Keresés

Részletes keresés

czy Creative Commons License 2021.03.21 0 0 1493

Köszönöm :-)

Előzmény: Feri1946 (1492)
Feri1946 Creative Commons License 2021.03.19 0 0 1492

Nem szeretném a fórum látogatottságát csökkenteni, de javaslom számodra a 

https://prohardver.hu/tema/flight_simulator_x/friss.html

felkeresését. Ezen a fórumon már nagyon elöljárnak a MSFS 2020 működtetésében.

Előzmény: czy (1491)
czy Creative Commons License 2021.03.18 0 0 1491

FS2020-hoz Logitech Flight Instruction Panel installálásához keresek segítséget.

Ha valakinek van ilyesmi tapasztalata, kérem segítsen, akár díjazásért is.

Köszönöm.

Feri1946 Creative Commons License 2021.03.13 0 0 1490

Üdv Mindenkinek!
Úgy látom, hogy a hazai és külföldi fórumokon is már majdnem mindenki a FS2020-al van elfoglalva.
Remélem FSX használó is marad még egy darabig.
Olyan "sporttársat" keresek, aki profi a Carenado - EMB505 Phenom 300 kezelésében, programozásában. Nagyon tetszi nekem ez a gép. Nézem az ezzel foglalkozó YouTube videókat, meg olvasgatok is róla /nem tudok angolul ezért a fordítót használom/, de hát a videókat nem nagyon tudom követni, meg nem is értem.
Még a múlt évezredben kezdtem repülni. Eddig a Cessna és a PMDG-kel repültem. Most véletlenül rákattintottam a Carenado - EMB505 Phenom 300-re. és megtetszett.
A Garmin 1000 számomra rejtélyes. :)
Letöltöttem róla egy kb. 680 oldalas pdf-et, de hát az is angolul van. 75 évesen már nem fogok nyelvet tanulni. :)
Ha valaki tudna segíteni, akár a Teamview használatával is, megköszönném.

Pál Ferenc Nagy Creative Commons License 2018.09.06 0 0 1489

Dobj egy e-mail címet és megbeszéljük a részleteket FSX kezdetekkel kapcsolatban.

Előzmény: Patrik444 (1488)
Patrik444 Creative Commons License 2018.08.17 0 0 1488

Sziasztok!

Játszik még valaki az MS Flight Simulator X játékkal??

Ha igen, akkor esetleg valahol privát beszélgetés keretein belül tudna az illető tanácsokat, tippeket adni kezdőknek?

Taylor40 Creative Commons License 2018.01.31 0 0 1487

Sziasztok  ! akit érdekel Eladó 2 darab eredeti használt Flight Simulator X add on Aircraft DVD ! P3D V4 váltás miatt ! alábbi linken:https://hardverapro.hu/apro/flight_simulator_x_aircraft_add_ons

darealgege Creative Commons License 2017.10.15 0 0 1486

sziasztok, remelem nem gond, hogy megosztom. 

x-plane-hez gozerovel keszul a hazai kiegeszito, 2 videot linkelnek rola

https://youtu.be/8pJXp3Ua3YE

https://youtu.be/1sVK4Zxw2_E

Petika2486 Creative Commons License 2017.10.13 0 0 1485

Tudtok olyan programot, amivel Microsoft Simulator X-ben lehet légi forgalmat szerkeszteni?

Kapsel Creative Commons License 2017.10.04 0 0 1484

Tudtommal a STEAM-es verzió az utolsó...

Előzmény: RalphBp (1483)
RalphBp Creative Commons License 2017.10.03 0 0 1483

Sziasztok! Az FSX-nek melyik a legújabb verziója? Köszi :-)

Kapsel Creative Commons License 2017.03.26 0 0 1482

Sziasztok, van egy eladó TrackHat IR Clip szettem, vadiúj. Ha valakit érdekel, akkor az ikapsel kukac gmail pont com címre dobjon egy mailt.

FSX-el tökéletesen működik.

Képek és további info itt: https://www.jofogas.hu/budapest/Trackhat_Clip_IR_szett_szimul_tor__s_FPS_j_t_kokhoz_64515940.htm

Laszlo Barki Creative Commons License 2017.03.01 0 0 1481

Laci vagyok Bécsböl - telepitéssel kapcsolatos segítséget keresek (természetesen gázsiért)...

Chip-TFF Creative Commons License 2016.12.20 0 0 1480

Sztem egy akcioban vedd meg inkabb. Evente learazzak 5-6 eurora. Szerintem ennyit boven meger. (Egy ebed ara egy menzan) Tedd fel a kivansaglistara es meg email ertesitot is kuldenek rola ha learaztak. 

Előzmény: TucziGeri (1479)
TucziGeri Creative Commons License 2016.12.16 0 0 1479

Sziasztok. Az lenne a problémám nekem fsx steam edition van, és telepítve van crackelve, megnyiton bejön aaz első töltőképenyő

majd kiírja:

Az fsx működése leállt. Lehet vmi ezzel csinálni a segítséget előre is köszi.

Mawerick67 Creative Commons License 2016.02.14 0 0 1478

Szia meg van még a szett, és pedál van hozzá?

Előzmény: elek9914 (1476)
Ntomi2 Creative Commons License 2016.01.03 0 0 1477

Sziasztok!

Egy lelkes amatőr vagyok...megvásároltam a FSX Steam edition játékot plusz hozzá az Aerosoft A318/319 játékot...Sajnos újra kellett telepítenem a gépem és eltünt a magyar nyelvű leírás az airbushoz...Nem tudnátok valami linket adni ahol letudnám tölteni? Próbáltam már keresni, de nem találom...

Köszönöm

elek9914 Creative Commons License 2015.12.31 0 0 1476

Sziasztok, Buék mindenkinek, szeretném jelezni, hogy eladom a Pro Flight Yoke System Flight típusú szarvkormány szettem, dobozában, hibátlan működés. Új ára 50k körül van, én a felét se kérem. Ha valakit érdekel 0.6.3.0.4.9.4.2.5.9.3 vagy elek9914 kukac gmail pont com

http://joystick.arukereso.hu/saitek/pz44-pro-flight-yoke-system-p28234713/

asolyom Creative Commons License 2015.12.27 0 0 1475
Előzmény: Ntomi2 (1474)
Ntomi2 Creative Commons License 2015.12.27 0 0 1474

Sziasztok!

Tudnátok adni egy linket, ahol meg lehet vásárolni PMDG 737 repülőt FSX-hez? Olyan érdekelne mint a Steam, hogy fizetek és tölthetem is...Köszönöm 

Hemy77 Creative Commons License 2015.12.18 0 0 1473

Sziasztok,

segitséget szeretnék kérni!

Windows10-et használok.Letöröltem az Fsx-et de kiderűlt,hogy sajnos nem a megfelelő módon,mert most nem tudom visszatenni.Elkezdi installálni,majd egyből az elején az InstallShield telepítése közben fekete marad a képernyő és az 5. töltést jelző kocka után leáll.Onnantól kezdve csak teker a CD de semmi nem történik.Próbáltam visszaállítani a Windos-t de sajnos semmi változás.

Köszönöm!

Árpi

Mawerick67 Creative Commons License 2015.11.22 0 0 1472

Sziasztok!

Az Fsx delux edition szeretném újra telepíteni de folyamatosan hibaüzenetet kapok, a játék eredeti nem tört, a hdd-n amin rajta volt a program sajnos tönkre ment és a registryből kézzel kellett ki törölnöm de maradhatott még benne valami, mert mindig sérült filra hivatkozik a telepítő.

Ha valaki tudna segíteni?

Chip-TFF Creative Commons License 2015.11.11 0 0 1471

Crash az fizikai torest jelent, tehat azt szimulalja, hogy szetesett a gep. Te az IAS-t latod a valosagban meg lehet a foldhoz viszonyitott sebesseget nezed amihez az esetleges hatszel is beleszamit igy elmeletben gyorsabban repulnek a gepek mint amennyit tudnak. A szimulatorban nem tudom melyik modellel repulsz de annak a leprogramozasanal lehet a hiba. Kovetkezo megoldasokbol valszthatsz:

- Masik repulo

- Fizetos modell

- Kikapcsolod a crasht a beallitasoknal

Előzmény: pisti525 (1470)
pisti525 Creative Commons License 2015.11.09 0 0 1470

Sziasztok. Az a problémám lenne, hogy mikor 30ezer lábon repülők nem enged 320 knots-nál tovább gyorsítani. Feltudok gyorsítani ugyan, de Overspeedet jelez ki és crash lesz. Nézegettem hogy a valóságban azért ennél jóval gyorsabban mennek. Az lenne a kérdésem, hogyan lehetne ezt orvosolni? Toronytól engedélyt kell kérni vagy hogyan működik ez? Mert egy kicsit idegesítő ez a lassú tempó.. Xd köszönöm szépen előre is!  :)

Törölt nick Creative Commons License 2015.08.28 0 0 1468

Sziasztok! A grafikát, hogy tudom így megcsinálni mint ahogy a videóban van ?

Nekem csak alapszinten van meg az FSX, most telepítettem, és a grafika hagy némi kívánni valót maga után.

.NIBI. Creative Commons License 2015.08.04 0 2 1467

Hello srácok.

Ide is beírom mert témába vág, és hátha segíthetek itt is pár pilótának. :)
Összedobtam pár infra LED-es TrackIR-t, sapkát is meg clip-et is, amik pöpecül működnek. :)
Sapka elfogyott, de clipből maradt még pár darabom (és össze is tudok még dobni párat), ha valakit érdekel, megegyezünk valami jó árban. :)
9V-os és USB-s verziók vannak.
Kedvcsináló videó is van, igaz nem FSX-es, de arról is készíthetek. :)

Chip-TFF Creative Commons License 2015.06.25 0 0 1466

Azt is mar tudjak felszallas elott melyikre lehet erkezni mert lekerik a MET adatokat. Ha megvaltozik akkor a torony szol termeszetesen. Van egyebkent video a YT-on ahol mar erosen megkozelites kozben szolnak a gepnek, hogy megsem a jobb hanem a bal kifuto az ovek (ha jol remlik Munchen-ben) es gyorsan atsorolnak atstartolas helyett. :) Persze ez nagyon ritka...

Ajanlom figyelmedbe a piloteseye.tv filmeket. Ott vegighallgathatod miket beszelnek es kommunikalnak a pilotak a fulkeben egy teljes uton oda ill. vissza. ;) 

Előzmény: banyek79 (1465)
banyek79 Creative Commons License 2015.06.24 0 0 1465

Na jo, ez oke, de nem ugy van az, hogy a szeliranytol fugg, hogy melyik az aktiv palya? Az meg sokat valtozhat, more odaig eler a gep. Szoval elvileg tisztes tavolsagbol kene tudni, hogy melyik lesz a palya, es melyik megkozelitestkell alkalmazni.

Chip-TFF Creative Commons License 2015.06.24 0 0 1464

Idozetessel van eros gond: nem a leszallas elott par masodperccel kell elkezdeni megnezni hogy mi a megkozelites hanem mar eleve az ut elott tanulmanyozni/betanulni. Tudtommal a megkozelitest a valo eletben is mar a felszallas elott atismetlik a pilotak az osszes lehetosegre vonatkozoan igy nem eri oket meglepeteskent ha masikra kell leszallniuk. ;) Leszallas elott meg ujra atbeszelik az atstartolas eseten mi a teendo. 

Routeplanner-ek vannak a neten is amik a VOR-es navigalasban segitenek. Geptol fuggoen ezeket az adatokat erdemes beutni a szamitogepbe, igy a GPS segiteni fog akkor amikor nincs torony elerheto kozelsegben.

Előzmény: banyek79 (1463)
banyek79 Creative Commons License 2015.06.23 0 0 1463

Hello, 

uj vagyok itt a forumon, de mar regebb ota szimulatorozom, kb. PSION flight simulator volt az elso amivel jatszottam meg zx spectrumon. (Volt is egy nemet konyv, amiben volt hozza leiras (vagy az mar az ms flight simulator volt, nem is emlekszem)

De a lenyeg a lenyeg, hogy abbol a konybol tanulgattam olyanokat, mint a VOR meg az ADF. 

Kesobb jatszottam Ms FS3-t, Ms FS4-t, joval kesobb megvettem az X-plane 8-at, azzal sok idot toltottem, es most megvettem az FSX Steam editionjet. 

Eleg jo, tanulgatom most a benne levo navigaciot, a GPS-t, es tarsait, de el vagyok akadva egy nagyon alap dolgon. 

Megcsinalom az utat, mondjuk Budapest - Heathrow kozott, felszallok, navigalok, ilyesmi. 

Es itt vagyok bajban, harom kerdesre nem talalok valaszt

Az egyik, hogy mar nagyon kozel vagyok a repterhez, mire tudok a toronytol leszallasi engedelyt kerni (hogy megmondhassak, hogy melyik palya a szabad, hogy betolthessem ra a megkozelitest, szoval normalisan tulrepulom az elso megkozelitest, ha jol akarom csinalni - peldaul tegnap repultem egy San Jose - Phoenix- utvonalat, amu jo lett volna, kiveve, hogy nem jatszottam vegig a toronytol a 'melyik palya a szabad' kerdest, hasracsapra leszalltam a 27R-re ... ami rovid volt, tulfutas tevestab, ideges utasok :D Szoval mi a helyzet a toronnyal, es kommunikacioval?

A masik kerdesem ugyancsak a szimulatorbol az, hogy honnan tudom, hogy amikor a repter kozeleben vagyok, akkor hany labrol kell elkezdnem a megkozelitest? Amikor az X-plane-t toltam, es toltogettem le megkozelites terkepeket, ott mintha remlene, hogy lenne magassag, ahol kezdeni kell

A harmadik az, hogy ha ket repuloter kozott repulok, es beallitom a GPS-ben az utvonalat, akkor mi a helyzet azzal, hogy elhagyom a legteret? Nekem ugy remlik, hogy olyankor is vannak navigacios pontok, mire a torony magamrahagy, hogy mehessek amerre latok. :)

Remelem nem kerdeztem nagy hulyeseget. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!