Keresés

Részletes keresés

thoico Creative Commons License 20 perce 0 0 14087

Mert azon ül abban a hatalmas zakóban amit kapott. :-)

Remélem végre lehet majd itt újra normális eszmecserét olvasni, most hogy kikopott az elvtárs innen.

Előzmény: Baltássy (14084)
MTELA Creative Commons License 17 órája 0 0 14086
MTELA Creative Commons License 28 órája 0 0 14085

szerinted?

:-)

Előzmény: Baltássy (14084)
Baltássy Creative Commons License 2 napja 0 2 14084

Kising elveszett...?

Pedig olyan kíváncsi lennék a véleményére az önkormányzati választásokkal kapcsolatban.

Régen hallottam már a cserepadról. :-)))

MTELA Creative Commons License 4 napja 0 0 14083

megalakultak az új önkormányzatok:

Dunakeszin, miben lehet segíteni a munkájukat?

mik azok az aktuális programok amelyekhez a lakosság segítsége is szükséges?

MTELA Creative Commons License 4 napja 0 0 14082

napok óta gondolkodom ezen: mekkora izkléstelenségre vall, hogy egy törököt felvisznek a várba?

még ha politika is, miért nem olyan helyen ami eléggé protokoláris, de nem sért történelmi dolgokat?

vagy rosszul látom? Azt is elfogadom, csak magyarázza el nekem valaki.

Győző 2 Creative Commons License 2019.11.04 0 0 14081

Ma délelőtt 08.45 tájban a Dkeszi állomásra kisértem ki valakit, míg vártunk a vonatra a Hangosbemondó bemondta, hogy a Budapest-Vác között közlekedő vonat 10 percet késni fog, türelmünket kérik, nem telt egy perc sem mondták, hogy a Budapest- Vác között közlekedő vonat azonnal érkezik. Hát mindenkiből az örömteli nevetés tört ki! De azért ez szégyen, hogy 1 perccel előbb nem tudják, hogy időben jön mégis?? Hát ide fogok kijárni jókedvre derülni !!

Győző 2 Creative Commons License 2019.11.04 0 0 14080

Nálam azok a legaljább emberek akik ennyire tudják váltogatni a nézeteiket hozzá a viselkedésüket ! Ha ma egy fiatal belép a FIDESZBE az még megértem-mert ez tetszik nekik és az elsőpártjuk!

Előzmény: MTELA (14078)
pikiviki Creative Commons License 2019.11.02 0 1 14079

Nna ezt meglátja kisfing elvtárs, azonnal lehord mindenféle hazug cserepados komcsinak 😂😂😂

Előzmény: MTELA (14078)
MTELA Creative Commons License 2019.11.02 0 1 14078

ne aggódj, ha ezt a fotót látod, akkor tudnod kell ahova beteszik a lábukat azt a pártot sikeresen szétrombolják.

Előzmény: Győző 2 (14077)
Győző 2 Creative Commons License 2019.10.31 0 1 14077

Hát Polt újabb és Tündike kinevezésén egy kissé kiakadtam !

MTELA Creative Commons License 2019.10.27 0 0 14076

ott sem...

Előzmény: Győző 2 (14075)
Győző 2 Creative Commons License 2019.10.27 0 0 14075

Mégsem fideszes lesz Fehérvárcsurgó polgármestere_ és most légy isten hivő, vagy már abban sem lehet! Azért ennek véghezviteléhez szervezett emberek kellenek !!

MTELA Creative Commons License 2019.10.25 0 1 14074

ne aggódj. majd jön.

most is figyel, csak nem ír.

de addig is tudunk normálisan beszélgetni.

Előzmény: Mindentfelzabáliusz (14073)
Mindentfelzabáliusz Creative Commons License 2019.10.25 0 0 14073

Tény, hogy eltűnt mint Petőfi a ködben.

Előzmény: Győző 2 (14066)
Győző 2 Creative Commons License 2019.10.24 0 0 14072

Én is érzékelem, hogy nem fehéredik a gazdaság kellő mértékben ! Csak akik így fogadják-kérik a fizetésük, nem gondolnak a holnaputánra??? Úgy látszik még mindig sokan csak a mában gondolkodnak !!

Előzmény: MTELA (14070)
Győző 2 Creative Commons License 2019.10.24 0 0 14071

Bécsi lap: Így rabolja el az Orbán-rendszer Magyarország jövőjét!= érdemes végig olvasni, s a konzekvenciát kellő mértékben-nyugodtsággal átgondolni.

MTELA Creative Commons License 2019.10.23 0 0 14070

nem kell messzire menned, elég áttekinteni Fótra, ott hirtelen egy halom utcát aszfaltoztak. A fótiak, azt mondják szuper mert a FIDESZ segített nekik ebben. mindegy hogy ez a választásokra történt, tehát a FIDESZ által támogatott függetlenre szavaztak.

Hiába mondják az adott utcában lakók, hogy nagyon nagyon silány a minősége az útnak, összevetve azokkal amik korábban kerültek leaszfaltozásra.

Ahogy a hirtelen érkezett csatorna is így került oda.

De valójában mégis nyer ezekkel a város, mégis nyernek az ott lakók, mégis előrébb léptek. 

Tehát épül szépül a város. Ma már arról beszélgettem egy ottani erős befolyással rendelkező emberrel, hogy most már biztos, hogy a környék kegyvesztett "nem FIDESz" támogatott új polgármesterei helyett nagyobb eséllyel kap mindent a két város. Dunakeszi és Fót. Mert meg kell mutatni az árulóknak, hogy hol van minden és hol nem lesz semmi.

Hiába bizonygattam, hogy azzal együtt is eddig tul sok minden hiányzik, kinevetett.

Hát be kell lássam, én nem győzködök senkit.

Felesleges.

MA egy takarító cég dolgozójával is beszélgettem. éppen arra panaszkodott, hogy nem tud alkalmazottakat beállítani, mert ő ugyan 8 órára bejelenti, és törvény szerint dolgoztatja az embereit, de  csak minimál bért tud fizetni. Ezért azok inkább mennek lyan céghez aki csak max 4 órára jelenti be de így zsebbe fizet nekik 200-at. 

Az persze mindegy, hogy nem lesz nyugdíjuk.

Ebből nekem az az infó jön le, hogy nagyon nem fehéredik a gazdaság.:-(

Itt nem együtt döntik el a lakók hogy mi legyen, hanem egyetlen út járható ha nem akarnak éhen halni.

Ez pedig nagyon nagy különbség.

Előzmény: Győző 2 (14069)
Győző 2 Creative Commons License 2019.10.22 0 0 14069

Nagyon nagy igazságod van-de tudod az embereket nehéz és nagyon időigényes egyenként meggyőzni. De azért van kicsiny remény sugár, hétfőn Sárszentlőrincen voltam, s ott is polgármestert puccsoltak, ujjat választottak, megunták az eddigi ígérgetéseit. Az új nem igért semmit, azt mondta, majd egyűt eldöntjük, hogy mit hogyan, merre-tovább!!! De tegnap láttam egy olyan út építést amitől hanyatt dobtam magam- ezen faluban építettek aszfalt utat 2x350 métert, ezt egy utcában csinálták meg a két végéről 350-350 métert csináltak meg középen kb 300-400 méteren ott hagyták a földutat: Hát itt tartunk !!

Előzmény: MTELA (14067)
MTELA Creative Commons License 2019.10.19 0 0 14068

A kormányfő hosszas hallgatás után most először a Borkai-ügyről is beszélt. Ezzel kapcsolatban azt mondta, valamilyen hatást biztosan kiváltott a dolog, de nem az ő dolga, hogy pálcát törjön mások magánélete fölött. A Fidesz elnökeként ugyanakkor azt egyértelművé kellett tennie, hogy bizonyos dolgok nem férnek bele, Borkai pedig emiatt el is hagyta a politikai közösséget. Orbán arra az ellenzék által is képviselt álláspontra, hogy Borkait le is kellett volna mondatni, annyit mondott, hogy ebben az esetben a győrieknek nem lett volna választási lehetősége. Szerinte meg kellett várni az ő döntésüket, ezt követően azonban cselekedniük kellett, ami meg is történt.

https://index.hu/belfold/2019/10/15/mohacs_csorbai_ferenc_polgarmester_onkormanyzati_valasztas_2019_szeko_jozsef/

a két esemény között bármily meglepő is, rengeteg a párhuzam..

a megoldás mindenhol ugynaz. Nem találni a gerincet az érintettekben, és van még jelentkező erre:

mert ugye a kedves "emberke" aki szabotálta a sajét pártja döntését, s ezzel gyakorlatilag kárt okozott annak, majd kidobták emiatt, hát hogy-hogy nem csak beült a közgyűlésbe..

:-)))))))))

MTELA Creative Commons License 2019.10.19 0 0 14067

Kedves Mindenki,

értem én ezt a Zakózásnak nevezett dolgot, de..!!!!!!

az hogy egy elmebeteg horda ebből az önkormányzati választásokból kezdetektől fogva politikai kérdést csinált, az már nagyon komoly gondokat okoz.

Győző Bátyám, te tudod a legjobban, hogy nem az győz már évek óta aki alkalmas és tudna és tenne is a közösségért, hanem a pártkatona. 

A Te közösségedben napi kapcsolatod van, pontos információkkal rendelkezel arról, hogy mennyire elégedetlenek a képviselőjükkel a szomszédaid, azonban mégis az X oda került aneve mellé.

Így van ez nagyon nagyon sok településen.

Az emberek többsége nem isismeri azokat akik tudnának esetleg nagyobb motivációval tenni azért hogy jobb legyen a környezetük. Nincsenek meg a programok. 

Nem a postaládában kéne lenni a szórólapoknak, hanem az emberi fejekben! Ez pedig ismételten nem történt meg.

Itt zakózni nem zakózik senki. Itt konkrétan együtt harácsolunk azoknak, akik éppen megbúvó olvasó barátunk kifejezésével élve a "Húsos fazék" tulajdonlását megszerezték.

https://www.youtube.com/watch?v=J2Bx19qJ_Vs

Előzmény: Győző 2 (14066)
Győző 2 Creative Commons License 2019.10.18 0 0 14066

Csak kíváncsi lennék a véleményére-mert nagy zakót jósolt nekünk !!!

Előzmény: Mindentfelzabáliusz (14065)
Mindentfelzabáliusz Creative Commons License 2019.10.18 0 0 14065

De szerintem elvagyunk mi itt nélküle. Nem hiányzik ide provokátor.

Előzmény: Győző 2 (14063)
Mindentfelzabáliusz Creative Commons License 2019.10.18 0 0 14064

Nyugdíjba ment. 

Előzmény: Győző 2 (14063)
Győző 2 Creative Commons License 2019.10.18 0 0 14063

Palik László után szabadon-hol van kising???

MTELA Creative Commons License 2019.10.15 0 0 14062

hát igen. ahogy azt is hogy milyen telekfelvásárlások történtek a környéken.:-(

szégyen ez nekünk..

Előzmény: Győző 2 (14061)
Győző 2 Creative Commons License 2019.10.15 0 0 14061

Az EU vizsgálja a gödi Samsung-gyárnak szánt állami támogatást-érdemes olvasni-gondolkodni rajta !!

Győző 2 Creative Commons License 2019.10.15 0 0 14060

Tudod, ha nem dolgoztam volna az RTL-ben és nem beszélgettem volna és ma is bejárok hozzájuk akkor nem tudnám, hogy milyen könnyen összelehet vágni ilyen  ( bármely oldal ) felvételeket, akár pozitív felvételekből lehet csinálni összevágott negatív felvételt ! Várjunk addig míg a rendőrség-ügyészség-Bíróság eljár ! Nagyon csúnya ( bármely oldal ) ha szex dolgokat hoz nyilvánosságra, mely adott estben csak családra tartozik-nyilvánosságnak semmi köze hozzá ! Ez pont olyan ha együtt élő-járó párok szexualitási szokásait valaki felveszi és nyilvánosságra hozza, ami az egyiknek elitélendő-az másiknak természetes ! Ezt ahhoz tudnám hasonlítani mint mikor 2014-ben indultam a polgármesteri választáson é a kampányban megállított egy nő és azt mondta nekem, hogy hogy bízzon az erkölcseimben mikor nem rég halt meg a feleségem ( 2012 tavaszán ) és egy ideje van már barátnőm-ez milyen feslettségre vall ! Mondtam neki ha így gondolja senki nem kényszeríti, hogy rám szavazzon-tegye ahogy gondolja !

Előzmény: MTELA (14059)
MTELA Creative Commons License 2019.10.15 0 0 14059

és az az öminózus cikk, amelyben minden (! pártállástól független !) botrányhős említésre kerül.

mert a képviselőink feddhetetlenek:

https://index.hu/belfold/2019/10/14/onkormanyzati_valasztas_2019_szexbotrany_polgarmesterek_erdekes_eredmenyek/

MTELA Creative Commons License 2019.10.15 0 0 14058

Csak, mert lassan közeleg:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!