Keresés

Részletes keresés

LoonyLuna Creative Commons License 2013.11.10 0 0 63

ha valakit érdekel, a honlapomon, megnézheti a második évad részeit. Egyelőre franciául vannak, de készülnek hozzá a magyar feliratok (9-ik epizódig már megvannak! :)

LoonyLuna Creative Commons License 2011.09.11 0 0 62

Az Aranyvárosok részei elérhetők magyarul ezen a honlapon: DragonHall

LoonyLuna Creative Commons License 2008.11.26 0 0 61

Emberek! Aki még esetleg nem hallotta volna: 25 év után Monsieur Chalopin (az Aranyvárosok rendezője) úgy döntött, hogy folytatja a Titokzatos Aranyvárosokat, és jelenleg is már folyik a HÁROM új sorozat előkészítése!X)

A sorozatok várhatóan 2011-re kerülnek a nagyközönség elé:DDDDD

(Rapraprap, nekem mindkét anime megvan, de körbekérdezem az ismerőseimet, hátha érdekel valakit:))

rapraprap Creative Commons License 2008.11.25 0 0 60
Eladnám a két alábbi, bontatlan, duplalemezes animét:

Szentjánosbogarak sírja
D, a vámpírvadász
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.18 0 0 59

Helló!

Köszönjük, hogy töltöd és feliratozod a részeket, :).

Üdv,

qkuc

Előzmény: LoonyLuna (58)
LoonyLuna Creative Commons License 2008.09.30 0 0 58
Megdöntöm már a spamezés világrekordját:)
Szóval elkezdtem feliratozni a részeket, és az elsőt már meg is lehet nézni, ugyanott, ahol a magyar részeket!
LoonyLuna Creative Commons License 2008.09.06 0 0 57
Előző hsz-emben írt címen újabb magyar szinkronos részek tekinthetők meg!:D
LoonyLuna Creative Commons License 2008.08.17 0 0 56
Na, akkor szeretném prezentálni az első néhány részt, amit sikerült megszerezni, hála "Skywalker" -nek.:)
Itt meg lehet nézni, vagy le is lehet tölteni őket!:D

http://eldorado.gportal.hu/gindex.php?pg=28059403

(Valaki le tudná írni nekem, hogyan kell linkelni?)
kenoby.van Creative Commons License 2008.08.07 0 0 55
Igen engem is nagyon érdekelne .. megnéztem a lapját és üzit akarok küldeni .. de semmi... nem nyit meg semmit .. szóval érdekes így nem tudjuk feltámasztani és összeszedni a mesét..
Előzmény: LoonyLuna (54)
LoonyLuna Creative Commons License 2008.06.23 0 0 54
Nemtom, kié ez az oldal, de NINCS elérhetősége! :(

http://aranyvarosok.uw.hu

Aki tudja, ki követte el ezt az oldalt (netalán a szerkesztője idetalál), legyen szives, értesítsen!PLZ!
LoonyLuna Creative Commons License 2008.06.04 0 0 53
Na, utánanéztem, a "Vissza a jövőbe" is szinkronizált Perlaki István. Hát tényleg nem passzol a karaktere. Érdekes...
Előzmény: fafa82 (51)
LoonyLuna Creative Commons License 2008.06.03 0 0 52
Buss Gyula! Nemmondod! Valahogy egész más hangot képzeltem annak a pasinak... bevallom, nem emlékeztem rá egyáltalán.
Azért gondoltam, hogy a papagáj lehet Perlaki István, mert a 17-ik részben is bemondják a nevét a stáblistában. Kizárásos alapon, mivel ő (ezek szerint) egy állandó szereplő.
Megvan a Hét mesterlövész, meg is néztem már egy párszor, de Perlaki pont azt a hapsit szinkronizálta (Lee), aki alig szól két szót az egész film során.:( Hiába füleltem.
Ja, és hogy még bonyolultabb legyen, a papagáj hangja még el is van "torzítva", olyan papagájosraXD Szóval ember legyen a talpán, ha valaki ráismer arra a hangra:D
Egyébként Kokapeti szerepel az utolsó előtti rész legvégén, olyan öt másodperc erejéig. Asszem, meg is szólal.:)
Előzmény: fafa82 (51)
fafa82 Creative Commons License 2008.06.03 0 0 51

Sziasztok!

Nekem sajnos csak az az egy rész van meg, abból mindent kihoztam szinkronügyileg, amit lehet.

Von Schwarzot Buss Gyula szinkronizálta, aki az általam leírt részben ugye a Főpap. Perlaki Istvántól találsz sok szinkronszerepet az iszdb.szinkronhangok.hu adatbázisunkban, sőt, ha minden igaz, kell lennie tőle egy hangmintának is (A hét mesterlövészből) - de ha hazamegyek, meghallgatom Kokapetit (gondolom, abban a részben is hallható), de mondjuk nem hinném, hogy Perlaki lenne, nem az a karakter.

Amúgy bocs, hogy ritkán írok, de ritkán van időm felnézni ide...

Előzmény: LoonyLuna (49)
LoonyLuna Creative Commons License 2008.05.23 0 0 50
Na, miaz, egyedül fórumozok? Sebaj...:P
Azt hiszem megvilágosodtam! Nem lehet, hogy Perlaki István Kokapeti hangja? Tao beszélő papagája, elég sokat dumál...
LoonyLuna Creative Commons License 2008.04.29 0 0 49
Jesszus, most látom, hogy egész szép stáblista van itten felsorolva!:)
Ezek közül csak Kalmekre nem emlékeztem...:P
Fafa, az oldalamon van egy stáblista, a hiányzóknak nem tudnál utánanézni?(Vagy bárki, aki emlékszik rájuk...)

(Halványan rémlik, mintha Pereznek ugyanaz lett volna a magyar hangja, aki Von Schwartz-ot is szinkronizálta a Macskafogóban-meg nem tudnám mondani a színész nevét:P; ezen kívül mintha a Doktort Szacsvay László szinkronizálta volna. És talán valamelyik amazont Balázs Ági.)

Perlaki István kinek a hangja volt? Nem ugrik be...:P Maga a hang sem...

Ja, a stáblistám konkrétan itt van: http://eldorado.gportal.hu/gindex.php?pg=26811636
Előzmény: fafa82 (27)
LoonyLuna Creative Commons License 2008.04.25 0 0 48
BTW: Van egy másik tökjó oldal, angolul(ezt legalább értem is...bár, ki milyen nyelvet tus:P)
http://themysteriouscitiesofgold.com
Itt is van rahedli kép artbookokból.:DDD
Előzmény: Jukijaiba (45)
LoonyLuna Creative Commons License 2008.04.23 0 0 47
Talán csinlnak egy részt Gomezről és Gaspardró, őket valamiért hanyagolták a legvégénXDDD
Előzmény: Jukijaiba (45)
LoonyLuna Creative Commons License 2008.04.23 0 0 46
Aha, már láttam.:)
Én is indítottam egy oldalt, ha esetleg érdekel valakit: http://eldorado.gportal.hu
Még csak "most kelt ki a tojásból", legyetek elnézőek!XP
Jukijaiba Creative Commons License 2008.04.23 0 0 45
Igen erre gondoltam meg találtam nekije oldalt http://www.lescitesdor.com/actualite/mco2/mco2.html it van minden nyalánkság japán artbookoktól kezdve szereplők leírásáig minden
Jukijaiba Creative Commons License 2008.04.23 0 0 44
Kitudja ha szerencsénk van bővítik egy résszel valahol a vége felé ^^, bár nem tudom mit lehet még kitalálni bele kerek történetet csináltak anno.

(Asszem az előző hozzászólásomról lemaradt a kérem, meg a köszönöm, most pótlólag írom :) )
LoonyLuna Creative Commons License 2008.04.22 0 0 43
Hmm, gáz, a Youtube-ról leszedegették az epizódokat...
Nyilván a kopirájt miatt, mivel most adták ki DVD-n...:P
LoonyLuna Creative Commons License 2008.04.22 0 0 42
Erre gondolsz?: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/4/45/MCOG_Poster.jpg
Igen, de ezt mondjuk csak olyan pletykaszinten hallottam. Remélem, nem a régi sorozatot kezdik újrafeldolgozni, egyetlen filmbe nem lehet belesűríteni mindent. Teljesen elveszítené a varázsát:P
Jukijaiba Creative Commons License 2008.04.22 0 0 41
[imageN:left] Hmm valszeg én vagyok a buta de feltöltöttem egy képet és egy linket az miért nem látszik? vagy hogy lehet láthatóvá tenni őket? [linkM]

akkor inkább B kérdés ha ez sem látszik marad az előző kérdés is de, hogy lehet saját hozzászólást szerkeszteni (tudom béna vagyok de most használom először az indexet és nem találok semmit)
Jukijaiba Creative Commons License 2008.04.22 0 0 40
Üdv!
Örülök, hogy van magyar topicja is a témának :)

Én is nagyon szerettem ezt a mesét még amikor ment a TV-ben. Már egyszer nekiálltam megkeresni valamilyen forrását csakhogy a képeken kívül nem emlékeztem másra, viszont minap belebotlottam egy képportálon az egyik képébe és pont ott volt a neve is :).
Énis remélem, hogy leadják a TV-ben vagy kiadják DVD-n bár utóbbi talán mégjobb lenne :)
Viszont a nagy keresgélésben rábukkantam valamire ami egy filmnek tűnik amit idén adnak ki és elég érdekesnek látszik. Sajnos csak képet meg valami hozzá tartozó oldalszerűséget találtam eddig.
LoonyLuna Creative Commons License 2008.04.20 0 0 39
Oké, felveszlek a listára!:).....LOADING.....Felvettelek;D
Előzmény: pityuszku (38)
pityuszku Creative Commons License 2008.04.19 0 0 38

Sziasztok! Most bukkantam erre a fórumra és hihetetlen nosztalgikus hangulatom lett! De ezek szerint nem én vagyok az egyetlen őrült, aki még emlékszik ezekre a régi mesékre! Láttam itt a fórumon az angol címét, megnéztem a főcímet a youtube-on és egy hatalmasat dobbant a szívem, imádtam ezt a mesét! Nagyjából úgy 7-8 éves lehettem, még arra ismlékszem, hogy fekete-fehér tévénk volt akkor még, micsoda idők voltak:):):)

Én hatalmas rajongója vagyok ezeknek a régi meséknek, szerintem elgondolkodhatna a magyar nép, hogy a masi gyerekek jelentős része miért depressziós, miért agresszív, stb: MERT NEM VETÍTENEK NEKIK ILYEN MESÉKET!!!!!!!! Nem értem, hogy ezeket miért nem lehet ezeket újra leadni, szerintem még a felnőttek is néznék. Én pl már egyetemre járok, de az arany városokat még ma is nagyon szívesen nézném, de más akkoriban játszott sorozatokat is, mert nagyon jók voltak! Emlékeztek pl a Hosszúlábú Apura? Vagy a jövőből jött lányra? vagy pl a Huckleberry Finn című ifjúsági regény megfilmesített sorozatára? annyi jó mese és film volt, miért nem láthatjuk ezeket már???

Olvastam az előttem szólók hozzászólásait és kérem, hogy akinek vannak magyar részek VHS-en, az vegye fel velem a kapcsolatot, nagyon hálás lennék érte, de bármi más mese és filmsorozat is érdekelne a régi szép időkből....

Bárkinek van valami ilyesmilye, kérem írjon: pityuszku@citromail.hu

Köszönöm szépen!!!!!!

LoonyLuna Creative Commons License 2008.04.19 0 0 37

Jaja, a remény hal meg utoljára!:)

Hát, remélem, én speciel verném a fejem a falba, ha valami gány (felújított)hangokkal löknék a nézők elé...akkor már inkább feliratozzák az angolt.:P

Fura, megnéztem angolul és -lehet, hogy ez csak pszichés- de szinte mindenkinek a hangja hasonlított a magyar hangokra:) Főleg Mendozának meg Ziának...

Davlev Creative Commons License 2008.04.19 0 0 36
Azért reméljük, hátha elkezdik egyszer kiadni. Nemrég jelent meg 2 DVD a "Denver, az utolsó dinoszaurusz" című rajzfilmből, és szintén eredeti szinkronnal. Talán valamikor ez is sorra kerül az Elsüllyedt világokkal együtt. Talán meg kéne fűzni valamelyik iadót, hogy adja ki.
Előzmény: LoonyLuna (35)
LoonyLuna Creative Commons License 2008.04.17 0 0 35
Jajj, bizony, már több országban is kiadták DvD-n! Szörnyű, hogy miért a magyarok kapcsolnak mindig utoljára.

Különben van két jó meg egy rossz hírem!
Jó-1: a film MEGVAN az Mtv archívumában! Több, mint valószínű, hogy nem sérült meg, mikor vandálkodtak az MTV székházban.:))))))*nagy mosoly*
Rossz: Az MTV-nek nincs jelenleg joga sugározni ezt a sorozatot. Hogy meg fogják-e vásárolni, azzal kapcsolatban nem szolgáltak információval..:P (Reménykedjünk azért, hogy amint nagyobb visszhangja lesz, hogy a környező országokban kiadják DVD-n, nálunk is beindulnak ilyentéren.:D*sóhaj*de mikor lesz az?...)
Jó-2: a hozzászólásaitok hatására körbetrombitáltam a haveri gárdámat, és úgy néz ki, sikerül összeszedni jópár részt.:) Magyarul, persze!:)

De még így is több, mint a sorozat fele hiányzik. szóval ha esetleg valaki tudna epizódokkal szolgálni, dobhatna nekem e-mailt.
Na, tehát, amint felkerülnek számítógépre, mindenkinek elküldöm, akiket érdekel!:)
fafa82 Creative Commons License 2008.04.15 0 0 34
Az EMSZ-ről itt lehet bővebb infókat találni:http://egyesulet.szinkronhangok.hu/, de most egyelőre áll a dolog, mindenki el van foglalva mással, aki intézni tudná az ügyeket. De el fog indulni egyszer rendesen! :)

Egyébként pedig rossz helyre születtünk: http://www.amazon.de/gp/bestsellers/dvd-de/14064721/ref=pd_zg_hrsr_d_1_5_last
Előzmény: LoonyLuna (33)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!