Keresés

Részletes keresés

sompolyka Creative Commons License 2006.09.27 0 0 28
Kevéssé tartom valószínűnek, hogy a Combinon utazó vietnámi(!) szerelő tudna pókerezni, csak hogy ezzel tisztában légy, legalább egyszer kellett volna közelről látnod egy ilyen villamost. ;)
Előzmény: smafu (20)
Pávek úr Creative Commons License 2006.09.27 0 0 27
Jó lesz az (00rbán)nak.

 

Vagy mégse?

Előzmény: még csak az kéne (-)
Vén Csataló Creative Commons License 2006.09.27 0 0 25

És a 300 forintos vizitdíj, az hány százaléka a költségvetésnek?

Előzmény: sompolyka (22)
smafu Creative Commons License 2006.09.27 0 0 24
remek.. Akkor már csak másik ezer haszontalan dolgot kell kitalálni a szociknak, hogy elússzon a költségvetés fele, és hogy táplálják a Gyurcsány maffiát.
Előzmény: sompolyka (22)
Vén Csataló Creative Commons License 2006.09.27 0 0 23

Nem most helyben? Akkor mikor? Tudomásom szerint 2009-ig nadrágszíj húzás van. vagy az elvtársak érdekkörébe tartozó holdudvari cégekre ez nem vonatkozik? Nekik mindenképpen hozzá kell jutniuk a megszokott állami bevételükhöz?

 

Nagyon jól tudom, hogy az elvtársak úgy tervezik a költségvetést, hogy először leveszik belőle a maguk, mindenképpen kötelező sápját, aztán a maradékról megállapítják, hogy hát az kevés az ország fenntartásához, úgyhogy ide megszorítások kellenek. Hát a jó édes anyjukat. nem megszorítás kell ide, hanem levakarni a költségvetésről ezt a hordát.

Ez a lépés önmágában óriási megtakarítást és javulást idézne elő a költségvetés pozícióiban.

Előzmény: battila63 (18)
sompolyka Creative Commons License 2006.09.27 0 0 22

Remélem, azt azért sikerült kiszámolni minden hőbörgőnek, hogy ez a 4 milliárd Ft az éves költségvetés kb. fél ezreléke.

Bár nekik tök mindegy, Buktor tegnap ezt böfizte be a közbeszédbe, és azóta minden droidja ezen csámcsog.

smafu Creative Commons License 2006.09.27 0 0 21
Botrány.
Előzmény: smafu (20)
smafu Creative Commons License 2006.09.27 0 0 20
Állítólag az kerül majd 4 milliárdba, hogy a Combinókon utazó rendszeresített szerelő és biztonsági őr, tudjon hol aludni, és pókerezni a járművön.
Előzmény: Vén Csataló (4)
Robi000001 Creative Commons License 2006.09.27 0 0 19

Központosított közbeszerzéssel már van tapasztalatom: most a nyáron 14+áfa lett volna egy 80GB vinyó (amúgy 10+áfa).

battila63 Creative Commons License 2006.09.27 0 0 18

Akármennyire is narancs az a szemüveg, azért egy kicsit lehetne gondolkodni is mielőtt kiabál az ember. Sashiminek igaza van, először is a központosított közbeszerzés alapján nem most helyben költenek el 4 milliárdot a farzsebükből.

Azonkívül ott van a cikkben, ezen 1000 közintézmény osztozik. Az 4 millió per intézmény.

Azt tudod egy átlagos iskolának mennyi a bútorígénye per év?

 

Nyílván el lehetett volna költeni a köz pénzét hatékonyabban is, csak az nem nyilvánvaló, ha közintézmények váróiban nem tudod letenni a febeked a te hangodat hallanánk elsőnek a kiabálók között.

Uraim vegyük le a narancs és a piros szemüvegeket, hőzöngjünk ha bajt látunk, de egy kicsit előtte gondolkozzunk el.

 

ui: Ha leírnád forrással azt, hogy 4 millárd forintot átutalt a kormány a még le nem szállított irodabútorokért, na akkor már csatlakoznék hozzád.

Azt javaslom higgadjunk le és gondolkodjunk. Ez sajnos nem volt jellemző mostanában ránk. Az országnak meg erre lenne szüksége, nem a kiabálásokra.

Előzmény: Vén Csataló (9)
sin x Creative Commons License 2006.09.27 0 0 17
És talán most, innentől jobban érthető, hogy miért mondom azt minden barátomnak, hogy áldjon meg a jó Isten, tudom, tudom, hogy államtitkár szeretnél lenni, áldjon meg a jó Isten, tudom, tudom hogy nem akarod leadni az autódat. Tudom, hogy milyen rohadt nehéz ez a dolog. Tudom, hogy még 3 százalékos jövedelemről is milyen nehéz lemondani.

Hát nem érted? Ezek a szerencsétlen maszopista polityikusok már annyit szenvedetek, és annyira xar nekik, hogy szükség volt valami hangulatjavító intézkedésre.
Már egy kis bútort is sajnálsz tőlük?
:>>
Előzmény: Vén Csataló (4)
sashimi Creative Commons License 2006.09.27 0 0 16
Ha nagy a leépités akkor mi a túrós farokért vesznek egyáltalán ?

Ezt az iskolaigazgatoval meg a polgarmesterrel beszeld meg. Meg a muzeumjigazgatoval. Ugyanis ok veszik meg majd a butort a sajat intezmenyuk koltsegvetesi keretebol.


sashimi
Előzmény: Somoza (10)
zi_laj Creative Commons License 2006.09.27 0 0 15
Az eszetlen, eszelős pénzkidobást valamivel ellensúlyozni kell!
Előzmény: Vén Csataló (4)
Wic Creative Commons License 2006.09.27 0 0 14

Most hallottam, hogy az Orbán miatt kell az egész, mert, mint egy rossz iskolásgyerek, összefirkálta az elmúlt ciklus alatt az összes irodabútort, meg kis szíveket karcolt beléjük, "Szeretlek, Hitler!!!" felirattal.

 

és mindezt ellenzékből!!!!

 

Előzmény: Vén Csataló (4)
Lúdas Matyi Creative Commons License 2006.09.27 0 0 13
Új kormányzati negyed ?
Vén Csataló Creative Commons License 2006.09.27 0 0 12
Arra lennék kíváncsi, hogy a 300 forintos vizitdíj vajon fedezi-e most ezt a bútorbulit?
Előzmény: kalmarkalman (11)
kalmarkalman Creative Commons License 2006.09.27 0 0 11
Biztos van rá keret a költségvetésben. És ugye miért is fordítanák értelmesebb célra.
Előzmény: Somoza (10)
Somoza Creative Commons License 2006.09.27 0 0 10
Ha nagy a leépités akkor mi a túrós farokért vesznek egyáltalán ?
Előzmény: sashimi (8)
Vén Csataló Creative Commons License 2006.09.27 0 0 9
hanem? Magyaráűzd meg elvtárs! Magyarázd meg! Azért tartanak!
Előzmény: sashimi (8)
sashimi Creative Commons License 2006.09.27 0 0 8
Nem 0 valoszinuseggel dolgozol a Gyarban, ha azt sem tudod, hogy a kozpontositott kozbeszerzes nem azt jelenti, hogy most 4 milliardert megvesznek irodabutorokat.


sashimi
Előzmény: Vén Csataló (4)
bracel Creative Commons License 2006.09.27 0 0 7

Biztos a Kossuth téren bulizóknak adják a régieket

spooler Creative Commons License 2006.09.27 0 0 6
az sok nulla
Előzmény: Vén Csataló (4)
Alezredes Creative Commons License 2006.09.27 0 0 5
Ez is v0lt már.
Előzmény: Vén Csataló (4)
Vén Csataló Creative Commons License 2006.09.27 0 0 4

De tényleg. Hol a pofátlanság határa? Miközben mindenkit megsarcolnak, egy csomó embert kirúgnak, vizitdíjat, tandíjat vezetnek be, 4 milliárdot költenek irodabútorra?

Mindazok, akik osztályharcos öntudattal és önnön igazuk kizárólagosságának biztos tudatában azt mondják, hogy nincs más út, csak az eszelős adóemelés, ehhez mit szólnak?

http://www.fn.hu/cikk/00140000/143503/allami_butorbeszerzes_4_milliardert.php

wizes Creative Commons License 2006.09.26 0 0 3

Mosd ki a füled!!

Én azt halltam hugy 44 mrd-é veszik azt ami másnak 4 mrdba kerül.

 

Amúgy pár hónapos hír.

locsemege Creative Commons License 2006.09.26 0 0 2
Te kevered a szerénységet a hajléktalansággal. Nem ugyanaz a kettő.
Előzmény: Egyet_h (1)
Egyet_h Creative Commons License 2006.09.26 0 0 1
Reméljük. Nem lehet mindenki olyan hajléktalan forma, mint ez az orbán gyerek.Szegény rángó fejű faszfejnek már megint csak ennyi maradt?:PP Tökjó, megbukott a zorábnyi, még ebben a helyzetben is képes volt rá.:P
Előzmény: még csak az kéne (-)
matej nyikolajevics Creative Commons License 2006.09.26 0 0 0
hazug bukt0r
még csak az kéne Creative Commons License 2006.09.26 0 0 topiknyitó
igaz ez?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!