Keresés

Részletes keresés

Venom13 Creative Commons License 2006.10.12 0 0 18
::)) amúgy meg én se akváriumban tartottam, mert tulajdonképpen utált vízben lenni:)
Előzmény: oldlady (17)
oldlady Creative Commons License 2006.10.12 0 0 17
Kis leleményesek, nálunk le volt fedve egy dróthálóval a tavuk, hogy felül ne tudjanak kimászni, erre alagutat ástak a betonkoszorú alatt, és ott szöktek a kis hálátlanok, pedig nagyon jó dolguk volt.
Előzmény: Venom13 (16)
Venom13 Creative Commons License 2006.10.12 0 0 16
jaja, az nyém is a kerti tóból lógott meg:)
Előzmény: oldlady (15)
oldlady Creative Commons License 2006.10.12 0 0 15
Nem is, csak kalandozó kedvüek :)))
Előzmény: scream extractor (12)
scream extractor Creative Commons License 2006.10.12 0 0 14
Ezt mintha olvastam már egyszer. ;) 
Előzmény: oldlady (11)
oldlady Creative Commons License 2006.10.12 0 0 13
Na ez miért ment el megint ?
Előzmény: oldlady (11)
scream extractor Creative Commons License 2006.10.12 0 0 12
Ennyire hűtlen állatok, ezt nem is tudtam, azt gondoltam, hogy egész nap alszanak nagy csendben, az akváriumban.
Előzmény: oldlady (10)
oldlady Creative Commons License 2006.10.12 0 0 11
Ja, azt mondják. A kínaiak szerint a kutyapörkölt is fincsi... Hát izlés dolga az ilyesmi!
Előzmény: scream extractor (3)
oldlady Creative Commons License 2006.10.12 0 0 10
A mieink speciel kiásták magukat a kerti medencéjükből, és világgá mentek :(
Előzmény: scream extractor (8)
oldlady Creative Commons License 2006.10.12 0 0 9
Nekem két vörösfülüm is meglógott, ezért most a maradékra jobban vigyázok.Mivel ők már nagyobbacskák, szabadon mászkálnak a szobában, és hetente 1-2 napot töltenek a kádban fürdőzéssel, a nagy akvárium nálunk sajna nem lehetséges megoldás.
Előzmény: Venom13 (4)
scream extractor Creative Commons License 2006.10.12 0 0 8
Hogy tűnhet el egy teknőc, elrágta a pórázát és elfutott? :-)) 
Előzmény: Venom13 (4)
Venom13 Creative Commons License 2006.10.12 0 0 7
fuuuuuuuuuuuuuuj:)
Előzmény: oldlady (6)
oldlady Creative Commons License 2006.10.12 0 0 6
Ja, azt mondják. A kínaiak szerint a kutyapörkölt is fincsi... Hát izlés dolga az ilyesmi!
Előzmény: scream extractor (3)
Venom13 Creative Commons License 2006.10.12 0 0 5
fujj
Előzmény: scream extractor (3)
Venom13 Creative Commons License 2006.10.12 0 0 4

egy vörös fülű ékszer tekim volt Artúr, de eltűnt:(

és moat szeretnénk egy olyat ami nem nő túl nagyra, és a pézsma ilyen, nagyon aranyos

csak akvárium kellene nem túl drágán

Előzmény: oldlady (2)
scream extractor Creative Commons License 2006.10.12 0 0 3
Nagyon fincsi a leves belőle, próbálta valaki?
oldlady Creative Commons License 2006.10.12 0 0 2
Most van valamilyen fajtád, vagy ő lesz az első?
Előzmény: Venom13 (1)
Venom13 Creative Commons License 2006.10.12 0 0 1
Én most szeretnék venni egy kis pézsmatekit:)
Előzmény: oldlady (0)
oldlady Creative Commons License 2006.10.12 0 0 0
Nálunk nem 0, de két teknős tengeti napjait :)
Venom13 Creative Commons License 2006.10.12 0 0 topiknyitó
Sziasztok

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!