettem egy mozijegyet, meg egy ezer forintos belépőt a sajátom pénztárcámból, iskolai programokra. 

A pénteki 3.000, forintos kirándulás költségét már nem szeretném... Főképp, mert a kollektív szerződés szerint ezek a kiadások a fenntartót terhelik, lévén az éves munkatervben a vezető által elfogadott iskolai programokról van szó. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!