Keresés

Részletes keresés

seva88 Creative Commons License 2016.01.25 0 0 67

Keresem azt a sracot..2015.12.23 air berlini repulogep reggeli jaratan egyutt repultunk...a repuloteren velem szemben ultel,magas barna szemu ,sapkaba,egy punk srac ult,amikor a gep leszalt melyen szemembe mosolyogtal,ilyen szep fiuuuutttt meg nem lattam nem verlek ki a fejembol 

Tűzcsóva 69 Creative Commons License 2016.01.07 0 0 66

Kellemes fővárosi párt keresek hárman párban.
 Elképzelésem ismerkedni,beszélgetni,és jöhet a gyönyör.
Írni sokat és,képet gyűjteni nem akarok.
Találkozni igen.

Tűzcsóva 69 Creative Commons License 2015.12.13 0 0 65

Keresnék magányos nem dohányzó hölgyet,
ki NEM szeretné a szilvesztert egyedül eltölteni.
Budapest Jászság között első sorban.
Írj privit és a többit ott megbeszéljük



dad166 Creative Commons License 2013.11.24 0 0 64

Szia!

 

Még keresed?

Előzmény: szuzy1976 (60)
Szarvasember1 Creative Commons License 2013.01.03 0 0 63

Sziasztok,

 

CFNM játékokra (is) keresek hölgyeket. Ha kíváncsi vagy emailom publikus :)

 

szuzy1976 Creative Commons License 2012.12.28 0 0 62

Ki mondta ezt a hülyeséget????

Előzmény: rhmprszt (61)
rhmprszt Creative Commons License 2012.12.27 0 0 61

Vegaként az orál (a szájbaélvezés meg főleg) ki van zárva?:)

Előzmény: szuzy1976 (60)
szuzy1976 Creative Commons License 2012.12.25 0 0 60

SZIA!

 

Társkeresés céljából keresem olyan pasi ismeretségét,aki 33-40évesig,nem dohányzik,nem iszik alkoholt,vegetáriánus és krisna-tudat szimpatizáns(EZ FONTOS,mivel én is ilyen vagyok).

Budapest és környékéről.

Várom,hogy RÁM találj!!!!

Törölt nick Creative Commons License 2012.12.21 0 0 59

Sziasztok! Keresem azt a lányt, akivel december 18-án és december 21-én találkoztam és szemeztünk Egerben a Shell kúti buszmegállóban, mialatt vártuk a 17-es buszt, ami 9:05-kor indul a Tesco-tól. Ha jól gondolom, akkor a cseboxban laksz, a kulcscsomó végig a kezedben volt, amíg kiértél a buszmegállóba. Sötétkék nadrág volt rajtad és csizma, a szemhéjad fekete színűre volt festve. A mai napon (dec. 21-én) világosbarna táska és piros színű szatyor volt nálad. Te leültél az egyes ülésre én meg a másik oldalra a kettes ülésekre. Szép fekete hajad és barna szemed van. Mind a kétszer utoljára szálltunk fel és megköszönted, hogy előre engedtelek és utána amikor rádmosolygtam, visszamosolyogtál rám. Mind a kétszer buszjegyet kezeltél előttem. Majd az Agria Parki buszmegállóban szálltál le a buszról. Nagyon megtetszettél és ha magadra ismersz, akkor légyszi írj a norbert888@freemail.hu e-mail címre!

23silver Creative Commons License 2012.11.11 0 0 58

Keresem azt a nagyon csinos lányt, akivel úgy 2 évvel ezelőtt  budaörsön az ABS sporközpontban edzettünk, több héten át álltalában hétköznap délelőtt futottunk, pár mondatot is beszéltünk.. akkor te még férjnél voltál és építettétek a házatokat, én pedig egyetemre jártam még.. Te mindig fehér BMW-vel jöttél, én pedig álltalában futottam az edzőteremig, de az úton sokszor találkoztunk..

 

Bárcsak megtalálnálak....

 

 

megtalálak Creative Commons License 2012.11.09 0 0 57

Még egy nap!

Talán magunkat vigasztaljuk,hogy amit elrontotunk mi még is megprobáltuk.

De igazából mit sem ér ha csak mi keresük a másikat.

Lassan ugyis elmulnak a vágyak a szép érzések miket csupán csak egy pár másodpercokozott.

Tovább lépünk és talán öt év is elmulik mig ugyan igy járunk és ismét elkövetjük e hibát.

Valójában ki él,jár olyannal kit igy ismert meg.

Hát igy van ez. Láttam egy lányt...

megtalálak Creative Commons License 2012.11.07 0 0 56

Egy ujabb nap nélküled!

 

 

megtalálak Creative Commons License 2012.11.06 0 0 55
Tegnap 2012 11 05.-én Láttam egy lányt Budafokon a Kossuth L. u. 41 Spárban 10: 00 orakor
Meg sem fordult a fejemben,hogy megszolitsam. -Már megbántam.Csak néztük egymást s én elvesztem gyönyörü szemébenMég egyszer láttam mikor kijött és a Spár melletti házba fordult. Hibát követtem el!Azóta is csak rá gondolok.

REMÉLEM LÁTTLAK MÉG


megtalálak Creative Commons License 2012.11.05 0 0 54

Ma 2012 11 05 de. 10:00 láttalak Budafokon egy spárban!Már bánom,hogy nem szolitotalak meg,csak nézztelek s elolvadtam a szemeidben.Szeretnélek megismerni

 

retnipa Creative Commons License 2012.11.01 0 0 53

Keresem azt a barna szemű, barna hajú zöld kabátos lányt, akivel 10.31-én, 17 óra körül a együtt utaztam a 4-6 villamospótló buszon. Mindketten a busz közepénél álltunk, egymással szemben és Blahán szálltunk le. Hátha..

Meztelen ember Creative Commons License 2012.10.12 0 0 52

Nekem kell megtalálnom azt a személyt akinek  hiányzom ?  :)))

Előzmény: finman1 (51)
finman1 Creative Commons License 2012.10.12 0 0 51

Persze, hogy te is hiányzol valakinek, csak meg kell találnod őt!  :)

Előzmény: Meztelen ember (45)
finman1 Creative Commons License 2012.10.12 0 0 50

Előzmény: finman1 (49)
finman1 Creative Commons License 2012.10.12 0 0 49

Benne vagy a szívemben, ezért Kereslek Péter!

 

Noszvaj, Okisz üdülő, talán 30 éve.
Kellemes napok a József városban.

 

Szeretnélek ismét megtalálni. Merre jársz?

 

Gabriella

a Kultúros

timo saikkonen Creative Commons License 2012.08.12 0 0 48

Kereslek:)

Ma este az M3-as metrón ültünk egymással szemben. Rövid barna hajad volt, szemeid szintén barnák.

Volt veled egy fekete kutyus is, aki eléggé félt a metrón, én még jobban, mert nem mertelek megszólítani:)

Szemüveges srác, kissé jóllakott ovódás fejjel.

Hátha:)

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.12 0 0 47

De jó, hogy van egy ilyen topik is! Most végre elmondhatom a szívem vágyát!

 

Szóval, keresem azt a lányt, akivel a 8-as buszon utaztam együtt 1980 június 11-én a Március 15 téri végállomástól. Kék farmer és fehér póló volt rajtad. Ha felismerted magad, kérlek jelentkezz! Biztosan emlékszel még rám, én akkor egy szőke, vékony, 15 éves srác voltam, és végig szemeztünk.

 

 

 

 

auchan0811 Creative Commons License 2012.08.12 0 0 46
A szentendrei úti Auchanban keresztezték egymást útjaink tegnap késő délután... Átengedtelek magam előtt, Te meg kedvesen rámmosolyogva mondtad, hogy "köszi", én meg szinte szóhoz sem jutottam... Utána többször komolyan összenéztünk, de nem mentem oda hozzád. Most már bánom :-(
Ha ezt netán olvasod, és Te is úgy gondolod, keress meg, örülnek neki.
Pusz
Meztelen ember Creative Commons License 2012.07.27 0 0 45

Keresem azt a lányt, nőt  aki engem keres :)))))

 Hátha valakinek én is  hiányzom.

napsugár80 Creative Commons License 2012.07.26 0 0 44

helyesbítem az emailt: dunaihajos1234@gmail.com

napsugár80 Creative Commons License 2012.07.25 0 0 43

Keresem azt a férfit, akivel a villányi Rosé Fesztiválon ismerkedtünk meg.  Annyit tudok róla, hogy budapesti és József, a vezetéknevét nem tudtam megjegyezni.:)

Aki magára ismer: dunaihajos@gmail.com, írjon :)

sasadi1111 Creative Commons License 2012.07.23 0 0 42

július 22.-én reggel Sasadi úti buszmegálló. Te ültél én járkáltam hátizsákkal a hátamon, sátorral a kezemben, terepnadrág volt rajtam és fekete sapka. Többször összenéztünk, reménykedtem, hogy egy buszra szállunk, de nem így lett. Amikor én felszálltam és leültem, a szemünkkel megint egymást kerestük és találtuk, akkor úgy éreztem, hogy le kéne ugranom :) De nem akartalak lerohanni, meg amúgy is 1 másodpercem volt a döntésre. Rosszul döntöttem. Ha ezt olvasod, akkor írni is fogsz:) kk1111@freestart.hu

 

 

Haina94 Creative Commons License 2012.07.14 0 0 41

(Lemaradt infó: e-mail címem: post-scriptum@freemail.hu)

Haina94 Creative Commons License 2012.07.14 0 0 40

Egy próbát megér, remélem sikerrel járok ;)
Keresem azt a 20 év körüli rövid barna hajú, barna szemű, mosolygós srácot, akivel július 12-én a Blaha Lujza téri villamosmegálló és a Meki előtti kis gyros-osnál találkoztam. Kék-fehér kockás ing és fekete nadrág volt Rajtad :) Nekem göndör vöröses hajam van, piros ujjatlan felső és fekete kisnadrág volt rajtam. A pult előtt álltál, amíg én egy barátnőmmel a kiadóablak előtt beszélgettem.
 Szemeztünk egy ideig, sokat mosolyogtál rám, aztán mi kiültünk az utcai asztalhoz, Te pedig felmentél az emeletre. Később felmentünk mi is a felső szintre a mosdóhoz, mikor ketten maradtunk, mosolyogtál, szemeztünk egy darabig. Elég bátortalannak tűntél, kifelé menet azért elköszöntél és mosolyogtál, de sajnos nem mertél megszólítani :(
 Ha magadra ismersz, vagy bármilyen ismerősödre: bármilyen infó jól jöhet, előre is köszi! ;)

Kinga0307 Creative Commons License 2012.06.28 0 0 39

Gondoltam megpróbálom, sose lehet tudni! :)

Keresem azt a szemüveges, kb. 27-30 körüli férfit, aki az El Al légitársaságnál dolgozik a budapesti repülőtéren. 2012. április 29. (vasárnap) volt. Te voltál az egyetlen férfi, akinél lehetett a bőröndöket feladni és aki  jegyeket adta, de később már hátul voltál, ott ahol még utoljára elkérik az útlevelet. Ha jól emlékszem a business résznél ültél, így sajnos én nem Nálad kértem ki a jegyet. /Annyi előnyöm még lehet, hogy az a járat (10. 30-as) elromlott és kb. 2,5 órát javították, kb. 1 óra körül szálltunk fel./ Addig amíg várakoztunk, Te ott ültél egy munkatársaddal (nő volt az illető), (ha jól emlékszem többször telefonáltál is, emlékszem beszéltél valamilyen Lacival is), majd miután megjavították a gépet, szóltatok, hogy lehet beszállni. A munkatársad kérte el az útleveleket, Te ott voltál végig mellette.

Elég magas vagy, a szemüveged keretje fekete színű volt.

Ha mégis olvasnád, rólam annyit, hogy hosszú fekete hajam van és aznap egy fehér cicanadrágot viseltem egy hosszabb rószaszínes, virágos felsővel és telefonáltam többször is.

Ha magadra ismersz, várom a leveled és mellékelj egy fotót is mellé, előre is köszönöm!

E-mail: hki54642@freemail.hu

 

koke909 Creative Commons License 2012.06.10 0 0 38



Múlt vasárnap (VI.03.) kb d.u. fél egy - egy magasságában utaztam a 7-essel  a Dél Budáról a Blaha irányában. Fölszálltál valahol (egy gyönyörű, vékony, fekete, ha jól emlékszem fonott(??) hajú fiatal csajszi). Eszméletlen jól néztél ki, pont mellettem álltál. (én: magasabb, vékony fickó: barna haj, barna szem, bár napszemüveg volt rajtam). A "hajkötődről" kezdtünk beszélni, ami egy szemüveget formált (lencse nélküli szemüvegkeret). Nem tudtam megállni, hogy ne mosolyogjak, mert annyira tetszettél. Visszamosolyogtál, és válaszoltál is. Sajnos le kellett szálljak a Blahán, és sajnos nem kértem el az elérhetőséged, vagy a neved (amit aztán rögtön megbántam..) Sőt még elköszönni sem volt idő. Örülnék, ha írnál: koke909@freemail.hu

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!